Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Hej, w ofercie dla doradcy klienta było napisane, że wymaga się minimum średniego wyksztalcenia. Czy jeśli jest ono wyższe to na cokolwiek wpływa? Wybór osoby lub może wyższa stawkę? Nie dookreślają takich rzeczy a zawsze warto wiedzieć

Pokazała mi się ta nowa oferta dla specjalisty ds. sprzedaży usług HR. Piszą w niej o minimum 2-letnim doświadczeniu. ciekawi mnie jakie wynagrodzenie przy tym jest na start ofertowane? Jakie stawiane są docelowo targety, jaka będzie ich ocena?

Ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Szybkie pożyczki dostępne bezpośrednio od organizacji bankowych, które zostały zatwierdzone przez władze rządowe i pomogły wielu osobom w uzyskaniu takich pożyczek! To mój pierwszy wniosek o pożyczkę i udało mi się uzyskać pozytywny wynik od globalnej firmy pożyczkowej pani Jorge Grace! (usunięte przez administratora)

Nie mam pewności ale czy teraz niedawno konkurencja przypadkiem się nie zareklamowała tutaj? Niby pod klienta ale mnie teraz ciekawi jak tam doradcy mają w porównaniu z warunkami tutaj. :D teraz jak wisi tu oferta to podają widełki do 7 tys. od kiedy jest to kwota maksymalna? Jest szansa na więcej?

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Dusia

Pożyczka na Boże Narodzenie? Teraz to chyba nieco za późno? I czy przypadkiem ten komentarz, który teraz niedawno się pojawił nie jest przypadkiem czymś w formie jakiejś reklamy? Prace tutaj bezpośrednio ktoś mógłby także zareklamować? Albo nawet odradzić w zależności od aktualnej sytuacji względem pracy? jakie warunki oferują?

Tu jest w ogóle jakieś miejsce dla doradcy czy raczej pełny skład od lat pracuje? widzę ze jedna Pani właśnie konkretnego Doradcę pochwaliła a jeszcze wcześniej za pracą ktoś się oglądał, lecz bez odzewu. Ja na dzień dzisiejszy jeszcze niczego nie szukam ale ciekaw jestem jak tutaj z warunkami będziecie mieć od kolejnego roku. : ) opinii aktualnych właśnie nie widać. Jakie są zasady prowizji? I czy stawki macie teraz jakoś podkręcane?

Jolanta Morawska

Pan Jan super się mną zajáł.Pomógł w wyczeszczeniu BIK.Splacilłam chwilówki.Szybko ,profesjonalnie i życzliwie.Polecam.Super p.Lukasz,p.Tomek i p.Daniel.Bardxo dziękuję

Jakie warunki należy spełnić, aby móc pracować w tej firmie jako Doradca klienta? Po ile godzin dziennie się pracuje? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Czy raczej takie warunki nie wchodzą w grę?

Teresa

Szybka i szybka akceptacja pożyczki tego samego dnia, nawet przy niskiej punktacji kredytowej, właśnie dostałem ją dzisiaj bez żadnych stresu i zbyt dużych wymagań. Wszyscy zwracacie się teraz do firmy pożyczkowej pani Marii Katarzyny, aby uzyskać szybką, legalną pożyczkę dzisiaj, nigdy Wierzę, że nadal istnieje legalny pożyczkodawca, dopóki nie spotkam jej firmy. Wszystko dzięki nim. Skontaktuj się z nimi za pośrednictwem e-maila {mariakatarzyna167@gmail.com} lub (usunięte przez administratora) +1{780-907-017}, kontynuuj dobrą robotę. Teresa O

Pracował ktoś z Was jako Doradca Klienta w firmie Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

scott

Złóż wniosek o pożyczkę w ACCESS FINANCE (accessloanfirm2030@gmail.com) z oprocentowaniem 3%. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zaspokoić swoje potrzeby finansowe? Oferujemy pożyczki od 2 000 do 50 000 000,00 euro, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni, bez sprawdzania zdolności kredytowej i oferujemy 100% gwarancję kredytów zagranicznych w okresie transferu. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności, z 3% stopą procentową. USŁUGI OBEJMUJĄ: * Pożyczki osobiste * Pożyczki biznesowe * Remont * Pożyczki dla klientów * Kredyty samochodowe itd... Jak złożyć wniosek: Ubieganie się o pożyczkę jest szybkie i łatwe! Firmy lub osoby zainteresowane ubieganiem się o pożyczkę z dostępem do finansów, które potrzebują więcej informacji o tym, jak złożyć wniosek, powinny WYŚLIĆ E-MAIL na adres:  accessloanfirm2030@gmail.com Numer WhatsApp: +79258159150 Szacunek Panie Scott accessloanfirm2030@gmail.com accessloanfirm2030@gmail.com accessloanfirm2030@gmail.com accessloanfirm2030@gmail.com

Elena Nino

Chcesz pożyczyć i nie wiesz skąd wziąć prawdziwą pożyczkę? Chcesz założyć firmę, ale nie masz kapitału? Czy z jakiegoś powodu musisz ubiegać się o pożyczkę? Czy potrzebujesz pożyczki świątecznej. Twoja nadzieja jest w końcu tutaj, ponieważ zapewniamy szybkie i niezawodne pożyczki, nasza usługa jest w 100% autentyczna i gwarantuje uzyskanie pożyczki podczas składania wniosku, skontaktuj się przez e-mail i zatwierdź dzisiaj pod adresem: elenanino0007@gmail.com Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi ZAUFANIE Elena Nino

Joanna
@Elena Nino

Ktokolwiek skorzystał? I czy orientuje się ktoś w aktualnych warunkach zatrudnienia? U konkurencji potencjalnie mogliby mieć lepiej czy tutaj może jakieś konkretne zmiany zaszły od nowego roku? Jest ktoś z firmą na bieżąco i da mi znać?

Christy Walton

Witam, szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com

Fan kredytów-chwilówek

no i git. za lichwą nikt płakać nie będzie a Wy pracownicy weźcie się do prawdziwej pracy

@Fan kredytów-chwilówek

za to ty weź się za spłacanie swoich długów bo to czy firma się zwija czy nie tobie długu nie umorzy a tacy jak ty co oddawać się nie chce i cie windykacja odwiedzała teraz tu szczekasz jak zbity pies

Wrrr
@Fan kredytów-chwilówek

Może nie pracowaliśmy? Normalnie do pracy dzień w dzień.. po 8h nawet niekiedy dłużej! Lepsze to niż leżenie przed tv i nic nie robienie i życie z zasiłków!

@czasoumilacz dłużników

błądzisz frustr..cie i marzysz.. widzę z doświadczenia jak wsadzacie w kanał starsze i zdesperowane osoby osoby za mamonę. plus jestescie na liście KNF to o czymś świadczy

Mirinda

Ty mendo społeczna

Mirinda

Ty M. E. N. D. O SPOŁECZNA

@Fan kredytów-chwilówek

Sam jesteś frustrat skoro napożyczałeś kasy i tylko kombinowałeś jak nie oddać a pan z windykacji dojeżdżał cie jak wyliniałą szkapę to pomstowałeś w duchu ukrywałeś się jak szczur we własnym domu i nie otwierałeś drzwi.A teraz jak do twoich brudnych uszu doszła wiadomość że firma się zwija to odżyłeś bo myślisz że już ci się dług upiecze. Wiadomo że tacy co nie chcą oddawać będą tu szczekać że lichwa że (usunięte przez administratora) tylko sami mało nóg nie połamaliście jak trzeba było po kasę lecieć do tych złodziei a jak trzeba oddawać to ty psie i tobie podobni właśnie tak szczekają. Już wiadomo że na własne życzenie miałeś złe doświadczenia z tą firmą a teraz ujadasz kundlu. :-)

maćko
@Fan kredytów-chwilówek

ty fan było iść po pożyczke do KNF-u hahaha

Piotr W
@czasoumilacz dłużników

Jak to mówią kozak w necie,(usunięte przez administratora).w świecie. Pewnie siedział cicho w mieszkaniu jak chłopacy z windy przyjeżdżali po pieniądze a teraz Jana (usunięte przez administratora)..Pozdrawiam wszystkich chłopaków z windykacji. Głowa do góry i powodzenia w nowej robocie.

@czasoumilacz dłużników

ulala jaki masz szacunek dla klientów których dyma..eś za kasę.. plus masz jakiś problem ze zwierzętami ale to się leczy. Powtórzę nie jest mi was pracownicy szkoda a w Biedrze to dopiero zobaczycie co to znaczy prawdziwa praca

@maćko

maćko nie bądź taki cwany.. szukaj lepiej roboty

Długo
@Fan kredytów-chwilówek

Szacunek jest był i będzie.... A długi się spłaca

@Fan kredytów-chwilówek

Do klientów szacunek mamy a do takich jak ty już nie. Ciebie ciężko nazwać prawdziwym klientem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zakompleksiony cienias. KCH. Jesteś jakiś ułomny skoro nadal piszesz że ktoś kogoś dymał.No chyba że ciebie na spacerniaku ale ja na twoim miejscu bym się tym nie chwalił ;-) Widziałeś co podpisujesz? Czy czytać nie umiesz? Na łańcuchu cie ciągali? Nie bo sam leciałeś na złamanie karku po kasę. Dobrze tu o tobie napisano piz....a w świecie tylko tu jesteś mądry. Ty zawsze będziesz biadolił na nas a sam masz taką zaje...sta robotę że po chwilówki latasz i komornik zrobił pięć zajęć. Ty nigdy nawet nie zbliżysz się do naszego pułapu zawsze będziesz spocony umorusany palił kiepy bez filtra stojąc pod sklepem z piwem za 1.80 ;-) Dzięki Piotr W ja też Cię pozdro i całą resztę.

@Fan kredytów-chwilówek

ciebie raczej dymali ale w pudełku :-) już tu się odniesiono do twoich wypowiedzi zakompleksiony leszczu

@czasoumilacz dłużników

masz jakieś fantazje na spacerniaku.. nie chwal się nimi publicznie. swoją drogą jak ktoś taki jak Ty kr..nie znalazł w KCH robotę?? Ty się w ogóle czytasz co tutaj wypocisz?? dla Ciebie klient to umorysany palący kiepy cudaku jeden??. chłopie co Ty bierzesz?

@Fan kredytów-chwilówek

Przecież już ci napisałem że ty nie jesteś prawdziwym klientem, więc nie pretenduj do tego miana morusie. Ciągle nie nauczyłeś się czytać. A pracowałem tu prawie od początku firmy z sukcesami kundelku.Jak widzisz skoro zatrudnili i nie zwolnili dyscyplinarnie to znaczy że dobrze pracowałem. Ty pewnie prace zmieniasz co 3 miechy bo w koło cię awansują ale na bruk. Wszyscy już tu się przekonali co jesteś wart internetowy awanturniku ;-)

Biedronka
@Fan kredytów-chwilówek

Paczcie jak się obruszył. Wymaga szacunku jako klient. A sam masz szacunek choć by do pracowników biedronki? skoro stawiasz za przykład gorszej pracy. Żadna praca nie hańbi za to hańba być (usunięte przez administratora) leserem i menelem co tylko patrzy na darmochę i rękę wyciąga po wszystko co mu niby się należy.

@były pracownik

jak tak czytam wpisy racownicy to nie jest mi was szkoda. Wasze wypowiedzi świadczą o tylko o was. Celowo piszę was z małej bo kultury to u was zero i nie chwalcie się nią publicznie a teraz szukać roboty!!!!

@czasoumilacz dłużników

jaka firma taki pracownik. padła bo miała takich prymi..ów jak przedmówca i bardzo dobrze!!!

@Biedronka

Czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja mocna strona przedmówco.w Biedrze to siè zapitala. To nie praca ze wciskaniem lichwy i piciem kawy.

@Fan kredytów-chwilówek

a myślisz że co ty wzbudzasz szacunek i z dużej do ciebie będziemy pisać nie pasuje to idź na piwo za 1.80 a nie będziesz się tu mądrzył patafianie !!!!!!!!!!!!!!!!! nikt tu za tobą nie będzie płakać ofiaro lichwy.

@Fan kredytów-chwilówek

Głupkiem jesteś i tyle!!!..nie masz pojęcia ilu osoba pomogła

@Fan kredytów-chwilówek

hahaha ten to jest jak dżuma. ;-) jak byś oddawał w terminie to byś tu teraz nie złorzeczył na tą firmę .Firma się zwinęła dla tego że miała takich durnych klientów jak ty. :-) Weź się uspokój wycisz się idź do kościoła pomodlić się za swoje szare życie co przypomina papier toaletowy. Jak byś był taki porządny to byś nie musiał latać po chwilówki uchylać się od spłaty nie musiał byś się chować we własnym domu jak szczur przed panem windykatorem który właśnie cie odwiedził nie miał byś komornika i byś ogólnie był szczęśliwy morusku ty ;-) Nawet byś tu nie wchodził na to forum nie wiedział byś co to KCH. Lichwa to twoja obsesja :-) śni ci się po nocach aż chce się rzec lubisz to morusku;-). Biedronka dobrze cię wyczuła to ty pewnie pisałeś wcześniej z innego nicku o pracy w biedronce a teraz się tu wybielasz. Smród za tobą ciągnie się na tym forum od góry strony na dół od 1 strony do ostatniej. Biedronka tak trzymać i rwać chwasta!!!!!!!;-)

@Fan kredytów-chwilówek

ale z drugiej strony fajnie że tak ci się w psychice odpiła ta firma będziesz mieć nauczkę na przyszłość że jak się pożycza to się oddaje a nie potem się wyrzyguje swoje żale w takich miejscach jak to mosusku ;-)

@anonymous

Masz racje to (usunięte przez administratora) jakiś. Wszedł na to forum gdzie jest pełno byłych pracowników i myśli że rzucając paszkwile na tą firmę zawojuje to miejsce, że każdy będzie mu przyklaskiwał. To jakiś niezadowolony pseudo klient co leciał do nas po kasę jak kot z pęcherzem a potem nie chciał oddawać i o lichwę naszą firmę teraz oskarża.

@Fan kredytów-chwilówek

Koleżanki i koledzy niestety takich patafianów ziejących nienawiścią do tej firmy jest niewielu i na szczęście zawsze można takie chwasty tępić na bieżąco. Kto rozumny i tu pracował wie że już taka dobra praca może się nie trafić gdzie wypłata była na czas socjal też i godność a nie murzyństwo w czym pewnie siedzi zapewne ten skrzywiony morus. A ty morusie jak tu nie pracowałeś to głosu nie zabieraj. Forum tylko dla pracowników co maja coś do powiedzenia na ten temat. Załóż sobie osobne forum pod tytułem: Pożyczyłem w KCH nie chciałem oddawać i po nocach śni mi się lichwa. :-)

Były Pracownik
@czasoumilacz dłużników

Co ty wypisujesz za bzdury że firma ok nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś chyba że donosiles i do dipy im wchodziłes/as .A jeżeli chodzi o wypłaty to żadna łaska przy tak dużej firmie i ich przychodach które pracownicy im robili pracując po 10 godzin dziennie .

@Były Pracownik

Pracowałem w windykacji i nigdy nie pracowałem 10 godzin. Sam piszesz głupoty. Póki co ta firma nikomu złotówki nie wisi. Zobaczymy co będzie w piątek. To że się zwinęli to nie znaczy że są nie ok jako pracodawca. Ważne żeby się wywiązali ze swoich zobowiązań względem pracowników. Nikt nie obiecywał że będziesz tu pracować do końca życia a jak ci było tak źle to było się zwolnić a nie teraz biadolić i nakręcać temat takim tu krzakom jak nobilon i inni. Tam będziesz pracować 12 godzin a jak się upomnisz o swoje to ci odpowiedzą że się w KCH rozpasałeś jak już tu piszą. Pewnie że to obowiązek ale jak pójdziesz do prywaciarza i będzie cie z wypłatą zwodził to wtedy mu też powiesz że płacenie to jego obowiązek. A ty jak liczyłeś na 5 tysi za robienie tego co będziesz teraz robić w innej firmie za 2 to dopiero docenisz tu prace. Nie wiem w jakim dziale pracowałeś 10 godzin i co robiłeś to może przybliżysz nam tu dokładnie zamiast pisać tajemniczo. Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. A jak zaczną kiwać z kasa to sam ich wtedy zjadę

Biedronka
@Były Pracownik

wchodziłeś bez poślizgu i donosiłeś to raczej ty a teraz masz pretensje że cie nie docenili, zwolnili i jesteś Były Pracownik

@czasoumilacz dłużników

12 godzin to nie ale 10 to tak. kierowca reklamy. wyjazd z domu 5. teren 6-14 w domu 15-16. jeszcze rozwieść ludzi. jeszcze lepiej było jak sie wiozło panią z biura na zastępstwo. "byly pracownik" jak chcesz dowodów to służę opisem wypadku który został wysłany do zus-tam widać kto kręci

anonymouse
@czasoumilacz dłużników

Dobrze gadasz kolego. Również pracowałem na windzie i pracowałem w godz. 11-18 plus godzina na ułożenie i rozliczenie planu. Nie wiem skąd ludzie piszą takie farmazony, chyba konkurencja aby zrobić ferment. Pozdro dla normalnych, powodzenia w szukaniu nowej roboty. Mi się udało, znalazłem nową robotę Wam też się uda. Powodzenia.

@anonymous

W takim razie raz było się zwolnić i iść do PIP skoro było tak ci źle takie twoje prawo, a dwa to reklama dostała już dawno odprawy bo chyba jeszcze na koniec listopada jak mnie pamięć nie myli i to w całości nawet po 12-16 tysi. Tylko pozazdrościć. Dziwie się że akurat pracownik reklamy tak biadoli. Wiem, wiem zaraz odpiszesz że ty nic nie dostałeś. Nadal mnie nurtuje czemu się sam nie zwolniłeś, skoro pracowałeś w reklamie po 10 h. To teraz dopiero będziesz mieć super prace za 5 tysi. Zobacz jaki tu nabór i rekrutacja w konkurencji, na pewno coś dla siebie znajdziesz i będziesz zadowolony po 8 h pracować na spokojnie za wypłatę dyrektora.

nicki
@anonymouse

Reklama dostała sowite odprawy i jeszcze im źle a wida czy dostanie ? Nie wiadomo jak to będzie....

Winda-porażka
@anonymouse

Drodzy Windykatorzy, uważam ze byliście grupa specjalnego traktowania w tej firmie i spokojnie mogło Was być 30% mniej. Kto to widział ? Pracowaliście na terenie 7 godzin z czego 30 minut się „rozliczaliście” na biurze i 30 siedzieliście i gadaliście miedzy sobą wiec to już daje 6 godzin. W miedzy czasie jeszcze jakieś zakupy, siedzenie w aucie, wszystko kontrola wykazała. A tak przepraszam „godzinę” poświęciliście na rozliczenie i ułożenie planu... w praktyce trwało to Max 30 minut. Wiec nie mówcie mi ze byliście pod tym względem poszkodowani bo w to nikt nie uwierzy. Święte krowy i tyle. Weźcie się za porządna robotę. (Wpis nie dotyczy sumiennych windykatorów, których jednak mało było w tej firmie)

pawel
@czasoumilacz dłużników

tak zostałem zwolniony bo zachorowałem (z winy pracodawcy- wrzesień, praca na mrozie i deszczu) a odprawy nie dostałe ani całej wypłaty. jak tak piszesz to możesz sprawdzić w kadrach 5.09.2017. tak teraz mam super praca za 4 tys i czas 7 godz. bylem ślepy, że tego nie widziałem bo byłem nauczony uczciwości ale tam działało w jedną stronę. co do pip to zabrali się za koordynatora a nie za kierowników co kazali tak a nie inaczej wpisywać czas pracy jak chcesz to podam przez telefon jak sie nie boisz i przedstawie papiery na ta sprawę jak podasz jaki wybierasz kontak do przedstawie papiery. za internetem mozna sie schowac i pisac co sie chce, a pamietasz takiego kierownika a.m. najpier kazała uregulowac rachnek a potem zwolnila kierownika reg. spaniala sprawa ha ha ha

pawel

jeszcze wyplata dyrektora to1700

czasoumilacz dłuzników
@Winda-porażka

Czyty w ogóle pracowałeś w tej firmie jako windykator ? Że takie farmazony siejesz ? 30 minut to mogłeś swoją babę to tyłku klepać. System był drętwy strony co chwilę się aktualizowały i spowalniały pracę, czasem wywalało do ponownego logowania. A dyrektor czy kierownik jeszcze dzwonił że nie przeglądasz kart klienta a nie robisz tego dla tego że nie wyrabiałeś czasowo. Człowieku jaki ty musisz być nieświadomy osioł skoro tak piszesz. Co ty w ogóle wiesz o windykacji. Poszedł byś do klienta to by cie zjadł na śniadanie a do bramy po zmroku bał byś się wejść. Jak byś zaliczył pierwszą awanturę i dostał parę ch.... to więcej na adresie byś się nie pokazał. Każdy rozliczał plan w domu bo mu szkoda czasu było jechać tylko po to do placówki. Z findera rozliczali nas żeby nie było przestojów a jak poszło się kasę wpłacić w placówce i była kolejka to trzeba było czekać złapał nas finder i było tłumaczenie co tak długo robisz w jednym miejscu. Za to reklama jeździła jak chciała chodziła jak chciała i ile to zwolnień was z tego powodu było i jaka rotacja nie wspomnę o tym że jednemu z was wykapało paliwo za 12 tysi jak to twierdził przez nieszczelny zbiornik. No faktycznie luz windykacja miała jeszcze większy jak reklama co pod carforem na parkingu bąki zbijała.Ty chyba jesteś ta kontrola albo leniwa reklama. Oczywiście że jesteśmy poszkodowani ponieważ nawet całej podstawy na wypowiedzeniu nie dostaniemy podczas gdy reklama już dawno w stołki pierdzi ze swoimi sowitymi odprawami. A ty jak nie masz bladego pojęcia o windzie idź przeprowadzać dzieci przez pasy. To ile nas było to nie nasza decyzja tylko zarządu nie pomyślałeś chociaż przez chwilę ? Dostałeś pieniądze i jeszcze przyszedłeś namącić bezczelu jeden.

@Winda-porażka

porażka to twoje drugie bo na pierwsze masz matoł !!!!!!!!!!!!

Windykacja
@Winda-porażka

Wcześniej pracowaliśmy po 8h na terenie i w domu plan,rozliczanie planu, protokoły dbanie na własny koszt o auto. Przychodziła sobota myjnia odkurzanie czasami serwis. Planu zrobienie drukowanie i się rozliczenie trwało nieraz ponad godzinę. Podczas awarii systemu plany rozliczało się często w środku nocy. My nie pracowaliśmy od 11 do 18. W roku na palcach jednej dłoni wyliczyć mogę kiedy to w domu byłem o 18:15 a jeszcze mnie później praca na systemie czekała. Przeważnie realnie pracowaliśmy po 9-10 godzin. Praca polegała na sprzątaniu po sprzedaży bo sprzedaż wciskała ile się da najgorszej patrologii. To sprzedaż pracowała od deski do deski, pięć minut przed 17 już zamykała system i punkt 17 już przekręcała zamki w drzwiach. Nieraz mi klienci zgłaszali że byli wpłacić pieniądze tuż przed 17 i panie nie przyjmowały bo już system zamknęły. Placówki od 7rano otwarte to porażka dla sprzedaży bo między 7 a 9 to laska tylko kawę piła i na fb siedziała. Setki razy prosiliscie windykację aby wam poprawili umowy bo ciała daliście. Mógłbym tu wiadro pomyj na was wylać jakie byliście słabe ale nie mam czasu skrobac tego na klawiaturze. Do czasu kiedy windykacja rządziła firma stała dobrze a od czasu kiedy sprzedaż do głosu doszła to zrobiła się równia pochyła dla firmy. Jak my blokowaliśmy jakiegoś klienta bo był z nim problem to później sprzedaż ściągała blokadę i wydzwaniał do klienta włażąc mu w (usunięte przez administratora) byle by dać mu kasę której wiadomo że nie będzie zamierzał spłacić. Błędne koło. Ale z dzisiejszego punktu widzenia widzę że Grześ wiedział co robi bo to i tak nie była jego kasa tylko inwestorów. On brał swoją działkę od inwestora za udzielenie pożyczki a inwestor zostawał z patolskim klientem. Zarząd ewidentnie działał na szkodę inwestorów bo jak można ściągać blokade klientom u których wiadome było że nie będą spłacać? Póki firma że swojej kasy udzielała pożyczek to wystrzegala się takich klientów a od kiedy kasa szła na pożyczki od inwestorów to każdemu dawali na lewo i prawo, a największy udział w tej niegospodarności miała sprzedaż

Winda
@Winda-porażka

Do bycia windykatorem trzeba mieć predyspozycje. Na terenach było wystarczająco roboty dla wszystkich. Możesz pisać co chcesz, ale to my odzyskiwaliśmy pieniądze, ganiając się miesiącami by nawiązać porozumienie. Nadstawialiśmy karku wśród agresywnych i czasem nieobliczalnych klientów. Grupa specjalnego traktowania ? Zle traktowany windykator nie będzie należycie sciągał zaleglosci.

X
@Winda-porażka

Pracowaliśmy 8h z czego godzinę mieliśmy na ułożenie i rozliczenie planu z danego dnia....owszem robiliśmy to szybciej bo znaliśmy system i swoją pracę, więc wszystko szło gładko....Ty zapewne potrzebujesz godziny żeby się podpisać na umowie i nie zrobić literówki

@pawel

A czy ja pisałem że praca na windzie była lekka ? Kiedy? Nie wiem dlaczego odpisujesz na mojego posta. PIP to jedno z rozwiązań jak ktoś jest niezadowolony z traktowania w pracy. Każdy umie tylko biadolić co było a czego nie. Ten się rozchorował tamten zapił a inny wchodzi w odbyt i kabluje. Pisałem że doceniałem tą prace bo do dziś tj. 9.02 zawsze płacili jak należy o podwyżki się nikt nie prosił sami dawali. Pokaż mi dziś takiego pracodawce. Dziś dopiero się skundlilii stracili w moich oczach resztki powagi i honoru i już pisałem ze jak nie wypłacą w piątek to sam ich zjadę więc ich jadę. Do wczoraj nie mogłem bo nie wisieli złotówki. Co mnie interesuje Twój przypadek. Każdy ma swój w tej firmie. Przedmówcy z reklamy pisali jak by chcieli za dyrektora od spraw mniej ważnych robić. Chcą wypłaty dyrektora 5 tysi. Też jesteś z reklamy? Ale jak widzę tu wpisy byłych klientów co nie chcą oddawać i że lichwa albo biadolącej reklamy co to zgarnęła ładne odprawy za rozklejanie ulotek to ręce opadają.

PracownikReklamy
@czasoumilacz dłuzników

Jesteśmy reklamy, i ja jakoś nie dostałem jeszcze odprawy a moja wypłata w tym miesiącu... chy a jak każdego... co do pracy windykacji, wiem jak wyglądało Wasze „wpłacanie” bo nie raz widziałem jak siedzicie na zapleczu i pier.... zdziewczynami na zapleczu popijając kawkę. Sprawdzanie kart klienta? Z tego co mi wiadomo to windykacja nie miała tabletów ani laptopów na terenie wiec pewnie nie chciałeś tracić swojego czasu na to ... nie ośmieszaj się bo dobrze wiemy ze w tej firmie mało kto zapier... a już nie wspomnę o ostatnio kontrolach windykatorów gdzie przez 7 gorzin wyszli raz z auta się odlać .. śmiechu warte. Rotacja na reklamie .. Hmm ... ciekawe czy Ty byś długo pracował na stanowisku za 1800-2000 tys. Ile płacili to tak się robiło, jakoś kontrola rzadko kiedy złapała Nas na siedzeniu w aucie bo tez chodziliśmy z ulotkami, i tez dzwoniliśmy po ludziach i Ty (usunięte przez administratora) spier.. i takie tam. Do pracy jeździliśmy czasami godzinę w jedna stronę bo jeszcze ulotkarzy zabieraliśmy 8h na rejonie i godzina do domu. Wiec nie pier.. mi tu ze byliście biedni z podstawa 3000 premia min 1000 i 7h pracy..

@Windykacja

Ile byś tu nie napisał to i tak takie imbecyle będą sądzić że miałeś najlżej i po 6 h w pracy się bujałeś

@abc

hahaha dobre dobre :-)

Wylewanie pomyj
@Winda

Co ty wypisujesz .... Cóż to za wylewanie pomyj ... Boli tysiaczek wypłaty ...do roboty na budowę jak natura obdarowala cię gabarytami ... A nie osadzasz ... Lepiej nie pisać co klienci mówili o was ... Conim obiecywaliacie ... Że jak spłaca dostaną na nowo a potem blkowaliscie w my nie dość że świecić oczami to jeszcze takiemu jak ty słowa nie można było powiedzieć bo wielka afera Zaraz.... A wy błędów nie robiliście ? ??? Gadanie ... Tylko nikt o nich nie wiedział ... Nie raz kp źle wystawione źle obliczone ....a już o umowch po 15 dni przedłużane przy ugodowym kliencie to nie wspomnę ...byleby na plan wpadł i pewny zysk. Niego był ..... !!!! Człowieku ogarnij sie bo tutaj to napewno ani nasza ani wasza wina !!!! Nie chcieli prowadzić już jej i tyle trzeba się z tym pogodzić a nie śmieci teraz wyrzucać !!!

@Windykacja

Zapomniałeś chyba że to dzięki pracy sprzedaży Ty miałeś swoich klientów. Każdy robił to co do niego należało.Nasza praca polegała na sprzedaży temu co chciał i spełniał warunki a dla Ciebie było ważne żeby sie nie spłacało bo co byscie wszyscy mieli robić? A zapomiłeś też ile razy prosiliscie sprzeadaż żeby poczekała bo kl.wieziecie-spłaci a Wam sie premia naliczy. Ile razy prosilście o rozliczenie bez dowodu-bo do premii kolejny. My też musieliśmy biura sprzątać i nikt za to nie płacił. Jak kawki sie piło z nami to dobrze było a jak sami to nieroby bo siedza i kawki piją.Transakcje wiązane wiec nie pieprz farmazonów jakiś biedny. Jak byłeś taki pokrzywdzony a na biurach tak super to trzeba było zmienić dział,mało to ogłoszeń było. Wkurzaja mnie tacy jak Ty.

@Windykacja

I jeszcze dodam-kiedy był czas ze windykacja rządziła i dlatego firma dobrze stała?masz na myśli czas kiedy mogli doliczac 50 i 150 za przeterminowanie?? Ustawa na to pozwalał i zarabiali na tym kase, jak ustawa zabronila to sie skonczyly dobre czasy. Jaka w tym zasluga windykacji?? A jak celowo przeciągaliście terminy spłaty zeby na 150 weszło to zapomniałeś?wtedy ci nie było szkoda tych biednych ktorych sprzedaż naciągała jak twierdzisz?? Masz za bardzo wybujałe wyobrażenie o swojej roli w firmie. Każdy był pioneczkiem. A Ty burak jesteś że tak nadajesz,jakbyś w innej firmie pracował i nie wiedział jak wszystko wyglądało.

WILK Z WALLL STREET
@X

.... FRAJERZY BYLIŚCIE ŻE TAK SUMIENNIE UJECIE?PRACOWALIŚCIE.WYDYMALI WAS NO I JAK SIĘ Z TYM CZUJECIE?

@PracownikReklamy

No przecież już pisałem tobie lub twojemu koledze przedmówcy z reklamy że napiszecie że nic nie dostaliście biedactwa. Zazdrościłeś że dziewczyny nie miały o czym z tobą gadać to żal ci (usunięte przez administratora) ściskał że do nas same zagadywały i kawę proponowały. Po pierwsze jesteś niedoinformowany bo windykacja miała laptopy firmowe w domu matole do domu się pracę przynosiło i jak ty klepałeś swoją babę to my jeszcze w domu plany rozliczaliśmy. Po drugie jak ci nie pasowała praca było studia skończyć i za prawnika robić na centrali tam byś miał tak ze 20 na łapę. Po trzecie nie 3000 podstawy a 3300 ze stażowym i w dobrym miechu premii 1200 żeby ci znowu żal (usunięte przez administratora) ściskał tylko nie za 7 a za dobre 8. ty stażowego się nigdy byś nie dorobił jak tylko myślałeś jak się tu (usunięte przez administratora) Bo winda robiła to do czego ty się nigdy nadawał nie będziesz gamoniu niemyty. ;-)Nawet sam się przyznałeś że kontrola was łapała tylko częstotliwość zaniżyłeś leniu śmierdzący. ;-) I nie mierz wszystkich swoją miarą pisząc że mało kto zapier.....

@PracownikReklamy

Reklamiarz tobie chyba zawartość czachy skisła. Jakie 7 godzin ? Czyś ty chłopie z byka spadł ? Pracowałeś w tej firmie i nie wiesz jakie winda miała godziny pracy ? Wychodzi na to że jaka twoja wiedza taka praca. Więc jak nie wiesz dokładnie nie pisz głupot.

nicki
@anonymous

Kolejny niezadowolony klient co to myślał ze ochla sie za cudze i jeszcze kaca miec nie bedzie burak to twój herb rodowy.

lolo
@anonymous

a ty to jesteś były pracownik czy tylko jakiś mąciciel ?

lolo
@Wylewanie pomyj

to samo pytanie a ty to jesteś były pracownik czy tylko jakiś mąciciel ?

nick cage
@Wylewanie pomyj

Może im się znudziło ale sami teraz są jak dłużnicy a może ty makowca z zarządem wpierd...? Co?

@Wylewanie pomyj

ty już pracujesz na budowie masz tam robotę papierkową czyli trzepanie worków po cemencie

@WILK Z WALLL STREET

DUŻO LEPIEJ JAK TY GDY SCHYLAŁEŚ SIĘ POMYDŁO (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)

@WILK Z WALLL STREET

ty za pewnie jesteś taki opierda.....cz że gdzie nie pójdziesz to cie wypier.....zmień nick ba leniwy szczur co na darmochę patrzy

www
@czasoumilacz dłuznikówk

Niech krzaki typu nobilon czy inny chłam zobaczą jak się zarabiało gdy nie było się leniem no ale oni dają 5 na rękę a raczej na gębę.

Leon
@czasoumilacz dłuznikówk

Czasoumilacz zmień leki na mocniejsze

@Leon

Rozumiem że chcesz się że mną podzielić swoją apteczką ale twoje ulubione zostawię dla ciebie reklama dopiero będzie się kręcić:-)

PracownikRekly
@czasoumilacz dłuznikówk

Po 1 chciałem zauważyć ze w poprzedniej wypowiedzi stwierdziłem, ze na TERNIE nie mieliście laptopów. Po 2 kontrola każdego łapała, z ta różnica ze tylko windykacje na tym ze człowiek z auta przez 7 godzin nie wychodzi do klientów. Po 3 fajnie ze się przyznałeś ze jednak siedzieliście na biurze i poerdoli.liscie głupoty zamiast pracować. 3300 podstawy za 8 godzin i zle Ci było? Żałosny jesteś, różnica miedzy Nami jest taka ze ja znajdę sobie prace, a Ty się będziesz bujał tylko w kierunku windykacji na umowę zlecenie bez podstawy ???????????? aaa i zapomniałbym.. wykształcenie.. poruszyłeś dobry temat. Chciałbym zaznaczyć to to dyrektorzy windykacji dopiero ukończyli zaoczne liceum :) wiec nie mów mi ze na windzie pracowały same osoby po studiach. Powodzenia i radzę założyć działalność :) podobno więcej zarobisz ????????

PracownikReklamy
@anonymous

Godziny pracy windykacji.. 11-18 czyli 7 w terenie + rozliczenie prani w domu które trwało Max 30 minut. Już jie pracujesz wiec wybielać się nie musisz

@PracownikRekly

Po pierwsze to nie siedzieliśmy w biurach nie pier... a kasę wpłacać żebyś ty z niej gamoniu wypłatę dostał po drugie jak cie łapali pod marketem na zbijaniu bąków to mordy sobie windą nie wycieraj chamie. Po trzecie nigdy nie napisałem że mi było źle a wręcz przeciwnie matole to czytaj ze zrozumieniem. po czwarte prace już mam i to równie dobrze płatną a ty nadal pewnie dziurawa kieszeń po piąte przez 30 min to mogłeś imbecylu durny kiepskich sobie w tv obejrzeć nie masz pojęcia za grosz to było do roboty na kompie bo jesteś prostak a jak dyrektorzy byli po liceum to ty po zawodówce penie nawet nie jesteś.

lol
@czasoumilacz dłużników

@czasoumilacz dłużników Tak żałosnego człowieka jak Ty już dawno nie widziałam. Tyle jadu jest w Twoich wypowiedziach,że aż mi Ciebie żal. W dzieciństwie chyba byłeś niedowartościowany.

@lol

Nie we mnie jest jad a wypowiedziach pseudoposzkodowanych klientów i biednej reklamy jest głupota wypowiedzi jak ja jestem niedowartościowany to ty w dzieciństwie byleś bity nie lubie jak ktos pisze na tematy o których ne ma bladego pojęcia a ty co poszkodowany klient czy biedny z reklamy ?

@czasoumilacz dłużników

...pojebie,mialeś jakieś spięcie w inkubatorze...

czasoumilacz dłużnikówk
@Wilk z Wall Street

posrańcu spięcie było na sali operacyjnej jak cie matka urodziła zgasło światło cw...lu

@Wilk z Wall Street

Wilk z Wall Street fraj....rzna nędzna z ciebie pędź się cw...u do (usunięte przez administratora)

bartek
@Wilk z Wall Street

Ty taki z ciebie Wilk z Wall Street jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba włazisz tu mądrzysz się jaki to ty cwaniak byłeś że się opierda....łeś na każdym kroku tylko zapomniałeś dodać że cie za to z roboty wyj....li więc teraz tu włazisz i wyjesz w akcie zemsty wyliniała hieno z Afryki.

@bartek

(usunięte przez administratora) tak na marginesie, nie zwolnili mnie sam odeszłem parę lat temu, a teraz mam z ciebie polewkę że dałeś się wyruchać.

@Wilk z Wall Street

E no skąd sam się zwolnił. Wyj.... ali gamonia niemytego bo w (usunięte przez administratora) leciał haha to zwykła leszczyna Wilk z Wall Street hahaha już go widzę na jachcie za 5 milionów otoczonego stadem lasek hahaha. Laski to on ciągał jak poszedł do klienta po kasę hahahahaha

Zażenowany sytuacjia
@czasoumilacz dłużników

Tak dla Twojej informacji. Na pewno cześć byłych już dyrektorów windykacji dopiero co skończyła liceum dla dorosłych w Oswiecimiu. Żeby było ciekawiej podjeżdżali służbowymi autami pod szkole.... żenada. Inne sytuacje z windy ze śląska. Jednego z Was zwolnili bo przez cały dzień wyszedł z auta żeby się odlać i zrobić zakupy. Kolejny już pod koniec jak go przenieśli na Katowice to powiedział ze na tym rejonie robić nie będzie i poszedl na l4. Inna spraw. Dlaczego Wam wprowadzili 30 minutowy postój u klienta ? Bo bylybosoby które robiły zakupy w marketach, zaznaczam w marketach a nie w osiedlowych sklepikach żeby kulić śniadanie tylko pełne wózki zakupów. Fajnie się gada na reklamę. Masz racje praca do ambitnych nie należała. Ale w takim razie kontrola to już wgl szczyt obijani się. I to udawanie ze nie są z kontroli jak się podjechało do Tipo.. żenada. Jeden kontroler był tylko spoko z którym się dalo pogadać. Wszyscy lecimy teraz na leśnym wózku. Zamiar się kłócić powinnismy się zjednoczyć żeby odzyskać kasę która są Nam winni. Ogarnijcie się i zacznijcie pracować w końcu zespołowo, chociaż raz

kaśka
@Wilk z Wall Street

Jak wilkowi owca uciekła to i wilk nie głodny. Wyrzucili lenia a pisze że sam się zwolnił.

@Wilk z Wall Street

I z czego się tak cieszysz że pracowałeś wyrzucili cie bo byłeś leniem a koledzy pracowali na swoje wypłaty i wyniki. Czym ty się chwalisz że bąki zbijałeś a teraz masz radochę że nie wypłacono kasy kolega z windy. Prezentujesz postawę cwaniaka i lenia.To serio dla ciebie taki zaszczyt ? Jako pracownik prezentujesz zerowy poziom wartości z nastawieniem gdzie popracuje to się poobijam. Ten czy żaden inny pracodawca nie chciał by mieć w swojej kadrze takich pasożytów. Zmień podejście człowieku, bo na szampana w oryginale i kawior to na pewno cie nie stać biedaku. Jak się tak ciebie tu czyta z jaka chwała to piszesz że nas głupich wy...ali a ty byłeś oczywiście mądrzejszy bo się nie dałeś to tylko ci współczuć biedny wilczku.

@Zażenowany sytuacjia

Pewnie że szkoły odpowiedniej wszyscy dyrektorzy nie mieli tylko w (usunięte przez administratora) łazili komu trzeba ja tego nie przeczę tak samo. To czy podjeżdżali pod szkołę czy nie to twoje zdanie ja tego nie sprawdzę. Jak już tak wyliczać to jednemu z reklamy panu Arkadiuszowi K. z Pabianic wykapało z baku 12 tysi.przez dłuższy okres czasu. Chcesz podrąż temat a zobaczysz że pisze prawdę. Druga sprawa Ile reklamiarzy wywalili za to że nie roznosili ulotek tylko w klatkach schodowych trawę palili, albo pod Carrefourem nie raz widziałem jak to 3 auta na raz piknik sobie reklamowy zrobili. Rzec można druga integracja. Reklamie powinni wprowadzić 15 minut limitu na finderze. A najlepsze jest to że taki jeden z drugim bawołem z reklamy wie lepiej ile się plan rozlicza i myśli że praca na kompie tylko na tym polegała i jeszcze się tu wykłóca. Jeszcze głupa kleicie że nic nie wiecie ile reklama dostała odprawy. Ja nie mówię że wszyscy ale większość. Już z tymi pełnymi wózkami zakupów to nie przesadzaj winda bagażówkami nie jeździła :-) Do kontroli się nie odnoszę bo przynajmniej tu nie pisze głupot na temat pracy windykatora .

@Zażenowany sytuacjia

Jeszcze jedno weź sobie poczytaj wypowiedź swojego kolegi z reklamy Leona choć dla mnie to tępy Jeleń. W końcu sam bezczelnie się przyznał że zatrudnił się tylko po to żeby się opier...."Widzisz trzeba umieć w życiu się ustawić.Tak jak piszesz udawałem że coś robiłem,obijałem sie i kase i premie dostawałem.A Ty zajeb....wales jak wół i wraz (usunięte przez administratora) miałeś i masz.Wiec kto jest tu górą.Jaaa!" a wcześniej krzyczał że on odprawy nie dostał. No wybacz komu jak komu ale jemu to ona wcale się nie należała chyba przyznasz ? TEN OSIOŁ TO WASZ FLAGOWY PRACOWNIK :-)

WILK Z WALL STREET
@kaśka

ŻAL MI WAS OSŁYYYYYYYYYYYYYYY

@WILK Z WALL STREET

Tylko tyle masz do powiedzenia ? ???? tak na marginesie za co wie wyj..ali żałosna hieno ?????

patafianie weź płyń

@WILK Z WALL STREET

Ej ty wilczku tu piszą o tobie same złe rzeczy. Ale cię tu podsumowali. Od razu mi tu nie pasowałeś i jak widać nie pomyliłem się.

@czasoumilacz dłużników

Tępa Dzido wspominałem już wcześniej że mnie nie zwolnili.Sam odeszłem parę lat temu i mam się całkiem nieźle.A Ty co u pośredniaka już byłeś?

@abc

Czarnuchu, masz jaja to chwyć się za torbę

czasoumilaczdłużników
@Wilk z Wall Street

Po tym co tu o tobie cw..u o tobie napisali dziwę się że nie podkuliłeś jeszcze ogona kundlu wilczku :-) T. J. Człowieku jesteś tu skończony z tobą nawet nie warto wdawać się w dyskusję popaprańcu :-) Czytaj wyżej co o tobie tu piszą-)

xxx
@Wilk z Wall Street

dyrektor o tobie już wszystko napisał bankrucie................

bartek
@Wilk z Wall Street

ludziku przecież tu jesteś skończony

xxx
@Wilk z Wall Street

skoro jesteś tu jak tu o tobie piszą to nie sam sie zwoniles tylko ciebie zwolnili ze stanowiska dyrektora konfidenta jak kch padło info dyrektor

centrala
@Wilk z Wall Street

ju... kozaczysz tylko że kozak z ciebie żaden

Baron

Odszedlem....

@centrala

(usunięte przez administratora) do pośredniaka czarna maso taa kozacze bo nie jestem i nie byłem czyimś pieskiem tak jak Ty...

@Wilk z Wall Street

Kozaczysz bo byłeś konfidentem co właził w du... za głaskanie po główce a swoich sprzedawałeś. Ja to bym na twoim miejscu wstydził się tu wypowiadać a ty nie wiesz nawet co to honor fałszywy psie.

@anonymous

co się dziwić świnia zawsze pozostanie świnią.

WILK Z WALL STREET
@anonymous

nie wiesz kim jestem więc się nie wypowiadaj cipo

@WILK Z WALL STREET

Widzę że trzeba cie tu trochę podregulować bo od tej konfidentury w KCH trochę ci się po..do..ło. To nie twoje wyimaginowane podwórko w KCH gdzie rżnąłeś jego szefa.Tylko ciebie różni od reszty pracowników to że ty byłeś pod...da..czem bez skrupułów a inni po prostu ludźmi.

J.Z.
@WILK Z WALL STREET

Ja cie znam Tomeczku osobiście aż za dobrze i popieram to co tu o tobie piszą.

Ingrid

Jestem Ingrid, chciałbym podzielić się niezwykłym świadectwem tego, jak otrzymałem 2 000 000 euro, POŻYCZKĘ za pośrednictwem inwestycji kredytowej ELENA NINO i wszelkiego rodzaju. jeśli jesteś zainteresowany pożyczką skontaktuj się przez e-mail: elenanino0007@gmail.com

Weronika

Czy ktoś z pracowników może opowiedziec o pracy w firmie? Jak wygląda rekrutacja na stanowisko pośrednika? :)

Hapa
@Weronika

Tej firmy już nie ma od 4 lat !

Joanna
@Hapa

Skoro tak to po co ci wszyscy ludzie się tu na forum tak produkują?

susanne

Czy masz depresję finansową? Szukasz POŻYCZKI? Oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, pożyczki studenckie, pożyczki samochodowe i pożyczki w wysokości od ($) 5 000,00 € do ($) 5 000 000,00 €, dolar/euro, z oprocentowaniem 3%. Pożyczki muszą mieć uzasadnione i zgodne z prawem cele. INFORMACJE O KREDYTOWIE Twoje imiona ...................... Twój kraj...................... Twoje miasto....................... Twój stan........................ Twój adres ..................... Twoja praca ................. Twój stan cywilny ................... płeć ............/wiek ........................ numer telefonu...................... Miesięczny przychód........................ Okres kredytowania ........................ Wymagana kwota pożyczki ............ Dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce skontaktujemy się z Tobą, abyśmy mogli przesłać Ci warunki pożyczki i harmonogram spłat. Podpis, Przewodniczący Wykonawczy Suzanne Klatten. E-MAIL: financesus@hotmail.com

TJ

Jestem TJ, chciałbym podzielić się niezwykłym świadectwem tego, jak otrzymałem 200.000 euro, POŻYCZKĘ za pośrednictwem inwestycji kredytowej ELENA NINO i wszelkiego rodzaju. jeśli jesteś zainteresowany pożyczką skontaktuj się przez e-mail: Elenanino0007@outlook.com

TJ

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.