General Motors Opel Polska

Kraków

Opinie o General Motors Opel Polska

Były 2010-10-02 20:00
Firma i pracownicy ok. ale szef i dyrekcja poprostu brak słów NIE POLECAM więcej nerwów człowiek straci a zarobki - Mizeryjka
who 2014-03-06 10:12
Byłem na rozmowie o prace i na pierwszy rzut oka potwierdzam opinie przedmówcy, szef chyba z choinki się urwał.
Wysokie wymagania, nieregulaminowy czas pracy a zarobki głodowe.
pok 2016-04-21 18:26
gulk, tak szczerze to ja nie słyszałem aby były kiedykolwiek jakieś problemy z zatrudnieniem. Podobno wynagrodzenie zaczyna się od 3 tyś w górę z możłiwością podwyżki.
Ania_BoguDuchaWinna 2017-02-28 10:05
Witam wszystkich. Pracuje u tego dilera już trochę i muszę powiedzieć, że nie wiem dlaczego dalej tu siedzę.

Pieniądze marne, szefostwo (tatuś i synuś) ciągle się kluca ("weź się tato" itp.). Generalnie w Krakowie "zarzadza" synuś .... Chaotyczny typ, który nic nie ogarnia. Pracowników opiernicza przy wszystkich. Potrafi przyjąć jak człowiek je obiad, stać i czekać, a nawet popedzac bo ma jakąś sprawę akurat. Pomijam, że przerwa obiadowa jest nieplatna.

Kodeks pracy to w tej firmie abstrakcja. A spróbuj sobie kawę rano po przyjściu do pracy zrobić... jak to tatuś wyczai - masz reprymende,bo na kawę sobie trzeba najpierw zarobić.

Generalnie tatuś przy dłuższej rozmowie, to straszny prostak...
Zostaw swoją opinię o General Motors Opel Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska