TESCO Łużycka

Poznań

Opinie o TESCO Łużycka

anonim 2011-10-19 11:41:48
Byłem światkiem sytłacji jak zastępca kierownika chyba miał na imię (usunięte przez administratora)obrażał pracowników dziwie się że nic nikt z tym nie robi pracownicy boją się zapewne zgłosić skarge ponieważ mogą ich zwolnić . Czy w takiej atmosferze można pracować moim zdaniem NIE !!!! Ale cóż oni mają wiekszą władzę niż taki pracownik !!!! Współczuje im pracy z taką osobą .... Ponieważ ten kierownik stosuje tkz. mobing wobec pracowników !!!! A tak mówicie że Tesco To porządna FIrma . Ile razy kierownik mnie jako klienta urazil . Poprostu to jakaś żenada!!!!
Olaf 2012-01-16 20:45:47
Żenadą jest twoja pisownia, chłopie! Wróć do szkoły!
xyz 2013-05-28 22:33:08
jakie sa warunki pracy na magazynie w tesco serbska poznań proszę o odp bo mam isc na magazyniera a się wacham cały czas bo jest dużo opinii negatywnych prosze o napsanie na pocztę (usunięte przez administratora)
gohoiti 2013-06-18 22:29:37
nie polceam pracy w Tesco-Serbska na magazynie smród ubóstwo brak logicznego myślenia, towar przychodzący z Teresina to jeden wielki syf trzeba uwazać zeby kogoś nie zabic palety nie ostreczowane,(usunięte przez administratora) towaru na dole miekkiego a na górze walną sama cieżka chemie proszki, butelki itp debile tam pracują w Tereinie. Kilka palet spada na dzieńpo rozładunku musisz sprztac jak taki (usunięte przez administratora) bediun, śmieszny lider kyóty nic nie umie a jydnie co umie dodnosić na innuch frajer
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na magazynie panuje wielki chaos smród aż żygać sie chce nie polecam wyzysk wyzsk a na rozmowie obiecuja złote góry
Zrotowany 2014-12-16 20:28:18
Jeśli chcesz być traktowany jak murzyn to zapraszam do Tesco :)
anonimowo 2015-05-14 10:25:43
Tesco to wielka ściema obiecują dobry start, dobre zarobki, rozwój ,awanse a tu szara rzeczywistość. Awanse tylko po znajomości ,pensja za to co robią nie adekwatna a po za tym same kierownictwo stosuje rygor.Prace w Tesco można porównać do pracy pod wielkim nadzorem to znaczy jak taka taśma na wielkiej hali produkcyjnej , która nie może się zatrzymać.
Mariusz 2016-08-12 21:19:48
Nie polecam pracy w Tesco Serbska :)
Zostaw swoją opinię o TESCO Łużycka - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO Łużycka