Opinie o Mar-ol Hurt sp. zoo w Kostrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mar-ol Hurt sp. zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mar-ol Hurt sp. zoo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-ol Hurt sp. zoo w Kostrzyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy pracodawca Mar-ol Hurt sp. zoo motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mar-ol Hurt sp. zoo? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

XYZ Nowy wpis

Przelewają jak im się podoba. Po dwa tygodnie opuznienia premii. Bo podstawy to jakieś nieporozumienie. Poniżej najniższej krajowej.

Bartek

Firma to nie jest firmą tylko sami wyzyskiwacze przyszli jacyś (usunięte przez administratora)z Dino i próbują robić zmiany ale nic im nie wychodzi ludzie odchodzą pH się żalą że spóźnienia z wypłatami po 2 tygodnie a właściciele się bawią i chyba nic nie widzą albo nie chcą a młody właściciel masakra gamoń który nic nie wie trzymajcie się z daleka Pozdrawiam były pracownik

Tadeusz Nowy wpis
@Bartek

O jakich zmianach mówisz i co nie wychodzi? Warto aplikować do nich? Długo pracowałeś?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mar-ol Hurt sp. zoo?

spiderman

tu nie ma pozytywnej atmosfery i jak ludzie na wyzszych stolkach nadal beda zaslepieni by tylko oszczedzac i nic ludziom nie dac to sie nic nie zmieni

Kazimierz
@spiderman

To znaczy że pensje są niskie i to wpływa na atmosferę? A jak z relacjami miedzy ludźmi? Można się dogadać czy też są spiny?

@Kazimierz

to znaczy ze przy cenach w sklepach i ratach kredytow idacych w gore pensje stoja caly czas i nic sie nie zmienia, socjalu tez zadnego, szkoda gadac

Agata
@passat b5

pracowales w tym miejscu ze wiesz ze nie ma żadego socjalu ?

@Agata

tak, poza tym mam kontakt z ludzmi z tej firmy ;)

Helena
@passat b5

I co oni mówią na temat aktualnych warunków tutaj?

@Helena

w skrocie - socjalu brak, multisportow brak, podwyzek tez brak, ogolnie slysze od pracujacych tam ze bardzo mocno rozwazaja zmiane pracodawcy na 'konkurencje'

Helena
@passat b5

Ajj, no to na pewno trochę zniechęceni przez to są. W takim razie jest jednak coś co jeszcze ich tam trzyma, skoro tak stale rozważają. Wiadomo ewentualnie co?

passacik
@Helena

pewnie kredyty

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mar-ol Hurt sp. zoo spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Co tam słychać w Kostrzynie? Zmiany jakieś?

Owoc z Gniezna
@były pracownik

Nie ma kierownika, tego ktorego wszyscy znali. Duzo zmian sie podobno szykuje, ale kasy w gore poki co zadnej. Cos tam sluchaja co ludzie mowia, ale zobaczymy ile z tego bedzie jakos zalatwione.

słynny gorzelnik

A co to sie stało ze Marola w Zgierzu zamknęli ? szkoda, nie jedną flache w regale sie z chłopakami zrobiło :D

Jaki jest styl zarządzania w Mar-ol Hurt sp. zoo?

KKK

Pytanie ktore miejsce, magazyn, biura czy centrala?

Kazimierz
@KKK

Interesuje mnie magazyn. Jest jeden kierownik i to on rozlicza z pracy? Można się z nim dogadać. Nie ma jakiś wielkich spin? Chodzi mi oczywiście o atmosferę.

Krasula
@Kazimierz

No masz zmianowych i kierownika. Z dogadaniem sie to roznie bywa, zaleznie od humoru wyzej wymienionego. Atmosfera tez taka jest, mozna stwierdzic 'napieta', pod rzadami pewnego pana.

Jakie są warunki zatrudnienia w Mar-ol Hurt sp. zoo?

Piernik

Zależy który oddział, bo bywa różnie :-)

kumaty

Szymon Ł vel karzeł z magazynu Zgierz- Lućmierz to konfident , posprzedawał chłopaków z magazynu uwazajcie na niego :)

Pitek
@kumaty

Potwierdzam info

Robo
@kumaty

Panie Kumaty, stawiam się w obronie Pana Szymona. Zaznaczam, że Pana wypowiedzi w negatywnym świetle stawiają Pana Szymona z czym się nie zgadzam. Pana obelgi mogą nieść za sobą konsekwencje prawne - radzę na forum sprostować swoje wypowiedzi do dnia 12.06.2020 Pan Szymon stoi na straży prawidłowości procesów magazynowych i realizuje normalne zadania odpowiednie do jego stanowiska. Niedopuszczalne jest działanie na szkodę pracodawcy, a przypuszczam,że Panu marzy się taki pracodawca, gdzie nieprawidłowości w obrocie paletowym czy towarowym będą tolerowane. Z tego właśnie powodu zmuszony jest Pan poszukać innego miejsca pracy.

obama
@Robo

A ja ci radze sie rozpędzić i (usunięte przez administratora)baranka w ściane , jak nie masz pojęcia co sie dzieje u nas na magazynie to sie nie wypowiadaj .(usunięte przez administratora) wybiera sobie nalepsze trasy na nockach po czym siedzi sobie na kiblu po 2 godziny , a reszcie ekipy daje do szykowania składaki gdzie trzeba wszystko liczyć a on tylko całe paletki sobie powybiera.

Hej, czy w firmie Mar-ol Hurt sp. zoo płacą za nadgodziny?

Schabowy

Płaca

Marchewa

Ile zarabia się jako magazynier? Chciałbym złożyć CV, bo jestem zainteresowany pracą

Maria
@Marchewa

Dobre pytanie, też chcę się dowiedzieć, jak to jest z zarobkami w Mar-ol Hurt. Oby ktoś odpisał. Napisałeś, że jesteś zainteresowany pracą. Aplikowałeś już może? Zaprosili Cię na rozmowę?

palmas

Dobra firma

@palmas

Co ty, Sasza mowisz?

nie polecam wlasnie sadzę sie o wypłatę za nadgodziny i odszkodowanie za zwolnienie(usunięte przez administratora)

@Paweł

Pracowałeś w Kostrzynie?

Cześć. Chciałbym przyjść do pracy na magazyn. Warto? Jak z zarobkami? Jak się traktuje ludzi?

Dlaczego?

Konrad

Niestety brakuje ludzi do pracy to firmy ratują się obcokrajowcami.

@Konrad

Jakby szanowali ludzi, to nie byłoby takiej sytuacji.

Martyna

Czy trzeba mieć ukończone szkolenia ( jeśli tak to jakie ) ?

GR
@Martyna

jakie szkolenia, bez uprawnień na wózki możesz wbijać :D

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Mar-ol Hurt sp. zoo? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

NEM

WOLNE

Kiełbasa

Uwaga uwaga! Większość oddziałów zamknięta, ukrainy tyle że na popołudniówce czy nocce nie ma nawet do kogo się odezwać. Najlepiej przychodzić z założeniem 'zrobie swoje, byle jak, byle do przodu' jak koledzy ze wschodu i bujać się od miesiąca do miesiąca nie zwracając uwagi na jakość wykonywanej pracy. Ogólnie byłoby fajniej, gdyby nie towarzystwo i brak wyciągania konsekwencji ludziom zatrudnionym przez agencję :)

PH

Witam. Co do pracy przedstawiciela to faktycznie na początek 2500 brutto plus prowizja od obrotu czyli średnio ok 3000 netto. Do tego nalezy doliczyc jeszcze premie zadaniow. Wiec zarobki nie sa zle. Praca dość spokojna bez jakiegoś wielkiego ciśnienia. Samochody Fiat Panda nie starsze niz 2 lata. Faktycznie w ostatnim roku kilka z oddzialow zamknieta czyli PIŁA, WROCŁAW, SZCZECIN, BYDGOSZCZ, ZIELONA GORA. Ponoć nie były rentowe, ale oddział KOSTRZYN to oddział której zawsze robi wyniki. Praca jak najbardziej godna polecenia dla ludzi którzy chcą pracowa a nie stymulować pracę.

Julita

Czy ktoś z Was jest zainteresowany pracą w Mar-ol Hurt? Jeśli tak, to widziałam kilka aktualnych ofert pracy: http://www.chatapolska.pl/oferty_pracy.html . Czy któraś z nich Wam się podoba? Dajcie znać, czy ktoś z Was niedawno aplikował do pracy w tym miejscu oraz sieci detalicznej, której właścicielem jest Mar-ol Hurt.

Były Pracownik
@Julita

Julita, proszę Cię. Zamykają oddział za oddziałem, więc nie ma sensu nawet. Podziwiam tych, którzy nadal tam pracują, pod takim a nie innym kierownictwem.

@Były Pracownik

Które oddziały zamknęli? Czy oddziały Poznań i Zielona Góra dalej działają? Czy orientuje się ktoś czy działające oddziały MAROLA też będą likwidowane?

taki tam
@Gość

w pazdzierniku zamkneli wroclaw i szczecin. kostrzyn dziala a Przylep (Zielona Góra) dziala na zasadzie cross docka (towar szykuja w kostrzynie i jest przepakowywany w przylepie). w ciagu zamkneli bydgoszcz, pruszcz gdanski, bedzin, wroclaw, szczecin, i w polowie przylep)

@Były Pracownik

Nie mam takich informacji, dlatego też pytam na forum, aby pracownicy napisali coś na temat tego, jak wygląda sytuacja w firmie. Takie wypowiedzi, jak właśnie Twoja są więc bardzo ważne. Wątek dotyczy jednak pracy w Mar-ol Hurt w Kostrzynie, a użytkownik @taki tam pisał, że ten oddział nadal funkcjonuje. Rozumiem więc, że i pracują tam wciąż jakieś osoby?

Rock
@Julita

Ktoś był w Zgierzu /Lućmierz ma rozmowie na PH lub jaka kolwiek opinia o tej firmie bo słyszałem różnie.

@Rock

Widzę, że pytasz o pracę w charakterze przedstawiciela handlowego w firmie Mar-ol Hurt. Wątek dotyczy pracy w Kostrzynie, a Ciebie interesują inne lokalizacje, ale może jakieś osoby będą chciały podzielić się swoim doświadczeniem. Zdecydujesz się na wysłanie swojego CV do pracy w Mar-ol Hurt?

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-ol Hurt sp. zoo - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Mar-ol Hurt sp. zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-ol Hurt sp. zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mar-ol Hurt sp. zoo