OK Centrum Języków Obcych

Lublin

Opinie o OK Centrum Języków Obcych

me 2015-02-11 20:32
ODRADZAM!!!!! Straaszny bałagan organizacyjny- giną dokumenty, potem się znajdują, potem niby znów giną. Problemy z wypłatą wynagrodzenia (wynikające raczej ze złej organizacji). Szkoda nerwów na ten brak profesjonalizmu
Hermik 2016-08-20 22:16
Zgadzam się z opinią powyżej firma jest nie wiarygodna. Na wynagrodzenie czekam już drugi miesiąc.
AD 2016-09-08 17:38
widocznie się pan nie rozliczył do końca, albo nie zna specyfiki środków z fudnuszy europejskich, prosze dokladnie przeczytać umowę a potem pisać na forach slogany które nie są zgodne ze stanem faktycznym lub nie zawierają istotnych informacji,które zapewne ma pan/pani uregulowane w umowe.
pracownik20 2017-02-09 09:49
prawda bałagan w firmie niesamowity rotacja pracowników tez duza jednym slowem moloch stres i gonitwa mysli lepiej poszukac czegos uczciwszego
MARGO 2017-03-15 21:03
Na wypłatę wynagrodzenia czekam od listopada 2016 roku. Rozliczyłam się już dawno z dokumentów a teraz ciągle słyszę że pieniądze będą już za tydzień, za dzień, za dwa i tak w kółko.... Nie polecam współpracy z tą firmą.
pitupitu 2017-04-21 19:40
Bałagan organizacyjny, stosy papierów do wypełnienia, tylko częściowy zwrot kosztów dojazdu, płacą jak chcą, czasami trzeba czekać dwa miesiące na wypłatę stypendium, a certyfikat po całym projekcie nic nie warty, chodzę teraz szukam pracy i nigdzie go nie uznają.
Ola 2017-08-01 21:33
nie płacą, brak kontaktu, bałagan, niewiarygodni
Zostaw swoją opinię o OK Centrum Języków Obcych - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK Centrum Języków Obcych