Opinie o Creatuity Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Creatuity Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Creatuity Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creatuity Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Executive Assistant w Creatuity Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Jakie warunki pracy są w Creatuity Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Executive Assistant?

Kasia Nowy wpis

Lokalizacja biura w Poznaniu nie wymaga organizacji dojazdów, ponieważ znajduje się w centrum miasta, z dostępem do wielu linii komunikacyjnych. W biurze znajduje się kantyna, a oprócz tego, codziennie pojawiają się dostawcy kateringów, typu "Ślimak".

Czy Creatuity Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Kasia Nowy wpis

Na ten moment nie organizujemy staży dla studentów. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą i rozwojem swoich umiejętności, niezależnie od tego czy masz status studenta czy nie, warto śledzić nasze ogłoszenia i próbować swoich sił w rekrutacji.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Creatuity Sp. z o.o.?

Warunki zależą od tego, na jakie stanowisko aplikujemy i jakie będą indywidualne ustalenia. Nasza Recruitment Manager Natalia Pitra chętnie odpowie na wszelkie pytania. (usunięte przez administratora)

Czy kandydat na stanowisko Executive Assistant w firmie Creatuity Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy w Creatuity Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak. Staramy się wspierać rozwój naszych pracowników i jeżeli pojawi się potrzeba szkolenia, to nasi pracownicy w takich szkoleniach uczestniczą.

pytanie

Dzień dobry, jak wyglada proces rekrutacji w Creatuity i ile ma etapów?

@pytanie

Proces rekrutacji delikatnie różni się, w zależności od stanowiska na jakie aplikujemy oraz konkretnego Hiring Managera ale ogólne ramy są następujące: Dla stanowiska Developer oraz QA: 1. Weryfikacja CV 2. Cultural fit interview 3.Hiring Manager interview (rozmowa techniczna z Managerem, obejmuje skill test) Dla stanowisk takich jak Project Manager, Solution Architect, Assistant: 1. Weryfikacja CV 2. Cultural fit interview 3. Skill assessment (zależy od Hiring Managera, nie zawsze jest wymagany) 4. Hiring Manager interview 5. Kolbe index

@Kasia

Na czym polega "Kolbe index"? Co to jest?

@Beata

Kolbe index to assessment sprawdzający kompatybilność między przyszłym managarem a kandydatem. tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat https://www.kolbe.com/kolbe-a-index/

Czy firma jest chętna na podwyżki? Widełki, które są podane są dla mnie ciut za niskie i zastanawiam się czy po jakimś okresie próbnym jest jakiś przeskok i jak to wygląda w trakcie pracy? Jest szansa na większą wypłatę?

@Kandydat

O swoim wynagrodzeniu zawsze możesz porozmawiać z Managerem. Wszystko zależy od założeń, jakie sobie zaplanujecie na starcie i tym ,jak będzie wyglądała współpraca. O zakresie wynagrodzenia i swoich oczekiwaniach finansowych, możesz porozmawiać już na etapie rekrutacji z naszą Recruitment Manager - Natalią.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Developer w firmie Creatuity Sp. z o.o.?

Sytuacja jest dynamiczna. Na stałe współpracuje z nami między 10 - 20 dev-ów. Rekrutacja na to stanowisko jest cały czas otwarta i chcemy stale powiększać nasz team, nie tylko o developerów ale także o inne role tj. QA i project manager.

Mikołaj
@Kasia

Czy od osób, które chcą aplikować na stanowisko developer wymagacie doświadczenia zawodowego?

@Mikołaj

Kandydat na stanowisko developer powinien wykazać min. roczne doświadczenie jako programista PHP. Jeżeli kandydat nie był zatrudniony, tylko rozwijał się jako freelancer albo uczył się samodzielnie, chcielibyśmy jakoś zweryfikować jego umiejętności. Dobrą praktyką będzie ujęcie w swoim CV projektów nad którymi się pracowało, kursów i innych działań prowadzonych w obszarze naszych zainteresowań. :)

@Kasia

I poza cv to jakos weryfikujecie? Jakies zadania czy nie ?

@Beata

Rekrutacja na stanowiska takie jak developer czy tester oprogramowania zawsze obejmuje skill test ;)

@Kasia

A można prosić o więcej szczegółów na ich temat?:D

@Natalia

Obecnie, na przyszłych developerów czeka rozmowa techniczna wraz z live coding. Kandydaci na stanowisko QA (tester oprogramowania) odpowiadają na pytania techniczne podczas rozmowy z Managerem.

Czy w Creatuity Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracownicy Creatuity mają dostęp do benefitów pozapłacowych tj. grupowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, czy system kafeteryjny. Każdy ma prawo wyboru benefitów odpowiadających jego potrzebom :)

@Kasia

Można ze wszystkiego korzystać? Czy jest jakiś limit i trzeba dokonać wyboru?

@Beata

Każdy pracownik otrzymuje co miesiąc pulę punktów do wykorzystania na dowolne benefity (ma ona określoną ważność więc punkty można kumulować na wybrany cel). Punktów jest na tyle dużo, że wystarczy jednocześnie na ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną oraz inne świadczenia, które chcemy wybrać w danym miesiącu :)

Janusz
@Kasia

Pierwszy raz spotykam się z jakimiś punktami dla pracownika w firmie. Pracownicy są z tego zadowoleni?

@Janusz

Jeden punkt = 1zł do wykorzystania na dowolne benefity. Mówimy o punktach dlatego, że taka terminologia jest używana w systemie kafeteryjnym. Przepraszam jeżeli wprowadziłam w błąd :) Póki co, rozmawiając z naszymi pracownikami, spotkałam się jedynie z pozytywnymi opiniami tej formy rozliczania benefitów. Mogę więc z czystym sumieniem powiedzieć, że są zadowoleni.

@Kasia

I to jest taka standardowa liczba punktów dla każdego czy można np., za efekty pracy dostać ich więcej? ;)

@Natalia

Liczba punktów benefitowych w systemie kafeteryjnym jest stała. Sukcesy w projektach i inne okazje świętujemy osobno :)

@Kasia

Szkoda, chociaż w sumie jest to fair. ;) A jak w takim razie inaczej świętujecie?

@Natalia

Nie narzucamy jednej formy świętowania różnych okazji :) Pozwalamy, żeby zespół uczestniczył w takich aktywnościach, na jakie ma ochotę. Niezależnie od tego, czy będzie to kolacja w restauracji, paintball, czy po prostu zamówienie pizzy i gra w planszówki, chcemy się w tym wszystkim po prostu dobrze czuć jako zespół i razem wybieramy, co będziemy robić.

@Kasia

A tak lekko abstrahując, bo widzę że warunki przyjazne tu są, to jak wygląda sprawa z aktualną rotacją tutaj? Jaki średni staż pracy mają tutaj ludzie tak właściwie?

@Natalia

Jak w każdej firmie IT, rotacji nie unikniemy ale staramy się żeby nasi pracownicy chcieli z nami zostać jak najdłużej. Nie jestem w stanie przytoczyć tutaj dokładnych danych, ponieważ takich nie zbieramy. Na ten moment, w naszej firmie możemy spotkać zarówno nowe osoby, jak i takie, które są z nami już 10 lat. Myślę, że średni staż będzie gdzieś pośrodku :)

@Kasia

Rozumiem, no po jakiś 5-ciu latach to idzie na pewno tutaj doświadczenia nabrać. Czyli to są samoistne odejścia raczej za dalszą karierą? Wiadomo, dokąd niektórzy odchodzą? Bo zastanawiam się jakie konkretnie możliwości otwierają się przed ludźmi po stażu tutaj. ;)

@Natalia

Szanujemy prywatność naszych pracowników. Nie zawsze wiemy dokąd odchodzą. Jeżeli chciałabyś porozmawiać o konkretnym stanowisku, napisz proszę do naszej Recruitment Manager Natalii Pitry na adres: npitra@creatuity.com, być może będzie mogła podać Tobie więcej szczegółowych informacji.

Agata
@Kasia

A są zachęty aby ludzie chcieli pracować jak najdłużej, mam na myśli podwyżki, by płaca szła na równi z doświadczeniem i pracowali tu po 10 lat?

@Agata

Śledzimy trendy i zachowania na rynku, staramy się żeby stawki były konkurencyjne. Każdy pracownik może otwarcie rozmawiać ze swoim przełożonym, o postępach w pracy, zdobytych umiejętnościach i na tej podstawie otrzymać wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych celów i doświadczenia. Odpowiadając na Twoje pytanie: Tak - chcemy zachęcać ludzi żeby u nas pracowali jak najdłużej, nie tylko pensją ale także benefitami i atmosferą w pracy :)

Czy pracownicy w Creatuity Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna. Obserwując moich kolegów i koleżanki z różnych działów, mogę z całą pewnością powiedzieć TAK, dogadujemy się między sobą. Poza tym, nie chowamy się ze swoimi opiniami. Dyskutujemy o rzeczach, które można poprawić i staramy się znaleźć rozwiązanie, jeśli pojawia się problem (jakiejkolwiek natury by nie był). :)

Majka

@Kasia a na staże szukacie zazwyczaj w okresie wakacyjnym ?

@Majka

Obecnie nie posiadam informacji o zapotrzebowaniu na stażystów i nie wiem czy będziemy prowadzić nabór. Na pewno nie uzależniamy rekrutacji od tego czy akurat są wakacje ;-) W tym momencie mamy otwartą rekrutację na back-end developerów, niestety wymagane jest doświadczenie. Niemniej jednak, zachęcam do kontaktu z naszą Recruitment Manager Natalią (mail: npitra@creatuity.com), która dowodzi rekrutacją.

Wiecie może czy w Creatuity Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zapytania o staż można kierować do naszej Recruitment Manager Natalii (mail: npitra@creatuity.com). Nawet jeżeli na razie nie będzie zapotrzebowania, to Twoje CV po wyrażeniu zgody, pozostanie w naszej bazie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Creatuity Sp. z o.o.?

Staramy się bilansować czas pracy tak, aby nadgodzin nie było. Jeżeli dodatkowe godziny są potrzebne, to ustalamy je z przełożonym. Zazwyczaj, jeżeli jednego dnia pracujesz dłużej, następnego po prostu kończysz wcześniej ???? Dla umów o pracę, obowiązuje równoważny system czasu pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Creatuity Sp. z o.o.?

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, obecnie cały proces rekrutacji odbywa się zdalnie :-)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Creatuity Sp. z o.o.?

@Pytanie W każdy trzeci piątek miesiąca przeznaczamy 2h na integrację, tzn. wspólne wyjścia na obiad/bilard itp.. Oprócz tego dwa razy w tygodniu pracownicy mają możliwość skorzystać w ramach czasu pracy z zajęć stretching/zdrowy kręgosłup, organizowanych w biurze. Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy ze strony pracowników. W zeszłym roku narodziła się nowa tradycja, którą chcemy kontynuować - Udział w Greatman Triathol Kórnik (sztafety :-) ). Oprócz tego, świętujemy rocznice, urodziny i inne ważne dni w kalendarzu ;-)

Helena
@Kasia

Z tego, co piszesz wynika, że pracownicy Creatuity są ze sobą zintegrowani, zżyci i po prostu się lubią :) Fajnie mieć dobrą atmosferę w pracy! Czy kierownicy, przełożeni również biorą udział w integracjach?

@Helena

Oczywiście, w integracji biorą udział wszyscy, którzy mają na to ochotę, łącznie z szefem :-)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Creatuity Sp. z o.o.?

Lena

Cześć, wszystko zależy od stanowiska na jakie chcesz kandydować i czy w efekcie będziesz współpracować z klientem czy też nie. W codziennej pracy język angielski potrzebny jest przede wszystkim do prowadzenia komunikacji z biurem w Dallas, niezbędna jest też umiejętność odczytania dokumentacji projektowej, która w całości prowadzona jest w języku angielskim.

kinga

jak kogośby szukali t pewnie ludzi z doswiadczeniem informatycznym lub progarmowym itp, ponieważ sami zjamuja sie projketowaniem stron i to na skale swiatowa i profesjonalna

Jakub

Moje doświadczenia z Creatuity są bardzo pozytywne, atmosfera w pracy jest bardzo sympatyczna, nie ma zbyt wielu powodów do stresu, jest naprawdę fajnie. Rozmowy kwalifikacyjne są luźne i inspirujące, bardzo ciekawe doświadczenie. Plusem rozmów w Creatuity jest to, że otrzymujesz feedback po rozmowie - co poszło super i co mogłoby zostać poprawione (choć są też otwarci na argumenty kandydata, więc można ich przekonać do swojego zdania). Praca jest jak najbardziej uczciwa, kwestia formy zatrudnienia jest również otwarta - od Ciebie zależy czy wybierzesz umowę zlecenie czy o pracę. Zarobki również są uczciwe i konkurencyjne a szerokie możliwości rozwoju to dodatkowy atut.

Zostaw merytoryczną opinię o Creatuity Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Creatuity Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Creatuity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Creatuity Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Barska 4 lok. 2
    61-489 Poznań