brak logo

Creatuity Corp.

Poznań

Opinie o Creatuity Corp.

Jakub 2015-02-24 09:55:52
Moje doświadczenia z Creatuity są bardzo pozytywne, atmosfera w pracy jest bardzo sympatyczna, nie ma zbyt wielu powodów do stresu, jest naprawdę fajnie. Rozmowy kwalifikacyjne są luźne i inspirujące, bardzo ciekawe doświadczenie. Plusem rozmów w Creatuity jest to, że otrzymujesz feedback po rozmowie - co poszło super i co mogłoby zostać poprawione (choć są też otwarci na argumenty kandydata, więc można ich przekonać do swojego zdania). Praca jest jak najbardziej uczciwa, kwestia formy zatrudnienia jest również otwarta - od Ciebie zależy czy wybierzesz umowę zlecenie czy o pracę. Zarobki również są uczciwe i konkurencyjne a szerokie możliwości rozwoju to dodatkowy atut.
2
noms 2015-06-30 15:38:20
@Jakub, brzmi to bardzo dobrze, wecz az za dobrze, mam wręcz wrazenie, że jesteś kimś z firmy i kazano Ci napisać taki komentarz w samych superlatywach, bo według Ciebie firma nie ma żadnych wad, to nie jest realne. Ciekawe też, kto wybiera umowę zlecenie, kiedy ma możliwość umowy o pracę. Pozdrawiam.
maciek 2015-08-11 15:58:22
właśnie ja mam takie same odczucia co @noms, bo jednak praca jest konkretna, zarobki dobre, ale wszystko opisane w tkich superatywach oznaczaja, że pewnie jesteś młodym pracownikiem, który cieszy się po prostu z otrzymania pracy. Mam nadzieje, ze ktoś z doswiadczonych pracowików napisze jak to wygląda
Zainteresowany 2016-04-14 11:59:26
Szkoda, że nie mają obecnie ofert pracy @Jakub, Twoja wypowiedź, jak najbardziej zachęca do aplikacji do nich. Z tego co czytałem to firma jest bardzo prężnie działającą i w pełni profesjonalną na rynku. Brzmi bardzo ciekawie.
kinga 2016-05-16 20:09:24
jak kogośby szukali t pewnie ludzi z doswiadczeniem informatycznym lub progarmowym itp, ponieważ sami zjamuja sie projketowaniem stron i to na skale swiatowa i profesjonalna
Zostaw swoją opinię o Creatuity Corp. - Poznań
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creatuity Corp.