Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Czyli już decyzja podjęta że-przcownicy majacy zajęcia komornicze nie dostana fizycznie żadnych srodkow na karte ,tzn zajęcie 100 % na konto komornika .A sa ustawy paragrafy ,które mówia o tym że nie jest to takie jednoznaczne ,tylko trzeba trochę poszperac .Lecz opinia jednego radcy przwnego i decyzja podjęta .

Xd

Kiedy wypłata? Skoro już liczą od soboty to koedy

Bobi

Siema,mam pytanie,szukam pracy w okolicach żywca może i nawet bielska i wziąłem na celownik firmę hutchinson, chciałbym się dowiedzieć jak zarobki,jak atmosfera i ogolnie czy wszystko bangla w tej firmie. Proszę o odpowiedzi pozdro

Fenix2004

Siemano mordy sprawa jest zucilem ostatnio szkole bo wole isc do roboty zamiast marnowac czas za murami pytanko ile zarobie na magazynie

Stiwen1980

Siemanko, dostaliście już aneksy (podwyżka inflacyjna) ostatnio liderzy mówili, ze 7 % od marca z wyrownaniem od poczatku roku

Strogonow
@Stiwen1980

Serio ? Ja nic nie wiem od kogo to info konkretnie

GariGariGariGari

jakies bony na swienta wielkanocne bendom ?

Fach

Wiadomo że piątek na złość jak zawsze

Xx
@Fach

Dlaczego na złość? Tylko w tym zakładzie każdego miesiąca od pierwszego są pytania kiedy przelewy, w każdej innej firmie jest zawsze do 10 i nikt nie pyta...Czy zdarzyło się kiedyś, że nie otrzymaliście wynagrodzenia do 9/10 danego miesiąca?

Ziro
@Xx

W kazdej dużej firmie jest przelew najpóźniej pierwszego.

@Xx

Bo widocznie tylko w tym zakładzie ludziom brakuje od wypłaty do wypłaty. To chyba o czymś świadczy. Jaki zakład takie wypłaty.

Olek
@Beti

Wypłaty po podwyżce widzicie to??? No ja joe widzę tam zł więcej śmiech na sali

Denyk
@Ziro

To dlaczego nie zmienisz pracy?

@Denyk

Właśnie jestem w trakcie zmiany pracy. Od marca gdzie indziej na początek z pensją 1000 zł wiekszą niż tutaj po 7 latach pracy. Tak więc dalej (usunięte przez administratora)za (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Chciałem zapytać czy warto przyjąć się za operatora maszyn ?

Miły
@Kandydat

Jak jesteś w krytycznej sytuacji to tak

I
@Kandydat

Nie

TomaszK

Witam mam pytanko, rozmawialem z kadrami i mi powiedzieli ze na magazynie z premiami moge zarobic co miesiac spokojnie 5 tysiecy ale im nie wierze kolega mi powiedzial ze maks ile wyciagne to 4600 prosze o szybka odpowiedz

@TomaszK

Dobrze się czujesz??? Tyle to nie zarabiają nawet najstarsi pracownicy magazynu co mają przepracowane koło 20 lat przy pełnych premiach

Piotrlider

Oczywiście, że mozna tyle zarobic wystarczy chciec

Miły

Chyba brutto

Żywiec
@TomaszK

Nie ma żadnych premi od stycznia tego roku, dzięki tym błaznom ze związków,sprzedawczyki.

@Żywiec

(usunięte przez administratora)premie masz w stawce więc nie mów że jej nie ma bo są osoby ze ja trzy razy w roku dostawali. A że się nam tu zalisz że premii nie masz to jesteś z administracji i ja dostawałeś a ci się nie należała.

Borys
@TomaszK

Tyle to nawet w biurze nie zarobisz...

Xxxx

Powinni się w końcu wziąć za weekend na budynku A bo zero nadzoru....kierownicy wyzamykani w biurach siedzą

Ok
@Xxxx

Skoro są kierownikami to dziwne zeby robili na produkcji

An onim

I co powiecie,czy są zmiany czy nie.Bo uważam że jest po staremu

Xx

Szkoda zdrowia i czasu na ten zakład . Najgorszy jaki może być .

Dida1979

Graba wszystkim pracownikom polecam prace w haszinson zywiec robie najlepsze wyniki na swojej zmianie jesli chodzi oczas i to w sandałkach pozdrawiam

aa

Dzień dobry, czy da się w tym zakładzie zarobić 3500 do ręki na start? Nie chcę tracić czasu na zbędne telefony z kadr i opowieści o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Dziękuję.

Ela
@aa

Nie trać czasu tyle nie zarobisz.Ale nawet gdyby był takki zarobek to szkoda twojego zdrowia wiesz mi.Ja pracuje tu 10 lat przez pracę cierpię na depresje a raczej przez ludzi tzn.majstrowe.Szkoda twojego życia i zdrowia.Tu nie masz swojego stanowiska gdzie cie rzuca tam masz się wyrobić.Sa osoby które robią to samo cały czas a jak ich gdzieś indziej dadzą to wielkie larmo.Dojrz0alam do decyzji o zwolnieniu się.Naprawde nikomu nie polecam.

Lizi
@aa

Daj sobie szansę w innym zakładzie. Tu tylko nabawisz się nerwicy. 3.5 tyś nie zarobisz A oglądając to co tu się dzieje będziesz miała problemy że spaniem.

Maja25
@Ela

Na lesniance też tak źle przez weekend robota jak wygląda? Ile można zarobić pracując przez weekend po 12 godz?

@aa

3500 na start ? Żarty? Ja pracuję 7 lat i ledwo mam trójkę . Szukaj gdzie indziej dobrze radzę tutaj tylko normy z kosmosu i kumoterstwo. Powodzenia życzę

@Beti

Jak wam tak źle to po co tu siedzicie?zmieńcie pracę a nie tylko narzekacie i narzekacie nikt na siłę was nie trzyma,każdemu źle ale każdy siedzi na forum tylko mądrzy

Ela
@Marta

To forum dla wyrażania swojej opini o pracy warunkach więc niewiem co ty tu robisz a tobie jak tak dobrze to możesz napisać a nie krytykować bo pewnie liderka albo majstrowa a to zro zumiale ze ci dobrze bo nie narobisz się fizycznie jak reszta.

@Ela

Wyrażania opinii a nie użalania się nad sobą ja nie krytykuje tylko osoby które źle się wypowiadają o zakładzie,nie podoba się to droga wolna,zawsze możesz startować na lidera nikt ci nie broni

Tym
@Marta

Nie wszyscy mogą być liderami kto by robił produkcję spróbuj popracować na różnych stanowiskach produkcyjnych przez dwa tygodnie gdzie musisz zrobić normę to pogadamy.Nikt się nad sobą nie użala tylko doradza I odpowiada że to nie zakład który jest przyjazny zwykłym ludziom.Napisz że liderowanie w tym zakładzie jest super.

Xxx
@aa

Niby i da ale jakim kosztem ???????? (usunięte przez administratora)

Nie polecam,pracy w tym zakładzie. Chyba, że ktoś jest desperatem, zostałam zwolniona...brak pracy. Czytam dziś potrzebują pracowników na weekend. Pracowałam rok . Przemyście swoją decyzję. To nie jest żalenie się tylko zobaczcie jak są traktowani ludzie.

A6

W końcu ktoś się zajął tymi schadzka mi na palarni.Chodzili parami albo się zwoływali i szli sobie "popalić" tzn poplotkować.

An onim
@A6

Nie łudź się jak wszystkie inne afery szybko przycichnie i będzie jak dawniej

Koliber
@A6

Bardzo dobrze. Jeszcze tak powinni się zająć palarnią na weekendach na c1. I będzie dobrze.

Młody M

Pracuje tu 6 miesięcy osobiście nie polecam Palarnie zamknięte na kadrach mówią co innego robisz co innego i płacą jeszcze inaczej totalny bezsens

Zozolix!@

Ile zarabia starszy magazynier ? Hutchinson?

@Zozolix!@

Na Z1 nawet się człowieku nie wygłupiaj jeżeli masz trochę szacunku sam do siebie bo tam tego nie doświadczysz.

@Magazynier

skoro nie doświadczę to po co negatywnie wystawiasz oponie na swoj temat zakład pracy ?

Majka25

Witam są przyjęcia na weekendy? Ile można zarobić?

@Majka25

Przyjecia dla ukraincow,gruzinow,czeczenow.Polakom nie przedluza sie umow i traktuje sie ich jak "gorszy sort".To co sie wyprawia jest naprawde niepowazne....

Xd
@Majka25

Teraz nie przedłużają umów na weekend wiec cię nie przyjmą

Sebastian
@Xd

Mnie zastanawia, jakie szanse przejść rekrutację na specjalistę procesu, gdy mam rok doświadczenia na podobnym stanowisku, zamiast dwóch, jak sobie życzą w ogłoszeniu? Jak to było na rekrutacji, gdy Ciebie przyjmowali, i jakie tu są zarobki w stosunku do wymagań?

Weber
@Sebastian

Za chwile dużo miejsc się zwolni bo ponoć biurowi bez podwyżek w tym roku. I w sumie to dobrze. Aż sie serce raduje jak sie widzi specjalistów krecących orzy imadle ????

@renta
@Weber

Ciekawe skąd takie informacje??

Betti
@Sebastian

Nie będzie problemu - biorą jak leci ponieważ nikt tam nie chce pracować .

Babe

Czasem wpadam na to forum zobaczyć, jakie postępy czyni załoga Hutchinsona i wiecie co? Jesteście w tym samym miejscu. Cytując klasyka: "To, że jesteśmy w (usunięte przez administratora) to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać." To forum to kwintesencja waszego bo(c)haterstwa. Jak w soczewce widać wasz poziom. Jeżeli dyrekcja to czyta (chłodno pozdrawiam), to gwarantuję że mają wyśmienity rozweselacz do kawy i ciastka. Najważniejsze jednak, że załoga jest rozbita, zawistna, nie grzeszy inteligencją, a zatem nie stanowi większego problemu. Mogą spać spokojnie jako pasterze swoich łowiecek. Jakie one są każdy wie. Beczą i beczą, ale jak się poszczuje owczarkiem to robią co do nich należny - dają się potulnie strzyc. Największe zmartwienia stada na forum? Kto komu i co robi z kroczem, że mało siana i co miesiąc pytanie kiedy to siano będzie (serio?). Najbardziej jednak ekscytuje okres dzielenia siana ze żłobu na kolejny rok. Niezła epopeja. Gryziecie jeden drugiego, szczekacie głośniej niż nadzorcy, a koniec końców i tak wychodzi na to co chce pastuszek. Walki o siano też niczego sobie. Wyliczacie sobie każdy kęs. Rozważania filozoficzne, czy chorej owcy należny się tyle samo co zdrowej, a najwięcej do powiedzenia mają w tej sprawie barany, tymczasem to pasterz dzieli siano, a sobie też musi zostawić coś do podścielenia. Wiecie jaki macie problem? Nie potraficie opuścić stada. Boicie się, że w lesie czai się zły wilk. Frustrację z tego powodu wylewacie na wszystkich w koło. Przyczyną niepowodzeń w życiu oprócz czynników zewnętrznych jesteście najczęściej Wy sami! Najlepsze owce ze wszystkich to czarne związkowe. Używają sobie na nich owce i pastuszek. Owce mają na co beczeć nie narażając się psom, a pastuszek może sobie ulżyć z czystym sumieniem. Normanie bryndza w tej bacówce aż kipi z uszu. Jeżeli ktoś dobrnął aż tutaj, to gratuluję wytrwałości w czytaniu. Niektórym jej tu brakuje, nie mówiąc o zrozumieniu tekstu. Nie liczę na konstruktywną wymianę opinii, więc zostaje życzyć wypasu w Nowym Roku!

Sara
@Babe

Czyli jaki morał jesteś ta owieczka i próbujesz ubrać to w inteligentne słowa.Jak czytam że ktoś pisze ze juz tu nie pracuje ale coś tam coś tam to też mam niezła bekę.

Bronek
@Babe

Ej ziomuś coś Ci się odkleiło.. Pracujesz przy dojeniu baranów to spoko ale nas twoje przykłady nie interesują.. Powiem więcej, tak się udzieliłeś tym zakładzie a zapomniałeś sam że żyjesz w kraju w którym cię ten Pasterz doi jak chce, a tybaranku tylko potulnie robisz co ci każe.. Nie ważne jaki zakład, bo to jest ten sam sy,f ale w jednym masz rację, ludzie są skłóceni, zawistni, jeden zagryzł by drugiego ale tak jest w każdej dziedzinie naszego życia.. Ludzie są otumaniani i uciszanie przez pewne osoby w takich zakładach, skoro widzą zagrożenie że ktoś buntuje załogę, walczy o ich lepsze jutro to trzeba się go jak najszybciej pozbyć.. A że jeden drugiego wyzywa tutaj, to Polacy są już przyzwyczajeni do tego jak do zimnego baltyku w lato ha ha

no
@Bronek

jesteś men muszę przyznać. Dalej walczysz o lud uciśniony chociaż dobrze zarabiasz? Kiedy jaka rewolucja bo nudno na tym zakładzie. Dostali ludzie pare zł na konto i cisza, wszystkim wszystko pasuje. Tak to właśnie wygląda.

Tadek
@no

Pan Bronek znikł taki mocny był tylko w pisaniu na forum a jak forum się nim zainteresowała to skulił ogon ha ha taki Bronek jest a raczej był mocny mam nadzieje że dobiorą mu się do du.. za to ci wypisywał

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.