Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Słyszałem że zwalniają na stolarskiej za l4

Niech zwalniają

What

Zwalniają zakład idzie pod młotek tak dba Antoni Szlagor o Żywiec.

Masakra
@What

Pewnie to ciebie zwolnili, i teraz płacz hahahah

Dx

Serio?

Team leader
@What

A niech szlak trafi ten (usunięte przez administratora) żywiec. Wiecznie zakorkowana dziura...tak powinno nazywać się to miasto.Jak sobie pomyśle że jutro znów mam jechać do tego kurwidołu to aż żygać się chce. Możeby tak szanowni właściciele przedsiębiorstw zainteresowali się ile ich pracownicy tracą czasu na dojazd,ile nerwów,ile dodatkowego paliwa spalone ( bo stojąc w korku auto jednak spala paliwo...a nie powietrze) już nie wspomne o zużyciu sprzęgła bo to by było za wiele do ogarnięcia dla niektórych jajogłowych bisnesmenów.

Dziura.
@Team leader

Zgadzam się z tobą całkowicie ten Żywiec nic nie ma do zaoferowania dla ludzi jeden z najgorszych Miast na Śląsku

Ruina.
@Dziura.

Spójrzcie wokół siebie ślepi mieszkańcy Żywca nie dużo nam brakuje do Rumunów , zwróćcie uważnie uwagę na tą ruinę obskurnych mieszkań tynki sypające się że ścian, małe sklepy upadłe wywieszone z kartką na drzwiach do wynajęcia taki mamy obraz przedstawiający apokalipsy powodzenia w życiu niepewności jakie nam zgotowała władza nierobów i pasożytów których musimy ciągle utrzymywać.

gal

Żywiec nie jest na Śląsku błaźnie.

Gdzie jest ta premia 680zl co miała być w wypłacie? Nic nikt nie dostał

????
@Goh

Premia miala byc w wyplacie za kwiecien

@????

A to 500 i wyrównanie koedy?

????

Osobnym przelewem. Po wyplatach

Jakie 500?

@111

500 premia i wyrównanie podwyżki od stycznia

Lulu

Hahah jaka zapomoga... masakra... mogliby już sobie darować ten ochłap..

Cykpyk

Doczekamy się dziś wypłaty?

Cys
@Cykpyk

Jak nie to komu pasuje może sie zwolnić z winy pracodawcy za nieterminową wypłatę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Mlody

Co się dzieje na ajp 5 ma ktoś odpowiedz co dzień awantury a nasz modol siedzi w biurze nic nie robi tylko glupoty im w głowie Pan (usunięte przez administratora) jest jaki jest tylko umie straszyć pani z jakości tylko koło nich skacze a Pan Rafał to nie wiadomo komu i po co potrzebny a nas najlepiej straszyć bo im się nic nie chce o co tu chodzi

MMM

Witam czy ktoś dojeżdża z okolic Przybędzy na 3 zmianę w tym tygodniu i miał by miejsce wolne żeby na stałe jeździć??? Pozdrawiam

To kiedy wypłata?

Yh

Wypłaty dalej się nie doczekamy?

Olek
@Yh

No dziś nie będzie

@Yh

skoro nie starcza od 10 do 10 to trzeba się zastanowić co my tu jeszcze robimy - hehe. Może przeholowali z podwyżkami i trzeba będzie zamknąć majdan? Co wtedy? Trzeba będzie im oddać, żebyśmy mieli gdzie biedę klepać - hehe

Zona

Będzie jutro przelew?

Mily
@Zona

Jutro to będzie ale wylew jak popatrzymy na wypłaty

@Mily

Co narzekasz premi tyle hhahahaha się nie uniesiemy

Mala82

Czy są jakieś bony ze związków na święta?

Rj
@Mala82

Na złość na km teraz tymi wypłatami robią? Ze tak późno posyłają?

Dch

A wypłaty jak nie było tak niema

Olej

Będzie jutro przelew?

@Olej

Idź do łazienki, tam jest dużo przelewów - hehe

Kiedy wypłata

Sprytny Zbyś
@Xd

Była... 1 kwietnia ;)

Zzzz

Kiedy nam wypłaca bony na chleb

Adcdef

Ja się pytam gdzie jest podwyżka na lesniance. Ludzie tutaj skamlaja, że niby Ukraińców przyjmują i chcą żeby starzy pracownicy się zwalniali. J***ć to. Gdzie są związki zawodowe, które nibi miały walczyć o 600zł podwyżki, znowu nic jak zwykle. Przecież wiadomo nie od dziś, że te związki to się tylko tak nazywają a naprawdę to one są warte tyle co nic.Takie ruskie dzieci siejące propagandę , że niby coś wywalczą.Jedyne co mogą wywalczyć to wielkie , ogromne gó,,,wno.

Operator

Jaki zakład takie związki

XXX
@Adcdef

Załóż drugie zwiazki zawodowe i zostań przewodniczącym a nie narzekaj anonimowo bo pewnie w pracy boisz sie o urlop zapytać a tu bohater niewiadomo skąd...

Bronek
@Adcdef

Ha ha ale brednie piszesz, najlepiej zwalić na związki które walczą o podwyżkę a ludzie piszą pisma do dyrektora że jego propozycja im odpowiada.. Ludzie to jednak de.bi.le w tym zakladzie

?????
@Bronek

Może ludzie mają już dość tej bezowocnej walki, która trwa i trwa i nic z tego nie wynika na zwykłego pracownika? Skąd mają wiedziec czy zwiazki walcza czy nic nie robia? To kiedy zwiazki wywalczą te 1,50 czy 2 zł brutto? W przyszłym roku, czy za dwa lata?

Fedcda
@Bronek

Nie liczcie na strajk, bo nowi pracownicy z Ukrainy z firm zewnętrznych strajkować nie będą, a jest ich więcej niż starych pracowników. Żeby walczyć trzeba mieć czym.

Pff
@Fedcda

Nowi Ukraińcy nie są samodzielnymi pracownikami. Ktoś musi im pokazać co mają robić. A procedura jest taka że po 5 szt team leader zatwierdza produkcję i dopiero wtedy zaczynasz pracę. Więc bez starych pracowników produkcja nie ruszy. To tak dla informacji na przyszłość bo podwyżki już podpisane.

Bronek
@?????

Zakład nigdy nie chciał dogadać się z związkami, zawsze musiało być na ich zasadach. Czy było dużo czy mało roboty tłumaczenia były zawsze te same, ile to stracili i że nie ma kasy dla Polaka. Negocjacje mają pewne etapy, i potrzebują czasu, teraz wydłużyło się to poprzez zachorowanie mediatora. Ale i ludzie którzy piszą petycję nie ułatwiają w negocjacjach, bo ci ludzie myślą tylko o sobie! Jeśli powiedzieli A trzeba powiedzieć B, i nie wolno dać się złamać. Może i potrwa to z 2 miesiące, może i będzie trzeba stanąć i powiedzieć DOŚĆ ale musimy być solidarni z resztą bo ta podwyżka należy się wam wszystkim. Roboto ruszy od maja na pełnych obrotach dlatego tak chętnie zakład siada do rozmów bo wiedzą że mogą prowadzić rozmowy po swojemu. I to prawda, na samej Ukrainie ten zakład nic nie zrobi, bo to Polacy znają się na tej robocie, pracując już lata. Nie bez powodu produkcja z Serbi wraca do nas a inwestorzy chcą zainwestować w nowe projekty. Nie należy wam się 1 czy 3 zł tylko 5 zł bo robicie mega robotę, a za to należy wam.sie godne zarobki.

?????
@Bronek

Ja się z tobą zgadzam, masz 100% racji, tylko co z tego jak nigdy nas nie szanowano, nigdy nas nie doceniano, postępują z nami jak z niewolnikami i placa głodowe wynagrodzenie. Kto tu kiedyś trafnie napisał, że placa tyle co muszą, jak by nie musieli to by nie płacili. Żyjemy tu i teraz, teraz potrzebujemy na chleb, nie powiem dziecia będziecie jesc za 2 miesiące jak podpiszą podwyżki. Właśnie w tym jest problem, że mamy takie wypłaty że z każdego grosza więcej się ucieszymy, o to im chodzi.

Stary operator
@Adcdef

Mówisz duzo jak trzeba było wyjsc na pikiete to przy stanowisku stałes a mówisz na zwiazki ze nic nie robia wez ty wkoncu pokaz co umiesz a nie siedziec i oczerniac zwiazki

Adcef
@Stary operator

Byłem tam ciulu i zawsze jestem za strajkiem,a ty zbij konia za 1,80 hahaha,wywalczyli śmiech na sali

Dx

Jak zwykle (usunięte przez administratora) podpisane , premia oczy zmylone , a za miesiąc płacz

mechanik

witam panowie i panie . Jak wyglada praca mechanika na wydziale . Jakie zarobbki na start ???pozdro

Xx
@mechanik

Chyba złotówka więcej na godzinę

Mala92

Czy coś wiadomo na temat bonów na stolarskiej? Cokolwiek? Związki lub zakład?

Jo
@Mala92

w tym roku będą bombony żeby osłodzić gorycz podwyżek.

@Jo

Za to 300 zł to sobie można zrobić święta fiu fiu

@Xd

chleba na miesiąc nakupisz - hehe na bogato. Jak zamrozisz to w lecie dokupisz masła za wczasy pod gruszą i zostanie tylko dozbierać na szynkę...

mechanic

Hi everyone .I would like to ask about position in your factory I mean mechanical sector . I want to know about salary for the first month

Zakładowa

A Pani Katarzyna P.a dokładniej siostra Zbyszka P.z Zakładowej dalej gnoji ludzi krzyki i straszenie to norma u niej ale dalej nikt nic z tym nie robi ciekawe czemu ludzie mają już tego dosyć bo tak może się w domu wydzierać jeśli ma na kogo,współczuję jej bo widać że jest bardzo nieszczęśliwa osobą ale to nie daje jej prawa do traktowania ludzi jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 735.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 672, z czego 160 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.