Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

majka

Każdy ma jakieś zajęcie, jedni zajmują się pracą i dbaniem o dobre firmy, inni chcą je popsuć. Nigdy w EcoVital na nic nie narzekałam i nie mam zamiaru mówić złęgo słowa o tej firmie. Tak jak wszędzie trzeba się poświecić, żeby zostało do docenione.

aro

Nie wiem dlaczego się tak wszyscy wypowiadacie, Jeżeli chodzi o współpracę, to dawno nie układało mi się z firmą jak teraz. W sumie jak to w przedsiębiorstwie, dajeszcz z Siebie dużo to będzie to doceniane i będziesz otrzymywać dzięki temu podwyżki i róznego rodzaju nagrody. A jak masz zamiar się obijać i robić wokół Siebie sztuczny tłok to wiadomo, że nie będzie to tolerowane i zostaniesz w późniejszyma czasie zwolniony. Takie mamy obecne realia i trzeba się z tym pogodzić. Spróbować zawsze warto, a nie pisać głupoty nie poparte faktami i oczerniać pomówieniami wyssanymi z palca.

Doti

wszystko ok, nie ma się czym stresować, miła atmosfera. Przechodzą najlepsi. Jak wszędzie

anonimowa

pracuję od paru miesięcy, jestem zadowolona z wypłaty, podoba mi się atmosfera, ludzie są zgrani, jest fajnie

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
didi

nie rozumiem dlaczego tak piszesz. w tej firmie praktycznie nie ma rotacji, jak to bywa w telemarketingu, bo oprócz tego, że zarabiasz, to atmosfera jest w porządku, nie ma sztucznie napędzanej rywalizacj. pracuję od sierpnia zeszłego roku i jestem zadowolona

egon

Pracowałem tam przez pewien czas i muszę przyznać, se ładnie Ci co nie sali rady w ecovital się mszczą. Bo praca dla nie jest. Co najwyżej wymagająca. Nie każdy ma tyle zawarcia by podołać.

ali

Widać konkurencja nie śpi oczernia na każdym kroku.

krzysiu

nie ma co czytac tych komentarzy. ludzie z konkurencji takie rzecxzy wymyslaja, ze to glowa boli. nie ukrywam, wiele osob leci za slabe wyniki i za obijanie sie. ale to chyba dobrze, ze firma chce tylko najlepszych pracowników. ja nie zaluje, ze tam pracowalem. gdyby nie to ze studia pochlaniaja mi tak duzo czasu, na pewno bym tam został. Z czystym sumieniem moge ta firme wszystkim polecic. szczegolnie telemarketing.

Michalina

Moze i jest stawka 7 złotych, ale sam dobrze wiesz, ze z premii dostajesz 2/3 wypłaty.. wiec nie wiem po co narzekac. Jak dostaje sie miesiecznie premii po 500-600 złotych, to chyba warto.

kejsza

nie ma do czego sie przyczepic, pracuje wiec wiem. zarobki spoko, na studia i drobne wydatki starcza. pracuje tylko 2 razy w tygodniu, bo studiuje, wiec jak najbardziej mi to odpowiada.

franio

zapraszamy do tej firmy, warunku naprawde super, wynagrodzenie jest wielkim plusem, bo kto by nie chcial zarabiac 8 zlotych na godzine za siedzenie gadanie? pozatym dochadza premie, duzo konkursow, nagrod.

kazia

zarobki sa super, atmosfera mila. siedzisz i zapraszasz na spotkania pokazowe, nic trudnego. a 9,50 za taka prace, to bardzo duzo. wczesniej pracowalam w innych firmach tego typu i nigdy nie udalo mi sie zarobic wiecej niz 7 zlotych

bella

lolipop - 2013-02-05 00:22:53 To rzeczywiście dobrze świadczy o firmie, że ktoś po 1 dniu pracy zostaje trenerem ;)a co w tym zlego? zazdrosc cie zrzera czy o co chodzi? jak ktos ma doswiadczenie, i pozytywnie przeszedl 2 etapy rekrutacji, to chyba mu sie nalezy co?

lolipop

remik

No ja na telemarketingu tez musze zawsze wczesniej wychodzic, i nikt mi z tego powodu problemu nie robi. co do zarobkow to jest dobrze. chociaz mam nadzieje, ze wezma mnie na trenera telemarketerow.. praca przede wszystkim dla osob mlodych, studentow. chociaz jest pare osob po 40, ktore rowniez potrafia zrobic niezly wynik. :)

krystian

super praca, ludzie, przyjazna atmosfera. :) zarobki moga byc lepsze, zamiast 7,5 chcialbym 9, no ale wszystko w swoim czasie. najwazniejsze, ze mozna niezle do studiow dorobic, i ze sama ustalam kiedy pracuje. :)

bella

dokładnie, zarobki są calkiem dobre, 8 złotych za godzine, za siedzenie i gadanie? chyba kazdy by tak chcial. no ale oczywiscie trzeba tez wlozyc troche pracy w to co sie robi. a pozniej w szybkim czasie mozliwosc awansu i bycia trenerem. u nas w torunia taka malgosia juz po 1 dniu nim zostala, bo zglosila swoja kandydature na trenera i ja wybrali. wiec chyba nikt nie powie mi, ze nie warto.

Elżbieta

ja zarabiałam jakieś 9 tysięcy. No ale też byłam 1 z najlepszych osób. mialam bardzo dobre wyniki. Mam nadzieję za rok tam wrocic, bo teraz zajmuję się dzieckiem. :)

adam

jakie sa zarobi w tej firmie bo kasdy mowi ze dobre/ w porządku/godne itp ale nikt nie mowi konkretów

vit.

"Umowa śmieciowa, każda sobota pracująca....i marna wypłata..." Nie każda sobota jest pracująca, nie masz takiego obowiązku, a wypłata jest zależna od Twoich wyników :) słabo się starasz, słabą masz wypłatę -PROSTE! Umowa śmieciowa, fakt, ale jeżeli komuś to nie odpowiada, nie musi przyjmować jej i tej pracy :). Owszem, przyjmują ludzi bez doświadczenia, ale to nie jest nic złego! Każdy kiedyś musi zacząć, a oni mają dobre podejście do takich osób i potrafią wyszkolić.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital