Opinie o Drukarnia Speed Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drukarnia Speed Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Speed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Speed Sp. z o.o. w Wrocław

Czy Drukarnia Speed Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

niki Nowy wpis

Bankrut od 4 lat

Fryzjer Nowy wpis

Jak firma jest bardzo dobra to i na forum nie ma maruderów!!!

Rudy Nowy wpis
@Fryzjer

Nikomu nie polecam tej firmy.Dobrzy znajomi prezesa maja wysokie stawki ale reszta robi za marne grosze.Wiela moglbym powiedziec na temat tej firmy raczej nic dobrego.Zona tam pracowala wiec wiem to i owo.

Ciekawy pracy

Szanowni Państwo, jakie są zarobki? Ile zarabia kierownik? Jakie są różnice w wynagrodzeniu?

...

Widzę że ktoś porządki tu zrobił, kogoś coś zabolało?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Drukarnia Speed Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Stary.

Mogę tylko dodać iż po adresie IP można określić kto kryje się za tymi opiniami.

Abel
@Stary.

Żeby mieć dostęp do ip trzeba mieć uprawnienia administratorskie. Dostęp do tego nie nabywa się za "nazwę" firmy. GoWork nie daje dostępu do danych.

cześć
@Abel

Dla Ciebie pewnie nie udostepni -)

Stary pracownik

Innych już nie ma, ta wygryzla wszystkie...

Stary pracownik

Skoro ma takie chory to kto wie czy prezes nie posuwa jej na zmianę z kierownikiem... robią co chcą, do tego nabijaja godziny jak się da!!!

slepy

ales powiedzial. Zenada,moze chodzi bez. Co to za drukarnia???

Calineczka

Nie polecam pracy w tej drukarni, po pierwsze zero organizacji pracy, po drugie albo praca na czarno albo praca na umowę zlecenie, po trzecie dwie wypłaty w miesiącu pierwsza z umowy a druga na czarno. Dziewczyna która daje wypłatę bardzo często się myli.

Stary pracownik

Kopcić można, ale trzeba mieć wyższe stanowisko.i zgodę Pana Kierownika. Bo jedna panienka do kopcenia jest jego.

Stary pracownik

Pewnie "góra" miała oczy i ją odesłała z kwitkiem

@Stary pracownik

to juz nie ma iinnych? przeciez byly

slepy

a mozna jeszcze cos pokopcic,czy tez do bani

Wajtus

Idz do innej drukarni :) Chyba ze chcesz pracowac za polowe wynagrodzenia bo reszta bedzie placona na czarno. Co chwile zmiana nazwy firmy bo gdzies trzeba ukryc zadluzenia..... Pelacam zeby szef sam nauczyl sie wszystkich procesow a nie sluchal kierownikow ktorzy nie maja pojecia jak proces dany wyglada i jakie sa wydajnosci i odskocznie od wyrobu wlasciwego. Sluchac i powtarzac kazdy umie nawet dziecko niebedace prezesem

MoSka
@Wajtus

Z tym płaceniem na czarno to prawda, ale prawdą też jest to, że wszystko wypłacają. Zarobki dla operatorów są nawet przyzwoite, nie to co dla pomocników. Z tą wydajnością się nie zgodzę, pracowałam tam i wiem, że mają problem z operatorami, którzy nie mają umiejętności i wydajności, pieprzą robotę koncertowo (szczególnie na introligatorni). Nie ma czegoś takiego jak "odskocznia od wyrobu właściwego"!!! Pracuje w poligrafii ładnych parę lat. Dobrze jest przyjść do pracy i walić godziny za które i tak będzie się miało zapłacone. Ogólnie fajna atmosfera tylko dojazd, jak ktoś nie ma auta, to z Wrocka kiepski, jeśli się pracuje na zmiany.

Wajtus
@MoSka

Napewno pisal to ktos kto wie jak wygladaja procesy. Operatorzy slabi bo taki sprzet. Jak sa takie oczekiwania a sprzetu brak tylko zlomy z demobilu to sorry. Odskocznie sa zawsze w jakosci i one beda zawsze. Tylko prezesik wymyslil realia ktore sa niemozliwe.... Zapomnialem ze prezes jednak nie odarnia tego tak samo jak kierownicy.

nowy

Witam. Jak wyglądają tutaj zarobki? Planuje się zatrudnić w tej firmie jako pomocnik drukarza. Sam posiadam doświadczenie prawie 7 letnie ale jako drukarz sitodrukowy

stary

Kłamstwo na stronie. Lakier uv robiony u podwykonawcy. Połowa zleceń robiona na zewnątrz bo nie umieją zrobić tego pracownicy. Przekręty unijne i problemy finansowe ......

@stary

Stary poczciwy LESZEK L. -) - dziękujemy Ci za opinię .

x
@stary

Przeglądam stronę i nigdzie nie ma info że lakier uv wykonują na miejscu -)

Drukarz

Zmiana nazwy na Netpack, nie zmienia faktu- że właściciel nie odprowadzał składek ZUS pracownikom. Ci co mieli umowę o pracę w latach poprzednich mają status poszkodowanych przez drukarnie Speed. Sprawę prowadzi komisariat Policji na ulicy Grabiszyńskiej. Odradzam pracę w tej firmie, gdyż postawa właściciela stoi w sprzeczności z prawem. Ponadto nagminnie wymusza się tam pracę na czarno za psie stawki. Można robić dobry biznes na druku ale uczciwie.

stefan

Czy stobilne może i tak jak umowę podpiszesz z najnizsza a resztę pod stołem.... Park maszynowy może i duży ale stary i to coraz starszy....

aksel

Szukam pracy i chciałbym zasiegnac opinii nt warunków pracy. Pytanie jaką jest atmosfera, jaki park maszynowy i czy wynagrodzenie jest przyzwoite. Znam obsługę maszyn introligatorskich, sztance, foliarke, falcerki, niciarke, zbieraczki, itp. Czy warto przyjść na rozmowę kwalifikacyjną bo dostałem propozycję rozmowy w waszej firmie. Za wszystkie info z góry dziękuję.

senior

Z tym zapieprzem i niedocenianiem pracowników to się w 100% zgadzam, ale z tymi dziewczynami to się wogóle niezgodzę. Chyba sobie żarty robisz "Ala"?

Senior1
@senior

Ala, jeżeli juz piszesz o dziewczynach w drukarni speed to podzielę się swoimi spostrzeżeniami które zaobserwowałem podczas mojej pracy w tej drukarni - Dziewczyny miłe , sympatyczne , pracowite , pomocne , zaangażowane , a to że nie są doceniane to FAKT .

Z tymi dziewczynami to prawda ?

junior
@1

ALA - pytam czy to prawda ? ponieważ pracuje tu rok i nic takiego nie zauważyłem - chyba pomyliłaś drukarnię

Ala

Zapieprz, niedocenianie pracownikow i dziewczyny maja straszne parcie na chłopaków?!!! Przy każdej okazji z każdym... Istny klub tyle Ze działa 24h

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Speed Sp. z o.o. - Wrocław

Drukarnia Speed Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Drukarnia Speed Sp. z o.o.