logo ATLAS Sp. z o.o.

ATLAS Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o ATLAS Sp. z o.o.

kaśieńka 2015-06-02 18:10
nieco niepokoi mnie brak komentarzy odnośnie tej firmy, która przecież wydaje się dość prężenie działać na rynku, a przecież oferty pracą, kierowcy teraz w słupsku szukają http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-2764731.html?oferta-nieaktualna dajcie proszę więcej info jakie warunki firma gwarantuje, dzięx
tak 2016-12-01 21:46
Nie polecam !!! moloch jakich dużo w sprzedaży ale biurokracja pełną parą !!! nie masz pracy idż ale jak masz iść z deszczu pod rynnę to daj sobie spokój. Podstawa 3-3,5 netto, GPS, auto za opłatą he he śmiech na sali ;-) koszt użytku samochodu służbowego to ok. 40 zł za dzień, tablet. NIE POLECAM !!!
wyzyskiwany 2017-01-11 20:53
Nie polecam ! Jeszcze z 10 lat temu to była Firma teraz pod kierunkiem nowego prezesa to wyzysk poniżanie i klika takie firmy jak Atlas omijać szerokim łukiem ......pracownik niewolnik.
Zyga 2017-03-19 08:20
Zgadzam się z tą opinią. Po 20 latach pracy czas chyba na zmianę. Koszmar. Brak ludzi nawet sprzątaczki robią na produkcji bo nie ma kto.po sezonie połowa miesiąca w domu w sezonie praca po 12 godzin za zwykle godziny.
Zostaw swoją opinię o ATLAS Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATLAS Sp. z o.o.