Opinie o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka w Bydgoszcz

Czy nowo zatrudnione osoby w Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kto Nowy wpis

Ja czekałam na swoją miesiąc, ale oczywiście dostałam do podpisania z datą o miesiąc wcześniej

Marcusiak Nowy wpis

Witam , Nowo zatrudnione osoby dostają umowę zlecenie, a od nowego kandydata wymagają by przyszedł na bezpłatny dzień próbny. Po czym potraktują cię nie za dobrze. I każda iść.

Magda

Można w biurze ubiegać się o podwyżki?

Key
@Magda

Możesz zapomnieć o podwyżce w tym miejscu. Powie ci prędzej , że możesz zmienić pracę. Rotacja jest olbrzymia, wszyscy rezygnują po paru miesiącach bo (usunięte przez administratora) , brudne pieniądze , firmy są księgowane na ostatnią chwilę , parę miesięcy zaksięgowane przed rocznym rozliczeniem , deklaracje rozliczeniowe wysyłane jak zerowe. Dramat

Lidia Nowy wpis
@Key

Rozumiem. W takim razie ile bez podwyżki zarabia księgowa u nich?

Czy w firmie Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka są regularne szkolenia pracownicze?

Kot Nowy wpis

Ta firma nie zapewnia szkoleń

an

Chaos i przede wszystkim ogromny brud, nikt nawet codziennie podłogi nie zamiecie, a klienci przychodzą w takie miejsce i to widzą. Mocno obrzydziło mi to pogląd na biura rachunkowe, tak już zostało aż do teraz. Nie dziwią mnie takie a nie inne opinie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Małgorzata

Nie polecam, chaos i (usunięte przez administratora) Porażka

Magdalena
@Małgorzata

Chaos w pracy? Znaczy, nie wiecie co macie robić czy jak? Konkrety, więcej szczegółów proszę, bardzo mi zależy pilne??

Julietta

Nie polecam

Szczerze nie polecam tefo biura, bylam tam chwile i obrzydzilo mi to prace w biurach rachunkowych do konca zycia, co do wlascicielki to widzialam ja tylko na rozmowie o prace, wiec sie nie wypowiadam, w biurze panowal chaos, wszyscy zajmowali sie wszystkim i zarazem niczym, pracownicy wypowiadali sie o wlascicielu zle, ze wykorzystuje, ze nie placi, ze sa tylko po to by nabrac doswiadczenie, najardziej razilo mnie to ze zdazali sie klienci ktorzy placili za prowadzenie pelnej ksegiwosci a byla prowadzona KPiR. Szczerze nie polecam. Pzd dla pracownikow ktorzy za moich czasow zyli tymi opiniami, i caly dzien je przezywali, chociaz wiem ze niektorzy juz nie pracuja. Ps jeden koles znal sie na rzeczy, niestety imienia nie zapamietalam. :D zastanawialam sie co on tam robi. No ale coz kazdy jest kowalem swego losu.

Ula

czy jest jakiś powód, że taka cisza jest na forum? Czyżby wakacje odciągnęły?

in medium armorum
@Ula

Pracodawca dopuszczający się do nadużyć wobec pracowników , nie powinien prowadzić działalności gospodarczej.

@in medium armorum

Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że jesteś pracownikiem firmy Biuro Rachunkowe SC. Napisz nam, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony. Skoro twierdzisz, iż pracodawca ten dopuszcza się wobec Was nadużyć, to trzeba byłoby zgłosić tę sprawę jakimś wyżej postawionym instytucjom. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Anita

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jak się aktualnie pracuje?

InnaByłaPracownica

Za moich czasów było nieźle. Owszem był czas ze było nerwowo, owszem robiło się też różne rzeczy niezwiązane z księgowością, ale bywało również miło,wesoło, profesjonalnie. Dużo się nauczyłam, mam do Pani Agnieszki duży sentyment. Miałam normalną umowę o pracę.

Zainteresowana

Szukam pracy i miałam nadzieję, że dowiem się coś o firmie. Szkoda, że tak rzadko piszecie.

students

witam. jakiś czas temu znalazłam ogłoszenie o prace w tym biurze. Niedawno ukończyłam studia czy warto podejmować pracę w tym biurze, żeby nabrać doświadczenia? Jak wyglądają zarobki? Nie wiem czy składać CV. Proszę o opinie :)

Hanna

Taka cisza na forum to znak, że dobrze się tu pracuje. Podpowiedzcie czy warto aplikować, potrzebują ludzi?

Prawda

To wszystko co jest wyżej wypisywane to jest prawda .!!

prawda

szkoda czasu na prace w takim biurze, zdecydowanie nie polecam tego biura potencjalnym klientom

Rozbawiona

Umowa zlecenie. Kwota 13 złoty na niej. W rzeczywistości ok 200zł na miesiąc. I do tego miesieczny okres wypowiedzenia. Żart!

zdziwiony

ciekawe ze jeszcze pip nie zainteresowal sie tymi umowami biuro otwarte codziennie te same twarze i jakos nikt nie wpadl ze cos jest nie halo. A Pani Wódzka to "super" ksiegowa ktora sama dopuszcza sie mataczenia.

tragedia

tak jak napisano wyzej umowy 400zł kwartalnie na papierze wynagrodzenie do reki, oczywiscie reszta niewykazywana w umowie tez, podejscie do pracy - wszystko robione na ostatnia chwile, a jak cos to sie korekte wysle, brak profesjonalizmu, pracownicy musza sprzatac i robic rzeczy niezwiazane z ksiegowoscia. szefowa dodatkowo wprowadza nerwowa atmosfere.

Zraniona

Diablica . Zero człowieczeństwa .

BylaPacownica

Wszystkie opinie są prawdziwe . Obóz pracy nic wiecej. Jak takmdalej będzie to nikt tam nie będzie chciał pracować . Zwierzęta to malo powiedziane. Niby wypłata do 10 a zdarzało sie ze i około 20 były ostatnie ZALICZKI. Może i relacje między pracodawcą a pracownikiem są luźne i zawsze jak coś się zrobi żle można zrobić korektę umowa i wysokość wynagrodzenia nie jest adekwatna do wykonywanych prac. TU WSZYSCY PISZĄ JAK NAS TRAKTOWAŁ PRACODAWCA . JA BĘDĘ PIERWSZA KTÓRA NAPISZE JAK BYLI /SĄ TRAKTOWANIE KLIENCI- są traktowani tak samo jak pracownicy. Traktuje się ich lekcewarząco, olewająco chyba że za coś sie dużo zapłaci to może będzie dobrze wykonane. Pieniądze sie tylko liczą nie jakość wykonywanych usług.

zapytanie
@BylaPacownica

Czy pracowałaś w Biurze Rachunkowym na ulicy Św. Floriana 9/1? Proszę Odpisz

inna ina
@zapytanie

Witam, proszę przyjść i się osobiście przekonać. Na pewno będzie inaczej niż opisują.

tak
@inna ina

hahaha niezly zart kazdy kto tam pracowal wie jak jest to miejsce poza marnym wynagrodzeniem i niezgodnymi z prawda umowami charakeryzuje sie duza rotacja pracownikow o czyms to swiadczy.

INNY INY
@inna ina

To chyba oczywista omyłka pisarska!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka?

Kandydaci do pracy w Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka
1.5/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 7 lok. 59
    85-795 Bydgoszcz