Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka

Bydgoszcz

Opinie o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka

anonim 2011-10-18 12:08
Ku przestrodze nie ma tu czego szukać( usunięte przez administratora )Nie polecam jej jako pracodawcy!
1234 2012-01-24 20:41
Zdecydowanie zgadzam się, ( usunięte przez administratora ), pracy mnóstwo, większość pracowników bez doświadczenia, brak kompetencji, ( usunięte przez administratora ) nie polecam pracy w biurze u [usunięte przez moderatora]
Anonime 2015-01-25 20:47
Jeśli chcicie otrzymywać wypłatę w ratach i umowę zlecenie na zaniżoną kwotę,to złużcie swoje CV.
ex 2016-08-11 19:40
Tak jak wyżej. Wynagrodzenie na umowie zaniżone, wypłata do ręki, nie na konto. Chodzenie po zakupy dla innych, prace porządkowe w biurze, to niektóre z zajęć, z których "pracodawca" nie wymienił wśród listy obowiązków. Na pracownikach wymuszane obowiązki, ludzie siedzą tam za karę, dajcie spokój....
Exxx 2016-11-03 12:05
Jak wyzej. PRACODAWCA traktuje PRACOWNIKOW jak zwierzeta nic nie warte.!!! Umowa kwartalna na 400zł. Chodzenie po zakupy. Robienie tysiac innych spraw i rzeczy nie zwiazanych z ksiegowoscia ... ŻENADA
BylaPacownica 2017-06-23 20:54
Wszystkie opinie są prawdziwe . Obóz pracy nic wiecej. Jak takmdalej będzie to nikt tam nie będzie chciał pracować . Zwierzęta to malo powiedziane. Niby wypłata do 10 a zdarzało sie ze i około 20 były ostatnie ZALICZKI. Może i relacje między pracodawcą a pracownikiem są luźne i zawsze jak coś się zrobi żle można zrobić korektę umowa i wysokość wynagrodzenia nie jest adekwatna do wykonywanych prac. TU WSZYSCY PISZĄ JAK NAS TRAKTOWAŁ PRACODAWCA . JA BĘDĘ PIERWSZA KTÓRA NAPISZE JAK BYLI /SĄ TRAKTOWANIE KLIENCI- są traktowani tak samo jak pracownicy. Traktuje się ich lekcewarząco, olewająco chyba że za coś sie dużo zapłaci to może będzie dobrze wykonane. Pieniądze sie tylko liczą nie jakość wykonywanych usług.
Zostaw swoją opinię o Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe SC. Wódzka Agnieszka