CM Rider

Kraków

Opinie o CM Rider

koki 2016-02-15 23:10:27
Firma pożal się boże... Pracując na stanowisko handlowca jesteś pracownikiem do wszystkiego czyli mycie aut okien sprzątanie grafik komputerowy itp.
Jakakolwiek premia to tylko w pierwszym okresie pracy później premia staje się czymś nie osiągalnym. Na porządku dziennym jest donoszenie na pracowników (wysoko cenione)
xxxx5xxxx 2016-03-15 17:32:31
Coś wiecej można usłyszeć?
były pracownik 2016-04-26 11:17:41
Potwierdzam opinie "koki". firma tragiczna, praca po godzinach również w soboty za darmo. Obu właścicielom firmy zdecydowanie brakuje kultury osobistej, są bardzo wulgarni, wydają sprzeczne polecenia pracownikom, kłótnie między Panami na porządku dziennym, typowe krakowskie centusie(każą sprzedawać materiały reklamowe -breloczki na klucze- które dostają w gratisie), zimą oszczędzają na ogrzewaniu - temperatura w salonie dorównuje tej na polu. Potwierdzam, że handlowiec jest rzeczywiście pracownikiem do wszystkiego: rozmieszczanie towaru w syfiatym magazynie(akumulatory i inne), sprzątanie pomieszczeń socjalnych, rozładowywanie tira z towaru, zamiatanie, otwieranie/zamykanie bramy itp. Wynagrodzenie marne, rzekome premie nie istnieją w rzeczywistości lub są groszowe. Szkoleń nie ma żadnych, uzyskanie sensownych informacji czy wskazówek od kogokolwiek graniczy z cudem. Ogólnie nie polecam, tragedia!!
ala jaja 2016-04-27 16:11:02
No powiem wam, że piękne bajki tu są napisane... Ciekawe czy ktokolwiek w to wierzy? hahah
C.M.Rider 2016-04-28 11:11:03
Bardzo nam przykro czytać taki Hejt na nasz temat. Pomińmy osobiste wycieczki, bo nasza kultura osobista, nie przewiduje takich dyskusji.
Podejrzewamy , że pisze go ktoś kto nie pracował w ogóle z nami. Pewnie jakiś były kandydat, który odpadł w trakcie rekrutacji, lub osoba z nim związana.
Pozwalam sobie wyjaśnić kilka faktów. Praca po godzinach i w soboty, jest oczywiście wynagradzana wg prawa pracy tj 150% stawki.
Przykładowe breloki, to ciekawe, bo od lat nie dostajemy żadnych za darmo. Handlujemy tym jak normalnym towarem, lub rozdajemy reklamowe naszym klientom, jednak za te rozdawane, my także płacimy od lat. Miedzy innymi ostatnia produkcja była dla nas robiona w Portugalii, bo w Polsce nie znaleźliśmy zadowalających nas motocyklowych breloków.
Od lat firma jest sprzątana przez firmę specjalistyczną 2-3 razy w tygodniu. Wcześniej sprzątał firmę nocny stróż.
Bramę firmy, ktoś musi otwierać, czy to takie straszne? Otwiera ją zawsze ktoś z salonu detalicznego , a nigdy handlowiec z Hurtu.
Temperatura w zimie, w salonie gdzie stoją motocykle wynosi 15-17 stopni z powodu zbyt słabej wydajności systemu ogrzewania, jednak już w biurze handlowców temperatury są tak wysokie, że praktycznie kaloryfery są zakręcone. Na pewno powyżej 20 stopni. Zarzut oszczedzania, mogła napisać tylko osoba która tu nie pracowała, bo ogrzewania idzie na max w okresie zimowym.
Dostawę tirem mamy z 2 razy w roku, i wtedy faktycznie wszyscy go rozładowujemy. Nawet szefostwo. Trwa to jakieś 30-60 minut i jest po temacie. Od tego roku mamy w firmie magazyniera, który zajmuje się rozkładaniem towaru. Poziom wynagrodzenia netto waha się w granicach 2000-8000 zł. Czy to marne, to każdy może sam ocenić. Oczywiście system premiowy działa od lat stąd wynikają różnice w zarobkach.
Szkolenia - np wczoraj było ostatnie - produktowe w Warszawie, przeprowadzone przez firmę Liqui Molly. Można to zweryfikować. Inne szkolenia, są oczywiście także, co zależy od stanowiska.
Ogólnie uważamy, że oba wpisy napisała jedna osoba, i to w dodatku nie pracująca nigdy w tej naszej firmie. Każdego myślącego kandydata, zapraszamy do rozmowy osobiście i zbadanie na miejscu warunków. Naszą zasadą jest przedstawianie warunków wynagrodzenia jeszcze przed rozpoczęciem wspólnej pracy, a potem trzymamy się tych warunków ściśle. Jest w nich zawsze opisana stawka za godziny pracy oraz ustawowe także za nadgodziny. Na zakończenie pozostaje mi wyrazić niesmak takim zachowaniem. Odpisujemy na te oszczerstwa, tylko po to, aby kandydacie nawet aplikujący do innych firm, nie wierzyli bezkrytycznie w opinie na temat firm, a raczej starali się samodzielnie zebrać informacje.
Zostaw swoją opinię o CM Rider - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CM Rider