Opinie o Protrade Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Protrade Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Protrade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protrade Sp. z o.o. w Gdynia

mh Nowy wpis

no właśnie od bardzo dawna nikt tu nic nie pisał i mnie także interesuje co dokłądnie dzieje się z ta firmą? Moze ktoś udzielić naprawde jakiś prawdziwych, rzetelnych informacji jak jest? Będę bardzo wdzięczna za informacje zwrotną w tym temacie...

górnik Nowy wpis

kurczę, rozumiem że mowa jest tutaj o Portraderze prawda ? bo nie mogę nigdzie znaleźć info o frimie Protrade. Czy główną usługa jaką oferuje firma jest prowadzenie biura tradingowego ? bo już od dłuższego czasu szukam własnie tej tematu tej firmy i informacji które nakierowałyby mnie na ewentualną przyszłość w firmie.

Motar Nowy wpis

Taaak, pomijając fakt, że strona internetowa Protrade została przez usługodawcę wyceniona na 12,000 zł? Mam dziwne wrażenie, że coś z gdyńską firmą jest nie tak, bo mając pełną świadomość biznesową takie rzeczy jak strona internetowa nie powinny być w ogóle tematem dyskusji. Dzięki za wszelkie podpowiedzi co do firmy.

indyk Nowy wpis

tak, mi się wydaje @ignor, że właśnie o ta w Gdyni chodzi i w sumie wiem, że mają dobrą stronę tylko czasem prezentacja zewnętrzna nie równa się atmosferze jaka jest wewntrz firmy i to ile pensji dostają pracownicy tak naprawde, więc ja mam takie pytanie o zarobki właśnie jak to wszystko wygląda teraz?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Protrade Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
ignor

jak dobrze rozumiem, to chodzi o Poltrade w Gdyni? bo trochę jest firm o tej nazwie.nadal nie mam ich strony internetowej i w odpowiedzi na wpis powyżej - jeśli szukają oszczędności to DLACZEGO w stronie internetowej? obecnie można mieć ją za grosze a to glówna reklama w dzisiejszych czasach, w dobie internetu!

golum

podobno zmieniło się tyle, że stały zespół już chyba jest, bo i ogłoszeń nigdzie nie ma, ale jeśli macie więcej informacji to piszcie

crakersiak

dla nie czytajacych wiadomosci pakiety wlasnosciowe firmy kupila firma xtb broker najprawdopodobniej nowy wspowlasciciel robi jakas restrukturyzacje

pytanie, czy ta firma w ogóle istnieje. Z moich informacji wynika, że już nie.

cudo

w sumie może i dobrze, że jak szukają oszczędnosci to na stronie internetowej, a nie od razu w pracownikach

noria

Może mają jakieś problemy finansowe, bo nawet strona internetowa nie działa, bo nie zapłacono za domenę, można ją kupic za 12,5 tysiąca.

alek

6 brutto przy 160 godzinach, wychodziłoby 960 brutto, także wątpię, pewnie protrade daje więcej, bo to za mało.

Antek

Oby nie było to prawdą, 6 brutto to chyba mniej niż minimalna krajowa, zalezy pewnie tez od stanowiska w Protrade.

franc

Podobno Protrade daje 6 brutto za godzinę, ale to informacja z innego forum, podobno obiecują netto tyle, także może to ktos jeszcze zweryfikuje.

to ja

piszecie tu sporo prawdy, tej na plus ale zdecydowanie wiecej jest tych negatywnych faktów, uważajcie na \"kierowników\" [usunięte przez moderatora] was na kase a specjalistą w tym zakresie jast [usunięte przez modertora] :), ja na szczęscie już tam nie pracuje, a na pliki rozliczeniowe za moje usługi sie nie moge doprosic, rzekoma wypłata prowizji po 180 od zerwania umowy to fikcja, ale nie dla mnie :), podjąłem pewne kroki,które uprzykrzą życie takim [usunięte przez moderatora]:)) ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TEJ FIRMIE A ZWŁASZCZA ODDZIAŁ BYDGOSKI, wiszą mi kilka tysiecy i nie popuszczę

lllilllla

Nie polecam Tego pracodawcy. [usunięte przez moderatora] !!!! zgadzam się z poprzednikiem NAGRYWAJCIE ROZMOWY KWALIFIKACYJNE i nie bierzcie ich pod uwagę bo to jedna wielka ściema. Umowa o prace hahahaha zapomij !! po 3 miesiacach i tak Cie wywalą bo poszukają kolejnych naiwnych, a [usunięte przez moderatora] zawsze wymyśli jakiś powód, aby nie zapłacić tyle ile się zarobiło. Pozdrawiam NAJWIĘKSZYCH ŚCIEMNIACZY W POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Huleya

Rozmowa kwalifikacyjna: 6 zł netto / 1 h pracy po miesiącu - umowa o pracę po 60 dniach - prowizja elastyczne godziny pracy Rzeczywistość: 6 zł brutto / 1 h pracy nigdy nie dostaniesz umowy o pracę prowizja - zapomnij! godziny pracy - sztywne! Koszmar, pozwałabym do sądu gdybym miała na to czas. Nagrywajcie rozmowy kwalifikacyjne!!!

uuuu

Gościu, a z ciekawości o jakim mieście piszesz? jestem handlowcem d2d w protrade i co miesiąc swój plik dostaje - czasem czegoś tam brakuje ale to wynik tego, że umowy długo się procesują i nie zawsze realizują na czas, kasa jest za to co przynisłem i to się zgadza po tym co piszesz wnioskuję, że żle wygląda postepowanie bossa w Twoim oddziale i jaki to odział?

Gość - 2012-06-29 20:02:18 Firma Protrade jest [usunięte przez moderatora] firmą która żyje z [usunięte przez moderatora] i z przycinania kasy handlowcom. Przycinają na wypłatach bo nie pokazują plików rozliczeniowych i na dodatek jak ktoś się zwolni to po tych 180-ciu dniach może pomarzyć że dostanie jakąś wypłatę (w umowie śmieciowej którą się podpisuje z tą firmą jest wszystko zawarte na ten temat)...180 dni HAHAHA, boki zrywać ;D. To że dostaje się pierwszą wypłatę po dwóch miesiącach to prawda (taki jest system rozliczeniowy z TePsą), no chyba że robisz dużo WLRów (które się realizują) to dostaniesz po trzech miesiącach... ale i tak jak dostaniesz to okrojoną przez swoją "kierowniczkę" bądź "kierownika" (od siedmiu boleści). Skrótowo mówiąc, jeżeli masz szansę tam pracować to nie korzystaj z niej (tylko stracisz - nerwy, czas i kasę), jeżeli już tam pracujesz to...pamiętaj że będzie tylko gorzej i zastanów się czy wardo dalej tam pracować, czy nie lepiej poszukać innej pracy.Podpisuję się pod tą wypowiedzią obydwiema rękami. Oto cała prawda o pracy w tej firmie. Można by było jeszcze niejedno dodać, ale widzę, że nie ma tu wielu innych, wpisanych wcześniej złych opinii. To bardzo ciekawe, dlaczego Administrator usuwa akurat te niepochlebne. Z założenia przynajmniej powinien być bezstronny, no chyba, że ta strona ...ma służyć reklamie!

ja też

a ja zaczynam właśnie kolejny dzień pracy w protrade i na razie nie mogę zgodzić się ze złymi opiniami dotyczącymi tej firmy, póki co mam za sobą 1 miesiąc, wynagrodzenie właśnie dotarło - wszytko zgodnie z umową - dostałam nawet niewielką, ale zawsze premię, w tym miesiącu mam znakomite wyniki i zanosi się na dobre wysokie wynagrodzenie jak na pracę konsultanta telefonicznego, atmosfera w pracy jest wymarzona - tzn. zero stresu, przyjazna i uczciwa praca, dodam jeszcze na koniec, że pracuję w centrali firmy i do niej nawiązuje powyższa opinia pozdrawiam

Nowa

Jak wygląda praca menadżera biura jakie warunki wie ktoś może z góry dzieki za info ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Protrade Sp. z o.o. - Gdynia

Protrade Sp. z o.o.