PROFI CREDIT Polska S.A.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Witam, czy ktoś z obecnych pracowników może napisać widełki zarobków jako trener wewnętrzny w Profi Credit ? Pozdrawiam.

Maja

@B.R piszesz, że firma nie szanuje swoich pracowników. Jak się to przejawia? Masz na myśli konkretne sytuacje? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda Twoje doświadczenie z pracy w PROFI CREDIT Polska. Mógłbyś powiedzieć na jakie możliwości rozwoju oferuje Ci firma?

na oswiadczenie

Pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekam, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania.

Miśka

Dobra praca pracowników to zadowolenie naszych klientów, to są nierozerwalne elementy świadczące dobrze o firmie.

profi

tyko Bielsko Biała, na górze w tytule jest napisane, pracowników jest duzo wszedzie mają 5 oddziałów najwiecej jest podejrzewam w Warszawie,

instant
@profi

Ode 5 z plusem, dobra firma polecam. Szybko sie dostaje kase na konto, malo formularzy do wypelniania na obsludze sa ogolnie przychylni klientowi da sie wszystko zalatwic

Zarobiona
@instant

piszecie o kredytach a nie o pracy w profi

tomasz zaremba

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.

darek lorenz

Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow

Maja

@Nowa więcej informacji na temat współpracy w PROFI CREDIT znajdziesz w zakładce Pracuj dla nas: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,72098,0,0,pracuj_dla_nas Zachęcam do zapoznania się z jej zawartością.

abcd

to jest forum na temat pracy w tej firmie a nie na temat jej pożyczek odwiedzający to forum chcą wiedzieć jak się tam pracuje a nie jak Wam się spłacało pozyczkę ludzie,ogarnijcie się

owiany

Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.

Nowa

Witam, Co się dzieje w firmie? Nikt nie ma ochoty na dyskusję? Chciałabym dowiedzieć się czegoś o firmie od pracowników ponieważ myślę o zmianie pracy.

Prawda
@Nowa

Daj sobie spokój z tym

olek

W Profi Credit brałam pozyczke rok temu w wakacje, wzięłam z mezem 10 tys musielismy sobie dołożyć do auta no i reszta poszla ogolnei na wakacje, teraz powoli koncze spłacać pewnie wyrobie sie akurat na wakacej 2017, ogolnie warunki maja bardzo dobre i szybko sie dostaje decyzje o przyznaniu pieniedzy

Natalia

Mam zamiar pracować w Profi Credit Polska S.A. i mam pytanko. Cos więcej w temacie pracy dla managera Obszaru Wschód w Rzeszowie.

Beata
@Natalia

Nadal poszukujesz pracy na Rzeszowie? Pracowałam na Rzeszowie, teraz jestem Kierownikiem w Sanoku. Pozdrawiam

5/5

braliśmy z mężem 15 tys zl bo budowalismy nowy dom i braklo troche na meble, ciezko zawsze wszystko dokladnie wyliczyc i pozniej sie okazuje ze brakuje. ogolnie firma uczciwa, nawet nie pytali na co nam te pieniadze, pozyczka na oswiadczenie

olo

profi credit chyba jest najlepsze w Polsce, wg mnie lepsze od bankow nawet, banki scigaja ludzi i robia problemy z kasą. W Profi wzialem 10 tys zl oddalem wszystko w czasie i po sprawie

Maja

@pe rozumiem, że praca nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań. Według Ciebie firma dużo wymaga od pracowników? A możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie?

Maja

@Zachwycona bardzo chętnie usłyszymy również swoją opinię na temat pracy w firmie.

hiacynt

Firma uczciwa, moge potwierdzic, jestem byłym klientem, brałem 10 tys 2 lata temu, w grudniu 2016 spłaciłem wszystko, całość przebiegla tak jak bylo w umowie nie bylo w trakcie zadnych zmian czy aneksów wiec są słowni, nic nie zmieniali

zadowolony

ogolnie profi credit w Polsce to chyba najlepsza opcja dla tych co potrzebuja kasy na szybko a nie chca albo nie moga isc do banku. W Profi nie ma biurokracji, kase sie dostaje na oswiadczenie i za to duzy plus

5/5

dobra firma, 5/5 ode mnie oby wiecej takich. Ja bralem w Warszawie pozyczke na miejscu w punkcie, ale podobno tych oddzialow jest z 60 w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.