PROFI CREDIT Polska S.A.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

Ciekawski

A czy ktoś wie na tym forum czy firma nadal zatrudnia ? Podobno jest jakiś kryzys finansowy , nikt nie chce siać paniki ale na rynku pożyczkowym nie jest dobrze, Dlatego moje pytanie ? Niby sa oferty na portalach,tylko co firma oferuje ? Czy sa to warunki na miarę obecnych czasów?

As
@Ciekawski

Zatrudnia, ale nie tworzy nowych miejsc pracy. Zatrudnia się nowych pracowników w miejsce tych, którzy odeszli bądź zostali zwolnieni.

Ciekawski
@As

Czyli nie ma rozwoju firmy. A umowy sa na stałe czy zlecenie ?

As
@Ciekawski

Zależy od stanowiska. Sprzedawcy pożyczek i windykatorzy terenowi na zlecenie. Cała reszta, począwszy od stanowisk menedżerskich, a skończywszy na pracy typowo biurowej, na umowę o pracę.

LOLEK
@Ciekawski

wydaje mi się że częsciej zlecenie

Kinga
@Ciekawski

Stawki głodowe doradcy nie majà podstawy tylko albo działalność albo umowa zlecenie i do klientòw z buta popylasz albo swoim transportem i do tego odpowiadasz za spłacolność i za to sà konsekwencje zabieranie prowizji i blokowanie w systemie. Area Managerowie maja służbowe auta i umowę o pracę zarabiaja mniej niż 3 tysiàce. Do tego brak profesjonalizmu jeden wielki chaos i brak szkoleń. Lepiej idź do Bociana nie do tej czeskiej firmy bo to czeski film.

PcPSA

Pracowałem w tej firmie jako mł. Regionalny koordynator windykacji. Praca w systemie zadaniowego czasu pracy - czyli w opinii dyrektora rypaj od rana do wieczora. A z resztą jaki sens jest takiej formy zatrudnienia skoro i tak od 9 do 17 masz siedzieć w biurze Stanowisko niby kierownicze, a zajmujesz się w 90 proc dzwonieniem do dłużników i żebraniem o jakiekolwiek wpłaty. Samochód służbowy jest jeden na 3 osoby, co w mojej ocenie jest jakimś żartem. (usunięte przez administratora) W firmie jest ciągła rotacja, co przekłada się na brak realizacji wyników, a w konsekwencji premii.

Rekrutowany
@PcPSA

Co znaczy auto na 3ch? Kto niby nim dysponuje? Jestem po rozmowie dziś i powiedziano mi, że auto do stałej dyspozycji. I jak to jest z tą pracą, odnośnie stresu, faktycznych możliwości wykonania planów oraz jacy po kolei są przełożeni w strukturze?

Urszula

Napisałeś, że praca w Profi Credit trwa praktycznie od rana do nocy, bo czas pracy nie jest normowany. Mógłbyś wyjaśnić, na jakiej zasadzie przyznawane jest wynagrodzenie? Macie umowy prowizyjne?

Zdziwiona

Czy mogłabym prosić więcej informacji ? Z tego co wiem auta służbowe maja limit paliwowy ale na tyle ze bez obawy starczy paliwa w ciągu miesiąca

Bobik

Jestem całkowicie odmiennego zdania , może Cię zwyczajnie wylali za .... ciekawe za co ? Praca jak każda inna , wymogi adekwatne do branży i stanowiska , pensja -mogłaby być lepsza Dostałem lepszą pracę więc zrezygnowałem

Michal
@Bobik

Mam pytanie, jestem z opolskiego właśnie jutro mam podpisać umowę, nawiązuje do tego czy macie auta służbowe bo w opolu się jeździ prywatnymi za prywatne plny, jak jest w innych regionach?

@Michal

Zależy na jakim stanowisku , Am maja auta służbowe , doradcy nie

@Michal

Tak. Jeździ się na własny koszt, jeśli chodzi o niższe szczeble. Czy jako windykator, czy przedstawiciel rozpocząłeś pracę?

Alek

Witam Państwa, czy ktoś z Was był na rekrutacji na stanowisko Koordynatora Windykacji ? Czy Państwu też zaoferowano tak śmieszne wynagrodzenie ?

Michal
@Alek

Stała stawkę ci zaproponowali?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Oczekiwania odnośnie potencjalnych kandydatów zawsze są podane w wymaganiach w ogłoszeniach o pracę.

Byly pracownik

Nie wiem, po co pisze ktos o niskich zarobkach z podstawy jezeli z prowizja mozna wyjsc nawet 8 tys netto. A praca bez wyksztalcenia i praktycznie dla kazdego :) Atmosfera jest bardzo rodzinna, kazdy sobie pomaga. Dyrektorzy/menagerzy/liderzy rowniez sa mega w porzadku. Tak naprawde byla to najlepsza praca jaka mialem niestety musialem sie przeprowadzic i zrezygnowac. Nayomiast wiem, ze w kazdej chwili moge wrocic i przyjma mnie bez problemu.

Dorka67

Nalezy czytac umowy i placić raty, jak sie nie placi to nalezy liczyc sie z konsekwencjami. Jestem ich klientka od 10 lat , splacam raty zgodnie z umowa i nigdy nie spotkaly mnie takie sensacje o ktorych piszecie.

Gość 2

Nie żal się, jak się bierze kredyt, to trzeba się dobrze zastanowić, co właśnie w takiej sytuacji kiedy straci się pracę, może warto było z tego kredytu zostawić sobie na 3 raty, a nie wszystko wydać, kredyt to nie są pieniądze klientów, tylko banku, firmy. Co by Pani powiedziała jak to Pani ktoś by był winien np 20 tyś i powiedział, a goń się kobieto i tak ci nie oddam. Myślenie nie boli.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PROFI CREDIT Polska S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Kolega

W chwili obecnej raczej rozwinąć się nie można. Raczej zwinać.

Ola

Brałaś to oddawaj a nie że windykator wykonuje swoją trudna pracę.. człowiek jak każdy inny.. każdy by chciał spłacać po 50zl miesięcznie i żyć jak pan

Mariusz

Co się dzieje z infolinią profi credit? Nikt nie odbiera

Ciekawy

Czy profi nadal funkcjonuje czy jednak koniec? Czy będą zwalniać w maju?

Kolega
@Ciekawy

Zwolnili kilka osób w kwietniu.

Na jakie stanowisko Pan aplikował?

Co ta opinia tutaj robi... (usunięte przez administratora)kolejny raz nie ma nic wspólnego ze Spółką jako pracodawcą..

Pod koniec ubieglego roku uczestniczylem w rekrutacji na stanowisko kierownika regionu. Po przejsciu pierwszego etapu rekrutacji telefonicznej, otrzymalem po kilku dniach informacje, ze przeszedlem do nastepnego etapu i zostane zaproszony telefonicznie na drugie spotkanie (osobiscie) przez dyrektora/dyrektorke. Takie zaproszenie mialem otrzymac po kilku dniach. Niestety nikt nigdy sie nie odezwal, ani z zaproszeniem, ani z wyjasnieniami. Kompletny brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata. Zycze zmiany podejscia i pozdrawiam.

Ciekawa

Witam, pracownik administracyjno biurowy w dziale windykacji, warto? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)

@Ciekawa

Warto przyjść i się przekonać ;) Na pewno jest ogrom pracy którą trzeba codziennie wykonać ale ludzie są mega pomocni i działają jak jedna wielka rodzina :)

Czy PROFI CREDIT Polska S.A. organizuje staże dla studentów?

Tak, organizują, teraz np. poszukują stażysty do IT

Weronika

Świetnie, wielkie dzięki za informacje. A orientujesz się może, czy już pod odbyciu takiego właśnie stażu, można liczyć na pozostanie w PROFI CREDIT na dłużej? Już jako etatowy pracownik? To dla mnie ważna sprawa, więc liczę na odpowiedź.

@Weronika

To niestety w dużej mierze zależy od sytuacji w danym dziale. Jeśli są wolne wakaty lub możliwość długoterminowego zastępstwa, to tak i wiem że tak już bywało np. w dziale finansowym. Jeśli nie ma takiej opcji, pozostaje jedynie przedłużenie umowy zlecenia i oczekiwanie na okazje. Nie jest to takie proste bo o każdym kolejnym wakacie decyduje zarząd a nie dyrektor działu..

Aga

Witam chcialabym splacic pierwsza rate ale nie wiem co wpisac w danych prosze o pomoc

@Aga

@Aga Nie sądzę, aby dowiedziała się Pani takich informacji na forum, gdzie są opisywane warunki zatrudnienia w PROFI CREDIT Polska S.A.. Takie pytania neleży kierować prosto do firmy. Z tego co widzę ten pracodawca proponuje różne umowy, umowa o pracę i zlecenie. https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/136/profi-credit-polska-s-a. Nie wiecie dlaczego ma taką politykę zatrudnienia? Czy jak komuś zależy na pełnej umowie o pracę, może ją dostać?

@Maja

To zależy od sytuacji w firmie - jeśli są wolne etaty to owszem jest taka możliwość, jeśli nie, jedynie zlecenie wchodzi w grę.

@Caudalie

Dziękuję Ci za rzetelną odpowiedź. To już bardzo rozjaśniło mi sytuację. Jestem jeszcze ciekawa, jak to jest z pakietem socjalnym. Czy PROFI CREDIT oferuje jakiś podstawowy?

@Maja

Tak oczywiście! Wszyscy pracownicy, zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, mogą w pełni korzystać z pakietu socjalnego w którego skład wchodzą m.in. dofinansowanie do dnia dziecka, wakacji czy Świąt B.N. Dofinansowują też pakiety sportowe, można skorzystać z korzystnych warunków opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego lub wziąć udział w zajęciach językowych w takcie godzin pracy :)

Czesław
@Caudalie

Fajnie, że napisałaś o benefitach. Widzę, że kursy językowe także wchodzą w ich skład. Czy można także brać udział w szkoleniach branżowych, które podnoszą kwalifikacje i dzięki temu wpływają na rozwój kariery?

@Czesław

Jak najbardziej! Każdorazowo przedstawia się ofertę szkolenia które nas interesuje przełożonemu - nie spotkałam się jeszcze z odmową :)

Maja

Widzę, że jesteś zadowolony z zarobków w PROFI CREDIT Polska S.A. Podzielisz się z nami opinią na temat innych warunków pracy w tej firmie? Co sądzisz o narzędziach pracy, czy oferowanym typie umowy?

Były df

Wiadomo już jak ustawa antylichwiarska uderzy w doradców. A konkretnie na ich prowizję?

Pppp

Byłem kiedyś u nich na rozmowie w sprawie pracy w Warszawie. Rozmowa ok dużo oczekiwania a oferowana kasa marna. W związku z tym zrezygnowałem. Po jakimś czasie spojrzałem w Internet a tu: (usunięte przez administratora) Polecam każdemu to przeczytać zanim złoży CV. Gdyby to wiedział nie zmarnowałbym czasu na wizytę u nich

Zostaw merytoryczną opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFI CREDIT Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFI CREDIT Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFI CREDIT Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w PROFI CREDIT Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFI CREDIT Polska S.A.