TeleTRADE D.J.

Opinie o TeleTRADE D.J.

Stan 2015-06-16 20:01:29
Byłem w ubiegłym tygodniu w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej. Gość z którym rozmawiałem obiecał spotkanie z dyrektorem biura w sprawie dotyczącej omówienia szczegółów pracy.Mimo ustalonego terminu nie dostałem odpowiedzi telefonicznej. Sprawdziłem notowania tej firmy w internecie . Totalna porażka. Żadnego pozytywnego wpisu. Przestrzegam wszystkich potencjalnych pracowników przed tą firmą.
pomocny 2015-09-30 13:03:59
Potwierdzam, firma to jedno wielkie dno, same cwaniaczki
ona-zawiedziona 2016-01-25 17:14:20
Uważajcie na ogłoszenia o pracę, które zamieszcza na portalach internetowych firma TeleTrade.
Ja wysłałam swoje CV na stanowisko Asystentka/Sekretarka i zostałam zaproszona na rozmowę. Trwała ona nie całe 5 minut. Młody Pan w garniturku i pod krawatem, który prowadził ze mną rozmowę nie miał mojego CV, nie pytał o doświadczenie. Opowiedział tylko czym zajmuje się firma i kazał czekać na kontakt. Zadzwonili... Zostałam zaproszona na szkolenie, które trwało 3 dni. Poza mną było na nim około 8 osób. Niestety nie miało ono nic wspólnego ze stanowiskiem Asystenckim na które aplikowałam. W przypadku bezpośrednich pytań o pracę nikt z prowadzących szkolenie nie dawał żadnej konkretnej odpowiedzi.
Po 3 dniach okazało się, że firma poszukuję pracowników na telefon, którzy będą szukać im nowych klientów, którzy będą chcieli inwestować własne pieniądze. Płaca około 800 zł netto + prowizje (czyli jakieś 1000zł na miesiąc).
Dla kogoś nowego, kto pierwszy raz zetknął się z firmą TeleTrade (tak jak ja) na pewno zrobi ona duże wrażenie. Lokalizacja biura w jednym z największych wieżowców w Warszawie, super widoki z 33 piętra (chyba), wszyscy pracownicy bardzo eleganccy- Panowie w garniturach, pod krawatem, markowe zegarki; Pani na recepcji (Kamila) w szpilach z chyba 15 cm obcasem :)Wszyscy mówią tam "ą" i "ę". Wydawać by się mogło pełna kultura.
Prawda niestety jest zupełnie inna. Szukają oni ludzi, którzy będą pracować praktycznie za darmo, a sami z tego będą czerpać o wiele większe korzyści.
Stracone 3 dni z mojego życia... Nie polecam..
Marcin 2016-02-01 07:26:56
Podzielam opinie koleżanki powyżej.Sam byłem w niej na rozmowie rekrutacyjnej. Ta firma to totalna porażka.Namnożyło się ostatnio wiele podobnych firm w kraju , których zadaniem jest maksymalne wydojenie klienta , nie mówiąc o pracowniku.
krzys 2016-06-13 13:17:18
Firma chyba zaczęła dbać o pracowników i potencjalnych pracowników bo na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko przebiegło jak trzeba. Kobieta elokwętna, wytłumaczyła co i jak, jakie są obowiązki i oczekiwania. Fakt, doświadczenie nie jest wymagane ale też nie musiałem iść na szkolenie. Zdania są podzielone.
tytek 2016-06-20 12:08:31
wszyscy rzucili sie jak na swieze buleczki na te posady, moze cos w tym jest bo jak przyszedlem na rozmowe to przede mna byly dwie osoby a jak wychodzilem to czekala jedna, rozwijaja sie skoro tylu pracownikow rekrutuja, a samo spotkanie jak kazde inne, pytania, uprzejmosci, wymiana zdan, oczekiwan i obowiazkow, czekam na telefon zwrotny
l1ego 2016-06-27 14:29:46
na rozmowie konkrety, bez ściemy, o żadnych szkoleniach nie było mowy, musiałem zrezygnować ze względu na uciążliwy dojazd dla mnie
Zostaw swoją opinię o TeleTRADE D.J. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TeleTRADE D.J.