TeleTRADE D.J.

Opinie o TeleTRADE D.J.

Stan 2015-06-16 20:01
Byłem w ubiegłym tygodniu w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej. Gość z którym rozmawiałem obiecał spotkanie z dyrektorem biura w sprawie dotyczącej omówienia szczegółów pracy.Mimo ustalonego terminu nie dostałem odpowiedzi telefonicznej. Sprawdziłem notowania tej firmy w internecie . Totalna porażka. Żadnego pozytywnego wpisu. Przestrzegam wszystkich potencjalnych pracowników przed tą firmą.
ona-zawiedziona 2016-01-25 17:14
Uważajcie na ogłoszenia o pracę, które zamieszcza na portalach internetowych firma TeleTrade.
Ja wysłałam swoje CV na stanowisko Asystentka/Sekretarka i zostałam zaproszona na rozmowę. Trwała ona nie całe 5 minut. Młody Pan w garniturku i pod krawatem, który prowadził ze mną rozmowę nie miał mojego CV, nie pytał o doświadczenie. Opowiedział tylko czym zajmuje się firma i kazał czekać na kontakt. Zadzwonili... Zostałam zaproszona na szkolenie, które trwało 3 dni. Poza mną było na nim około 8 osób. Niestety nie miało ono nic wspólnego ze stanowiskiem Asystenckim na które aplikowałam. W przypadku bezpośrednich pytań o pracę nikt z prowadzących szkolenie nie dawał żadnej konkretnej odpowiedzi.
Po 3 dniach okazało się, że firma poszukuję pracowników na telefon, którzy będą szukać im nowych klientów, którzy będą chcieli inwestować własne pieniądze.( usunięte przez administratora ).
Dla kogoś nowego, kto pierwszy raz zetknął się z firmą TeleTrade (tak jak ja) na pewno zrobi ona duże wrażenie. Lokalizacja biura w jednym z największych wieżowców w Warszawie, super widoki z 33 piętra (chyba), wszyscy pracownicy bardzo eleganccy- Panowie w garniturach, pod krawatem, markowe zegarki; ( usunięte przez administratora )/> Stracone 3 dni z mojego życia... Nie polecam..
krzys 2016-06-13 13:17
Firma chyba zaczęła dbać o pracowników i potencjalnych pracowników bo na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko przebiegło jak trzeba. Kobieta elokwętna, wytłumaczyła co i jak, jakie są obowiązki i oczekiwania. Fakt, doświadczenie nie jest wymagane ale też nie musiałem iść na szkolenie. Zdania są podzielone.
tytek 2016-06-20 12:08
wszyscy rzucili sie jak na swieze buleczki na te posady, moze cos w tym jest bo jak przyszedlem na rozmowe to przede mna byly dwie osoby a jak wychodzilem to czekala jedna, rozwijaja sie skoro tylu pracownikow rekrutuja, a samo spotkanie jak kazde inne, pytania, uprzejmosci, wymiana zdan, oczekiwan i obowiazkow, czekam na telefon zwrotny
l1ego 2016-06-27 14:29
na rozmowie konkrety, bez ściemy, o żadnych szkoleniach nie było mowy, musiałem zrezygnować ze względu na uciążliwy dojazd dla mnie
WINOwajca 2017-05-24 17:45
Witam wszystkich! Jestem z Warszawy. W lutym założyłem konto w TeleTrade. Zyskowność okazała się lepsza w porównaniu do konta w funduszu inwestycyjnym, z którego korzystałem wcześniej. Zamierzam kontynuować korzystanie z usług TeleTrade.
Zostaw swoją opinię o TeleTRADE D.J. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TeleTRADE D.J.