Opinie o ENERGOPLUS w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ENERGOPLUS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ENERGOPLUS o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOPLUS w Poznań

Xxx Nowy wpis

Po jakim zwykle czasie można spodziewać się feedbacku, gdybym złożył jeszcze dzisiaj cv jako inżynier elektryk? Czytam właśnie ogłoszenie i to chyba będzie praca dla mnie, ale szukam czegoś "na już". Ten podstawowy angielski, który jest wymagany to trzeba potwierdzić papierem czy nauka samouka też się liczy?

Czy aktualnie zatrudniane są osoby do robienia odczytów? Jeśli tak to jakie trzeba spełnić wymagania? To jest wtedy praca na pełen etat i można spodziewać się normalnej pensji? Pytam o normalną pensję, w sensie, czy dają więcej niż najniższa krajowa.

Inkasent Nowy wpis

Praca na akord.Plus trzeba mieć skuteczność własny sam.i paliwo:) zarobisz jak dobrze tyrasz i poznasz teren.

muniek

Wszyscy macie racje na terenie Nidzicy była firma z Gdyni lireco dawali 1,25 za odczyt teren trudny liczniki w ogródkach przydomowych wchodzenie przez płoty lub mieszkanie pokoje sypialnie 5200 rocznie nie powiem wypłacalni na czas , ale co to jest uwiązanie jak pies cały rok do dyspozycji za takie wynagrodzenie teraz przetarg wygrała firma poznańska wyłoniona z Enea gazownia napewno obniży koszty odczytów kosztem inkasenta czyli nóż w plecy to tyle resztę możecie sobie kombinować

Marian
@muniek

Witam inkasentów firma z Poznania pod kierownictwem Pana Romana pozdrawiam serdecznie ENERGA PLUS to nadzwyczajna firma w wszystko tak jak powinno być 1,59 zł za licznik zero potrąceni a nawęd jeszcze górko parę groszy i wypłata przed czasem zaufanie do inkasenta i dewiza że inkasent najważniejszy . pracowałem 6 miesięcy przetarg wygrał Elbląg i runęło kto doświadczył to nie będę pisał sam do dziś mam gaz i w marcu powinna być faktura rozliczeniowa a tu nic nawęd nie rozliczają podanego licznika samodzielnie chyba nie maja inkasenta

były pracownik Nowy wpis

Bardzo dobra firma.Nigdy nie miałem z Nia problemów.Pan Roman ( bardzo dobry człowiek). Pracowałem u Nich dwa lata jako inkasent.Zobaczcie co się dzieje teraz na Mazowszu.Jakieś kary nie z Twojej winy.Obniżyli odczyt ze 1.89 na 1.50 .To firma MTM Instal założona przez jakis burak..w z Torunia.Mam nadzieje,że nie dotrwają do końca umowy i przejmie ich Energoplus. Ps. Nie narzekajcie, bo może być gorzej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERGOPLUS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czytam i nie wierzę co widzę ... Pracuje w tej firmie od czasów gdy tylko przejęli mój teren. Dobre 4 lata. Rok wcześniej odczyty wykonywała inna firma tzw Control proces. Co do tej firmy_ Pan Romek , Pan Sergiusz , Pan Maciej - super ludzie . Bardzo miły kontakt , zawsze pomocni . Z umową i pensja żadnych problemów. Jak wypisze fakturę tak jest zapłacona w terminie. Mam nadzieję ,Że przez wiele lat będę mogła nawiązywać współprace z tą firmą . Dla mnie 5+ ????????

Ile tam kierownik zarabia ?

Janek z Mazur

Z firmą Energoplus współpracuję już od 4 miesięcy jako inkasent. Mój kierownik i pan wiceprezes Pan Roman. - osoby spokojne, konkretne i opanowane. Przed rozpoczęciem pracy, było spotkanie organizacyjne, z omówieniem warunków pracy i płacy, opisem praw i obowiązków. Wtedy była podpisana umowa o dzieło. Wynagrodzenie przelewane na moje konto znacznie przed umówionym czasem. Jak dotychczas nie było żadnych potrąceń. Współpraca bardzo dobra i owocna. Kierownik w pierwszym miesiącu poprawił to co poprzednia firma poprawiała ponad 2 lata.

Kinga

@robert możesz napisać coś więcej o problemach z wypłata ?

robert

pracowałem przez miesiąc rejony dosyć proste jedynie z płacą trudno umowa o dzieło i to trzeba się napraszać aby ją dostać a jak się dostanie to problemy z wypłatą

Iza

@anonymous jesteś pracownikiem ENERGOPLUS lub może byłeś związany z tym pracodawcą? Daj znać jak obecnie wygląda sytuacja w tym przedsiębiorstwie. Jakie są warunki płacy i jak kształtuje się atmosfera wśród współpracowników?

jasio666
@Iza

Daj sobie spokój byłem przez 9 miesięcy pracownikiem przy spisywaniu liczników gazu duży teren okolice Warszawy.1 wypłaty z opóźnieniem.2 spisane liczniki żądano by samemu weryfikować jechać zdjęcia robić za co nie płacono.3 skargi ludzi bezpodstawne.Niecały 1000 zł na umowę o dzieło a traktowanie że lepiej nie mówićTak na zakończenie życzę byś miał więcej szczęścia.Jestem zadowolony że 04,11,19 zakończono ze mną współpracę.Gdy to wykonywałem gdy Poczta to miała było rewelacyjnie nigdy nie miałem problemów.

Antoni
@jasio666

Ile godzin dziennie pracowałeś w takim charakterze? Skoro pracowałeś na umowę o dzieło, to podejrzewam, że miałeś nielimitowany czas pracy, jednak chciałbym zweryfikować, ile średnio czasu zajmowały Ci powierzone na dany dzień zadania.

naiwny

Przestrzegam przed tą firmą! Zdałem listy spisanych liczników, zużyłem dużą ilość paliwa, samochodem osobowym pokonywałem drogi trudno przejezdne - urwałem tłumik. Firma oszukuje, NIE WYPŁACA należnego wynagrodzenia. Można dzwonić, wysyłać maile - nie odpowiadają. Nie podejmujcie żadnej pracy w tej firmie, wydacie pieniądze na paliwo,nie mówiąc o naprawie pojazdu a oni NIE ZAPŁACĄ!!

ostrzegam
@naiwny

miałem dokładnie tak samo- wydałem kasę na paliwo, zrezygnowałem z pracy - po zdaniu list spisanych liczników szef mówił że wypłaci za tyle ile jest spisane - potem cisza - a jak się z innego numeru dodzwoniłem, odpowiedział że cel nie został zrealizowany FIRMA KRZAK I NIC WIĘCEJ.

jasio666
@naiwny

Samo sedno strzał w 10 przeżyłem to już za mną na szczęscie

Antoni

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak obecnie wygląda sytuacja u tego pracodawcy i czy są prowadzone jakieś nabory? Byłbym wdzięczny za informacje, jak dokładnie przebiega proces rekrutacji i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Byłbym zobowiązany, gdy ktoś napisał coś więcej na ten temat.

pracujący

Baran !!! kulturalnie i grzecznie powiem. Kiedy mam do " Ciebie" przyjść. W nocy ? Nie mogę wszystkich obejść po południu, zresztą ludzie różnie pracują. Ponadto dzisiaj telefon to śmiech a nawet zdjęcie. Proponuję zmienić operatora komórkowego. Tak na marginesie ja też pracuję. Skoro się korzysta z mediów to też trzeba pomyśleć aby udostępnić czy podać stan w celu rozliczenia i to nie powinien być problem. Jak zepsuje mi się auto to umawiam wizytę u mechanika, płacę i proszę żeby naprawił. Ja kupuje inny towar to też muszę wykonać inne zabiegi. Media to dobro społeczne ?????? !!!!!! Zrezygnuj i nie będziesz miał problemu!!!! Szanuj innych bo też pracują jakbyś nie zauważył.

Stefan

Pewni jesteście, że nie warto starać sę o pracę w firmie?

xxe

Powiem tak, mają jeden wielki bałagan, o umowę nie można się doprosić, obiecują góry a.... (usunięte przez administratora)ze stawką, przez telefon proponują 1,80zł a później okazuje się o wiele mniej. płacą dużym z opóźnieniem, nękają telefonami przez 7 dni o każdej porze dnia i nocy. i w dzisiejszych czasach co jest nie dopuszczalne rozdają dane odbiorców komu popadnie... Nie polecam.

Do jasnej .. kiedy skończycie szopkę z zatrudnieniem w Pobiedziskach ślepca i nygusa jednocześnie. Ten błazen ponownie zostawił w skrzynce info. z powodu braku dostępu itd. Ten e-mail jest już piątą taką samą informacją jaką Wam przesyłam i ostatni raz powtarzam; NIE ŻYCZĘ SOBIE WIĘCEJ TAKICH DEBILNYCH INFORMACJI. Licznik jest na ulicy !!! Rynek 17 .

Szukamswojegojanuszabiznesu

W rozmowie telefonicznej obiecywali umowe zlecenie- a podsunęli umowę o dzieło. Potrafią zadzwonić, że za 20minut masz gdzieś być. Obiecują złote góry, a w rzeczywistości zarobisz grosze. Dodatkowo umowa jest tak ułożona, że już lepiej nasmarować się wazeliną i iśc do klubu gejowskiego, a i tak zostanie się mniej wy****

Emil

Wynagrodzenie jak z bajki. Na start naprawdę ciężko jest znaleźć firmę, która zaoferuje takie warunki. A są jakieś inne pozapłacowe benefity? I bardzo byłbym wdzięczny za informacje, jak dokładnie przebiega tam proces rekrutacji? Ma kilka etapów? :) Dzięki

Jarek

Ja dla nich pracowałem, należy jednak dodać że dodatek za paliwo jest w stawce za odczyt. W miarę można zarobić zależy jednak jaki rejon i ile odczytów. Trochę trzeba się nachodzić więc wybrałem robotę stacjonarną. Zawsze płacili na czas

brawo

osiłek skąd to przekonanie że znają się na dystrybucji energii . ich ogłoszenia będą pojawiać się co chwilę ,jak będą odchodzić kolejni ludzie , którzy będą mieli dość współpracy z tą firmą Tak współpracowałem z nimi na pomorzu , praca na umowę o dzieło albo własna firma . zero kasy na paliwo, bywały dni że do przejechania było ponad 100 km. dniówka wychodziła na minus.

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPLUS - Poznań

• Jak się pracuje w ENERGOPLUS?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOPLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOPLUS?

ENERGOPLUS
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Nowina 2A
    62-081 Poznań