ENERGOPLUS

Poznań

Opinie o ENERGOPLUS

oszukany 2010-02-06 14:38:27
Lepiej trzymać się z daleka, ( usunięte przez administratora )
zignorowany 2010-02-09 12:12:04
Dzwoniłem - tylko sekretarka, nic nie wie, nic nie powie, słowem NIC. Może dlatego, że automatyczna?
kolo 2010-02-20 15:11:22
dzwoniłem do nich nie byli mi w stanie odpowiedzieć za ile może kilka zł za podłączenie lub wyłączenie śmiech na sali
chętny1950 2012-02-03 20:06:37
przecież nikt cię nie zmusza do skorzystania z oferty ważne że info które serwują jest prawdziwe
bylypracownik 2014-04-10 10:44:59
Pracodawca przez telefon i w ogłoszeniach przedstawia się jako Energa a nie Energoplus. Nie polecam tego pracodawcy. Daje cele nierealne do wykonania - twierdząc że będę mieć do zrealizowania moją miejscowość - do zrealizowania były wioski oddalone nawet o 40km! paliwo we własnym zakresie, auto też, nie udostępniają też kluczy do otwierania skrzynek. Oczywiście po rezygnacji z pracy i zdaniu spisanych liczników brak kontaktu telefonicznego i brak wynagrodzenia. Przestrzegam.
Uwaga 2014-04-25 14:47:29
Niestety muszę zgodzić się z opinią wyżej. Nie są wypłacalni i szukają naiwnych którzy za darmo popracują, wręcz dopłacą wydając na paliwo.
naiwny 2014-08-18 10:17:17
Przestrzegam przed tą firmą! Zdałem listy spisanych liczników, zużyłem dużą ilość paliwa, samochodem osobowym pokonywałem drogi trudno przejezdne - urwałem tłumik. Firma oszukuje, NIE WYPŁACA należnego wynagrodzenia. Można dzwonić, wysyłać maile - nie odpowiadają. Nie podejmujcie żadnej pracy w tej firmie, wydacie pieniądze na paliwo,nie mówiąc o naprawie pojazdu a oni NIE ZAPŁACĄ!!
ostrzegam 2014-09-07 15:10:01
miałem dokładnie tak samo- wydałem kasę na paliwo, zrezygnowałem z pracy - po zdaniu list spisanych liczników szef mówił że wypłaci za tyle ile jest spisane - potem cisza - a jak się z innego numeru dodzwoniłem, odpowiedział że cel nie został zrealizowany
FIRMA KRZAK I NIC WIĘCEJ.
adam 2015-01-23 02:37:39
Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć, czy się nie doczekam. Troche dziwi mnie, że taka firma jak energoplus ma tutaj tak mało aktualnych komentarzy. Przepraszam, że może trochę naciskam, ale zalezy mi już teraz na czasie. Nie musicie pisac dużo wystarczy mi krótkie polecam lub odradzam. Pozdrawiam serdecznie.
kader 2015-02-07 17:18:48
Energoplus to wydzielona cześć znanej firmy Enea, zajmuja się częścią rozliczeń zużycia nośników energii, windykacją zaległych należności, wykrywaniem nielegalnego poboru nośników energii, czy usługami technicznymi, m.in. wymiany liczników, oplombowań, odbiorów, itp. Jednak mam problem by znaleźć ich ogłoszenia pracy, pomoże ktoś?
Mapon 2015-02-26 04:07:30
Windykacji to ja nie zazdroszczę, ponieważ to są najcięższe przypadki rozmów z klientami, gdzie każdy upiera się przy swoim a i tak nic konkretnego z tego nie wychodzi. Na szczeęscie mamy dupochron w postaci tego OWU, w innym wypadku. NA przyszłość należy to wszystko od indywidualnych potrzeb - automaty są zwykle mało poplarne.
młynek 2015-07-07 16:23:33
leżą i kwiczą
młynek 2015-12-08 08:33:23
ciekawe który z prezesów używa nicka kader. Nie wydzielony z Enei tylko z byłej Energetyki Poznańskiej , a z Eneą nie współpracuje w żadnej dziedzinie
brawo 2016-01-27 14:41:23
należy sobie dać spokój
brawo 2016-02-04 18:22:47
osiłek skąd to przekonanie że znają się na dystrybucji energii . ich ogłoszenia będą pojawiać się co chwilę ,jak będą odchodzić kolejni ludzie , którzy będą mieli dość współpracy z tą firmą Tak współpracowałem z nimi na pomorzu , praca na umowę o dzieło albo własna firma . zero kasy na paliwo, bywały dni że do przejechania było ponad 100 km. dniówka wychodziła na minus.

Jarek 2016-02-15 13:00:37
Ja dla nich pracowałem, należy jednak dodać że dodatek za paliwo jest w stawce za odczyt. W miarę można zarobić zależy jednak jaki rejon i ile odczytów. Trochę trzeba się nachodzić więc wybrałem robotę stacjonarną. Zawsze płacili na czas
Emil 2016-05-11 11:26:25
Wynagrodzenie jak z bajki. Na start naprawdę ciężko jest znaleźć firmę, która zaoferuje takie warunki. A są jakieś inne pozapłacowe benefity? I bardzo byłbym wdzięczny za informacje, jak dokładnie przebiega tam proces rekrutacji? Ma kilka etapów? :) Dzięki
Zostaw swoją opinię o ENERGOPLUS - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGOPLUS