Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

A.A.

Witam, pracowałam w tej firmie niespełna 2 lata, awans z i tak wysokiego stanowiska był powiedziałabym przypadkiem, aczkolwiek podjęłam wyzwanie... już po 2 tygodniach żałowałam decyzji, jak to się mówi "czasem lepiej siedzieć z tyłu"... cóż pozostawiam bez komentarza zarządzanie firmą bo jakiś procent daje efekt skoro firma jeszcze istnieje natomiast co do traktowania ludzi powiem krótko: brak szacunku, zwalnianie bez powodu, awansowanie ludzi kompletnie nieprzygotowanych do pracy na danym stanowisku, wyróżnianie osób, którzy potrafią jedynie świecić ale nie uśmiechem a pewnymi częściami ciała poniżej pępka...układy ze znajomymi, pracownikami pewnych firm i nie tylko firm...... codzienność i to chyba sekret trwania tej firmy... Nie żałuję decyzji o odejściu i mimo słów " nie ma Pani prawa odejść !!!" , braku zapłaty przez 2 lata, sprawy o wynagrodzenie, którą wygrałam ... wiem jakich ludzi już unikać , czasem trzeba dostać po (usunięte przez administratora) żeby szanować co się miało i można mieć... Kilka lat minęło i z żartem wspominam pewne sytuacje z tej firmy ale wolę oglądać kabaret w telewizji niż w nim uczestniczyć...

@Jakub

WYNAGRODZENIE W SĄDZIE WYGRALAM , NAWET PRACOWNICY NADAL PRACUJĄCY ZEZNAWALI PRZECIWKO SZEFOWI...ALE CÓŻ PEŁNO JEST TAKICH FIRM,,, ZAWSZE KTOŚ DO SĄDU NIE PÓJDZIE I ZAWSZE ON NA TYM COS ZAROBI...

Nowa

Jak wygląda tam praca na stanowisku asystentki biura zarządu?

Xyz

Pracowałaś tam? Napisz coś więcej proszę

Tatiana Nowy wpis

Jakie aktualne wymogi na specjalistę ds planowania i projektowania systemów alarmowych konkretnie ? Nie wiem czy dobrze zakładam, że takie stanowisko nadal jest tutaj w firmie, bo ostatnia oferta mi się pokazuje sprzed ośmiu lat, natomiast bardzo by mi zależało się dowiedzieć, bo niewiele w okolicy właśnie jest takich. Pozdrawiam.

@A.A.

Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią .

Jakub
@A.A.

Czyli jak odeszłaś to nie zapłacili cie zaległej wypłaty? Czemu? Przecież każdy ma prawo się zwolnić. Aż tak to utrudniali?

Devil_999
@A.A.

Ale "obleśna" prawda. Smuteczek normalnie ale miło się czyta te smaczki, że kolejne osoby widzą z kim mają do czynienia. Dlaczego nie idziesz z nimi na ostro. Sąd i komornik. Może Teslę zlicytują albo tego zajechanego AMG.

Edyta
@Devil_999

Czyli sporo pracowników odchodzi w takim razie? :/ I jedyny powód to atmosfera i sposób traktowania pracownika czy w innych kwestiach firmie też można wiele zarzucić?

@Edyta

Edyta czytaj ze zrozumieniem :)

@Devil_999

Chyba zobowiązania wobec jednej osoby nie mogłyby być aż tak wielkie, żeby trzeba było teslę licytować?

A.A. Nowy wpis
@Jakub

egzim Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jak wygląda organizacja pracy w Dziale Handlowym? Jakiś powiew świeżości w tej firmie, czy taka tragedia jak w komentarzach z ostatnich lat?

Katy Nowy wpis

Cześć, jak wygląda w tej firmie praca teraz? Zmieniło się coś, jest lepiej? Szukam czegoś bliżej domu, a spotkałam się z ofertą pracy na specjalistę do spraw fakturowania i windykacji. W fakturowaniu mam jak najbardziej doświadczenie, ale z windykacjami nigdy nie miałam do czynienia - czy firma oferuje z tego zakresu szkolenie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Nowa

Jak wygląda tam praca na stanowisku asystentki biura zarządu?

Beeb
@Nowa

Dramatycznie. Godziny pracy to jedno. Ale oczekiwana dyspozycyjność to średnio 18h/dobę.

Urszula
@Beeb

a jakie to godziny pracy? to jak 18h dyspozycyjności to jak płaca nadgodziny?

Xyz

Pracowałaś tam? Napisz coś więcej proszę

Kerson

W ochronie już w tej firmie kariery nikt nie zrobi.

@Kerson

dlaczego akurat w ochronie nie? coś konkretnego się wydarzyło wtedy? ile osób obecnie jest zatrudnionych i na jakich stanowiskach?

Edyta

Ktoś wspomniał o złym traktowaniu pracowników i zwolnieniach bez powodu.. reszta pracowników tez ma takie odczucia co do pracy w firmie? Czy jednak znajdą się jakieś plusy?

DeviL_999

Czy "nowy międzynarodowy dyrektor" popisał się już sukcesami ? Zastanawiające jest to, że jest tak dużo negatywnych opinii, które pokazują prawdziwą jakość traktowania ludzi. "Kapusta, głowa pusta" nic nie doradziła ? Taki światły umysł ? Płacą chociaż w terminie ? Odradzam tych "towarzyszy" !!!

Były
@DeviL_999

Czy stary międzynarodowy dyrektor z Warszawki już się znudził ? "Księciunio" postanowił go zamienić na Panią Dyrektor z Warszawki. Haaaaahaaaaahaaaa.

Urszula
@Były

W czym problem, że te osoby są z Warszawy? Tutaj jest taka duża rotacja dyrektorów? O co chodzi?

Devil_999
@Urszula

Chyba nie sposób się nie zgodzić co do rotacji osób w firmie na każdym stanowisku. Pan MK miał być olśnieniem i chyba już go nie ma ? Mylę się ??? Nowe objawienie "księciunia" to chyba Pani E ??? Jeszcze trochę i zakłady będzie można robić :)))))) PS. A mała tzw. "ucho Prezesa" jeszcze pracuje ????

NIe dałem rady
@DeviL_999

Uważam, że firma miała kiedyś olbrzymi potencjał a dyr T jest świetnym wizjonerem. Jedyne czego brakuje, to "zarządzania". Po prostu, tą firmą powinni zarządzać specjaliści i powinni być rozliczani z wyników w dłuższym okresie niż 1 miesiąc. Niestety, Pan Dyr i "Blądi" nie mają absolutnie żadnych kompetencji w obszarze zarządzania. NIe są liderami a administratorami i dodatkowo z małym poziomem szacunku do innych i poważnymi brakami w kulturze osobistej. Życzę dobrze firmie i wszystkim pracownikom, ale wiem, że przed wami bardzo ciężkie chwile.

@NIe dałem rady

Czyli nie tylko ja mam taką opinię. Zgadzam się, że jest wizjonerem i to powinno być jego główne zadanie. Trzymam kciuki za tych najbardziej wartościowych ludzi ale nie za donosicieli i "ucho prezesa".

Cześć! Mam pytanie,czy pracuje ktoś w grupie interwencyjnej?Lub może ktoś pracował?Jaka atmosfera,zarobki,zadania? Widzę od kilku dni wisi ogłoszenie na OLX,wystawione przez Pana Józefa. Warto aplikować?Posiadam wpis,jednak nie posiadam dopuszczenia do broni,czy to mnie dyskwalifikuje? Pozdrawiam!

Zniesmaczony
@Kandydat

Ok,wyszukałem z ciekawości to ogłoszenie więc Ci odpiszę. "Zgłoś się do nas, jeżeli chcesz rozwijać się w branży security oraz: posiadasz prawo jazdy kat. B umiesz działać pod presją czasu posiadasz wysoką kulturę osobistą umiesz pracować w zespole jesteś opanowany i odważny" Prawo jazdy jest Ci potrzebne po to by jeździć "reprezentacyjną" rozklekotaną elektryczną BMW,którą po 10km trzeba ładować.Lub równie reprezentatywną Skodą :) Oczywiście jeździsz w "patrolu" jednoosobowym,gdyż na dwuosobowe patrole nie ma ludzi jak i pieniędzy.Twoje bezpieczeństwo się nie liczy w żadnym wypadku. Umiesz działać pod presją czasu?Super-korzystanie z WC tylko wtedy kiedy Hak Ci na to pozwoli,ale w trakcie sikania musisz się trzykrotnie odmeldować :) Kultura osobista?-Spokojnie,po pierwszym tygodniu pracowania w tej firmie zapomnisz co to takiego :) Praca w zespole?Nie potrafię Ci odpisać w jakim zespole,bo tam nie ma zespołu i zgranych ludzi. Opanowany i odważny?Opanowany to chyba tylko po to by nie dać w twarz któremuś z monitoringu,a odważny?Bardziej pasuje określenie głupi,by godzić się na to co wyprawiają w tej firmie. "a dodatkowo: aktywnie trenujesz posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej" Trenować możesz skok w dal,jak i grę w szachy i też będzie dobrze. Teraz kwalifikowanym pracownikiem ochrony może zostać każdy kto ukończy śmieszny kurs :) Więc sam sobie odpowiedz. "Oferujemy: stabilne zatrudnienie w jednej z najprężniej działających firm zielonogórskich umowę o pracę atrakcyjne warunki wynagrodzenia rozwój zawodowy szkolenia i podnoszenie kwalifikacji w strukturach firmy" Prężnie działająca firma?Śmiech na sali,już ktoś tu napisał,jest to statek który osiągnął dna. Umowa o pracę?Owszem,ale na najniższej krajowej :) Atrakcyjne warunki wynagrodzenia?15.30netto,...Czy to jest atrakcyjne?W Lidlu zarobisz ok 22zł netto/h Rozwój zawodowy?Ja nazwał bym to uwstecznianiem się. szkolenia i podnoszenie kwalifikacji w strukturach firmy??Nie słyszałem o niczym takim przez wiele lat. I nie Józef tylko Ryszard.I nie Pan,bo na Pana to trzeba mieć kulturę,i wygląd. Reasumując nie wiem jakie masz doświadczenie zawodowe w branży ochrony,i w jakim jesteś wieku gdyż tego nie napisałeś. Lecz jeśli jesteś młody,ogarnięty,szukaj pracy w innej dziedzinie na pewno nie na tym rynku pracy.A już na pewno nie w tej firmie. Zrób sobie kurs na wózek widłowy,spawacza,cokolwiek i zarabiaj normalne pieniądze i pracuj w normalnych godzinach. Ale jeśli nadal się upierasz przy branży ochrony,całym sercem radzę Ci się trzymać od tej pożal się Boże firmy. Przejedź się do innych,Solid,Impel,Konsalnet.Przynajmniej w tamtych oferują stawki na poziomie 18-20zł netto,a i podejście do pracownika jest całkiem inne. Mam nadzieję że pomogłem. Powodzenia

GI
@Zniesmaczony

Umowa o prace na najniższą krajową? uuu no teraz to z tej zawiści byłego pracownika przegiąłeś troszkę :D Nigdy nie było minimalnej krajowej, zawsze więcej, nawet premie były wliczane w składki zus, a teraz zarobki na grupie to 4 z przodu na rękę :P Stawkę netto też podałeś starą bo teraz jest więcej a i tak przy 15,30 nie wychodzi mało bo 3tys na rękę przy normie miesięcznej 168 godzin, za siedzenie w aucie a w Lidlu jednak trzeba 8 godzin (usunięte przez administratora) za ciut więcej :P A w Solidzie trzeba minimum 240 godzin robić, to samo Impel czy Konsalnet (w Konsalnecie też są pojedyncze za mniejszą stawkę). Co by tu jeszcze sprostować? A no tak bmka jeździ więcej niż 10km i to nawet w zimie na ogrzewaniu a zgrany zespół jest i tylko indywidualiści albo ci co chcieli być samozwańczymi kierownikami mogą powiedzieć inaczej :P Trzeba się tylko dostosować ;) A tym co nie pasuje i mają słabą psychikę lub nie umieją się dogadać, to zmieniają firmy jak rękawiczki. A skoro było tak tragicznie, to dlaczego pracowałeś tyle lat skoro lepsze wszystko inne? To raczej pytanie retoryczne i chyba nie musze odpowiadać ;)

@GI

A co jeśli dopiero na sam koniec uznał, że w sumie to mu się tu nie podoba? ;p A jak premia opodatkowana to nie robią tak, że ucinają z niej? I w razie czego normalnie tutaj występują coroczne podwyżki?

CiociaDobraRada

Do wszystkich, którzy rozważają pracę w Hertz Systems w działach: - Rozwoju - IT - Sprzedaży - Marketingu - albo na jakimkolwiek stanowisku dyrektorskim lub kierowniczym, proponuję małe wyzwanie. Znajdźcie (np. na LinkedIn) chociaż jedną osobę, która pracuje od co najmniej 2 lat. Prawdopodobnie nie uda się w ogóle takiej osoby znaleźć. Mnie ostrzegano wcześniej. Nie posłuchałam. Potem pierwszego dnia pracy większość poznawany pracowników mówiła żeby się wycofać. Z przykrością stwierdzam, że mieli rację...

Kjughyrt

Kierownik ds. Sprzedaży klienta detalicznego

@Kjughyrt

Prosimy link do jego profilu :) Bo chyba wiem o kogo chodzi i z informacji, które na jego temat miałam to: a) Ten pracownik nie jest do znalezienia w sieci - innymi słowy nie afiszuje się ze swoją pracą. b) Jest kierownikiem z nazwy. A jak duży ma zespół? Iloma pracownikami kieruje? Ostatnio kiedy tam pracowałam, nie miał pod sobą absolutnie nikogo. To handlowiec, którego po prostu nazwano kierownikiem ze względu na staż. Zresztą takich kierowników było w firmie paru.

herman
@CiociaDobraRada

To jest osoba pracująca w dziale SBO. Sprzedaje usługi monitoringu i alarmy. Ale to jest zupełnie inn historia. To jest super facet i super człowiek. Zna się na robocie i nawet DG boi się nastąpić mu na odcisk, a raczej ma do niego szacunek i go nie obraża. Ale to tylko wyjatek, potwierdzający Regułę

@herman

Tak, czyli dobrze myślałam o kogo chodzi. I choć jest to wspaniały człowiek to niestety z przykrością potwierdzam, że kierownikiem jest tylko z nazwy. Nikim nie zarządza.

MS.... :-).

@carek

Tak myślałam. No to on jest kierownik tylko z nazwy. Szkoda go bo fajny człowiek.

@CiociaDobraRada

Pracowałem w tej firmie o wiele,wiele za długo....

Arleta
@CiociaDobraRada

Cześć Pawełku. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to sugeruję firmę AVENTUS GRUOP z Białystok. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Pozdrawiam. Arleta.

@Arleta

A ile dokładnie firma dopłaca do tego?

@CiociaDobraRada

To jest organizacja, którą powinno zająć się ABW

Paulina

Dlaczego?

Oj...Chyba znów się posypał skład,skoro szukają jeleni na SMA i grupę :D Jak mi przykro...:)))))))))))))))))))))))))))

Czemu tak się dzieje z tym składem? Co tam jest nie tak Twoim zdaniem?

@Monika

Wszystko. Począwszy od dyrekcji przez kierownictwo,emerytów,wynagrodzeniu/stawkach,kończywszy na to jak to się przekłada na atmosferę pracy wśród pracowników :) Dlatego ludzie uciekają po tygodniu do 2miesięcy :)

Aneta

A ile wynosi to wynagrodzenie i co jest nie tak z kierownictwem?

Całeszczęściebyły
@Aneta

Aneta…Jak domniemam kierownik biura zarządu. Zarządzanie jest jednoosobowe wiadomo przez kogo. Jego szybkie decyzje często ingerują w pracę innych działów na niekorzyść. A Pani Kapuściana ….. hmmmm co tu można więcej powoedzieć….. jest bo jest bo mózgu managera albo analityka to ona nie ma. Co do pensji to owszem jest spora ale tylko dla dyrektorow którzy i tak siedzą tam od 3 do 6 miesiecy. Reszta robi jak korposzczurki za miske ryżu. Flotę już zmieniliście ? Czy nadal jeździcie wokół komina bo niewiadomo czy pracownik będzie miał czym wrócić :) książkę pisać można o tej firmie ale co by nie było właściciel zarabia… kupił sobie teslę szkoda że reszta pracownicy nie maja czym jeździć.

SWZ - już czekam

Czekam na pierwszy SWZ, który przeczytam dokładnie :)))))

Rozczarowana

Nie polecam w żadnym wypadku nikomu tej firmy,tak jak pod kątem biznesowym jak i zawodowym.Na każdym kroku krętactwa,matactwa i wiele,wiele innych. Mobbing,zastraszanie,krzyki i najniższa krajowa to norma w tej firmie. Okręt który nie tonie,a który już prawie osiadł na dnie. Monitoring kuleje,grupa interwencyjna to śmiech na sali-grupowo zwolniło się sześć osób,pozostało 4 emerytów,liżacych (usunięte przez administratora) zawieszonych na HAKU. Kadry nic nie ogarniają,bo nie ma kto ogarniać,Pani prezesowa,z prezesem woli kupić nowe sobie nowe auto. Dyrekcja,kpina... Zmarnowane 8 miesięcy życia.Chyba lepiej było by pracować w Biedronce...

Zadowolony - mogą mnie cmoknąć
@Rozczarowana

Na Titanicu orkiestra grała do końca. Wcale się nie zdziwię jak kupią "samolot". Potwierdzam opinie bardzo słuszną. A Pan Prezes dalej jest wzbudzony radami "kapuścianej głowy" ? Zakładam że nowy dyrektor (czyt. fan twórczości(usunięte przez administratora)) już się sprawdził. Ja gratuluję konkurencji, która zdobywa rynek krajowy i ma kolejne referencje.

Była
@Rozczarowana

A "pani harda" granicząca pokój ze swoim mentorem dalej jest taka "harda" ? Rynek ją zweryfikuje chyba że jej dumne aspiracje zostaną na poziomie ZG i będzie gasić światło ze swoim mentorem.

Dyrektor
@Zadowolony - mogą mnie cmoknąć

A czy Pan Prezes zna historię "kapuścianej głowy" i spółki IT, w której była szefem marketingu? Panie Prezesie zakładam, że chce Pan podzielić losy znanej spółki IT oceniając propozycje tej Pani. W tej spółce też kupowali samochody i źle się to skończyło :) Konkurencja już jest daleko za Panem - tabelki excel tej Pani na pewno pomogą w zasypaniu dołu :)

@Rozczarowana

Widać jak bardzo "państwo" szanuje pracowników kupując dla siebie białe auto. Szkoda, że nie różowe bardziej by pasowało kolorem w tym cyrku. A tak na poważnie pamiętacie ile razy nie zapłacono w terminie wynagrodzeń w 2021 roku ? Może to też jest jakaś motywacja na ich sposób ? Na każdym kroku wychodzi buta i ... Prawdziwy Zarząd odpowiada i szanuje pracowników. Na koniec można zaspokajać swoje ego :)

DeviL_999

Zapłacą na koniec miesiąca ? Teraz pewnie tak bo dostali dofinansowanie ale to samo pytanie pojawi się w marcu i kwietniu - ci co jeszcze zostali borykają się z tym pytaniem co miesiąc. A co z tym samolotem ? Już kupili ? `Co ze sprzedażą HAWK ??? Czy objawienie "kapuścianej głowy" ma już efekty ??? Chyba już czas aby te marne teorie się sprawdziły skoro wprowadziła swojego człowieka !!! Czas weryfikuje, że są warte tyle co picie soku z kapusty i efekt po tym :)

Tesla
@DeviL_999

Zakładam że większość nie zna kapuścianej głowy bo jej nie widziało. A co reszty to bez zmian. Zarząd bawi się nowymi projektami a reszta leży bez inwestycji. Coś co daje pieniądze kuleje i umiera a reszta jest zabawą albo wyciąganiem pieniędzy z dofinansowań. Irytuje chyba wszystkich inwestowanie w nowe zabawki szefa zamiast w firmę,ludzi i warunki. ŻalPL

@Tesla

Osoby, które mają wiedzieć to będą wiedziały o kogo chodzi - kapusta głowa pusta :) Słowa tej Pani można podsumować w dużym skrócie - ble ble ble. Taka jest ich wartość! Szkoda tych mądrych i ambitnych ludzi z wielką widzą inżynierską i pasją - życzę im sukcesów poza tą sk... organizacją bo wiedzę mają niesamowitą. W podsumowaniu można tylko jeszcze raz powiedzieć jak bardzo Zarząd czyt. "zarząd jednoosobowy" szanuje i "poważa ludzi". PS. Pan International Director już sprzedał czy Pani Kapusta sprzedała na ten moment jego?

Inter
@DeviL_999

Międzynarodowy chyba na L4 od miesiąca :)

Stolarz - kolega rolnika

Czy firma zatrudnia stolarzy i budowlańców ? Skoro jesteście na liście 10 największych kontrahentów według wartości umów na zakup mebli i remonty w latach 2016-21 (gazeta pisze tak dziś) to pewnie potrzebujecie wsparcia. Chętnie nawiążę współpracę. Czy płody rolne są również w obszarze waszego zainteresowania ? Podeślę kolegę - trochę tych żołnierzy do wykarmienia jest.

Doświadczony

Czy są efekty "światowych" praktyk sprzedaży ? Czy "światowe" mechanizmy doradcze zadziałały ? Są już referencje ?

Jaki jest styl zarządzania w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Venom

Zarządzanie poprzez chaos. Brak strategii i taktyki. Podejście typu ' jeśli fakty świadczą przeciwko nam, tym gorzej dla faktów' ( np. kwestia braku certyfikatu bezpieczeństwa, czy kwestie prawne w Hawku). W zarządzaniu ludźmi - mikromanagement. Wystarczy spojrzeć na rotację.

Wiśnia

System zarządzania????????????jednoosobowy, wyłączny itp.

Obojętny
@Venom

Bardzo w punkt. Można tylko dodać, że korzystanie z rad "kapuścianej głowy" prowadzi do kolejnych absurdów, które nie mają nic wspólnego z prowadzeniem projektów sprzedażowych. Kolejne pomysły w stylu "wpływ zorzy polarnej na rozwój dorożkarstwa w Anglii w XIX wieku" nie budują również kultury organizacyjnej oraz współpracy zespołowej.

Lol xD
@Obojętny

Zasadnicze pytanie jest bardzo proste. Ile są warte rady Pani nazwanej tak pieszczotliwie. Chyba ona od dziś nie doradza firmie Hertz ? Czy doradza bez efektu i kieruje wyznawców swoich praktyk ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Zadowolony

Zależy w jakim kontekście pytasz ? Jak będziesz dostępny 24H na dobę to dobrze. Możesz liczyć na względny spokój w danym tygodniu i na pewno na uścisk ręki Prezesa (czyt. właściciela dwóch firm - bo zrobili sztuczny podział).

Kroll

A jak się rozwija dział GPS? Strasznie "zardzewiałe" rozwiązania. Czy coś nowego sprzedają? Jak się miewa pani dyrektor d/s sprzedaży?

halohalo
@Kroll

Już jest kolejna bo ta przy kości już wyleciał z hukiem.... i Bardzo dobrze

@halohalo

.. a taka "amerykańska" była... :)

Tejker
@Kroll

Amerykańska to dawno temu była. Po niej był taki wysoki facet, potem blondyna, a teraz jest już kolejna.

R2D2
@Tejker

Amerykańska Pani nie była taka zła, choć zalazła za skórę paru osobom. Z perspektywy czasu oceniam ją dobrze. Wysoki też całkiem, całkiem ale entuzjazmu starczyło mu na 3 miesiące, a szkoda bo wyglądał nieźle. Blondi to porażka w każdym moziwym aspekcie. Nie miała ani Serca anni Rozumu (hahaha- nesotrada mi wysza) a dotego to po prostu "zła kobieta była". Nowa zapowiada się nieźle, ale obstawiam, że do konca roku jej nie będzie.

Jurij
@R2D2

Widzę to inaczej. Blondi byla zaangazowana i przynajmniej chciała cos zrobic w tej zapyzialej firmie, poukladac. Niestety kryzys nie pomógł jej w tym, ani sytuacja ze skostnialym DG i US. Nie byla "zla", tyllo za duzo sie na nia zwalilo

@Jurij

Zgadzam się.... i jeszcze pojawił się nowy dyrektor z wawy . Ciekawa postać :).

Zebra
@Kroll

Właśnie a jak Ci nowi dyrektorzy sie sprawdzają ? trzech nowych dyrektorów z wielkich miast w miejsce jednego. Ciekawe czy przybedzie przez to rąk do pracy?

hilife
@Zebra

Dyrektorzy nie są od pracy tylko od dyrektorowania :) A na serio to dyrektorami są tylko z nazwy stanowiska. Nie ma delegacji uprawnień, nie mają mozliwości podejmowani decyzji więc przychodzą, coś chcą zrobić. Czasami dobrze, czasmi źle, ale próbują. I co? I trafiają na ścianę nie do przebicia. Przecież każdy/każda z nich miała swoje doświadczenie, sukcesy. Z ciekawości przejrzałem ich CV i każdy przed Hertzem miał dokonania, miał ścieżkę kariery. I co się stało? Rozbili się o prehistoryczne zarządzanie rodem z początków transformacji albo czasów PRL. PS. nie ma znaczenia czy są z wielkich miast, czy z Raculi albo Przylepu. I tak niewiele mogą więc opada entuzjazm, po 3-6 miesiącach odchodzą sami albo są wyrzucani z pracy. Tak to niestety działa. Myślę, że każdy z nich mógłby dać dobrego kopa (w sensie energii, pomysłów.... przychodów) firmie alenic z tego nie wyszlo i zapewne nie wyjdzie. Szczerze, jakby Weronika zastapiła Tatusia, biała dama z 2 piętra opusciła by swój gabinet na zawsze a DG został tylko w Radzie Nadzorczej, to ta firma poszłaby mocno do przodu. Powodzenia wszystkim obecnym i byłym pracownikom! Trzymajcie się!

Jurij

Grasz dobrze zorientowanego co sie dzialo na spotkaniach dyrekcji. Ciekawe kto z bliskiego kregu oddanych i lojalnych wspolpracownikow to pisze...dajcie juz spokoj. Show must go on! Ciekawe ile nowi wytrzymają na pokładzie tej lajby. Jedno jest pewne - w kilku firmach pracowalem, ale takiego rupiecia wczesniej nie doswiadczylem. A teraz dalej jest tam wielki chaos.

Tenisistka
@Jurij

Przyglądałam się tej firmie i kiedyś i ostatnio. Startowałam do marketingu i na rozmowie był taki młody kierownik, i tak opowiadał jak to jest nowy start, jak się sporo zmieni, że będzie dbał o swój zespół. Był miły i brzmiał przekonywująco, ale koleżanka mi powiedziała, że oni tam tak wszyscy mówią, a potem po miesiącu uciekają. Ten to chyba się ponad rok utrzymał ale potem coś się zaczęło chyba psuć i już go nie ma. Myślałam żeby może złożyć CV, bo dużo ogłoszeń było, a przez koronę mi się pozmieniało, ale okazało się, że po nim taka dziwna dziewczyna była, co wcześniej w CinXXXXXXX robiła. Jej już też nie ma. Na LinkedIn nawet się do Hertza nie przyznaje. Zastanawiam się ile jest w Zielonej takich osób, co przyszły, spróbowały, już ich nie ma i nawet się w CV nie chwalą...

Plejer
@Tenisistka

Ogłoszeń wrzucają dużo, ale co z tego, skoro firma z taką opiną nie zachęci nikogo do przyjścia do pracy. Sama rekrutacja jest dziwna. Przychodzi dyrektor/ kierownik i dyrektor HR z tłustymi włosami, zadaje dziwne pytania i naciska, żeby przyjść do pracy nawet jutro. To nie jest profesjonalne. Nic dziwnego, że ludzie odmawiają przyjścia na drugą rozmowę. Ludzie są fajni, ale mam wrażenie, ze zostają tam jedynie ludzie, którzy są tam z przyzwyczajenia.

były
@Kroll

Podobno zmiany w Hertzu? Podobno Gen Dyr zmienil gabinet a na jego miejsce przyszła pani U? Podobno ma juz być tylko lepiej i fajniej? Podobno sprzedaż zwiększyła się o 100%? Podobno wszyscy chodzą teraz usmiechnięci po korytarzach?

Jaca
@Kroll

Znowu jest nowy. Taki "intenational" z korpo.

uśmiechnięta

uważam patrząc co piszecie o pracodawcy stwierdzam fakt iż powinni czasem wysłuchać pracowników co mają do przekazania mądrego i wyciągnąć z tego wnioski.mam wrażenie że jak Waszej ciężkiej pracy wieloletniej dla dobra firmy nie docenia to obudza w sekcji upadłościowej firm.lepiej słuchać pomysłów ludzi niż dryfowac ku upadłości jak to w poprzednich komentarzach zostało ujęte.

Nina
@uśmiechnięta

DG nie zniża się do rozmowy ze zwykłymi pracownikami. Jeśli się już zdąży, to tylko po to, żeby znaleźć jakieś haki, za co można człowieka wywalić.

Hertz Systems
@Nina

Szanowna Pani, w Hertz Systems stawiamy na bezpośrednią komunikację Dyrektora Generalnego ze wszystkimi pracownikami, m.in. za pośrednictwem platformy internetowej Zoom. Co dwa tygodnie w ramach interaktywnej telekonferencji, Dyrektor Generalny dzieli się informacjami z życia firmy z pracownikami, oczekując feedbacku od uczestników spotkania. Każdy pracownik ma możliwość przesłania swoich pomysłów i konstruktywnych rozwiązań, zmierzających do udoskonalenia procesów w naszej firmie. pozdrawiamy Zespół Hertz Systems :)

@Hertz Systems

Większych bzdur nie słyszałem ...temat wałkowany kilka razy a u DG to lepiej się nie wychylać ,chyba że ktoś ma zamiar odejść z firmy.

Klif
@Hertz Systems

Reklama jak za czasów PRL.... takie hasła wiszą pewnie na slomiankch, na korytarzu. A poważnie... stek bzdur.....

xxx
@Hertz Systems

To chyba w swoim świecie macie taką komunikację. Nie ma bezpośredniej komunikacji - jest komunikacja jednokierunkowa, a raczej rozkazy jednej osoby.

Akordeon

Witam Proszę o informację, czy Herz poszukuje obecnie pracowników, albo, czy można tam aplikować "z wolnej ręki"? Kończy mi się umowa o pracę w marcu i szukam jakiejś dobrej firmy w Zielonej Górze. Proszę też o obiektywne informacje o warunkach pracy w Hertz

Emilia
@Akordeon

Cześć, wydaje mi się, że najlepiej będzie jak udasz się bezpośrednio do firmy i dowiesz co i jak. Albo po prostu skontaktujesz się z nimi telefonicznie lub drogą mailową. Tutaj rzadko pojawiają się wpisy a wnioskuje, że skoro kończy Ci się obecna umowa to zależy Ci na czasie. Jak zdobędziesz jakieś informacje to podziel się nimi też tutaj, ruszy to może trochę wątek.

Szczęśliwa
@Akordeon

Zastanów się dobrze czy warto czy Twoje ambicje nie pujda. Bo moim zdaniem nie warto czytając te komentarze

Wiśnia
@Akordeon

To szukaj dalej to nie jest dobry adres!!!Uwierz na słowo

Leo
@Wiśnia

To jest bardzo zły adres. Potwierdzam i największego wroga bym tam nie skierował. Opinie w większej części bardzo wyważone odzwierciedlały prawdziwą sytuację.

Zostaw merytoryczną opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 109 ocen.

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.