Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Nowypracownik

Cześć ???? Czy ktoś z Was pracował na sortowaniu paczek w DHL Börnicke obok Berlina? Proszę o opinie czy warto się tam wybrać Łapka :)

Czy praca jako komisjoner jest ciężka fizycznie?

Lidia

Czy są na wątku osoby, które pracują, jako koordynatorzy pracowników tymczasowych w Personnel International BPO? Na forum można spotkać wiele opinii o pracy przez agencję, jednak przydałyby się także informacje, jakie wymagania trzeba spełnić, aby zostać pracownikiem koordynującym zatrudnienie.

Lidia

@Gruby czy możesz określić czy stawka, która została Ci zaproponowana jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Jakie masz obowiązki i w jakich godzinach pracujesz? Jak oceniasz pomoc Personnel International BPO w znalezieniu pracy i zorganizowaniu przyjazdu? @Marek możesz opisać swoje doświadczenia związane z tą agencją pracy? Możesz liczyć na pomoc koordynatora na miejscu? Jak z językiem - jest wymagany czy nie ma tu bariery?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i dziwię niektórym wpisom!!

Gruby

Firma jak firma, ja na magazynie lidla pracuje, warunki mieszkaniowe- no coz nie jest to ritz ale trzeba ze soba miec troche majdanu (posciel, sztucce, garnki, patelnie) co do opieki koordynatora (pan Wojciech Z.)to akurat na tym magazynie jest taka jak by jej wcale nie bylo, ogarnialem sobie niemal wszystko sam tak ze bez znajomosci zadnego jezyka obcego to nie radze sie nigdzie ruszac

Lidia

@anonymous, piszesz w swoim komentarzu o kwaterach, a jak wyglądały warunki pracy? Chętnie dowiemy się więcej, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku. Jeśli ktoś z Was może udzielić nam informacji o aktualnych postępach firmy Personnel International BPO, to zachęcam go do podzielenia się tym na forum! Nowe wieści będą tu bardzo przydatne dla innych!

MinerVa

Witam. Pracował ktoś z Państwa przy obrócę metali przy CNS? Jak opinie?

Poki

NIE POLECAM

Odradzam współpracę z tą firmą!!! Nie wypłaca wynagrodzeń!!!! Brak jakichkolwiek opiekunów na miejscu. Warunki zakwaterowania na miejscu, gorzej (usunięte przez administratora)a jak już się zdecydujesz to weź ze sobą sztućce, talerze, garnki, patelnie. (usunięte przez administratora)

German Logistic GmbH

Poszukujemy kandydatów na stanowiska funkcyjne w różnych rejonach Niemiec: * Kierownik Regionalny * Kierownik Projektu * Brygadzista Wymagamy : -doświadczenia w pracy na magazynie, -obsługi komputera / programów z grupy Microsoft Office -znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym -prawo jazdy kat. B -doświadczenie na stanowisku kierowniczym mile widziane Oferujemy: -samochód służbowy -telefon służbowy -Laptop -Niemiecka umowa -Stała stawka wynagrodzenia -Premie -Zarobki od 1800 do 3500 euro na rękę CV proszę wysyłać na adres email dortmund@german-logistic.de Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

@German Logistic GmbH

nie prawda

dd

W ostatnim czasie dostalem ciekawą ofertę pracy przez firmę Personnel International. Wyjazd i inne formalności zostały dogadane z pewną przedstawicielką owej firmy czyli data wyjazdu,adres mieszkania itd. W pewnym momencie otrzymałem tel. z tej firmy, że wyjazd się przedluży o kilka dni. Zapewniano mnie że to nic nie zmienia i wyjazd dojdzie do skutku! Podsumowując wyżej wymieniona przedstawicielka na telefon odemnie co z datą wyjazdu nie potrafiła mi nic powiedzieć i na dodatek poszła na urlop(brak profesjonalizmu a przecież firma zarabia na takich pracownikach jak ja nie małe pieniądze)Mało tego nie zostałem wogóle pionformowany że jednak nie wyjadę, ponieważ niemiecki pracodawca w ostatniej chwili zrezygnował z pracowników. Zostalem na lodzie i przestrzegam innych przed tą firmą w doborze pracy!!!Straciłem czas,z innych ofert musiałem zrezygnować i nerwy.To wszystko wydaje mi się że grubymi nićmi jest szyte a pracownicy tej firmy mało rzetalni!Pozdrawiam

Kam

Jesli ktos zamierza wyjechac w najblizszym czasie przez ta agencje to pisac:pracazagranica12@gmail.com

HalinaU

Niestety wielu pracobiorców to typowa roszczeniówka. Więcej chcą niż mają do zaoferowania. Wyjazd za pracą to nie to samo co wczasy z basenem i drinkami. Poza tym szukając prostej pracy, często bez znajomości jakiegokolwiek języka obcego, nie można więc oczekiwać poziomu jak dla wysoko specjonalizowanego zawodu, wymagającego wiedzy i fachowości. Firma jest naprawdę w porządku.

German Logistic GmbH

Atrakcyjna oferta pracy dla Panów ! Praca w grupie 3 osobowej jako komisjonerzy na terenie calych Niemiec. Polegajaca na wsparciu nowych naszych projektów w róznych rejonach Niemiec. W kazdym miesiacu inna miejscowosc - umozliwia zwiedzenie wielu atrakcji - nie wydajac dodatkowych pieniedzy na podróze - oplacamy wszystkie przejazdy i noclegi. Wymagamy: - doswiadczenia w pracy na systemie sluchawkowym - prawo jazdy kat. B - mile widziana znajomosc j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym - brak nalogów Oferujemy: - 11 eur /h - Umowa niemiecka na okres 2 lat. - samochód sluzbowy - paliwo na dojazd do pracy - darmowe noclegi - dodatki telefoniczne - odziez robocza - Premie wydajnosciowe CV prosze wysylac na adres email dortmund@german-logistic.de Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Groszek

Może mi ktoś podpowiedzieć czy praca na magazynie przy zbieraniu zmówień jest w miarę dobrze płatna? Trochę martwią mnie te opinie o mieszkaniach, czy to tylko sporadyczna sytuacja? Jak ze znajomością języka?

zzz
@Groszek

ja pracuje na netto , po opłaceniu mieszkania firmowego zostaje mi około 1000 eur. pracuje dopiero 3 miesiąc. mieszkam w pensjonacie więc jest ok. nie wiem jak sytuacja z ich mieszkaniami.

Dawny pracownik
@Groszek

Pracowałem dla personelu 16 miesiecy , na poczatku było ciezko ale z biegiem czasu dawalo sie zyc .W moich czasach mozna bylo zarobic nawet 2000 tys euro brutto w zqleznosci od tego jakie ma sie ruchy :-) to nie jest praca dla maslakow i spacerowiczow .... Trzeba zapiepszać za "ojro" trzeba ciepać kole i tyle sluchaweczki na ucho i cisnąć osobiscie zjechalem do polski z powodow rodzinnych , minelo jiz chyba 4 lata i nadszedl czas chyba powrotu do zentrallager :-D powodzenia wszystkim i liczebniki perfekt trzeba znqć

x
@Groszek

jezyk nie jest potrzebny w PL,na miejscu są problem-w DE,zwłaswcza w dhl-u

eqi
@x

Problemem jezyk w dhl powiadasz? Pomagaja cos ogarnac na poczatku? Pomoc w wyrobieniu nr Sofi cos? ja mam oferte do dhl w Hamburgu na sortownie warto?

German Logistic GmbH

.............................................................................................................................. Jeśli masz doświadczenie w pracy na słuchawkach, i chcesz otrzymać 200 EURO premii na START, zgłoś się do nas ! nnMamy wolne miejsca na magzynach NETTO w miejscowości HAMM i BOTTROP , stawka 9,23 /h lub 11,00 /h - warunek do otrzymania PREMII to doświadczeni w pracy na słuchawkach i data rozpoczęcia pracy 12.02.2018 zgłoś się 0048 504 800 300 , 0049 231 518 184 99 dortmund@german-logistic.de ================================================================

casarax

Witam Mam oferte na sortowanie palet w okolicach Bremy. Ile zostaje na reke? Chca podpisywac umowe na miejscu w Gliwicach. Czy sa jakies kruczki w tej umowie? jaka atmosfera na miejscu pracy? pozdr

Ppp
@casarax

Też do mnie dzwonili z tą ofertą. Mówili Ci że dziennie masz około 800 palet do przerzucenia ręcznie? Bo mi tak. A niech się okaże że praca na dworze.... Nie wiem czy już robiłeś takie coś ale mokra paleta trochę waży.

German Logistic GmbH

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zachęcam do udziału w konkursie , do wygrania 300 EURO , losowanie odbędzie się na żywo 31.01.2018 o godzinie 12:00 na naszym profilu Facebook'a 3 proste kroki do wygranej! znajdź nas na Facebook'u ===> German Logistic GmbH Dortmund 1. Polub naszą stronę 2. Wpisz w komentarzu pod postem konkursowym 5 swoich znajomych 3. Udostępnij nasz post publicznie Miłej Zabawy ! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personnel International GmbH

Mamy dla Ciebie pracę ! ! ! Oferujemy : > Umowę na niemieckich warunkach. > Organizujemy zakwaterownie > Organizujemy dojazdy do pracy > Pomagamy w zameldowaniu, uzyskaniu IDnr, założeniu konta bankowego, zameldowniu w niemieckiej kasie chorych ( Krankenkasse ) > Premie wydajnościowe > Premie Bożonarodzeniowe ( Wienachtsgeld ) > Premie Urlopowe ( Urlaubsgeld ) > Wypłacamy dodatki za nadgodziny > Wypłacamy dodatki za nieprzepracowane dni świąteczne > Opieka polskiego koordynatora > Premie polecające pracowników ( PROGRAM 50+ ) > Nie mamy ZEITKONTA ! > Dla ambitnych możliwosc Awansowania Zadzwoń lub napisz SMS, a oddzwonimy 00 48 504 800 300 (od Poniedzialku do Piatku w godz. od 09:00 do 17:00 ) Jesteśmy w 70 Magazynach na terenie Niemiec !!! - na pewno znajdziesz cos dla siebie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.