Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Apple

Nie polecam pracować rekruterem w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią coś jedno, a w pracy okazuje się inaczej. Ze swoim menażerem nic nie da negocjować. Szkolenia zapewniają bardzo słabe, i potem do ciebie będą pretensje, że coś poszło nie tak przez ciebie, to utrudnia się cały proces pracy. Więc chcecie mieć nerwy w porządku, trzymajcie się z daleka od tej firmy!

Mlody Boss

Może być, wyjechalem ze znajomym w dwujke w okolice Hamburga,pokoje sa w domym standardzie,godziny tez sie zgadzajom,nie znajmy niemieckiego ale jest wszysto ok, nasz pierwszy wyjazd

Tjaa
@Mlody Boss

Polski też jest Ci chyba obcy lub naprawdę już wyjeżdżają tam nawet idioci,ale spoko nie czepiam się,bo po co komuś poprawność gramatyczna w Niemczech.

Krzysztof

Polecam bardzo!! Super opieka przez cały wyjazd. Wszystko zgodne z ogłoszeniem.

Krzysztof

Wszystko wporządku, płacą na czas,pokój o odpowiednim standardzie,chce ktoś pracować to polecam, panie służą pomocą ze wszystkim.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Patryk

Może być polecam

Dariusz Sz

Praca jest w porządku, pieniądze zawsze na czas, mieszkanie miałem w prywatnym domu z basenem- napewno do Pań wrócę.

Jest ok,wypłacalność ,można dorobić , miła atmosfera w pracy, terminowość, polecam

Rafał

Tez jestem w Koloni na kontrakcie i mieszkanie mamy rewelacyjne ( wyposażone we wszystko) ,bylem tez w innej lokalizacji przez firme i tez warunki lokum byly b.dobre jak na wynajmowane przez firme,do tego z szefowa zawsze dogadac sie mozna jak cos nie tak jest i pomoca sluży ( chyba ze ktoś ma złote ściany w polsce w domu no to wiadomo zawsze cos u Niemca mu sie podobać nie będzie :)) Wypłaty na czas. Jak dla mnie jest ok.Praca no ciezka bo co ukrywac fizyczna, ale każdy wie na co się pisze

Nie polecam co innego mówią co innego się okazuje na miejscu. Fakt pokoje jedno osobowe... Mieliśmy na 12 iść do pracy. Pani wpusciła nas na mieszkanie przed 11 gdzie było mówione ze do 10,30 będziemy mogli sie rozłożyć. Mieszkanie w kolonii gdzieś w przerobionej piwnicy czy co to tam było. Pani zaczyna przy nas sprzątać gdzieś około 10.50 do 11-30 skończyła (na 12 mieliśmy do pracy) co się okazało kuchnia a raczej wnęka nie ma palników do gotowania i pani mówi ze nie można tu gotować brak pralki. (NIC NIE JEDLISMY MIELISMY NADZIEJE UGOTOWAC TAM) (usunięte przez administratora) na tarasie butelki po piwkach puszki woreczki strunowe (może to ćpalnia nie taras) Oczywiście zrezygnowałem z kolega bo to warunki dla osób nie gotujących nie piorących (ALBO GOTUJACYCH NA OGNISKU I PIORACYCH W RZECE O ILE TAM JAKAS JEST :) . PANI ZAPEWNIAŁA ZE WSZYSTKO TAM JEST NA MIESZKANIU WIDAC ZE W GLIWICACH TO NORMALNE ZE LUDZIE NIE MAJA KUCHENKI ANI PRALKI na wyposażeniu kuchni i łazienki. JEZELI KTOS BY NIE MIAL WYBORU TO PEWNIE BY ZOSTAL ROZNE SA SYTUACJE I KAZDY MA INNY STANDARD W ZYCIU. A najlepszy był sms jest mikrofalówka musicie sobie dać rade haha NIKT NIC NIE MUSI!!. Szanujcie się ludzie i nie dajcie wpychać w takie warunki pieniądze pieniędzmi ale trzeba mieć jakaś godność. NA PRZYSŁOSC PYTAJCIE TAKICH LUDZI DOSŁOWNIE O WSZYSTKO CZY JEST KRAN A W NIM WODA BO MOZECIE SIE POZNIEJ ZDZIWIC. KUCHENKA I PRALKA TO RZECZ BEDACA NA WYPOSAZANIU W KAZDYM DOMU... NO TAK TO BYŁA PIWNICA TAKZE CZEGO SIE SPODZIEWAC .. O pracy nic złego ani dobrego nie mogę powiedzieć bo tam nie dotarliśmy. STRATA CZASU I PIENIEDZY. WIDAC ZE BYLE KOGOS UPCHAC A POZNIEJ NIECH SIE MARTWI :)

Jest ok.Płacą co mają,kontakt i pomoc jest,pokój jak obiecane.Polecam na początek kariery w niemczech.

Janek

Jestem na Drugmi kontrakcie z firmą na sortowaniu palet.Jak zdrowie pozwoli to mam nadzieje ze będę na następnych.Stawki podobne do innych agencji ale tutaj plusem jest wypłacalność,terminowość i dodatki ustlane z szefową zawsze się zgadzają. Plus 100 punktów za mieszkania, jest wszystko,schludnie i czysto. Z czystym sumieniem polecam osobą które chcą pracować uczciwie.

Piotrek
@Janek

To ile kolego na reke za miesiac masz?

Zdzisław

Paracowalem na paletach przez rok.Robota mi się bardzo podobała. Wyplata była zawsze do dziesiątego

Andrzej S.
@Zdzisław

A gdzie byles na paletach? Ja jade po swietach w okolice Hamburgu, kros cos?

Staszek

Mieszkanie fajne i blisko, wyplata sie zgdza,ogulnie ok i bezproblemowo.

Dawid

Jakieś opinie na temat pracy i zakwaterowania z tą agencją? Chodzi o komisjonowanie w Niemczech. Każda opinia mile widziana. Rozważam wyjazd ale ciężko o konstruktywną opinię. Czy wypłaty są co miesiąc? Czy na zakwaterowaniu są normalni ludzie? Czy prac jest do zniesienia?

Kuba
@Dawid

wyplaty co miesiac, na czas.z zaliczkami bez problemu. praca ok.miszkanie fajne.

Teresa
@Kuba

A w jakiej wysokości można pobierać te zaliczki ?

Przemo

Pracuje od 3 miesiecy przez tą firme Na kosmisjowowaniu. Fajna atmisfera i praca wiadomo trzeba sie przyuczyc lecz niejest to zbytnio trudne. Wyplaty jak nalezy na czas sa wypłacane jestem zadowolony. Do odwazych świat nalezy:) Polecam Przemo

Karola

Tak :)

Kamil

Wszystko jak w umowie.Komisjonierka w DE,wiadomo trzeba się wprawić,atmosfera ok, mieszkanie super,zarobic tez mozna godnie mimo ze bez jezyka.

Monia

Magazyn w DE-Ansbach,praca ok,kawalerka super,wypłata na czas,wszystko jak obiecane.

Zofia

Już od dłuższego czasu nie pojawiły się nowe opinie o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. Niestety, ale nie mogę znaleźć na internecie informacji na temat rekrutacji do tej firmy. Może ktoś z obecnych pracowników orientuje się, czy firma potrzebuje nowych osób do pracy i czy obecnie rekrutacja odbywa się online?

@Zofia

Informacje o wszystkich aktualnych rekrutacjach najłatwiej znaleźć na stronie internetowej - www.personnel.com.pl

Czy pracodawca Personnel International BPO Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Justyna

Proszę, rozwiń dokładnie temat. Dlaczego uważasz, że kierownicy są niekompetentni? Wydaje mi się, że pracując na stanowisku kierownika trzeba już jakąś wiedzę i umiejętności posiadać. Skąd więc takie stwierdzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.