Personnel International BPO Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

Ja 2015-06-22 18:09
Ludzie 22gi wypłat nadal nie ma donnersdorf kurrrr.......a masakra jakas
nieznajoma91 2015-06-22 19:43
Hej wie ktos cos o tej firmie: "PPHU Inko S.C. (usunięte przez administratora)"?? Prosze o info szybko
_trete_ 2015-06-23 11:45
Ty " ktoś" pewnie ty jestes jednym z tych wykształconych inaczej pseudo kierowniczków i ci wypłata nie potrzebna ... jak bys sie tak martwił o dobro firmy to bys wiedział ze takie akcje mają marne skutki na magazynie ginie wtedy wiecej rzeczy ale ty przecież tak dbasz o dobre imię firmy , że ciebie to "zlewka"
A może najciemniej pod latarnią ... co ?
ktoś 2015-06-23 22:29
Jestem takim samym pracownikiem jak i TY ,a dlaczego nie narzekasz jak wypłatę masz już 18dnia każdego miesiąca?Tobie nigdy nie zdarzyło się czegoś nie zapłacić w terminie?Bądżmy bardziej wyrozumiali w takich sytuacjach.Jak tak CI żle w tej firmie to może czas na zmianę.
walka ze złodziejami 2015-06-23 22:35
W Donnersdorfie nadal wyplaty nie ma, a co do kradziezy to w Donnersdorfie kradna jak sie da telefony, nawigacje, tablety co jest warosciowe. Niektorzy nawet majtki, skarpetki. Tak jak teraz jest goraco to niektorzy wychodza z pracy w polarze pozapinanym pod szyje bo maja na sobie "towar". Jak ktoś chetny to moge napisać dokladnie kto, co i jak ;) P.S. Moze by to interesowało kierownika z Donnensdorfu :)
_trete_ 2015-06-24 11:08
Widzisz .... i tu sie mylisz bo Ty robisz jeszcze w tym bur...u a ja 1.5 roku już nie :) :) Przepracowałem tam 4 lata więc nie jedno w tej firmie doświadczyłem ale tez dzięki wytrwałości przez te 4 lata doszedłem do tego co dzis mam a o czym tylko nieliczni mogą pomarzyć ...
ja 2015-06-24 14:27
Ktoś wie co sie dzieje, ze 24 juz a wypłaty nie widać?????!!!!!!! Masakta jakaś!!!!!!!!!!!!!!!
Kierownik 2015-06-24 14:46
Do walka ze zlodziejami. Podaj swoje imie i nazwisko cwaniaku za 1€
walka ze złodziejami 2015-06-24 16:07
Obawiasz sie czegos ??? Moze jestes jednym z tych co wynosza ??? Podaj swojego maila a sie przedstawie ;)
Walka 2015-06-24 17:24
Prosze ciekawek666@interia.pl
walka ze złodziejami 2015-06-24 17:34
Hahahaha to jest mail kierownika ??? Z tego co wiem to kierownik ma innego maila :)
Do leszcza 2015-06-24 17:44
Lepiej podaj nazwiska tych co nie kradna. Haha.a Tobie żal tylek ściska?
Ciekawe czy masz czyste sumienie :) poza tym wogole to co to za temat?
wypowiadamy sie tutaj na temat pseudofirmy personnel. I tylko to nas pracownikow jak i przyszlych pracownikow interesuje.
Kiedys byla osoba ktora podala pseudokradnacych osob. Lista zostala zlana a osoba ktora chciala oszczedzic pieniazki kauflandu...tak cymbale kauflandu bo to go okradaja.... z czasem zostala sprzedana co wiazalo sie z tym ze w ciagu 15minut od wyjscia z pracy juz byla w drodze do PL. Takze powodzenia i nie draze durnego tematu.
Odnosnie tego co wszystkich nas interesuje. KTO MA JAKIES ISTOTNE INFORMACJE ODNOSNIE WYPLATY?
:) 2015-06-24 19:50
ty trtetetete, skoro nie pracujesz juz 1,5 roku, to po co sie uzielasz, a co terz ci tak dobrze, najwidoczniej dalej sie wypinasz tlko dla innej firmy, gdzie wkladaja i popychaja mocniej, jeszcze mocniej, skoro lubisz. wiem jak jest w innych firmach. Dlaczego nie ktorzy nadal pracuja w personnel i naerzeaja, jesli cos sie nie podoba to odchodze, rynek jest duzy !
nick - znikł 2015-06-25 07:12
Ha ha ha ... ja pierd.... uderzył w stół a nożyce się odezwały :)))))
Białey 2015-06-25 10:40
Wie ktoś coś na temat wypłat?? Kiedy będą i czemu tak późno?
bateria 2015-06-26 13:40
widocznie cisza z wyplatami,a po 2 wy nic nie robicie by ja dostac
walka ze złodziejami 2015-06-26 19:53
Nazwiska moge podac !! Ja mam bardzo czyste sumienie i nie obawiam sie niczego !! Sa osoba co kradna codziennie !!! Nie pisz ze sie obawiam czegos i ze bede musial jechac do Polski bo napewno nie !!! Ty sie moze bardziej boisz zlodzieju !!! Ja napewno nie wroce do Polski jak podam wasze nazwiska "zlodzieje" !!
walka ze złodziejami 2015-06-27 19:08
Nie bede sie przedstawial takiemu "Pizdusiowi" jak Ty !!! Dla mnie nie ma problemu zeby podac wasze nazwiska !!! Boisz sie o swoja dupe ze kradniesz ????
ki 2015-06-27 19:24
ty ewcia nie bądź taka madra bo z ciebie niezły paser był
obserwator 2015-06-30 16:16
Prawda jest taka ze w donnersdorf-ie to sie nikt nie kryje z kradzieżami.
większość bierze ile sie da ale nie ma sie co dziwić wyplaty małe bo i godzin nie bylo a teraz w dodatku sie opozniły. Strzelajacych z ucha jeszcze więcej.
Co do brygadzistów to Szymon to jakas masakra - gorszy od tzw 'Majoneza' czy też 'Notesa'a ta jego lalka to jak cos jej sie w nóżkę stało to po magazynie ja ciągła a do auta na parkingu to biegła w najlepsze. Oczywiście w PT L4 pewnie wyplacone bo zasłużone.. w dodatu 0,5 h wpisane za to ze sprzęt nie działał
a co do P.OŚ chyba komplet nauczył ją pokory
Staly bywalec 2015-06-30 19:03
Obserwator piszcze szczera prawde !!! Dokladnie tak jest w Donnensdorfie !! Teraz jest spokoj bo nie ma Szymonka !! Odpoczynek psychiczny !! A co do P.OŚ to tez racja, niech dalej na komplecie robi !!! Niech widzi jak to jest a nie ciagle sciemnianie.
obserwator 2015-07-01 15:38
nie tylko Pani OŚ sie opiernicza..
Pani AD non stop kreci bajere a mine ma jakby najadała sie rano cytryny wykrzywiona we wszystkie strony ale na ABF musi być, bo przecież po Fionie to jest najlepsza ABF.
A bez Szymona to raj na ziemi w tej pracy nikt non stop nie woła przez ten megafon , u Grzesia na zmianie to tak jakby go nie było a u Szymona cały czas najlepiej jakby mu jeszcze do wózka przymontowali wtedy mial by radosci co nie miara moglby tak jak ci z Olimpi powtarzac ciagle to samo....nie wazne co mowic byleby mowic....

a co do kradziezy w Donnersdorfie to ciekawe czy do kierownika dochodza jakies sluchy w tej kwesti?
walka ze złodziejami 2015-07-01 21:20
Zgadzam sie z innymi, ze pani A.D. caly czas sie opierdziela i bajeruje, i ciagle jest na ABF bo nic innego nie potrafi robic.Tak sam pan K.Wiec. potrafi lizadz dup...e i robic na godzinowkach. Natomiast pani O.Ś. zeszla na ziemie i zaczyna widziec co to jest praca. O pani M.M (dziewczyna brygadzisty) mozna ksiazke napisac o jej chorobach i wypadkach w pracy. W sumie to oboje sie dobrali bo Marta nie robi nic, natomiast Szymon nadrabia na mikrofonie. Całe szczescie teraz go nie ma w pracy i jest spokoj !!!
bolo 2015-07-01 22:03
zamiast wziąć się za robotę to piszecie jeden na drugiego pierdoły , i ciagle narzekacie bo ten robi to a ta tamto . Widzę ,że dobrze wam na tym magazynie skoro dalej tam pracujecie,chyba tylko po to żeby ponarzekać , o jaki/a to ja poszkodowany/a jestem, dlaczego nie powiecie tego na żywo komuś , tylko tu wypłakujecie swoje żale ,wiadomo - strach wam nie pozwala , zamiast zmienić prace ,magazyn, gdzie inni którzy juz uciekli z Donnersdorfu zarabiają dużo więcej , to albo macie cykora na nową prace albo dobrze wam tu robić za 900 euro i się nie nadajecie do innej pracy , za mało ambicji chyba , a jeśli kogoś oceniacie to najpierw zacznijcie od siebie bo na pewno jest się czym pochwalić z waszej strony heh,żal mi was na prawdę , pozdrawiam i życzę dalszej owocnej pracy w Firmie Personnel :)
fff 2015-07-04 20:50
moze dlatego ze nie pie... wszystkiego co nie spier... na drzewo jak ty, pokibsie kobieta nie dowie...ale to chyba nie temat na ta strone
fhgg 2015-07-04 20:57
Kradna wszyscy, kierownik ma wyj...bane, poki kole są... taka prawda, jeszcze pracownikom w du..e wlazi dostosowujac godziny pracy, zaklad pracy chronionej dla nieudacznikow,ktorzy nic poza wlazeniem w tyl nie potrafia i tyle
%))6- 2015-07-04 21:10
Jesli kier nie zainteresowany kradziezami panow... ... ... ... to moze podac dalej ;)
obserwator 2015-07-06 17:11
tak byłoby najlepiej
**** 2015-07-07 10:37
napewno ... kierownik Kauflandu będzie zainteresowany i z hukiem P.I wyleci za brame magazynu
Staly bywalec 2015-07-07 21:23
O to chodzi !!!!!!!!!!
byly pracownik pelen szczescia 2015-07-08 16:26
A jak kierownikowi na kierownika doniesc? Wiele razy widziano jak T.K. podbieral zeszyty dlugopisy nozyki z gangow? Pomyslcie glowami.
pfff 2015-07-08 18:19
Nic nowego :D a jak pers... wywala to wszyscy pod inna firme przejda i zlodziejstwo bedzie dalej, ale byl przypadek ze pracownik polecial za telefoniczne "uprzejmie donosze, ze pan ..." kradnie wiec do dziela,moze pare chwastow da sie dla przykladu wyrwac :p ;)
Marik 2015-07-08 20:18
No to chyba czas dzialac i pisac osoby ktore kradna :D mozna napisac e-maila do Wojtka albo do "Łysego" ;) ja chetnie moge napisac kilka osob :D
hmmm 2015-07-08 22:05
A W. zrobi "usuń" i zapomni o sprawie... tez bym chetnie pare nazwisk wymienil ale co to da? polowa wynoszacych juz szuka innej roboty a czesc z nich ma swoje mieszkania i smieje sie w pysk ze wynosza a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja moga im zrobic... niektorym ta firma zycie uratowala bo do uczciwej pracy sie nie nadaja i zgineliby za granica bez jezyka i w firmie, gdzie trzeba byloby uczciwie pracowac a nie dorabiac do marnych groszy handlem skarpetkami, telefonami i podobnymi gadzetami
smieszne 2015-07-09 21:44
To sie zwolnij !!! Brak odwagi czy wygoda?? Szymon wam przeszkadza bo ma(usunięte przez administratora) na wasze slodkie oczy i wlazenie w(usunięte przez administratora) jak inni kierownicy i to was boli
fgg 2015-07-09 21:55
Skoro wy sypiecie imionami kier ktorzy wam nie pasuja to chyba czas z nazwiska wymienic tych co kradna? Chociaz latwiej i szybciej bedzie tych,co nie kradna!!! Jęczycie tu tylko i wylewacie zale, anonimowo, bo tak bezpiecznie!! Kozak w necie piz...da w swiecie i tyle w temacie!! Zmienic prace na inna nikt z was sie nie odwazy,bo prawda jest taka ze zadna szanujaca sie firma połowy z tych co tu te brednie wypisuja by nie przyjela, z czym do ludzi, najpierw trzeba znac jezyk a potem jeszcze ciezko sobie ZAPRACOWAC na pozycje nie zlodziejstwem i wazeliniarstwem!! I tylko cisnac jeden na drugiego za plecami a w twarz slodkie oczy robic a jak sie wyplaty spozniaja to NIGDY NIKT NIC z tym nie zrobi tylko wylewac tutaj zale umiecie!! Sie nie podoba ? Nikt was przy zlym Sz i reszcie ma sile nie trzyma, droga wolna ale pewnie latwiej ponarzekac niz ruszyc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i cos zmienic bo w sumie gdzie wam tak dobrze jak tam bedzie
**** 2015-07-10 18:50
Abc ...adło z pieca spadło i tak oto w ten sposób mamy liste największych lepkich łapek ... Ja pierd... WSTYD to mało powiedziane !!
Debilizm w najczystrzej postaci bo "najgorszy ten ptak co we własne gniazdo sra " dość że przyjechali tu za chlebem i lepszym jutrem to taki "szajs " robią !!!

PS :
A Państwu W. gratuluję zaszczytnego 1-go miejsca ... :) :)
:D 2015-07-10 19:30
Coz, tajemnica poliszynela, wiedza wszyscy i co z tego? Absolutnie nic lepkim raczkom nikt nie zrobi... niestety zostaje tylko liczyc na to ze kiedys zycie im odda z nawiazka ;)
ABC 2015-07-10 21:22
Juz jutro aktualizacja nowych lepkich rączek .
Werbungowy pozeracz koli 2015-07-10 22:54
Uwaga podaje wazny komunikat prosze sie skoncentrować chcial bym ogłosić że już w poniedziałek otwieram sklep z fantami w Alitzheim z ostatniego werbungu : ciuszki dzieciece, majty meskie damskie okakakane lub wyprane, promocja jest na skarpety przypuszczam ze dlatego ze troszke sie przypocily bo mialem 7 par na sobie wiec troszke musialy. Dla zainteresowanych i pierwszych klijentow specjalne promocje pozdrawiam widzimy sie w poniedzialek :-) otwarcie juz o 7 rano serdecznie zapraszam :-)
i ja 2015-07-11 10:52
Bez komentarza dla ludzi piszacych tutaj. Jak dzieci.
obserwator 2015-07-11 11:17
Ja tak widze kolego abc ze pan wszystko wiesz kazdemu zagladasz pod koszulki i majtki jednoczesnie jestes na gangach sztaplarkach dispejach i kontenerach....czy mamy przyjemnosc z bogiem?a tak na powaznie to.... jebnij sie w łeb.pozdro wymjeniles tu wszystkich ludzi z magazynu czyli wychodzi na to ze to ty jestes pozadny a reszta to zera.....a moze jest odwrotnie?podaj swoje nazwisko.
puknij sie 2015-07-11 12:03
Wnioskuje ze obrone panstwa W pisala pani A.K? Tak , kasy maja dosc zeby utrzymac dziecko ale na lans juz nakrasc trzeba, zreszta juz przez dwa lata kradziezy chyba powinni sie dosc nahapac zeby juz nie musiec ;) no ale tego wlasnie nie rozumiem- PO CO? Kradzione nie tuczy i nie osmieszaj sie haslami "firma mnie okrada,to ha okradam ja" jak ci sie firma nie pidoba to wypier... do takiej co cie nie okradnie moja droga :D to ze nazwiska tu wymienione wiedza wszyscy i nie udawaj obronczyni ucisnionych niewinnych, ktorzy wcale niewinni nie sa.
smiech na sali 2015-07-11 12:35
Polacy cebulacy , jeden drugiego by za 5e sprzedal i mu noz w plecy wje... caly personnel powinien isc wpi... bez mozliwosci zatrudnienia w kauflandzie i by sie szybko okazalo jakie kozaki tam robia :D kozaki ino przed znajomymi a porzadnej roboty gdzie nie trzeba krasc tylko pracowac se nie umieja znalezc :D zero jezyka przeciez i kwalifikacji , poza umiejetnoscia wynoszenia towaru :D zalosne, serio jak dzieci,jak ktos pod pysk nie da, ani sie kupic nie da albo maslamy oczami i wlazeniem w du... zalatwic to nic se nie zalatwia :D zryjcie sie i podgryzajcie dalej a ci co juz tam nie robia maja z was niezly polew
były 2015-07-11 17:33
Cyrk na kółkach... słowo daje !!! Jak nisko trzeba upaść aby kraść z Kauflandu skarpetki ? no jak ..? LUDZIE jesteście żałośni , wstyd , popaprani [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Jak wy spojrzycie w pndz ludzią w oczy , a może po was to spływa ?
Iwona rzepa 2015-07-11 18:34
buhahaha. Pozdrawiam i zapraszam na zakup fantów które niby posiadam ;-) Buhahaha
Lysy 2015-07-11 19:59
Iwcia jo wpadna ☺ prawie mi sie fon zjebol. Pozdro dla idiotów
:) 2015-07-12 11:37
Twoj mail mowi wszystko jestes levy a miejsce pedal***ow jest przy rowerze. Pozdro od jedynego co nie pobiera w kieszen.buhahaha
cebulaaaaaa 2015-07-12 12:44
Brakuje argumentow i sie kolo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pali to trzeba naobrazac, coz mozna wyrwac kogos ze wsi ale wsi z czlowieka nie wyrwiesz :p spokojnie, bo Ci zylka peknie :p gdzie jestes abecadlo, tesknimy za Twoim pamietnikiem ;)
Yhm 2015-07-12 14:20
Taaak myslac ze jest sie anonimowym w int.mozna komus nabluzgac. Niestety kolego wymieniles moje nazwisko jak i mojej zony. Zlozylem wniosek do admina tej strony o twoje ip. A dalej to juz wiesz co bedzie.pozdrawam
Zostaw swoją opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.