Personnel International BPO Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

pracownik 2014-09-27 12:51
a o którego Lidla Ci chodzi?
gosc 2014-09-27 21:15
Ile dni w tygodniu pracuje sie na magazynach w Kaufland lubbbenau. Weakendy sa wolne czy pracujace??
xxx 2014-09-30 11:03
Powiedzcie mi jak możecie zaczynając pracę w Niemczech do jakiej klasy podatkowej zostanę przypisany jeśli mam żonę i dwójkę dzieci, którzy pozostają w Polsce, żona pracuje w Polsce na umowę o pracę, jest w tej chwili na urlopie macierzyńskim??
tere-morele 2014-09-30 11:50
Z automatu dostaniesz 6 klasę , chyba że postarasz się w swoim zakresie o 3. Musisz w tym celu sam udać się do Finanzamtu.
art 2014-09-30 12:04
Ja do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia za sierpień,bo podobno biuro w monachium zgubiło mój numer konta,za to Ci w monachium twierdzą że go nie dostali wraz z moimi danymi itd. Dziś po rozmowie z pania z biura już w Polsce czekam na przelew. Dla zainteresowanych to radzę jechać do pracy w niemczech w kilka osób autem i poszukać mieszkania,domu na własną rekę-w ten sposób można na początek oszczędzić jakieś 250-300 euro.
xxx 2014-09-30 23:31
Dziwne że dają z automatu 6 klasę podatkową jeśli ta klasa jest przeznaczona dla osób którzy pobierają wynagrodzenie z kilku zakładów stosunków pracy. Chętnie bym udał się sam do Finanzmatu, aby przypisać odpowiednią grupę, ale mój niemiecki nie jest na tyle dobry, że by się tam aż tak dogadać niestety, że by powiedzieć o co mi chodzi.
tere-morele 2014-10-01 11:44
To ty musisz udokumentować w Finanzamcie swoją sytuację i wtedy ten tylko urząd jest w stanie zmienić klasę podatkową.Pracodawca bez takiej decyzji z Finanzamt automatycznie przypisuje 1 kl.w najgorszym wypadku 6 kl.wtedy dostajesz ok 50% pensji :(( Tak robi to P.I.GmbH. Jeżeli brak znajomości języka uniemożliwia ci załatwienie tej sprawy w urzędzie musisz iść z "tłumaczem ". Proste ?
benio 2014-10-01 21:24
Ogólnie pytam bo nie wiem czy tylko na moim takie dziadostwo czy na innych tez rewelacji nie ma, głownie w ilości przepracowanych godzin w miesiącu.
Liki 2014-10-06 11:43
Witam jaki personel jest lepszy de czy pl chodzi o warunki i płace.
lysy 2014-10-08 07:04
w biurach ludzie pracuja niekompetentni
lysy 2014-10-08 08:55
w biurach mówią ze jest tak pieknie podpisz umowe pojedziesz na magazyn i co okazuje sie ze 360 stopni w inna strone
lysy 2014-10-08 09:03

nigdy wiecej w tej firmie
rakieta 2014-10-15 10:38
Witam jak mozna sie dodzwonic do biura w munchen bo dzwonie i dzwonie i nikt tam nie odbiera telefonu moze jest jakis inny numer
lysy 2014-10-15 14:42
hmm oni nie odbierają
rakieta 2014-10-18 21:49
to co mam zrobic jak pracowalem w lubennau na kauflandzie i potrzebuje teraz swiadectwo pracy i zaswiadczenie o zarobkach juz mam sto mysli na minute
lysy 2014-10-19 18:26
trzeb to pisac do sadu pracy i załozyc im sprawe ze nie wystawili swiadectwa pracy i wogole
rakieta 2014-10-20 19:02
masakra co sie dzieje z ta firma zeby od miesaiaca nie przyslali swiadectwa i zaswiadczenia
lysy 2014-10-21 15:20
no wiesz ja juz czekam prawie 3 miesiace i nie mam umowy i swiadectwa pracy i nawed nie odbieraja telefonu ( usunięte przez administratora )
lysy 2014-10-21 15:23
pracowałem 3 tygodnie i dostałem 180 euro hehe lol okradli mnie w biały dzien personel
Młody 2014-10-21 22:37
Witam. Pracowałem tam 3 miesiące i co wypłata zabierali mi podatek z 6 grupy. Po 3 miesiącach miałem dostać zwort z Monachium niby i juz mineło ok 5 miesięcy i wyrównania jak nie było tak nie ma. Jak pytałem jednego łosia z bióra powiedział mi ze rozliczenie będzie dopiero przy rozliczeniu PIT-u. Czy to prawda ?? Jak mam to załatwić ? Najgorsza firma w jakiej pracowałem wiele problemów robią a na koniec mają cię w D... Czekam na jakąś odpowiedź co mam dlaej zrobic oraz ze świadectwem pracy bo nie kwapią sie oni aby to dopilnować. Pozdrawiam
NIKI 2014-10-22 15:31
ŚWIADECTWO PRACY W NIEMCZECH WYDAWANE JEST TYLKO NA PROŚBĘ PRACOWNIKA.
Młody 2014-10-22 19:57
To kogo mam o te świadecto prosić ?? jakis numer tel ?? A co z tym zwrotem ??
Lysy_kr 2014-10-22 20:23
dostałem propozycję pracy przez tą firmę jako magazynier-wózkowy we Frankfurcie może ktoś coś słyszał na ten temat?
Git 2014-10-23 12:18
Tylko ze @Worms ma racje. Ten człowiek z częstochowy"dziobak" to zakała i oszust. Wszędzie widzi problem i jest wrzodem na d...e Za 10centów by cie sprzedał. Ci którzy tam pracowali i pracuja wiedza jakim chamem jest ten człowiek. Własnie takie osoby psuja atmosfere w firmach
rakieta 2014-10-24 17:32
siemanko slyszalem dzis od kolegi ze te biuro zlikwidowali w monachium ale nie wiem czy to prawda a druga rzecz to trzeba dzwonic do gliwic bo ponoc tam jest te biuro kurcze nie wiem co bedzie moim swiadectwem pracy i zaswiadczeniem
lysy 2014-10-26 08:51
o to świetna wiadomość czyżby firma personel już by się rozsypywała ciesze się,mam nadzieje ze już nie będzie istnieć ta firma ludzie przynajmniej nie będę oszukiwani.
obserwator 2014-10-26 12:39
....o a ja widzę że na go work personnel international nazwę zmienił na jakąś JBM Sp. z o.o. a gdzie niemeckie gmbh mh.... ku końcowi
lysy 2014-10-27 10:07
ludzie mam do was sprawe chyba jestem zmuszony zgłosic ta cała sprawe do tv dzwonie do firmy personel do niemiec juz 2 miesiace i nikt nie odbiera ja nie pracuje juz w tej firmie 2 miesiace i do tej pory nie mam umowy i swiadectwa pracy jak cos pisac to razem zgłosimy to wszystko do tv moze do programu UWAGA zeby zrobili reportaz o firmie Personnel i o pracownikach których ta firma oszukała
personne nr ............ 2014-10-27 10:50
A mi się podobało w Personnelu. Oczywiście był bałagan administracyjny, problemy z uzyskaniem świadectwa pracy itp. Za to współpracownicy byli fajni, zawsze wesoło na magazynie i na domkach. Wynagrodzenie oczywiście bez szału, ale dla ludzi bez znajomości języka nic wiecej inne firmy nie oferowały.
Ogólnie zgadzam się z wszystkimi komentarzami, ale z tego co słyszałem to w innych firmach tego typu jest podobnie.
***** 2014-10-27 19:16

Anna Kalita
a.kalita@personnel-international.com

Piszcie na ten meil , ta Pani "czasami" odpowiada
lysy 2014-10-27 23:21
no ta pani nie odpowiada juz na moje emaile ponad 2 miesiace i raczej sie nie odezwie
lysy 2014-10-28 11:54
a mozesz mi napisac gdzie mozna zgłoscic sie o pomoc nie dostałem umowy swiadectwa pracy wypłaty tylko dostałem dokument o zameldowaniu
Nick - znikł 2014-10-28 12:04
Masz namiary na pomoc prawną z zakresu prawa pracy w Niemczech , opisz swoją sytuacje , pisz po PL ,porada jest za free
E-mail :
Monika.Fijarczyk@dgb.de
lysy 2014-10-28 12:10
dzieki dzieki wielkie
jaaaa 2014-10-29 17:21
Witam tez mamy z kolegą problem z tą firmą, do dnia dzisiejszego nie mamy wypłaty i tą sprawą zajmie się najprawdopodobniej adwokat.
Pracownik 1234 2014-11-03 17:22
witam potrzebuje informacji na temat magazynu Lidla w Graben, głownie
-ile tam sie przepracowuje godzin w miesiącu,
- ile odtrącają za mieszkanie i za dojazdy,
-ile pracuje sie dni w tygodniu

ps:czy ktoś sie orientuje czy Personel posiada magazyny Edeki
Pozdrawiam ....
Pracownik 1234 2014-11-03 20:48
dzięki "Pracownik" bardzo mi pomogłeś w mojej sytuacji -pozdrawiam ;)
hwpigmbh 2014-11-04 11:53
Firma Personnel istnieje oficjalnie tylko do stycznia 2015 więc jaką oni pracę mogą zaoferować ?
pracownik 2014-11-04 14:03
ciekawe skąd wiesz że do stycznia,hmm........cóż to jest PRAWDA !!!!!
pracownik 2014-11-08 09:19
powiem krótko,w tej firmie szału nie ma !!!!!
tere-morele 2014-11-08 10:14
Tak , płaca to jest bardzo wyjątkowa .... przez m-c nie będziesz mogła wyjść z podziwu , że tyle tam zarobiłaś ha ha ha , premie ? tu takiego słowa nie znają a prowizja ? tak to zgarnie firma że z Tobą podpisała umowę .Oficjalnie kierownictwo poinformowało nas że firma działa tylko do końca stycznia a co dalej to wielka niewiadoma ... Wnioski wyciągnij sama :) powodzenia
ciekawy 2014-11-09 11:07
witam wszystkich,czy naprawde firma działa tylko do końca stycznia,z tego co wiem to jest tak na kilku magazynach Lidla,czy dotyczy to równiez wszystkich magazynów w Niemczech?
dexter 2014-11-10 14:57
może mi ktoś pomóc.nie jestem już pracownikiem tej firmy a teraz nie mogę uzyskać świadectwa pracy.w monachium nikt nie odbiera już od miesiąca, na maile nie odpisują.macie jakiś nr.do monachium żeby ktoś tam odebrał
***** 2014-11-12 18:36
dexter - a nie wpadłeś na pomysł aby na pisemnie wypisać swoje roszczenia i wysłać to za pośrednictwem poczty z potwierdzeniem odbioru ? będziesz miał pewność że odebrali
hj 2014-11-12 20:30
hej.A jak jest na sortowaniu palet w Grossberen koło Berlina?Był ktoś z Was. Warto tam jechać?
pracownik 2014-11-15 07:12
Z tego co "zauważono" w Graben zwiększane jest zatrudnienie przez w/w firmę.
Tam jest dobrze dla tych co przyjeżdżają do Niemiec pracować i zarobić.
Stawki jak na innych Lidlach, ale warunki i atmosfera, szczególnie podejście funkcyjnych Niemców, rewelacja
Jeżeli ktoś jednak uważa że w Niemczech euro leży na ulicy wystarczy się tylko schylić to niech idzie je zbierać a nie szuka pracy, nieważne przez ta czy inna firmę. Powodzenia.....
marek 2014-11-16 17:44
młody - ja naprawdę nie rozumiem ani Was, ani tego co wypisujecie.Pracowałem w tej firmie 2 razy - w Muckhmul i w Burbach . Żadnych problemów z umowami , żadnych z wypłatami.Świadectwo dostałem "od ręki". Zwolniłem się, bo znalazłem pracę w Polsce.Zadzwoniłem do pani (usunięte przez administratora) , bez problemu wszystko załatwione.Może teraz coś się zmieniło,ale wątpię.
Marusia 2014-11-25 12:09
Ja zakończyłem prace w pażdzierniku. Gdy wróciłęm do Polski tez tam dzwoniłem ale nikt nie odbierał. Napisałęm e-maila do Niemiec że chce świadectwo pracy i wypłate za 10dni urlopu. 2tyg pózniej dostałęm świadectwo a 21 listopada przyszłą kasa. Ja pracowałem w Netto w Worms i tam był fajny kierownik z którym nie było żadnych problemów.Pracuja tam tez Bułgarzy i Rumuni z którymi da sie też spoko zyc. Jedynym ewenementem jest koleś z Częstochowy"dziobak" który jest totalnym idiotą. A tak to polecam tamten magazyn bo nie ma tam wiekszych problemów
obserwator 2014-11-26 00:26
czy na waszych magazynach też nie wydali wam "pasków" z wynagrodzeniem??
Swoj 2014-11-27 01:56
W donnersdorfie dzis dali paski :)
Zostaw swoją opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.