ziemia obiecana jami sp. z o.o.

Łódź

Opinie o ziemia obiecana jami sp. z o.o.

yyyyyyyy 2011-03-08 16:12
Kiedyś tam pracowałem, wyzysk pracownika i brak szacunku. PIP powinien do nich częściej zaglądać i karać za nadgodziny :-) niestety nie ma ewidencji czasu pracy ,tylko \"cieć\" wpisuje coś w swoim kajecie i nikt nie wie co. Pewnie tak, żeby się zgadzało w dokumentach ,a nie w rzeczywistości.
gacek 2015-04-08 06:45
Uwaga na tę firmę. Omijać szerokim łukiem.
były 2016-05-13 00:34
Kultywować to można glebę. Zawsze znajdzie się ktoś kto da się poniżyć, bo ma akurat trudną sytuację finansową. Spędziłem w tym bagnie trochę czasu i traktuje to jako szkołę życia. Współczuję osobom, które od lat tkwią w tym szambie i dają się traktować jak niewolnicy.
NIE 2016-06-23 19:06
Przestrzegam wszystkich przed JAKĄKOLWIEK współpracą z firma ziemia obiecana jami... Firma niekonkretna, problemowa,a właściciele co najmniej dziwni ! Szkoda nerwów i czasu!
kkkkkkkk 2017-02-08 17:37
Witam pracowałem tam kilka lat. Atmosfera była fajna (mowie tu oczywiście o dziale handlowcow) szefostwo tragedia wielkie dziwaki uważają sie ze co to nie oni i ten parszywy ich uśmieszek. Jeśli ktoś lubi czarny i amarantowy kolor i być niewolnikiem to gorąco polecam. Nie maja szacunku dla nikogo. Będąc w trasie w sezonie licz sie z tym ze szef zadzwoni i powie ze masz zostać w jakimś regionie kilka dni dłużej. Przed sezonem licz sie z tym ze pracujesz jako magazynier i szykujesz towar do wszystkich marketów czyli praca od 8 do 22. Pensja mizerna w tym bony do marketów na zakupy. A zapomniałem dodać zimom kiedy spadnie śnieg licz sie z tym ze zostaniesz zaangażowany (czyli zostanie ci to nakazane) odśnieżanie dachu. Pozdrawiam czarnych wielbicieli czaszek ze zryta psycha były pracownik
Bosyczarnuch 2017-03-24 18:25
Pracowałem tam kilka miesięcy najpierw jako magazynier potem jako handlowiec Nie polecam wykorzystywanie pracownika do wszystkiego nawet teraz widze szukaja kolejnego naiwniaka na stanowisko magazyniera firma nie kompetentna niewiem jak cos takiego moze funkcjonować jak maja wiecej zwrotów niz sprzedaży zdecydowanie odradzam !!!
Pick 2017-06-01 01:19
To nie komedia tylko tragedia-szefostwo dziwne, praca przedstawiciela to tak naprawdę jeżdżenie po Polsce i układanie badziewia na półkach i tel. szefa jestem tu a tu to dobrze pruj i melduj,samochody bez klimatyzacji, spalanie nadgodziny, praca w magazynie to tez dla nich obowiązki przedstawiciela handlowego.Pensja mizerna,zero rozwoju, własne zaangażowanie i pomysły nie mile widzine/dla najwiekszych desperatów,którzy nie wiedzą jak powinna wygladać praca PH,idzcie lepiej na tasmę-mniej nerwów,czasu,obowiązków,idiotów...a kasa nie dużo mniejsza.
Były PHmerchandiser 2017-06-22 02:01
Stanowisko PH nie ma nic wspólnego z PH-jeździsz zużytym Citroenem Nemo( z korbami w drzwiach i bez klimy,za to z mnóstwem usterek) po Polsce po 12-13h z każdego HM dzwonisz do ,,Szefa'' i meldujesz-każe ci dalej pruć i meldować.!!!!!!!:-) Na start albo ladujesz w magazynie i sortujesz zeszyty(tak niby uczysz się asortymentu),na start dostajesz albo zlecenie albo umowę o pracę na najnizszą krajową.Premii nie uzyskasz bo ten produkt jest spalony-drogi,brzydki,nieznany,nie ma budżetu na dodatkowe ekspozycje(bo za 10%) to kierownik HM musiał by być głupi robiac zamówienie,jak i tak to odda w zwrocie-tylko tego szefostwo nie może prze lata zrozumieć,każą niszczyć konkurencję, rozpychać się, eksponować ,,logo ziemia'' w detalu też tego w tych cenach nikt nie chce bo nie jest głupi.Podejscie do człowieka jak do idioty-ile jest z łodzi do gdańska?,dane katalogowe-spalił Ci 0,5l/100km więcej-ale masz ciężką nogę.Wszysko trafia do szefa i jego psychicznej partnerki-zrozumcie z daleka od tych ludzi i ,,firmy'' nie zarobicie,zajexdzicie sie, potraktuja Was jak śmieci, a jak coś będziecie próbowali samemu dopowiedzieć wypowiedzenie/zwolnienie.W 2016 roku co 2 miesiace nowy ,,PH''-mechandiser na usługach ludzi w czerni.Z Herlitza PH w rozmowie podał ze smiechu, Kierownicy traktują Cię z dystansem-znowu ktoś inny.
ko 2017-07-04 10:50
Praca tam to porażka, bałagan, brak normalnego zarządzania i male pieniądze.
pm 2017-08-07 16:10
Witam. Jak wygląda praca na magzynie
Pracownik z czarnym humorem 2017-08-10 20:37
Polecam firmę, angaż na handlowca to praca przedstawiciela, magazyniera i pracownika serwisu dużych sieci handlowych, więc doświadczenia można nabrać wielotorowo z wyjątkiem samego handlowania, bo tego za dużo nie ma... Produkt drogi i tak znany w branży, w większości miejsc przyjmowany z uśmiechem politowania lub zażenowania. Jednak zawsze z uśmiechem :)

Kadrowa urocza, właściwie zachęca do pracy, ponieważ chętni ostatnio rzadko wytrzymują więcej niż dobę, to zapewnień jest bardzo dużo. Przeciwnie do godzin spędzanych w trasie, dobry wyjazd powinien zaczynać się już od godziny 5:00, a kończyć przynajmniej o 18:00 w ostatnim z założonych punktów, ale jak słusznie mawia Szef: takie życie handlowca, więc, pruj i melduj. Handlowco-magazyniero-serwisanta. Ponieważ z zeszytami Ziemi jeździć to zaszczyt, ani myśl pytać o nadgodziny, tu nikt taki bezczelny nie bywa. Jeśli zdarzy się impertynent, gotowe jest dla niego stosowne do arogancji pismo zatytułowane "Wypowiedzenie".

Sprawiedliwy system prowizji to jeden w wielu kolejnych atutów, Twój każdy mniejszy bądź większy sukces handlowy będzie nagradzany przez panią Prezes - wizytą w jej gabinecie. Tam czekają stosowne do sukcesu nagrody: rozmowa na pograniczu mobbingu, kwestionowanie twojej dotychczasowej edukacji lub naprawdę uwielbiane w całej firmie zagadki matematyczne. Słowem, warto się starać!

Firma stawia na szkolenia i doskonalenie pracowników, więc maile wysyłane są przez Managera, który dla naszego dobra kwestionuje najdrobniejsze detale, sprawiając, że wiadomości wychodzą już nawet po 5 poprawkach i trzech dniach. Klienci uwielbiają czekać na te wypieszczone teksty! Można tu poznać wiele niekonwencjonalnych sposobów sprzedaży: gonitwa za kupcem między regałami, śledzenie, czatowanie przed zaczęciem pracy i cotygodniowe zajeżdżanie, wszystkie oczywiście wysoko skuteczne.

Polecam, jeśli jakimś cudem uda się przejść przez sito ciągle trwającej rekrutacji na zbędny dział handlowy, to nie wahajcie się, praca marzeń. Początki mogą być trudne, ale szybko nabawicie się głębokiej depresji, a po stracie ochoty do życia jakoś to będzie :D
Zostaw swoją opinię o ziemia obiecana jami sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ziemia obiecana jami sp. z o.o.