ziemia obiecana jami sp. z o.o.

Łódź

Opinie o ziemia obiecana jami sp. z o.o.

yyyyyyyy 2011-03-08 16:12
Kiedyś tam pracowałem, wyzysk pracownika i brak szacunku. PIP powinien do nich częściej zaglądać i karać za nadgodziny :-) niestety nie ma ewidencji czasu pracy ,tylko \"cieć\" wpisuje coś w swoim kajecie i nikt nie wie co. Pewnie tak, żeby się zgadzało w dokumentach ,a nie w rzeczywistości.
gacek 2015-04-08 06:45
Uwaga na tę firmę. Omijać szerokim łukiem.
były 2016-05-13 00:34
Kultywować to można glebę. Zawsze znajdzie się ktoś kto da się poniżyć, bo ma akurat trudną sytuację finansową. Spędziłem w tym bagnie trochę czasu i traktuje to jako szkołę życia. Współczuję osobom, które od lat tkwią w tym szambie i dają się traktować jak niewolnicy.
NIE 2016-06-23 19:06
Przestrzegam wszystkich przed JAKĄKOLWIEK współpracą z firma ziemia obiecana jami... Firma niekonkretna, problemowa,a właściciele co najmniej dziwni ! Szkoda nerwów i czasu!
kkkkkkkk 2017-02-08 17:37
Witam pracowałem tam kilka lat. Atmosfera była fajna (mowie tu oczywiście o dziale handlowcow) szefostwo tragedia wielkie dziwaki uważają sie ze co to nie oni i ten parszywy ich uśmieszek. Jeśli ktoś lubi czarny i amarantowy kolor i być niewolnikiem to gorąco polecam. Nie maja szacunku dla nikogo. Będąc w trasie w sezonie licz sie z tym ze szef zadzwoni i powie ze masz zostać w jakimś regionie kilka dni dłużej. Przed sezonem licz sie z tym ze pracujesz jako magazynier i szykujesz towar do wszystkich marketów czyli praca od 8 do 22. Pensja mizerna w tym bony do marketów na zakupy. A zapomniałem dodać zimom kiedy spadnie śnieg licz sie z tym ze zostaniesz zaangażowany (czyli zostanie ci to nakazane) odśnieżanie dachu. Pozdrawiam czarnych wielbicieli czaszek ze zryta psycha były pracownik
Bosyczarnuch 2017-03-24 18:25
Pracowałem tam kilka miesięcy najpierw jako magazynier potem jako handlowiec Nie polecam wykorzystywanie pracownika do wszystkiego nawet teraz widze szukaja kolejnego naiwniaka na stanowisko magazyniera firma nie kompetentna niewiem jak cos takiego moze funkcjonować jak maja wiecej zwrotów niz sprzedaży zdecydowanie odradzam !!!
Zostaw swoją opinię o ziemia obiecana jami sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ziemia obiecana jami sp. z o.o.