ziemia obiecana jami sp. z o.o.

Łódź

Opinie o ziemia obiecana jami sp. z o.o.

yyyyyyyy 2011-03-08 16:12
Kiedyś tam pracowałem, wyzysk pracownika i brak szacunku. PIP powinien do nich częściej zaglądać i karać za nadgodziny :-) niestety nie ma ewidencji czasu pracy ,tylko \"cieć\" wpisuje coś w swoim kajecie i nikt nie wie co. Pewnie tak, żeby się zgadzało w dokumentach ,a nie w rzeczywistości.
gacek 2015-04-08 06:45
Uwaga na tę firmę. Omijać szerokim łukiem.
były 2016-05-13 00:34
Kultywować to można glebę. Zawsze znajdzie się ktoś kto da się poniżyć, bo ma akurat trudną sytuację finansową. Spędziłem w tym bagnie trochę czasu i traktuje to jako szkołę życia. Współczuję osobom, które od lat tkwią w tym szambie i dają się traktować jak niewolnicy.
NIE 2016-06-23 19:06
Przestrzegam wszystkich przed JAKĄKOLWIEK współpracą z firma ziemia obiecana jami... Firma niekonkretna, problemowa,a właściciele co najmniej dziwni ! Szkoda nerwów i czasu!
kkkkkkkk 2017-02-08 17:37
Witam pracowałem tam kilka lat. Atmosfera była fajna (mowie tu oczywiście o dziale handlowcow) szefostwo tragedia wielkie dziwaki uważają sie ze co to nie oni i ten parszywy ich uśmieszek. Jeśli ktoś lubi czarny i amarantowy kolor i być niewolnikiem to gorąco polecam. Nie maja szacunku dla nikogo. Będąc w trasie w sezonie licz sie z tym ze szef zadzwoni i powie ze masz zostać w jakimś regionie kilka dni dłużej. Przed sezonem licz sie z tym ze pracujesz jako magazynier i szykujesz towar do wszystkich marketów czyli praca od 8 do 22. Pensja mizerna w tym bony do marketów na zakupy. A zapomniałem dodać zimom kiedy spadnie śnieg licz sie z tym ze zostaniesz zaangażowany (czyli zostanie ci to nakazane) odśnieżanie dachu. Pozdrawiam czarnych wielbicieli czaszek ze zryta psycha były pracownik
Zostaw swoją opinię o ziemia obiecana jami sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ziemia obiecana jami sp. z o.o.