Opinie o GELG w Wronki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GELG. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GELG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELG w Wronki

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie GELG? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Qqryq Nowy wpis

Nadgodziny są płatne jak Bozia przykazała

Jolanta Nowy wpis
@Qqryq

Tzn ile %? ;)

@Jolanta

Wg kodeksu pracy

@Jolanta

Wg kodeksu pracy

nick

najlepsze narzędzia to te z marketu i troostwijk czyli złom a co do auta służbowego to trzeba dobrze dziobać albo być ukraińcem to wtedy dostaniesz

Mistrz

@Benek Może to nie jest praca dla każdego? Dla mnie jest dobra

@Mistrz

Mistrzu - smacznego w takim razie i obyś się długo cieszył tą dobrocią :)

Arek

Bardzo dobra firma i wymagający pracodawca stąd negatywne opinie na forum ludzi, nie wykonujących prawidłowo swoich obowiązków?

@Arek

Bardzo dobra firma, w czym? W smaku? Wymagający pracodawca - RACJA!!! A co w zamian? A te zdolności jasnowidzenia to skąd? "ludzi, nie wykonujących prawidłowo swoich obowiązków" - bzdury na resorach kolego :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GELG? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Katarzyna

moim zdaniem pracuje się dobrze a osoby które mają ochotę się wykazać mają możliwość

@Katarzyna

Bzdura, bzdura, bzdura. Ciekawe na jakim stanowisku pracowałaś? Nawet nie pytam jak mogłaś się wykazać.

Benek

Gorzej trafić nie można. Mniej już nie da się zarobić, awans owszem za najniższą krajową. Podwyżka .... ale tylko obowiązków. Brakuje wszystkich specjalności, dlaczego.... to chyba oczywiste. Część załogi (zazwyczaj tej starszej) pracuje z przyzwyczajenia tudzież do emerytury. Inne stanowiska głównie po to by mieć "papier" nie mylić z umiejętnościami. Dlaczego ta firma jeszcze działa? Naprawdę nie wiem

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie GELG? Czy firma zapewnia benefity?

al

kasa na czas i można jak się chce awansować ale no cóż pracować trzeba

inżynier

Czy firma planuje w najbliższym czasie rozwijać swój dział techniczny?

Ladna

Pracuje w firmie od niedawna i jak dla mnie jest dobrze.. Szef jest bardzo uprzejmy , tak samo ludzie którzy tam pracują. Jak chcesz pracować w tej firmie musisz mieć dystans do wszystkiego i odbierać każda krytykę z uśmiechem.. Zmieniła bym tylko jednego brygadziste. Ale ok. No i pensje na czas . ale nn ie podoba mi się z urlopami..

Pracowałem już w kilku firmach, nie uważam, że jest tragedia. Na pewno trzeba dużo zmienić ale na to potrzeba czasu.

DANKA

TRAGEDIA NEPOTYZM UKŁADY ZAROBKI PONIŻEJ ŚREDNIEJ ZERO SZACUNKU PORAŻKA !!!!

Ja pracowałem wcześniej pewnie od Ciebie, zmieniłem na inną firmę i przekonałem się że jednak to nie była do końca przemyślana decyzja i wróciłem do GELGU. W nowej firmie nie dotrzymali warunków obiecywanych przy przyjmowaniu i pensja na raty. Myślę że to jak się czujemy w firmie zależy tez od nas - nikt nie będzie nas głaskał a czasy nie są łatwe

MPK

Cieszę się, że odszedłem. Zatrudnienie się tam, okazało się porażką, pomyłką i cofnięciem w rozwoju. Takiego uwsteczniania nie życzę nikomu. Jak można, radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o GELG - Wronki

• Jak się pracuje w GELG?

Zobacz opinie na temat firmy GELG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042