GELG

Wronki

Opinie o GELG

MPK 2015-06-10 08:33
Cieszę się, że odszedłem. Zatrudnienie się tam, okazało się porażką, pomyłką i cofnięciem w rozwoju. Takiego uwsteczniania nie życzę nikomu. Jak można, radzę omijać szerokim łukiem.
Nowy 2015-07-14 11:27
Ja pracowałem wcześniej pewnie od Ciebie, zmieniłem na inną firmę i przekonałem się że jednak to nie była do końca przemyślana decyzja i wróciłem do GELGU. W nowej firmie nie dotrzymali warunków obiecywanych przy przyjmowaniu i pensja na raty. Myślę że to jak się czujemy w firmie zależy tez od nas - nikt nie będzie nas głaskał a czasy nie są łatwe
DANKA 2016-09-26 07:54
TRAGEDIA NEPOTYZM UKŁADY ZAROBKI PONIŻEJ ŚREDNIEJ ZERO SZACUNKU PORAŻKA !!!!
Nowy 2016-11-16 10:02
Pracowałem już w kilku firmach, nie uważam, że jest tragedia. Na pewno trzeba dużo zmienić ale na to potrzeba czasu.
Ladna 2017-08-22 09:05
Pracuje w firmie od niedawna i jak dla mnie jest dobrze.. Szef jest bardzo uprzejmy , tak samo ludzie którzy tam pracują. Jak chcesz pracować w tej firmie musisz mieć dystans do wszystkiego i odbierać każda krytykę z uśmiechem.. Zmieniła bym tylko jednego brygadziste. Ale ok. No i pensje na czas . ale nn ie podoba mi się z urlopami..
inżynier 2017-08-27 13:23
Czy firma planuje w najbliższym czasie rozwijać swój dział techniczny?
Zostaw swoją opinię o GELG - Wronki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GELG