Opinie o Polbank EFG w Warszawa Targowa 61

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polbank EFG. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polbank EFG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbank EFG w Warszawa Targowa 61

Sumik Nowy wpis

Wiesz oczywiście, że są zależne od wielu rzeczy, tak już musi być chyba, ale kasa się zgadza wwięc to ważne

młynka Nowy wpis

w czasach kryzysu pracowałam w Polbanku (wtedy jeszcze pod tą nazwa) w departamencie zamykania kredytów w centrali nie oddziale. Zatrudniając się myślałam że w banku zarabia się większe pieniądze ale w sumie to też jest bardzo zależne od stanowiska, stażu ale przede wszystkim działu. Rozmowę wspominam miło, nie wiem jak jest teraz

monika Nowy wpis

witam, ponieważ ostatnio aktywnie chodzę na różnego typu rozmowy rekrutacyjne, podzielę się z Wami moim zdaniem na ten temat. zdarzają się pytania niestandardowe, stanowiące rodzaj pewnego testu dlatego mnie osobiście również interesuje temat rozmowy w Polbanku, bo nie wiem jak jest u nich pod tym względem

Marta B

W Warszawie KŁAMIĄ już na etapie rekrutacji. Kobieta zapowiadała dwukrotnie, że dadzą odpowiedż niezależnie od podjętej decyzji i nikt się nie odezwał. Brak szacunku do kandydatów i własnego słowa. Nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polbank EFG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

karol

wiesz jak to w duzych korporacjach jest, placa na czas, sztywne ramy co trzeba robic, ale jak ktos nie chce nie wiadomo jakich kokosow to jest ok

lll

Jak to możliwe, że teraz ktoś przy zmianie stanowiska dostał podwyżkę... Ja zmieniłem stanowisko 6 miesięcy temu na wyższe a zarabiam mniej niż zarabiałem...

ananim

A nie są powstrzymane, bo ja dostałem awans na specjalistę i mam teraz ponad 3 koła i premia co miesiąc 2 koła, jest bardzo dobrze!

xxx

dziwne bo wszelkie podwyżki w Polbanku są wstrzymane i nie ma szans no chyba, że ktoś przechodzi na inne stanowisko .

ina

Kochani ja bardzo jestem zadwolona z tej firmy, dostałam awans i bede zarabiała 3200 powtarzam trzy tysiace dwiescie i bede zatrudniona prze Wspaniały Banka jakim jest Polbank, bo wczesniej to ja byłam przez firme z zewnatrz. A. Koc (usunięte przez administratora) Cie! I STANOWISKO MAM

xxx

ja pracowałem na Fabrycznej jako analityk, jakis czas temu. Wydawać by sie mogło, że fajny zespół.. do czasu kiedy zauważyłem nagadywanie na innych, podpie...lanie koordynatorom. Ogólnie nie polecam, chyba że ktoś lubi chłam korporacyjny. Pensja słaba 2500 na rekę, bez podwyżek nawet jeśli przechodzisz na wyższy poziom wtajemniczenia. Z dnia na dzień pracy tam było coraz gorzej, nienawidziłem w ostatnich dniach tam przychodzić. Dziś pracuje w innym banku, jestem doceniany i szybko awansowałem na starszego analityka.. Jest super i bez stresu :))

miła

Byłam na rozmowie w Polbanku ale nie w Centrali na Mokotowskiej ale na 17 stycznia tam gdzie jest też Polbank i duze biuro windykacji. Zaproszona byłam na rozmaowe ktore była profesjonalistyczna z taką miłą panią rozmawiałam. Nasz rozmowa dotyczyła właściwie wszystkiego zaskoczona byłam bo pani ze mna rozmawiała o tym ze chciałby miec małe dziecko, bo jej koleżanka już ma i jest takie słodkie. Takie nasz kobiece sprawy. Rozmowa trwała długo, po tym jak zakonczyła się ja nie zdążyłam wsionść do autobusu i zadzwoniła do mnie powiedziała że jestem przyjęta i mam czekać na telefon, bo dostane skierowanie na badania. Teraz juz pracuje, trafiłam miłych ludzi. Zajmuję sie windykacja a to nie jest przyjemna praca. Na stanowisku doradcy do spraw bankowych dostał na okresie pubnym 2200 złotych pozniej bede dostawać też premie które są do 3500 złotych ale to po okresie prubnym. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy bo nigdy tak dużo nie zarabiałam. Ciesze sie ze tu pracuje bo polbank to duża swiatowa firma.

Sylwia Nowy wpis
@miła

Gratuluje znajomosci ortografii i gramatyki.

ktoś

byłem ostatnio zaproszony na rozmowę rekrutacyjną w polbanku na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta w placówce bankowej. rozmowę prowadziła(usunięte przez administratora). pracowałem na różnych stanowiskach w pięciu bankach,(usunięte przez administratora) jeżeli ktos z was próbuje udać się na rozmowę rekrutacyjną do placówki w warszawie przy mokotowskiej to polecam poprosić o spotkanie z inną osobą niż(usunięte przez administratora) stwem nie spotkałem się podczas żadnej rozmowy rekrutacyjnej, nawet ten podczas aplikowania do wykładania towaru w markecie. serdecznie odradzam

Olka

Chciałam się coś dowiedzieć o szkoleniach w Warszawie? Jak wyglądają? Ile godzin dziennie? Co z wieczorami, jakieś spotkania integracyjne?

tak to zaświadczenie jest wymagane jak już Cie zatrudnią.

DDDDDD

WITAM, CZY W POLBANKU WYMAGAJA DOSTARCZENIA ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI JAK ZACZNA SIĘ PRACĘ??? POZDRAWIAM

POLBANK

jedzie ktoś na szkolenie do warszawy 21.02.2011?

karol

tez uwazam ze polbank jest super, to naprawde dobra firma i mozna ja spokojnie polecic... totalne glupoty gadacie tak ostro najezdzajac... [usunięte przez admina]

gall

ludzie zastanówcie się dobrze co piszecie żal naprawdę

Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie. Naprawdę Pozdrawiam

hj

A czego sie spodziewaliscie w pracy? ze bedziecie robic wszystko tylko nie pracowac? ludzie , zastanowcie sie nad tym co piszecie. A W PRACY SIE PRACUJE, JAKA BY ONA NIE BYLA.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbank EFG - Warszawa

Polbank EFG