Mysiak

Lublin

Opinie o Mysiak

anonim 2011-10-17 19:24:58
Nie polecam firmy straszny wyzysk jak nie ma roboty na budowach to robisię co popadnie na bazie od układania cegły po cięcie drewna i różne inne prace za 5 zł na godzine.Może w sezonie zarabia sie przyzwoicie (zależy na czym pracujesz ) ale poza sezonem to tylko podstawa . I najlepiej jak by pracować 24h dobrze że już tam nie pracuje
pracownik 2012-12-09 23:32:45
Pracuje w tej firmie juz kilka lat i jestem zadowolony z warunkow pracy i zarobków. Jeżeli chce sie pracować to i zarobic mozna niezle. Oczywiste jest że jeżeli nie ma pracy wyjazdowej to pracuje sie na bazie, przeciez nikt nam nie bedzie placił za siedzenie i nic nie robienie! Polecam tę firmę!
32\ 2016-04-29 08:55:57
sytuacja ma się dobrze z tego co się zorientowała, choć jak na transport betonu to jednak nazwa firmy jest trochę moim zdaniem nieadekwatna do wykonywanej profesji... ale najważniejsze że dobrze płacą
Zostaw swoją opinię o Mysiak - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mysiak