Phenome

Opinie o Phenome

anonim 2011-10-17 17:08
Niestety, nieuczciwa firma w stosunku do pracowników, klientów i firm współpracujacych. Fair play w biznesie przynosi efekty długoterminowe o czym zdaje się zapominają osoby zarządzające tą firmą a uważające sie za wysokiej klasy managerów.
perełka 2011-11-01 17:33
Tak jak moi poprzednicy nie polecam pracy dla tej firmy i ogólnie wróżę jej już krótką karierę. Marka założenia miała piekne, ale chyba się przeliczyli. Przede wszystkim okazali się niewypłacalni. Czekam na swoje pieniądze ( i to nie tylko ja) juz kilka miesięcy i nie wiem czy się doczekam. Myślę, że sprawa skończy się w sądzie, bo nie można im pozwolic na takie traktowanie ludzi. Nie polecam! Uciekajcie stamtąd póki możecie.
anonim 2011-11-02 09:00
anonim - 2011-10-17 17:08:12

Ale o jakich d�ugoterminowych efektach mamy tu mówi� jak firma chcia�a si� szybko \\\"nachapa�\\\". Niestety ludzie nie rzucili si� do sklepów po \\\"fenomenalne\\\" kosmetyki
- trzymać się jak najdalej! 2011-11-07 13:38
Tak, należy ostrzegać przed tą firmą, a ta firma to dwoje już tylko ludzi - (usunięte przez moderatora) pani \"pomysłodawczyni\" czyli osoba, która pościągała wszystkie pomysły od innych firm i myśli, że wymyśliła, ma problem ze swoim ego oraz z nerwami, powinna się (usunięte przez moderatora), zaś drugi jest pan inwestor, który już rozwalił przynajmniej jedną firmę, z udziałem tej pani zresztą. Tak, wielu się nacięło na ten blichtr i zadęcie! Dno! Nieszanowanie ludzi, (usunięte przez moderatora) chore ambicje pseudo-gwiazdeczki, jaką jest ta pani. I pan, który nigdy nie umiał robić biznesu, tylko miał szczęście i urodził się w odpowiedniej rodzinie - czyli przejął i zniszczył, co odziedziczył. Naprawdę najgorszy gatunek polskiego prywaciarstwa i ludzi, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu ani o współpracy z ludźmi.
hubi 2016-04-19 18:29
Hej, a ja tu teraz z mozliwościa pracy i czy daja umowy o pracę?
Zostaw swoją opinię o Phenome - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phenome