logo Alma Market

Alma Market

Wrocław

Opinie o Alma Market

stała klientka 2009-10-29 21:12:01
Delikatesy /alma zawsze wiazałay mi sie z miła, uśmiechnietą obsługa,,,Dziś w Arkadach, na stoisku z wędlinami Pani Kierownik dała popis władzy.. Długą kolejkę obsługiwała 1 dziewczyna, godz 16,30 natomiast osoba zarzadzająca zamiast pomoc tej osobie (12 lat pracuje w handlu w tym 5 lat w handlu wielkopowierzchniowym i wiem co trzeba robic jak "jest problem") kłócąc sie z nią bardzo głosno stwierdziła że ma radzić sobie sama i poszała na dział mięso ... pakować zakupy dla siebie... Pani kierownik była charakterystyczna brunetką z długimi włosami a to że jest kierownikiem wyczytałam z identyfikatora.. szkoda że sie tak dzeieje w tekim fajnym sklepie...
Aaaaaa:) 2010-03-22 19:16:07
Njlepiej porozmawiac z samym dyrektorem! to złoty człowiek i na wszystko poradzi !!
anonim 2010-07-29 16:08:27
Aaaaaa:) - 2010-03-22 19:16:07

Warto rozmawiać.Za takie płace to dziękuję...złoty człowiek bo wszystko zgarnia dla siebie.Ekskluziw a kasa najniższa dopuszczalna....
aaa 2010-08-04 20:09:27
Na szczęście ta pani kierowniczka pracowała krótko w Almie :)
rozczarowane 2010-09-11 13:15:48
Bylysmy ponad miesiac temu obslugiwane bodajże przez pania kierownik z dzialu artykulow swiezych taka kobieta okolo 30tki mocno przy kosci ciemne krótkie wlosy wygladala jak zwykly pracownik ale inna pracownica powiedziala nam ze to kierowniczka. Wazyla nam salatki chcialysmy male porcje a ona nalozyla nam wieksze porcje a kiedy prosilysmy zeby nam odmierzyla dokladnie tyle ile chcemy to zrobila to z taka zloscia w oczach i pogardliwym spojrzeniem jakbysmy zrobily jej nie wiadomo jaki klopot a przeciez nie musimy jesc tyle zeby wygladac tak jak ona a poza tym podobno "klient nasz pan". Gratulujemy Dyrektorze personelu z "szacunkiem" traktującego klientow.
Sałatki 2010-10-18 18:39:27
Byłam wtedy w pracy gdy panie przyszly po sałatki ,jedna po 10 dkg a druga po 15 dkg, panie bylyscie bardzo nie zadowolone gdy pani kierownik dział swieze nalozyła jednej z pan 11 dkg wrecz oburzona ze to za dużo ( o 1 dkg) no bo jak mozna tyle zjesc -żenada . robicie panie problem z niczego ,jeszcze jakby malo bylo tego obrazacie kogos kto jest przy kosci a że same wygladacie jak anorektyczki to tego żadna z pan nie ujeła w swoim anonimie .żadna z pan nie dała by rady pracowac ze swoja postura.Podobno nie ma mobingu w pracy a własnie go zastosowalyscie panie .Bardzo nie ladnie .aż zal obslugiwac takich klientow
człowiek 2012-11-16 18:36:53
W \\\\\\\\\\\\\\\"Almie\\\\\\\\\\\\\\\"(przynajmniej w \\\\\\\\\\\\\\\"Arkadach\\\\\\\\\\\\\\\") nie tylko źle traktuje się klientów(co można było wyczytać z wypowiedzi poniżej), ale także innych pracowników. Każe się im np. wozić na paletach i dzwigać nadprogramowe ilości towarów(czasami nie można nawet ruszyć wózka), a także każe się załadowywać wózki tak, że towary, których jest cała masa- wypadają z wózka na ziemię i kruszą się. Ponadto wymuszane jest rozkładanie całej palety dostępnej na magazynie, niezależnie od tego, czy towar na półce jest, czy go nie ma. Moim zdaniem dziwne jest też to, iż każe się dokładać towar, z asortymentu, który w ogóle nie schodzi. Produkty zalegają na półkach, tworzą się\\\\\\\\\\\\\\\"góry\\\\\\\\\\\\\\\", opakowania trzeba ściskać, nieraz się gniotą, przeciekają, nagromadzenie towaru sprawia, iż nie można sprzedać w odpowiednim czasie produktów, którym kończy się data przydatności do spożycia. Nie układa się produktów datami, tylko wg jakiegoś dziwnego widzimisię- często za wyrobami o dacie przydatności na czerwiec następnego roku znajduje się produkty, które powinny być spożyte natychmiast. Pierwszy raz coś takiego widzę.....
krasnoludek 2012-11-20 14:29:49
Spleśniałe żarcie i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ska obsługa- TYLKO W ALMA MARKET ARKADY WRO
Szary pracownik 2012-11-20 23:22:26
Naprawdę nie wiem kiedy ci się to przyśniło ale masz bardzo ciekawe sny. Zastanawia mnie czy masz jakieś dowody na poparcie swoich teorii spiskowych bo jest coś takiego jak proces o zniesławienie... W Almie którą opisujesz pracuje prawie 4 lata i jakoś nie zauważyłam takiego wyzysku pracowników. Może tobie po prostu nie chciało się pracować,a wtedy to już krzywda że coś trzeba wyłożyć:) Może jeszcze dorzucisz oskarżenia o mobbing:D
medard 2012-11-24 19:11:56
Ale kafelki to są szare od brudu:P Byłem i widziałem. Coś ciężko z tym sprzątaniem u was w Arkadach. Oj, nie wiem, czy jeszcze przyjdę do takiego sklepu, to nie wiadomo jaki towar, kiedy sklep zaniedbany....
były pracownik 2012-12-01 09:21:45
Zamiast grozić komuś sądem, może rzeczywiście lepiej zająć się poprawą stosunków międzyludzkich w waszym sklepie. Popracowałem u was 2 lata i co prawda nie spotkałem się u was z takimi zdarzeniami, jak opisane w jednym z postów, ale atmosfera to tutaj jest fatalna, skarżenie i donoszenie na siebie jest na porządku dziennym. Ja rozumiem, że w kraju jest bezrobocie i wszyscy się boją o pracę, ale takie podgryzanie pod sobą jest niefajne i bezsensowne. Lepiej inwestować w siebie i podnosić swoje kwalifikacje, a nie donosić na kolegów.
mario 2013-03-04 09:40:26
ja troche z innej beczki, raz w tygodniu robię zakupy spożywcze w Alma na Bielanach i już kilkakrotnie ceny na rachunku były inne tzn. wyższe niż na półce, zwykle rachunek był większy o 1-2 zł, ale w ostatnią sobotę przeszli sami siebie ceny zawyżone o 5,50zł, oczywiście staram sie to wyłapywać przy kasie i idę do działu obslugi gdzie zwracają kasę ale ile razy nie mam na to czasu, czyli natną mnie na kasę, wnerwia mnie to i chyba przestanę tam robić zakupy
ksawer 2013-03-15 15:11:18
Za dużo od nich wymagasz:)
Adzia13 2013-06-10 12:34:59
"promocja" w Almie w Arkadach Wrocławskich oznacza przecenę spleśniałych artykułów i tuż przed zakończeniem terminu ważności. Gdy zwróciłam Pani ekspedientce uwagę, że ser w "promocji" (wędzone kulki) po 39,90 zł jest spleśniały, to Pani stwierdziła ..że dlatego jest przecenionay, ale Ona mi wybierze dobry... Podziękowałam i odeszłam z niesmakiem. Zawsze uważałam, że w tym sklepie , to nie ma takich numerów, a tymczasem... Niestety - jak wszędzie. Byle by tylko zarobić na naiwnych klientach. I mówię o Almie w Arkadach Wrocławskich w dniu 8.06.2013 r.
llllllllllltttttttttttttttttt 2013-07-01 22:59:37
durna babo nie masz pojęcia o chandlu co napisałaś to sobie sama wymysliłaś pracownicy nie mogą robić zakupów poprostu z tymi zakupami nie wyjdą i poco takie bzdury wymyślasz dla zasady są kamery kierownik sklepu sprawdza a pracownik ma zakaz robienia zakupów durna hipokrytko
llllllllllltttttttttttttttttt 2013-07-01 23:03:39
ty słoneczko ty się stuknij w łeb jesli uważasz że 1000zł to nie jest wyzysk
pracownik 2013-12-15 17:21:03
Jak w każdej Almie ponad godziny pracy:P
hsds 2014-06-17 21:55:43
To po co kupujesz w takim sklepie , jak jest dla Ciebie za drogo? nie rozumiem ludzi, którzy idą do sklepu gdzie jest dwa razy drożej , a burczą o 2 zł. to idz do biedronki.
Anka - klient almy 24 2014-12-03 17:56:01
Pani Kierownik z Almy24 na Bielanach Wrocławskich to chyba jakieś nie porozumienie, najgorsza chyba zmiana, jaką mogliscie dokonac, wczesniejszy kierownik byl mily az do bólu z tym kims nie chce się nawet rozmawiac! przez telefon jest nie miła, ironicznie śmieje się do słuchawki, mówiąc czego nie ma. Ja rozumiem, że braki na sklepie są w każdym markecie czy delikatesach i nie wymaga nie wiadomo czego, oczekuje PROPOZYCJI WYMIANA NA INNY! a nie śmiania się ironicznie do słuchawki, bo to mnie nie bawi! a skąd wiem, że to pani kierownik, ponieważ któraś z dziewczyn kompletujących odebrała słuchawkę i po moim pytaniu, czy mogę prosić o nazwisko kompletującej, usłyszałam 'a to nasza pani kierownik kompletowała, zawołać raz jeszcze? tak więc Pani Guzowska, jest mało kompetentną osobą na tym stanowisku. Dziewczyny, które wcześniej do mnie dzwoniły w sprawie braków, były tak przemiłe, że nawet nie byłam zła, że tylu produktów nie ma, z uśmiechem i w żarcie próbowałyśmy wymyślić, co w zamian mogę zamienić.
były pracownik 2015-02-22 13:37:53
Tyle lat minęło i nic się nie zmieniło pracownik jest nikim nie wolno nawet sie napić wody pracownikowi a pracować za trojga i za co za najniższą krajowa bo o premii zapomnij
były pracownik 2 2015-04-03 22:31:15
Pracowałam w Almie w Renomie we Wrocławiu, jest tam naprawdę bardzo źle. To co się dzieje od strony obserwacji klienta to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Od strony zaplecza sytuacja wygląda następująco: szeregowy pracownik nie ma jakiegokolwiek wsparcia w kierownictwie, mało tego nie raz dochodzi do sytuacji bardzo chamskich uwłaczających godności pracownika, przede wszystkim dotyczy to kierowników z działu świeżego Moniki G. oraz kierowniczki Anny J. z działu Ogólnospożywczego. Wyzyskiwanie pracowników jest naprawdę na porządku dziennym, Alma zredukowała ilość pracowników ze względu na ustawowe podwyżki płac od stycznia 2015r. ale zredukowała premie co w konsekwencji spowodowało że pracownik zamiast dostać więcej to dostał mniej (ale na papierze ma że jest lepiej). Jeszcze co do Almy w Renomie - struktura jest tam oparta na silnym kolesiostwie. Piszę to ku przestrodze ponieważ fajnie by było aby ktoś się zainteresował sytuacją w sklepach tej marki i wywarł jakiś nacisk na centralę w Krakowie aby inwestowali więcej w personel, bo to bardzo źle świadczy o firmie jak z jednj strony wchodzi klientowi głęboko w zadek a z drugiej co chwile dokręca śrubę pracownikowi i to od nadmiaru obowiązku i od postępowania podchodzącego nawet pod psychiczne znęcanie, a to wszystko za ok 1338zł/mc!
klientka 2015-06-04 20:17:25
To nie sa delikatesy Alma tylko Market Alma
Natala 2015-07-24 21:33:44
Jedna wielka bzdura,pracownicy biedronki mają lepsze warunki pracy,zarobki,socjal,bony i td. Alma "delikatesy" :D nic nie może zaoferować,szczycą sie tylko i wyłącznie renomą firmy która jest jedną wielką ściemą...praca-nie polecam
pracownik na wypowiedzeniu 2015-08-13 17:05:06
to prawda Pani Monika G...należy do chamskich osób jej kamienny wyraz twarzy sam za siebie wszystko mówi,inspekcja pracy powinna sie za to wsiąść bo to jak traktuje pracowników jest nie do pomyślenia...
xxx 2015-12-11 22:26:33
Jeśli chodzi o Dyrektorkę Almy na Bielanach Monikę G. to taka osoba nie powinna w ogóle współpracować z ludźmi. Jest chamska, nie miła, nie liczy się z drugim człowiekiem. Zmienia zdanie co 5 minut. Jej humory są nie do zniesienia. Nie zna się na wykonywanych przez pracowników obowiązkach, a wtrąca się jakby rozumy pozjadała. Ogólnie wrażenie sklepu jest dobre, gdyby zmienić kierownictwo!
ja 2015-12-14 15:42:19
Wymagają a i tak biorą jak leci, bo nikt nie chce tam pracowac.
sosna 2015-12-20 00:21:30
Przyjmują wszystkich jak leci jedna osoba na stanowisku skandal co oni robią z pracownikami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koncentracyjny
Iwo 2016-01-20 06:02:12
Zenada ,masz racje
Abba 2016-05-24 21:03:47
Wiesz czasami niektorzy zapominaja o szacunku do pracownika mam na mysli dyrektorstwo i szefostwo i pomiataja nim doslownie ,marne pieniadze
edward 2016-07-01 12:34:16
01.07.16 straciłem ca.20 min aby się dodzwonić i bez rezultatu.
sdfg 2016-07-07 17:29:53
hej widze ze w firmie caly czas szukaja kasjera- sprzedwcy w Konstancinie wazna jest aktualna książeczka SANEPID,odpowiedzialność, rzetelność,mile widziane doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach, znajomości branży wskazanych artykułów
Zostaw swoją opinię o Alma Market - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Market