logo Hager Polo sp. z o.o.

Hager Polo sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Hager Polo sp. z o.o.

Sysia 2017-02-17 19:44
Witam,
Chciałam zapytać jakiej pensji można się spodziewać na stanowisku brygadzisty, na ile zmian jest praca oraz jak z weekendami.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Iwona 2017-03-01 16:00
@kierowniczka obecnie brakuje ludzi do pracy w firmie? To dobra informacja dla osób szukających obecnie zatrudnienia. Mogłabyś powiedzieć więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie?
Kierowniczka 2017-03-02 07:40
Powiem tak, praca jak praca, wszędzie trzeba pracować, to jest normalne, na niektórych stanowiskach normy są znośne, na niektórych wysokie, na paru da się nawet podgonić. Wynagrodzenie natomiast, to jest dodatek dla rodziny w której mąż zarabia a żona ma na swoje wydatki. Dla osób które chcą utrzymać rodzinę, czy nawet żyć w pojedynkę to może nie wystarczyć
pan_nikt 2017-03-04 17:26
Jakie szafy się tam obszywa: na płycie okorytkowane Ritalla czy tylne koryta Moellera/ Schrack? Idzie zarobić w okolicach 4k? Bo jeśli tak to ida tam :)
bez pracy 2017-03-07 10:19
przez jaką agencję tam rekrutują?
Iwona 2017-03-08 10:12
@Aniulek rozumiem, że nie jesteś do końca zadowolona z postawy brygadzistów. A mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat warunkach zatrudnienia w firmie?
curly 2017-03-08 13:45
W Sosnowcu tez tak nie fajnie sie pracuje? Jakie są godziny pracy na montażu?
Iwona 2017-03-09 11:32
Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Hager Polo zachęcam do śledzenia ofert pracy na stronie firmy http://www.hager.pl/kariera/oferty-pracy/39044.htm
Lady Gaga 2017-03-09 15:40
Jak wyglądają te testy? Ciężko zdać? Ile się zarabia netto na początku?
Tak po prawdzie 2017-03-09 22:12
To Hager nie Rittall więc skończ pieprzyc i nie udawaj ze się znasz. Poza tym co za różnica co jak i gdzie roboty szukasz czy chcesz świecić "wiedzą "?
Iwona 2017-03-10 13:32
@Lady Gaga a Ty zamierzasz aplikować do firmy? Jakie stanowisko Cię interesuje?
Gosc 2017-03-12 19:41
To prawda że w kwietniu są podwyżki?
gjk 2017-03-21 14:40
a często soboty są robocze?
pan_nikt 2017-03-27 19:48
Szukam roboty, to raz. A wiedzą też trzeba świecić, bo jak się nie wie co i jak to się jest ciemniakiem i ignorantem tak jak ty. Akurat pytałem, bo nie znam tego systemu, a i chciałem poznać jakim sposób...
Tak po prawdzie 2017-04-01 15:51
Z całym szacunkiem jak dla ciebie ważne są systemy Rittal czy Hager to jak ci pasuje Rittal to idź tam gdzie to montują. Szukasz roboty czy systemu bo się po gubię?
Nikt 2017-05-11 11:04
To jak są traktowani starzy pracownicy w tej firmie odbije się bolesną czkawką. Firma bez perspektyw rozwoju.
Iwona 2017-05-11 11:25
@Nikt w jaki sposób traktowani są doświadczeni pracownicy? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Wspominasz również o braku możliwości rozwoju. Pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój komentarz? Warto pamiętać, że w zależności od zakresu obowiązków w firmie, warunki zatrudnienia i pracy mogą się znaczenie różnić. Merytoryczne, szczegółowe wypowiedzi będą bardzo cenne dla osób, które szukając informacji o pracy w Hager Polo na konkretnym stanowisku.
Nick 2017-05-16 08:55
Gdy pojawia się jakieś wyższe stanowisko Hager stara się promować swoich pracowników a nie szuka na zewnątrz. Inna sprawa że nie dzieje się to często bo na wyższych stanowiskach ludzie się nie zwalniają bo dobrze im się pracuje.
Idąc pracować na produkcje jakie można mieć oczekiwania w związku z rozwojem?
Nikt 2017-05-19 08:19
Nie wiesz jakie można mieć oczekiwania? To jest proste, z dołu można iść tylko do góry, widzę wiele przykładów gdzie pracownicy hagera nie są promowani , widocznie nie zasługują i nie znają się na swojej pracy. Sporadycznie jest tak jak piszesz. Może napiszesz czy jesteś z zewnątrz czy promowany?
zain 2017-06-03 21:47
ta premia 200 zł miesięcznie to coś realnego czy tylko w ogłoszeniu?
Nick 2017-06-08 13:15
Hager nie zamyka drogi swoim pracownikom na awans i widać to po tym że parę osób z produkcji awansowało na wyższe stanowiska.
A patrząc teraz z Twojej strony czyli Hager nie promuje swoich pracowników. Załóżmy że masz swoją firmę i potrzebujesz pracownika na jakieś stanowisko, ponieważ ktoś doświadczony się zwolnił. Masz dwie możliwości zatrudnić kogoś zielonego i go wyuczyć co zajmie rok ponieważ nigdy nic takiego nie robił lub zatrudnić kogoś z zewnątrz kto pracuje aktualnie na takim samym stanowisku i musi się tylko nauczyć charakterystyki wyrobu co zajmie powiedzmy miesiąc. Co robisz? Wydaje mi się że to jest logiczne.
Nick 2017-06-13 08:04
coś bardzo realnego
Iwona 2017-06-13 12:43
Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Magazynier. Ktoś z Was pracuje na tym stanowisku w firmie? Czego mogą spodziewać się osoby odpowiadające na tą ofertę pracy? Czym Hager Polo wyróżnia się jako pracodawca?
Iva 2017-06-20 17:43
Dzień dobry pisze z zapytaniem ile zarabia montażysta ? I jak praca wyglada ? Czy jest ciezka ?Czy soboty sa obowiązkowe ? Prosze o szybka odpowiedz
Nick 2017-06-20 23:12
Montazysta? Raczej ich w firmie nie ma. Montazystka zarabia na początek 2250 +200 zł do zdobycia premii miesięcznie. Czy ciezka praca? Drogowcy mają ciężką pracę w zimie...więc praca w Hager jest dużo lżejsza :)
Sobot nie ma zbyt dużo, są płatne i raczej tylko na pierwszej zmianie. Ogólnie obowiązkowe ale z większością kierowników można się dogadać jeżeli masz coś ważnego.
listwa 2017-06-21 15:13
Jakie są zarobki w dziale jakości? Atmosfera? Wymagania?
Zulman 2017-07-14 17:16
Dziwne, mam więcej :D
mick 2017-07-17 13:28
to było rok temu...
Tomek 2017-08-01 05:38
Czesc, był ktoś może na rozmowie na electrical engineer? Dział testów? Jakie pytania żądają? Ktoś coś kojarzy?

Pozdrawiam
Iwona 2017-08-12 11:05
A czy ktoś może dać znać jakie teraz warunki pracy oferują? Wiele osób jest zainteresowanych pracą w Hager Polo więc dobrze byłoby dowiedzieć się, jakie np. firma oferuje szkolenia i czy można tutaj ponieść swoje kwalifikacje w zawodzie?
Polorz 2017-08-23 17:33
Ludzie narzekają na kasę. Podobno mają problem ze znalezieniem chętnych do pracy. Do tego atmosfera raczej nie w moim guście. :-) Ja osobiście odradzam.
Iwona 2017-08-24 06:48
@Polorz to w takim razie, jaka dokładniej panuje atmosfera w Hager Polo? Możesz opisać ją trochę konkretniej? To dla wielu osób równie ważny aspekt pracy, który wpływa na jakoś życia i stres z pracą związany.
hmm 2017-08-24 09:46
Nie polecam. Jest tyle ofert pracy w innych firmach w okolicy... Pamiętajmy, że czasy bezrobocia na poziomie 20% już daaaaaaawno są za nami!
Tak po prawdzie 2017-08-28 06:51
@Polorzak jak nie w twoim guście to ci współczuję a jaki jest twój gust jeśli chodzi o atmosferę?W każdej firmie znajdziesz "smrody" pytanie w jakiej skali. Pierwszy minus to kasa,rzeczywiście można zarobić 20 -40% więcej w innych firmach, drugi minus słabo rozwinięty socjal w porównaniu do niektórych firm z okolicy
Iwona 2017-09-02 18:25
@Tak po prawdzie, dziękuję za podanie konkretów, co w takim razie jest powodem tego, że można tutaj zarobić te 20-40% mniej i czy jest choćby cień szansy, żeby dostać w Hager Polo jakąś podwyżkę po określonym czasie pracy?
Tak po prawdzie 2017-09-03 10:38
Taka jest polityka firmy w zamian za atmosferę. Ci którzy uważają że jest zła chyba sami mają problemy z sobą. Za mną juz parę firm i takiej z takim podejsciem do pracownika jest ciężko. Wiadomo zawsze znajdą się ludzie i"ludzie " jak wszedzie a podwyzki są co roku
ale zwała 2017-09-08 17:40
Tak po prawdzie 2017-08-28 06:51
>>Pierwszy minus to kasa,rzeczywiście można zarobić 20 -40% więcej w innych firmach, drugi minus słabo rozwinięty socjal w porównaniu do niektórych firm z okolicy<<

Dobra atmosfera w firmie, w której pracownicy mają świadomość tego, że w fabryce za płotem ludzie zarabiają 20-40% więcej i do tego mają lepszy socjal????
:-)
Tak po prawdzie 2017-09-10 19:32
Szczerze i na temat. Po drugie napisane jest "niektóre" a firm na terenach jest z 30?Już było wiele takich którzy odeszli za lepszą kasę a potem marudzili że chętnie wrócą. Po trzecie są podwyżki co roku a nie jak w niektórych firmach to co masz na poczatku a potem 3 lata nic
Jakiś doswiadczony jesteś w pracy w kilku firmach, ja mam za sobą ich 5
Iwona 2017-09-10 19:52
Czyli w takim razie @ale zwała, @tak po prawdzie, pensja po jakimś czasie się wyrównuje w takim razie? Ostatnio Hager Polo sp. z o.o. udzieliła wywiadu serwisowi gowork.pl i odnośnie benefitów to mówią tam o dość bogatym pakiecie socjalnym, np. paczkach, karnetach, opiece medycznej, itp. Czy w rzeczywistości naprawdę jest tego tak mało?
Tak po prawdzie 2017-09-10 21:55
To nie jest mało to raczej standard w dobrych koncernach, znam sporo firm bez takich pakietów i też trochę z lepszymi. Porównuję tylko te które znam w trzech było gorzej w jednej tak samo a w jednej lepiej
Paczki, badania profilaktyczne, karnety, imprezy integracyjne dla pracowników i rodzin jak najbardziej pakiet socjalny. Odkąd pracuję w firmie zawsze podwyżka była w tym roku już całkiem spora
Ja osobiście polecam firmę ale jak w każdej firmie zdarzają się czarne owce tylko tutaj czarne owce nie mają racji bytu a w większości firm takie "podejście mobbingowe" jest nawet doceniane tutaj tępione
Pilnie szukam pracy 2017-09-20 09:32
Witam. Jak wygląda teraz rekrutacja do Hager? Proszę o bardzo pilną odpowiedź! Stanowisko montażystka.
Są jakieś testy? Jeśli tak, to czy sa łatwe?Nie mam doświadczenia w pracach manualnych. Łatwo się dostać?
Tak po prawdzie 2017-09-20 19:17
Chęć do pracy najważniejsza test na stanowisku szkoleniowym nie wiem co musiałabyś "zrobić" żeby się nie dostać
Xdddd 2017-09-21 00:58
Pracuje tu już drugi rok i takich glupot jakie teraz wymyśliło kierownictwo dawno nie widziałam.
W ogłoszeniu na OLX pisze że jednym z wymagań jest wykształcenie minimum średnie - pytanie po co? Przecież do tej pracy wystarczy podstawówka. Myślicie, że osoby z wyższym wykształceniem będą na produkcji robić? Skoro wymagane wykształcenie minimum średnie więc najlepiej wyższe - przecież to śmieszne!!!!
Do @pilnie szukam pracy - musisz zdac test manualny a on wcale nie jest bardzo prosty dla kogoś kto nigdy nie miał do czynienia z pracami manualnymi. Dla mnie dwa lata temu był łatwy bo wcześniej robiłam na Learze, Top Plastic itp.
ilba 2017-09-22 20:41
jaka śrrdnia krajowa !!!? Najniższa chyba
Tak po prawdzie 2017-09-23 15:22
Zwane minimum płacy w Polsce
Iwona 2017-09-28 13:12
@Tak po prawdzie, dziękuję za odpowiedź. Odnośnie teraz tych stawek, wcześniej była mowa o tym, że Hager Polo sp. z o.o. daje podwyżki co roku, a teraz, że jest najniższa krajowa? Trochę się już w tym pogubiłam tak szczerze i nie wiem co do końca myśleć na temat wynagrodzenia oferowanego w firmie.
Tak po prawdzie 2017-09-29 21:19
Idź na rozmowę nie wiem czy każda osoba zatrudnianana montaż startuje z tej samej kwoty.
A podwyżki są co roku
pawlik 706 2017-09-30 20:45
Jakie wynagrodzenie netto na stanowisku Monter rozdzielić jak bym mógł prosić to konkretna stawka .
aaaaa 2017-10-04 15:14
Praca w Sosnowcu na montażu rodzielnic - stawka na dzień dobry około 1900 netto, maksymalnie z firmy na tym stanowisku można wyciągnąć około 2500 więc szału nie ma. Ludzie na stanowisku wyższym niż brygadzista - typowe korpo chomiki. Dużo trzeba się natrudzić, żeby wytłumaczyć, że dane rozwiązanie ma sens. Duża rotacja ludzi, mały rozwój osobisty. Premia kwartalna.
moje3grosze 2017-10-13 12:05
Z mojej perspektywy obraz tej firmy nie wygląda zbyt dobrze. Jestem w końcowym okresie 6 miesięcznego stażu bez perspektyw na zatrudnienie (w trakcie stażu na moje stanowisko został już zatrudniony inny, doświadczony pracownik). Pracuję więc za stypendium z Urządu Pracy pełniąc funkcję DARMOWEGO wsparcia specjalistów w miarę bogatej firmy.
Myślę, że pokazuje to dobrze jak panie z Działu Kadr troszczą się o finanse FIRMY. Czy w takim samym stopniu zależy im na zarobkach szeregowego pracownika???
PS Na moje stanowisko (darmowego pracownika, tzn. stażysty) pojawiła się już nowa oferta. :-)
Zostaw swoją opinię o Hager Polo sp. z o.o. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hager Polo sp. z o.o.