BAKS-profesjonalne systemy tras kablowych

Karczew

Opinie o BAKS-profesjonalne systemy tras kablowych

pracomnik były 2014-08-27 22:02:52
Witam. Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i mam sprzeczne opinie. G....no prawda,jak dobrze robisz to masz podwyżkę, ja zaczynałem za 7zł na rękę a po 4 miesiącach jak się zwalniałem miałem juz 9.80zł. Tylko trzeba być sprytnym a nie "durna pałą" która będzie pisała smsa na kamerze i zastanawiała się do czego służy spłuczka w WC:)))) Generalnie jeśli masz większe ambicje omiń ta firmę, lecz jeśli masz trochę sprytu i cierpliwosci mozesz tam pracować:) To prawda maszyny stare i zagrazające życiu, ogromny hałas, czepianie się za telefony i dużo osób bez jedynek w uzębieniu a majacych się za najmądrzejszych:))) Powiem tak, jak dla mnie spokojna robota ale bardzo nudna i dużo zakazów. Ale jak nie będziesz nikomu wchodził w grę tylko miał trochę sprytu plus robił swoje to i zarobisz i się nie narobisz. Ogromna zaleta jak teraz dla mnie- robisz 8 godz i punkt 15 wyłaczasz maszynę i masz gdzieś wszystko:)) robiłem 4 miesiące ale jak się zwalniałem usłyszałem od Kazika tzn szefcia "no szkoda" a i gadałem przez tel i pisałem smsy sobie i wyrabiałem normę większą niż inni:D teraz 2500-2700zł i z szefciem na Ty ale stres, obowiazki, odpowiedzilność i presja czasu.
Zostaw swoją opinię o BAKS-profesjonalne systemy tras kablowych - Karczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAKS-profesjonalne systemy tras kablowych