logo Carlsberg Polska

Opinie o Carlsberg Polska

Leos 2014-05-22 13:14
Musiałem pracować w Wielkanoc - masakra
Leos 2014-05-23 07:31
Chyba nie wiesz co to jest Wielkanoc :( , sprzedałbyś się ? , właśnie prze pryzmat $ myśli Polak , a gdzie szacunek do samego siebie , do największego święta katolika , każ pracować w święto człowiekowi który wyznaje islam, to się dowiesz ile dla niego znaczy wolny dzień w zamian , czy kasa. Szanujmy się Polacy.
bla bla bla 2014-09-18 11:15
Szanowny - musiałeś pracować w wielkanoc - tak jak policjant czy lekarz - dostałeś za to pieniądze. Teraz jesteś pewien swojej pracy ale 5 lat temu to Ty modliłeś się żeby pracować - każdego dnia, nawet w wielkanoc. W mojej rodzinie są osoby stale pracujące w wigilię, wielkanoc i każde inne święto - jest to naturalne. Trochę pokory kiedy jest dobrze, żeby nie błagać kiedy się popsuje.
Podpiwek 2015-12-18 11:47
Jak tam po "fali" zwolnień ?!
kolo 2015-12-18 15:19
Smutno
Daddd 2016-05-11 19:11
Ja tam uważam, że np. oferty przedstawicieli handlowych są bardzo dobre i świetnie pomyślane, szczególnie prowizje, ale prawdą i to niezaprzeczalną jest też fakt, co chyba wiadomo, że Carsberg jako piwo to się sprzedaje sam, nie ma w tym w ogóle trudnu
wolny człowiek 2017-02-04 12:04
Mega fajna firma , oczywiście , jeśli chce się komuś pracować. Zarobki tak jak wszędzie , na szczęście wypłaty w terminie.
Można dorobić w Seito , tylko trzeba mieć układy u koordynatora , który preferuje swoich znajomków

anooo 2017-07-19 16:09
cyk cyk cyk
rocky 2017-07-29 14:19
oj masz Ty wyobraźnie....
Jakie prowizje. Tu nie ma systemu prowizyjnego.....
Sprzedaję się samo ale tylko w 3 OSach w Polsce i nie wszystkie produkty, tylko wiodące czyt Regionalne + w sezonie sezonówki.
Zostaw swoją opinię o Carlsberg Polska - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlsberg Polska