Opinie o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witoplast Kisielińscy S. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Witoplast Kisielińscy S. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

ANKA Z

Mnie.też denerwują na tym.magazynie nie chcą wydawac towaru trzeba czekać do.południa kto na tym magazynie głównym jest kierownikiem

Felix

Fajne zarobki i dobra atmosfera. Pracodawca traktuje pracowników z szacunkiem i docenia ich pracę. Polecam.

Erik
@Felix

Na jakim stanowisku pracujesz?

Erik
@Felix

I czy orientujesz się mniej więcej jak to wygląda jak chodzi o przyjęcia? Szukają kogoś może? Gdzie w ogóle szukać ewentualnych ogłoszeń? Bo chciałbym się zatrudnić, ale nieszczególnie widziałem jakiekolwiek oferty od dłuższego czasu

Alos
@Erik

ogłoszenia wiszą na ich stronie interenetowej, tam popatrz

IT
@Erik

na pracuj też mają profil

Kolejarz

Jaki system pracy panuje w firmie?

@Kolejarz

tzn pytam o godziny i zmiany

Cornik

System zmianowy

@Cornik

aleś odpowiedział. a godziny jakie?

membrana
@Cornik

tzn w jakich godzinach sa zmiany?

12 godzin w dzień 12 godzin w nocy 12/12 12/24

romano
@Mewerick

czyli tak mniej więcej ile dni wolnego w tygodniu wychodzi? jest tak, że kilka dni pod rząd wolne?

@Mewerick

objaśnisz to? od której zaczynają się zmiany? i o jakim stanowisku piszesz? z góry dzięki

@plis

Zmiany Dzień od 7 rano do 19 wieczór Noc od 19 wieczór do 7 rano Tak jest na każdym stanowisku pracy, pakowacz, drukarz, ustawiacz, mechanik itp. nie pamiętam jak u sprzątaczek :)

ok ok, dzięki

@Mewerick

chyba już w miarę wszystko wiem, co chciałem wiedzieć

Llllll

No nie znowu następny szlachetnie urodzony wieś mu nie pasuje

@Llllll

a o co w sumie chodzi? pytam, bo dopiero weszłam się rozejrzeć a tu takie wpisy... coś z większością jest nie tak, że on tak pisze? dogadujecie się tu normalnie?

hunter
@Agnieszka

Kolega jak widać ma problem z osobami mieszkającymi w innych warunkach niż miasto. Nie ma co dyskutować z typem, nikt mu nie każe tu pracować, jak mu "poziom" nie odpowiada. Szkoda, że sam nie reprezentuje lepszego...

????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

Jeszcze byś się zdziwił jacy ludzie wykształceni i kulturalni z wyższej półki mieszkają na wsi, bo uciekli właśnie z miasta. Jakieś masz dziwne wyobrażenia na temat ludzi mieszkających na wsi.

@Agnieszka

Jak w każdej pracy. Z każdym się można dogadać, nie wiem jak na wszystkich zmianach, ale raczej ludzie są bezproblemowi w większości przypadków życzliwi i pomocni. Znajdą się i buce, ale ich można olać

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kowak

Podobno no Nowym Roku mają się wziąść za magazyn swoją drogą lepiej póżno jak wcale strasznie długo im się zeszło żeby się przekonać ze nie dzieje się tam dobrze jak to mówią Pan Bóg nie rychliwy ale.sprawiedliwy młyny mielą powoli ale dały rade mam nadzieję ze.z chwilą przyjścia nowych pracowników będzie lepiej

@Kowak

hej a co to znaczy, że mają się za niego wziąć tak konkretniej? piszesz o przyjściu kogoś nowego, chodzi o jakieś wypowiedzenia czy poszerzanie zespołu? jakieś konkretne powody co do tego?

@Agnieszka

Chodzi o zdyscyplinowanie, na dobry początek zabrali im premie. Trochę to żenujące, ale czy pomoże ...

@Mewerick

a ogólnie za co można u was dostać premie?

@plis

Za pracę oczywiście. Na to się składa pare czynników. Praca jaką wykonujesz, punkty przyznawane za produkcję, czy masz np reklamacje na swoim koncie na produkty, które pakowałeś . Bo za buble się odpowiada i są punkty ujemne, to lepiej pilnować żeby ich nie było. Wiadomo, że wszystkiego sam nie jesteś w stanie sprawdzić, ale to co możesz i widzisz to powinieneś. Mimo wszystko da się zrobić, bo to widać gołym okiem, że np na butelce jest dziura, że ma zniekształcenia, że jest brudna, zalana lub nie dolana, szyjka wciśnięta czy np ma rysy itp. Bo co innego jak jest nieszczelna, od tego jest kontrola jakości, oni mają sprzęt by to sprawdzić i testery. Za podejście do pracy również, bo jak widzą na kamerze, że olewasz, chodzisz z kąta w kąt i stroisz zamiast pracować to i premia mniejsza, nie mówiąc już że wcale jej możesz nie dostać.

Plkonti

Chodzą słuchy na firmie że mają zrobić czystkie na magazynach ale numer słyszeliście coś na ten temat ,aż tak żle się tam dzieje

@Plkonti

Czy czystkę to nie, ale dyscyplina już została wprowadzona

poszukujący

Nie szukają czasem kogoś do pracy, patrzyłem na ich stronę i park maszynowy całkiem nowocześnie wygląda, nie powiem, bo zrobił na mnie wrażenie, także może ktoś poleciłby jakiś dział najlepiej taki, gdzie można się przyuczyć i nie wymagają jakoś dużego doświadczenia? są tu w ogóle takie stanowiska?

cybuch
@poszukujący

jaki park maszynowy?

@poszukujący

Na każdym dziale jest dwutygodniowy okres przyuczenia, później 3 miesiące próby, tak to można nazwać, bo normalnie pracujesz samodzielnie na maszynie dajmy na to i możesz pytać o wszystko i każdy Ci chętnie pomoże i doradzi. Maszyny raczej łatwe do ogarnięcia, czyli np jak uczą Cię na wtrysku tam gdzie produkują korki i inne zamknięcia do tub i butelek to chyba mieć problemu nie będziesz miał z odstawieniem pojemnika spod maszyny. To samo na produkcji butelek. Co to za logika odebrać tacę z pakowaczki czy opróżnić worek z przemiałem, ewentualnie wrzucić buble do młynka itp. tak samo jak z nasypaniem surowca czy barwnika. Praca nie jest skomplikowana i nie trzeba mieć magistra, żeby wykonać proste czynności i polecenia przełożonego czy innej osoby.

eaasy
@Mewerick

no jasne, że nie, zwłaszcza że, jak piszesz, jest przyuczenie i wytłumaczą, to skumać powinienem raz dwa

@eaasy

Człowieku jak ktoś kumaty to po tygodniu sam stanie do maszyny i nie będzie miał problemu ???? Ale jak się dobrze domyślasz, to są i tacy co po trzech latach będą mieli z tym programem ???? ha ha. Bo im się robić nie chce , a kasa leci ????????

Czy firma Witoplast Kisielińscy S. j. oferuje elastyczne godziny pracy?

lofie

nie bardzo jest jak przy takiej pracy

lofie

no chyba, że u biurowych, ale tego nie wiem jak tam mają

@lofie

a automatycy jak pracują? jakie godziny i zmiany?

nemo
@lofie

a ktoś stąd może wie?

hello

z tego co sie dowiedzialem to raczej stale godziny

@mitos

nie wiem jak teraz, kiedyś były zmiany 12h i 24 h wolnego, a po 12h na nockach 48h wolnego

@Bily

no i praca w ruchu ciągłym, ktoś potwierdzi czy dalej tak jest?

@Bily

Jak masz dwie maszyny do ogarnięcia to musisz kilka kroków od jednej do drugiej zrobić . He he he Trochę trzeba podchodzić, ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, zależy gdzie i na jakim dziale.

mops
@Mewerick

no zabawne całkiem nie powiem ale chyba chłopinie chodziło o to czy zakład pracuje w ruchu ciągłym czyli 24 h, dobrze rozumiem?

święta

Hej, mam takie pytanko, macie coś tu na święta? czy raczej nie bardzo? myślę nad zatrudnieniem się tu, a teraz akurat taki okres, więc jak to u was wygląda?

@święta

Na święta są bony towarowe na zakupy w sieci sklepów Kulfon. Wszystko jest jak potrzeba, a najlepiej samemu sprawdzić i nie polegać na opinii innych .

????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

Widzę szlachetnie urodziny tylko z wypowiedzi wnioskuje , że słoma z butów wystaje. Faktycznie z takim chamem to współczuję innym pracować. Spójrz w lustro i zacznij od siebie , z takim podziałem wieś miasto, to miasto gorsze chamstwo niż ta znienawidzona przez ciebie wieś , ty ignorancie. Jeszcze byś się zdziwił jacy ludzie wykształceni i kulturalni z wyższej półki mieszkają na wsi, bo uciekli właśnie z miasta. Twoje prostactwo, aż w oczy razi

Czy dalej pracują bo jak pracują to muszą mieć jakieś układy z górą moze ich kryje przełorzony no to jest nie do pomyślenia

Piotrek

Na tym magazynie pozwalniali już tych obiboków co postradali rozum bo myslą że jak pracują tyle lat to im wszystko wolno

migel

Specjalista ds. Marketingu i Reklamy ogarniacie czy jest szansa na hybrydę, na tym stanowisku

zdolna bestia
@migel

też się chętnie dowiem, ale jak patrzyłam na ogłoszenie to takiej informacji nie znalazłam, więc obstawiałabym, że raczej praca stacjonarnie, ale może ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć?

tiptop
@zdolna bestia

Nie ma pracy zdalnej w WITO

migel
@tiptop

dzieki dzięki, to jeszcze zobacze...

@tiptop

Wcale nie ma? Czy tylko na tym stanowisku? A hybrydowy też nie?

xyz
@Ewa

Nie ma wcale pracy zdalnej ani hybrydowej, tylko i wyłącznie praca stacjonarna niezależnie od stanowiska.

no i dobrze
@xyz

ja jestem za stacjonarną akurat i mi by to pasowało, nigdy nie pracowałam zdalnie i jakoś sobie nie wyobrażam pracować z domu, a co do tej rekrutacji to znaleźli już kogoś czy można jeszcze podesłać cv?

werbel
@no i dobrze

a dawno temu była rekrutacja?

werbel
@no i dobrze

ja będe słał tak czy siak może pyknie

Witoplast Kisielińscy S. j. szuka kogoś na to stanowisko Elektryk. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

minitrant

jakieś konkrety co chcesz wiedzieć?

minitrant

dużo tutaj ludzie piszą poczytaj sobie to sie dowiesz

pod napięciem

gdzie to ogłoszenie jest dodane?

pod napięciem
@minitrant

ktoś wie czy to nadal aktualne? w jakich godzinach robią tu elektrycy?

ksiądz
@pod napięciem

masz na ich stronie internetowej... ślij białym gołębiem

omnibus

jest tu ktos kto pracuje jako elektryk w firmie??

Czark witek

Czyżby wreszczcie,przejrzeli na oczy że magazyn nie hula tak jak powinien lepiej póżno jak wcale oby to nie były tylko plotki tylko ,fakty potwierdzone .

mitos

jak ogólnie się tam u was pracuje? ludzie spoko? atmosferka fajna? jest git?

@mitos

no bo wiecie jak to jest, niby wszystko może być spoko, ale jak ludzie niefajni w robocie to się aż przychodzić odechciewa

@mitos

no a pytam bo ogólnie to już mam dość jakichś krzywych akcji miedzy ludźmi w pracy i bym sobie tak wiecie, w luźniejszej atmosferze popracował, a ogłoszenia widzę stoją to bym i może zaaplikował

Pafnucy
@mitos

Dla mnie spoko. Nie narzekam, dogaduję się z ludźmi i jest ok

ksiądz
@Pafnucy

dla mnie było w porządku praca jak praca, trzeba przyjść, zrobić a potem mieć święty spokój w domu. zaaplikował bym na twoim miejscu

@ksiądz

amen. o której ksiądz na kolęde przyjdzie?

Plawi

Na magazynie jednym i drugim jak był bałagan tak jest i pewnie będzie bo moim zdaniem osoba nim zarządzająca nie ma zielonego pojęcia o logistyce

Mnbb

Z witoplastem.to jak.Pgrami jakby zamkneli.witka to.wies w zalobie.jak.kiedys z Pgierami

Buble

Napiszcie mi ile z 5 letnim stażem zarabia tam magazynier pracoenik na butelkach korkach i przy maszynie na pridukcji zarobki do ręki na czysto dzieki

@Buble

nikt ci nie odpowie. ludzie nie chcą gadać o zarobkach...

@brachu

Tak niskie tu są czy firma raczej nie lubi gdy pracownicy głośno o nich mówią?

@Agnieszka

po prostu raczej nikt nie lubi jak mu się do portfela zagląda...nie piszę tylko o tej firmie, jak tu konkretnie jest to nie wiem

dip
@Buble

ja niestety sie nie wypowiem, nie mam tyle stazu na koncie

@Agnieszka

będąc kandydatem raczej nie powiem ci poza tym, jak jesteś taka ciekawska, to czekaj dalej na odpowiedź na formum albo się zrekrutuj to się dowiesz

hello

Napiszcie proszę czy są premie i na jakiej zasadzie? czy uznanie czy jak? pzdr

last
@hello

ten wątek był już poruszany, zobacz sobie niżej

kurka
@hello

no ja nie widze- bylo pytanie, ale odpowiedzi brak

uznaniowe co miesiąc

kurka

dziękuję samarytaninie

cybuch

a ciezko zasluzyc?

Zostaw merytoryczną opinię o Witoplast Kisielińscy S. j. - Rudno

• Jak się pracuje w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Witoplast Kisielińscy S. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Witoplast Kisielińscy S. j.?

Kandydaci do pracy w Witoplast Kisielińscy S. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Witoplast Kisielińscy S. j.
3.9/5 Na podstawie 945 ocen.

Witoplast Kisielińscy S. j.