Opinie o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witoplast Kisielińscy S. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Witoplast Kisielińscy S. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

zebra

Mam takie pytanie, bo w ogłoszeniu na spec. ds. sprzedaży wymagają angielskiego i to mnie nie dziwi, bo to jest teraz podstawa, ale piszą też że mile widziane są inne języki, ktoś wie o jakich mowa??

fifa
@zebra

też się chętnie dowiem, na jakie języki jest focus u was w firmie?

qask
@fifa

bardziej mnie ciekawi w jaki sposób sprawdzają tę znajomość angielskiego?

tiptop
@qask

Rozmowa kwalifikacyjna do działu handlowego jest w języku angielskim....

quask
@tiptop

myślałem, że bardziej jakiś test, czy konwersacja. dzięki

Rrr

Krzeli ktoś ma aspiracje zeby zarabiac 5 tysięcy to ok polecam witek dla mnie osobiście to mała kwota która nie pozwala żyć godziwie ja mam robote gdzie zarabiam prawie 10.000 i jest ok

Aea

Szukacie specjalisty ds marketingu, jak duży jest zespół? Będę wdzięczna za jakieś nakreślenie sytuacji?

Lilka
@Aea

no też właśnie widziałam to ogłoszenie i w sumie byłabym zainteresowana, a 1 wakat do obstawienia jest czy więcej??

Aea
@Lilka

Bez takich, nie dość że konkurencja to jeszcze pod moim pytaniem

krystyn

Potrzebuje ok 40 tubek czy realizujecie tak małe zamówienia?

odp
@krystyn

na stronie ma Pan informacje dotyczące warunków sprzedaży i dostaw i jest napisane, że "zamówień poniżej 10.000 sztuk nie przyjmujemy"

odp
@krystyn

więc raczej takie zamówienie, o którym Pan pisze nie zostanie zrealizowanie, ale proszę skontaktować się bezpośrednio z firmą dla pewności

niewiem

nie

@niewiem

Tutaj chodzi o samą wysyłkę? Zastanawiam się czy jakby ktoś osobiście by przyjechał to by przeszło? Firma generalnie jest elastyczna? Dla pracowników także?

donn
@Agnieszka

pytasz z perspektywy klienta czy z perspektywy przyszłego pracownika? bo nie czaje

Jarema

Dobrze karmią w tej kantynie? Dajcie znać. Różne opinie od pracujących u Was kumpli słyszałem. Że tłusto to wiem.

Ttt

Moim zdaniem nie od pracowników magazynu trzeba zrobic czystke tylko w pierwszej kolejności wypadałoby zwolnic osobę odpowiedzialną za ten cały bałagan który ma tam miejsce czyli od kierownika kierowniczki czyli kierownika na dole i tego biurowego muszą być jakieś układy tam dziwne bo na tyle skarg afer dalej zachowują swoje stołki w normalnych innych firmach dawno by już polecieli

Fff

Jak z tym magazynem drodzy pracownicy wywalili któregoś chociaż dżentelmena dla przykładu czy dalej panuje znieczulica dobra mina do.złej gry udajemy że jest wszystko w porządku i.robimy dalej.swoje czyli nic się nie stało

IT

Hej mam pare pytań co do pracy jako administrator IT, ktoś by się wypowiedział czy duży jest ten dział u Was? Jaka jest atmosfera?

IT
@IT

A i jeszcze w jakich godzinach pracujecie? Jest jakaś elastyczność w tym zakresie czy nie bardzo?

@IT

aplikowałeś? masz już odpowiedź?

@informatyk

Chyba za mało czasu minęło

@IT

8h od do 16 na tym dziale.

Od 8 do 16

Alek
@Ano

okej to dość standardowe godziny, dzięki za odpowiedź :)

Alek
@Ano

i to pracujecie stacjonarnie czy jest opcja hybrydowo?

Gg

Ja juz nie pracuje w witku ale mam pytanie wymienili wreszvie starych lisów na magazynie którzy juz tak poczuli się mocni w swoich poczynaniach że myślą że są nie do ruszenia

Jakie są zarobki w kontroli jakości i na produkcji? Porównywalnie??

prod
@,

nie mam porównania z kolegami z kontroli i też głupio mi wypytywać ile dostają, co nie?

abece
@prod

no logiczne, że nikt się spowiadał nie będzie z zarobków..

@,

Wynagrodzenia nie są jawne, chyba to oczywiste.

Greg

Ile wolnego się dostaje po nocce tutaj? Ogólnie to zmiany po 12 godzin tak?

Po nocce 48 wolnego Zmiany po 12 godzin

12 h w dzień = 24h wolne 12h w nocy = 48h wolne

robi
@steak

zrozumialem za pierwszym razem ale dzieki i tak, w sumie spoko ten system? idzie sie przyzwyczaic?

@robi

To już zależy personalnie od osoby

@robi

Dla mnie było na początku trudno się przestawić, bo nigdy wcześniej w takim nie robiłem, ale po czasie już na luzie

@robi

Także no to już zależy od tego jak ty się szybko przestawiasz itp.

24h

@Florek

Conajmniejj 24, normalnie 48

Morsowy

Jak ustalany jest grafik? Jak to wyglada?

@Morsowy

Najprościej mówiąc Dzień, noc, z nocy, wolne i ... Dzień, noc, z nocy, wolne.... Tak to wygląda

plis
@Mewerick

czyli 12h w dzień, potem przychodzisz na 12h na noc i masz wolne? ile wolnego 1 dzień?

@plis

Licząc najprościej dzień, noc, z nocy, wolne Czyli po dniu 12 , a po nocy 24 - ten który schodzisz i następny dzień wolne.

@Mewerick

Mój licznik zamarzł. Po dniu 24 Po nocy 48. Można się zakręcić jak ktoś jeszcze sylwestrowy. He he

aston

no i teraz czaje haha ale z 2 razy przeczytać musiałem, dzięki za wyjaśnienie

@aston

Najważniejsze się przyznać do błędu. Fajnie, że zrozumiałeś. Wiesz jak to jest, w pracy nie można mieć telefonu na hali, a jak się do niego dorwiesz podczas przerwy i chcesz wszystko ogarnąć, to różnie to bywa. Tak samo jak głowa pracuje po drugiej zmianie. He he he

@Mewerick

w trakcie przerwy piszesz tu na forum?

@steak

nie szkoda ci czasu? nie że jakoś niemiło to pisze, tak tylko pytam, podziwiam poświęcenie jak tak

I tak i nie , różnie

A co na tym magazynie się wydarzyło ze taką dyscypline wprowadzili

garmon
@Piotr

skąd założenie że coś sie wydarzyło bo ja jakoś nie w temacie jestem

@garmon

czyli dyscypliny żadnej nie macie jednak utrzymanej? bo to raczej o to chodziło.. to jak organizacja pracy obecnie tutaj jest prowadzona? opowiesz coś więcej o specyfice działania na magazynie u was?

@Piotr

A to, że magazynierzy mają wszystko w (usunięte przez administratora) to mało? Że jak coś zamówisz rano to przywiozą z łaski na uciechę grubo po południu, ciągle pyskują i mają czas na wszystko, tylko nie na pracę.

@Mewerick

no i co z tym teraz zrobili?

@steak

A co mieli zrobić. Jeśli ktoś tak czy siak jest takim człowiekiem który ma wszystko głęboko w poważaniu, to co oni mogą. Chyba lepszym rozwiązaniem jest całkowicie wymienić załogę.

Pab
@Mewerick

nie no bez przesady, trza dać drugą szansę, choć jakbyście szukali na magazyn, to jestem chętny :)

@Pab

Mówisz? A co do magazynu tu do nich Cię przekonuje, opinie czy byłeś i wdziałeś już na żywo mniej więcej co i jak? Sporo jest kandydatów podobnie jak Ty bardziej chętnych? Ciekawe ile średnio na jedno miejsce przypada

daria

da ktoś znać, jakie to godziny w trybie dwuzmianowym czterobrygadowym, chodzi mi o robotę jako sprzątaczka?

Sol

Dają umowy o pracę normalnie?

Sol
@Sol

Jak tak to po jakim czasie jest szansa na nieokreślony?

@Sol

tak jest od początku umowa o prace

@Sol

pierwsza na próbny później określony a później już raczej nieokreślony.

@pracownik

no i czasowo to jak z tym jest? pierwsza na 3 miesiące? a kolejna? piszesz, że raczej... czyli jak często się zdarza, że ktoś się nie sprawdził?

zaq
@Agnieszka

no a on skąd ma wiedzieć? to raczej indywidualne kwestie

Mawerick ja to nie wiem ale.na.tum.magazynie to.wiecznie jest coś nie tak czym to jest spkwodowane bo widze.ze znasz firmę całą jak.własną kieszeń pozdrawiam

@Piotr

Jakby ci tu najprościej wyjaśnić, krótko i na temat. Tak w wielkim skrócie, nie mówię od razu, że wszyscy tak mają i na każdej zmianie. Są zmiany i magazynierzy , które jak to się mówi leżą. Na przykład, chcesz od nich pojemniki na korki, bo w takie parkujesz produkcję. Zapotrzebowanie dostarczyłeś na magazyn o 7 rano , a pojemniki nie dość , że przyjechały raz to jeszcze pół palety i to po południu. Nosz (usunięte przez administratora) To co , masz sam sobie je przywieźć czy w ręku nosić? Jak takiemu zwrócisz uwagę to ci brzydko powie żebyś się od niego odczepił bo "łun się nie rozerwie" a ma czas na wszystko oprócz pracy. A to cięgle na fajku gdzieś skitrany, a to na kawie , a to na płotkach. Taki zajęty, ze6 nie ma kiedy taczki załadować. To im podkręcili śrubę i bardzo dobrze. A raz jeden taki (usunięte przez administratora) jak się skitrał wysoko na regale między paletami, to by go nie znaleźli do końca zmiany śpiącego, tylko go telefon wydał i wózek z podniesionym masztem. To co, ja mogę zaputalać 12 godzin , a on będzie spał ... Serio ? Najlepsze jaja były przed świętami, jak na pół hali było produkcji na paletach nie odebranej i kierownik wszedł i szoku doznał. Za 30 sekund po telefonie kierownika aż trzech magazynierów się stawiło. A później przyjeżdżali po każdą paletę osobno, która im się na czytnikach wyświetliła i cięgle na zmianę jeden przez drugiego dowozili nam to czego potrzebowaliśmy. Nawet kawę z automatu chcieli nam dostarczyć:) Oczywiście tak jak wyżej, nie wszyscy tak mają, ale wielu z nich się na za księcia

bublarz
@Mewerick

te mewerik, a kim ty jesteś żeby tu innych rozliczać? nie masz już gdzie swoje nosa wciskać tylko co kto i ile robi? Wydaje mi się ze produkcja i magazyn to dwa całkiem inne działy i każdy ma swoich przełożonych którzy rozliczają ludzi z wykonanej pracy. Jak tak bardzo zazdrościsz ze ktoś może sobie leżeć czy kawkę pic kiedy chce to może trzeba te swoje koreczki zostawić i zmienić dział, co ty na to? Jak nie, to utkaj, przeproś matkę i usuń ten wpis, bo tylko pokazujesz w jakiej firmie pracujesz zapewne pół życia, życzę udanej kariery w witoplascie i pozdrawiam

Mewerick

Poza tym , że to szczera prawda i żadne czepianie się, to jest na tych lekkoduchów sposób. Taki żart zasłyszany od innej osoby. I tu cytat "pytają mnie jak ha to robię , że przywożą mi palety na czas,a normalnie. Mówię do magazyniera, albo palety, albo gorąca kawa " Widząc jego zdziwioną minę nie było w mojej głowie ani jednej myśli, że te palety będą na czas , he he , nie nowość myślę. Odwracam się i co widzę ... Dwa stosy palet, folia, barwniki i cała reszta co została zamówiona z dużym wyprzedzeniem. Po chwili pojawia się jaśnie pan i mówi "wolałem ci to przywieść i mieć z głowy, niż ci robić tom kawę w nieskończoność żeby ciepła do picia była. Nie wiem, co koleś ma w głowie, ale działa za każdym razem. Wpada magazynier i od razu pytam gdzie moja kawa,a ten za chwilę mi palety cyk. Pomyślicie, że głupota albo że mi 5 klepki brakuje, ale jak działa to chyba skuteczna metoda . He he Zapytacie dlaczego kawa... A widzieliście kiedyś, żeby palety były gorące... Bo ja nie :) a kawa to musi być gorąca. A magazynier raczej tak szybko nie działa żeby ci ją przywiózł gorącą i to na czas.

kandydat

Szukaja widze ca;y czas do pracy.. szkoda ze mimo obietnic nikt nie zadzwonil po odbytej rozmowie rekrutacyjnej. warto poinformowac nawet jezeli sie nie decyduja.

Wiktoria
@kandydat

Hej. Mnie ciekawi, na jaką posadę to była rekrutacja? Interesuje mnie bardzo, jak sama rekrutacja wyglądała? Jakie pytania padały na tej rozmowie, kto ją prowadził, ile czasu trwała? Można takie detale?

@Wiktoria

Pytania są bardzo typowe związane ze stanowiskiem na które aplikujesz, o to co cię skłoniło do złożenia CV do tej firmy, o przypuszczalne twoje plany związane z rozwojem w tej firmie , czego oczekujesz , ile kaski byś chciał/chciała (oczywiście czysto teoretycznie) w większości luźna rozmowa i trwająca tyle ile czasu potrwa odp na pytania mniej więcej około 15 do 20 minut . Chyba że nic z tego to od razu wychodzisz bo oddają ci tylko twoje dokumenty . Ha ha

Norbert

A może na tym magazynie za mało ludzi pracuje nie wyrabiają się może powinna być zatrudniona jedna osoba fodatkowa na zmiane ktora byłaby odpiwiedzialna za wydawanie towaru zaznaczam wydawanie towaru od ręki a nie za godzine pół dnia w miedzyczasie robiła by buble chyba firme stać na zatrudnienie bo tak jak jest teraz to nie może tak być ludzie

W firmie Witoplast Kisielińscy S. j. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Administrator IT?

informatyk

przecież na pracuj ogłoszenie dodano 12.01..

informatyk

ja CV wysłałem, ale cisza, myślicie, że już by kogoś zatrudnili??

@informatyk

Nie wiem jak w twoim przypadku, ale jakby co, to teraz wisi ogłoszenie , że przyjmują z polecenia. Także no ... Powodzenia. Od około roku nikogo nowego na każde inne stanowisko nie przyjęli. Przedłużają jedynie umowy na czas nieokreślony.

@informatyk

Mało jeszcze czasu minęło, przecież rekrutacje trwają dłużej, nie ma szans, że już po wszystkim

@informatyk

Pewnie jeszcze nie zdążyli cefałek pozbierać, więc cierpliwości

@Mewerick

Nie ma co skrzydeł podcinać, może się uda

@Soy

Ja nie mówię, że się nie uda, tylko jakie info posiadam w tym temacie. Czytaj ze zrozumieniem

@Mewerick

No spoko, po prostu komentarz zabrzmiał demotywująco i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Witoplast Kisielińscy S. j. - Rudno

• Jak się pracuje w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Witoplast Kisielińscy S. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Witoplast Kisielińscy S. j.?

Kandydaci do pracy w Witoplast Kisielińscy S. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Witoplast Kisielińscy S. j.
3.9/5 Na podstawie 945 ocen.

Witoplast Kisielińscy S. j.