Opinie o Top 2001 Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Top 2001 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Top 2001 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top 2001 Sp. z o.o. w Białystok

Czy w Top 2001 Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Eryk

Mam zamiar aplikować i słyszałem dobre opinie o firmie. Na co trzeba zwrócić uwagę aplikując?

A w życiu
@Eryk

Nie idź tam. Wolontariat. Nie płacą po wykonanej pracy

Julia Nowy wpis
@A w życiu

No to powód, żebym zastanowiła się dwa razy zanim wyślę cv do firmy. Wiesz może czemu firma ma problem z niewypłacalnością? Uargumentowała to jakoś, czy po prostu urwała kontat z pracownikami?

a w życiu Nowy wpis
@Julia

Profeska a tego już nie wiem :) pozdro wszystkich…

Natalia

@Adamek komedia, przeczytałam decyzję UOKiK z 2014 r. i jasno z niej wynika, że te trzy firmy to różni właściciele, urząd kontrolował ich i przesluchiwał oddzielnie. Po co zostawiać takie komentarze? Masz prawo napisać jak Ci się pracowało, ale wprowadzanie ludzie w błąd co do właściciela firmy?

Co z tego Nowy wpis
@Natalia

Czemu sie mieszasz?

Czarny94

Nie polecam. Pracowałem przez okres zimowy. Jak chciałem się zwolnić i poszedłem do szefa po wypłatę nic nie dostałem. Oskarżył mnie że znissczyłem mu szczotkę do śniegu taką do traktorka, mówił jeszcze że ma 2 świadków na to . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w Biały dzień. Omijać tę firmę szerokim łukiem!

@Czarny94

Nagle zniszczyłeś w momencie pytania o pieniądze? A na jakiej umowie byłeś?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Top 2001 Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Arkadiusz

(usunięte przez administratora)Pani dyrektor szok traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)za parę groszy masakra co tam się dzieje a kierownik (usunięte przez administratora)trzęsie tylko by dmuchawkę dawał wykorzystują ludzi za grosze

Polecam firme, pracowalem przez okres zimowy, plugo piaskarka, wszystko bylo ok jak ustalalismy

Adamek

Top 2001 i reszta firm typu PHU Jacek Zarzecki, Garden Com to ten sam właściciel facet nie może założyć działalności gospodarczej praca jak w więzieniu ma Kierowników którzy ganiają pracowników jak psów nie ma chwili odpoczynku potrąca z pensji nie wypłaca na czas firma powinna być sprawdzona przez jakąś konkretną inspekcję oszukuje ludzi wyzywa sam Pije i chodzi naj..... Ludzie którzy tam pracują już się przyzwyczaili do deb.... Który ciągle krzyczy nie mając racji brata traktuje jak więźnia wyzywa a kierownicy i kierowniczka tylko mydlą oczy ludziom.

Halina

Jakim pracodawcą jest TOP 2001? Mamy tu kogoś, kto może opowiedzieć o zaletach i wadach pracy w tym miejscu? Wcześniej wasze opinie były niepochlebne, jednak brak w nich szczegółów. Czy w tej firmie można liczyć na umowę o pracę oraz terminowe wynagrodzenie? Czy przestrzegane są zasady BHP? Komentujcie, by pomóc w znalezieniu pracy innym osobom.

Lego

Wykorzystuje ludzi i później nie płaci ul.octowa 4c później nazwy firmy tylko zmiana najlepszy oszust i cwaniak nigdy nikomu nie polecam

gizmo

nie polecam tam pracy nikomu kierat a po zatym przestał płacic na czas bo stracił sporo przetargów nie długo tego topu nie bedzie ludzie lepiej złom zbierac

gizmo

szef to gosc za którego powinna wziąc sie izba skarbowa z pierdla by nie wyszedł [usunięte przez moderatora] powinien gnic w pierdlu za swoje przekrety ,gdzie sa słuzby które zajmuja sie takimi oszustami

gizmo

szef kawał [usunięte przez moderatora] syf jeden wielki syf menadzerowie do [usunięte przez moderatora] ,stawki do [usunięte przez moderatora] brak słow kierat

Zostaw merytoryczną opinię o Top 2001 Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Top 2001 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top 2001 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top 2001 Sp. z o.o.?

Top 2001 Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Octowa 4C
    15-399 Białystok