logo Ekspert Emerytalny

Ekspert Emerytalny

Bydgoszcz

Opinie o Ekspert Emerytalny

anonim 2010-03-21 10:26:19
Zapraszam do przeczytania artykułu w Gazecie Wyborczej.

[usunięte przez moderatora]
cdn - w wydaniu ogólnopolskim gazety

Ludzie mają już dosyć oszustw Panów [usunięte przez moderatora].
Nie współpracujcie z nimi.
Teraz próbują jeszcze szczęścia przez nową spółkę Ekspert Emerytalny. To Ci sami oszuści tyle tylko, że w innych koszulkach.
anonim 2010-04-01 01:58:50
POLECAM PRACE W TACOMA, pracuje od grudnia zeszłego roku, wraz ze mną przyjjął się kolega, odbieram pozytywnie prace w TACOMA i myśle swoją przyszłość związać z tą firmą. Jest świetna atmosfera panująca w firmie, ciekawe szkolenia, oraz konkursy motywujące do pracy, co do wypłat niedosyć że zarabiam duzo, to nie ma problemów z wypłacaniem pieniędzy, pozatym są wypłaty zaliczek tygodniowych, co też doskonale świadczy o tym, że firmLECAM PRACE W EKSPERCIE EMERYTALNYM, pracuje od grudnia zeszłego roku, wraz ze mną przyjjął się kolega, odbieram pozytywnie prace w TACOMA i myśle swoją przyszłość związać z tą firmą. Jest świetna atmosfera panująca w firmie, ciekawe szkolenia, oraz konkursy motywujące do pracy, co do wypłat niedosyć że zarabiam duzo, to nie ma problemów z wypłacaniem pieniędzy, pozatym są wypłaty zaliczek tygodniowych, co też doskonale świadczy o tym, że firma TACOMA wywiązuje się jak należy, polecama TACOMA wywiązuje się jak należy, polecam
Robert 2010-04-01 02:04:56
Pracuje w EKSPERCIE EMERYTALNYM od ok pół roku, jestem zadowolony, zarabiam spore pieniądze i jak dotychczas nie było problemu z wypłatami
musztardowy gaz 2011-02-02 12:54:08
mój Boże! co to za maniak! czytałem gdzieś już tego posta o "sztucznych szczękach" i nie jestem pewien czy przypadkiem nie w wątku dotyczącym jakiejś zupełnie innej firmy. Czyżby nerwica natręctw?
szo 2016-04-23 11:41:21
sytuacja w firmie jest stabilna więc i pracownicy mają zapewnioną pracę, przynajmniej w najbliższym czasie, poza tym atmosfera w pracy też jest zadowalająca
Zostaw swoją opinię o Ekspert Emerytalny - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekspert Emerytalny