Anwim S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Anwim S.A.

Aktualność
Drodzy Internauci,

Dziękujemy za dzielenie się Waszymi opiniami  i zapytaniami. Zależy nam na prawdziwych i merytorycznych wypowiedziach, tak aby móc je rzetelnie weryfikować oraz wyciągać właściwe wnioski i konsekwencje. Stawiamy na dialog, dlatego postanowiliśmy rozwiać najczęściej pojawiające się wątpliwości.

Praca na stacji paliw MOYA

Anwim S.A. jest właścicielem marki MOYA i pod tą nazwą rozwija sieć stacji paliw w Polsce. W sieci funkcjonują stacje własne oraz stacje franczyzowe. W jednym i drugim przypadku nie jesteśmy zakładem pracy dla osób pracujących w sieci MOYA. Pracowników stacji zatrudniają przedsiębiorcy prowadzący stacje, czyli ajenci i franczyzobiorcy. Zależy nam na pozytywnych odczuciach osób pracujących dla sieci, dlatego wspieramy naszych stacyjnych partnerów przydatnymi szkoleniami oraz udostępniamy niezbędne narzędzia wspomagające prowadzenie stacji paliw zgodnie z naszymi standardami.

Praca w Anwim S.A.

Anwim S.A. zatrudnia około 500 osób na terenie całej Polski, zarówno pracowników biurowych, jak i kierowców autocystern. Kandydatom zainteresowanym pracą u nas polecamy śledzenie ogłoszeń na portalach internetowych, jak również aplikowanie poprzez zakładkę kariery na oficjalnej stronie Anwim S.A. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Reklamacje

Użytkowników, którzy zetknęli się z nieprawidłowościami na naszych stacjach, prosimy o przesyłanie reklamacji za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej oraz wskazanych na niej maili. Zależy nam, aby stacje paliw kojarzone były z wysoką jakością produktów oraz usług, dlatego zgłaszane incydenty są każdorazowo weryfikowane.
Lysa_Pala Nowy wpis

Anwim w 2023 r. wypracował o 13 proc. wyższe przychody. Ubiegły rok jednak firma zamknęła stratą netto w wysokości 25,87 mln Zatem w tym roku trzeba dokręcić śrubę maksymalnie, będzie taki bat jak jeszcze nigdy dotąd.

Lucy Nowy wpis

Hejka. :) na stronie firmowej widnieje oferta dla młodszego specjalisty ds. administrowania dokumentami kontrahentów. Czy byłaby szansa na opinie z pracy? jaki to docelowy zakres obowiązków, jak wygląda przykładowy dzień z pracy. i czy warto spróbować? za jakie pieniądze?

Kierowca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Witam jest ktoś w stanie opisać zarobki na cysternie lpg i czy mają jakiś system jazdy ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Anwim S.A.?

Zaskoczony

Od 3222 zl netto w górę.- podstawa zapewne zależy od stanowiska.

Zaskoczony

Zależy na jakie stanowisko.

Nelka Nowy wpis
@Zaskoczony

Czyli nie na każdym są jakieś specjalnie kosmiczne? Dobrze rozumiem? Jesteście zorientowani w warunkach? myślę o specjaliście ds. technicznych w transporcie. Oferta od polowy stycznia jest widoczna. Aplikował ktoś? mówią stawki na rozmowie?

RG

Co obecnie ma największy wpływ na atmosferę? widzę, że ktoś jeszcze niedawno dość negatywnie ją ocenił, chce poznać szczegóły odnośnie tego czemu. podobnie jak poprzednia Pani tez chce aplikować na specjalistę ds. logistyki, liczę na merytoryczne odpowiedzi. Jak wygląda rozwój na tym dziale?

Aneta

Hej, jakieś opinie o pracy na stanowisku specjalisty ds. logistyki w centrali w Warszawie? Warto aplikować?

Firma rekrutuje do sprzedaży karty flotowej na region Śląski. Ktoś opowie jakie warunki można liczyć i czy warto aplikować? Widzę, że firma ma bardzo niskie oceny dlatego nie chcę wdepnąć w jakieś (usunięte przez administratora) na poziomie hali fmcg za 6 tys. brutto z przełożonym, który nigdy nie przeczytał żadnej książki.

@Adam

No ja też zawsze sprawdzam opinie. A masz ogólnie doświadczenie, no bo od tego na pewno zależą zarobki?

Runcajs
@Adam

Kartami handluje się już bardzo ciężko, (usunięte przez administratora)y mają teraz kilka plastików i najtańsze karty na dany kraj. Doświadczenie nie jest wskazane, pomaga młody wiek, zakredytowanie, brak dzieci i wtedy będziesz robił po kilkaset telefonów, kilkadziesiąt wizyt tygodniowo. Dostaniesz starą fabie, czwórkę brutto, będziesz wchodził do klienta oknem widząc, że drzwiami wychodzi e100, eurowag itp. Koledzy z działu będą cię uwielbiać widząc twój entuzjazm i zapał do pracy.

Czesław
@Runcajs

Tylko 4 tysiące brutto? A co z premiami? Można zgarnąć ładną sumkę i podkręcić wypłatę?

Arek
@Adam

Drogi Adamie - szukaj dalej. To nie jest dobre miejsce.

@Arek

Przepraszam ze się tak wtrącę ale czy można wiedzieć, czemu tak uważasz? Musi być jakiś powód ?

Aldona
@Adam

Adam, przepracowałam w tej firmie kilka lat. Szukaj dalej pracy i nie zawracaj sobie głowy tą firmą.

@Aldona

Ale czemu każesz szukać dalej i nie powiesz nawet skąd ta niechec do tego miejsca? Przecież ktoś może przepuścić ofertę spoko tak naprawdę bez powodu

@Beata

Mocno uwsteczniająca praca, handlowo brak szkoleń, rozwoju, możliwości awansu. W zupełności wystarczy podstawowe wykształcenie i doświadczenie np. w handlu częściami samochodowymi. Zadłużeni w obligach po uszy, jesienią będą spore zwolnienia.

Darek
@Adam

Panie Adamie, im szybciej Pan o nich zapomni tym lepiej.

@Marek

Po podstawówce kogoś by przyjęli? Poważnie? Niektórzy teraz to do sprzątania ulic najlepiej by magistra wołali

Kinga
@Beata

Widać że jesteś pracownikiem Moya, jesteś tą lub tym pod nickiem Beata która ma za zadanie wyprostować złe opinie ???????????? gdzieś tam wyżej podpisujesz się innym nickiem... Zadawaj pytania dyskretniej lub w inny sposób bo jesteś jak na tacy ????

Aleksandra
@Kinga

Ciekawa w sumie jestem po którym z pytań tak stwierdzasz i czemu w sumie. Chyba masz co do nich negatywne podejście skoro tak stwierdzasz. Można się dowiedzieć czemu?

TX

Widziałem teraz przed chwilą w ofertach, że sporo osób na stanowiska IT jest teraz potrzebnych. Mnie zastanawiają dwie opcje ta dla Administratora od Linuxa oraz od Windowsa. Myślicie, że w ogóle zarobki jakkolwiek się różnica miedzy stanowiskami? Który z systemów na oko jest w firmie popularniejszy? Gdzie więcej człowiek się narobi? : ) praca będzie wykonywana „biurko w biurko”?

NJ

Firma szuka ludzi do działu księgowości - jest ogłoszenie na stronie. Nie ma podanych widełek wynagrodzenia czy systemu premii - czy ktoś coś wie na ten temat? I co znaczą "benefity pozapłacowe"?

Motyl
@NJ

W tej firmie nie warto pracować nawet jako księgowy. Problem leży w podejściu do pracownika i traktowaniu go jak potencjalnego.. ech.

Aneczka
@Motyl

W biurze o jakim nastawieniu w tym momencie piszesz? Zastanawia mnie przy tym tylko to czy potrzebna jest jedna osoba na stanowisku księgowej czy to nawet większy dział? Samemu jest się w biurze? to jakiś open space?

Zaciekawiony

Czy po dniu probnym przyjmuja do pracy? I jak to wyglada z umową

Kasjer1989

Niech was ręka boska chroni od pracy jako kasjer w sieci paliw Moya. Wojewódzkie miasto a płaca to najniższa krajowa. Nawet w osiedlowym warzywniaku płacą więcej. 2000 zł na rękę przy galopującej inflacji w dużym mieście to kpin i obraza. Zmarnowane 4 miesiące życia. I wieczne tłumaczenia że jest kryzys covid albo inne i nie ma na nic pieniędzy. Obecnie mam pracę jako kasjer w innej dużej sieci stacji paliw. Zarobki minimum 3000 zł na rękę. I tutaj nie ma kryzysu?? nie ma też covida??. Serio, najbardziej dziadowska sieć stacji. Powtarzam, każda sieć płaci więcej. Trzeba być samobójcą żeby tutaj pracować.

Emmaa
@Kasjer1989

A jak wyglada praca na tej stacji ?

EO
@Emmaa

Myślisz, że po dwóch latach i tak mogło się coś w zasadzie zmienić? Tam w ogóle stali ludzie do teraz robią? Oferta w oko mi się nie rzuciła, ja to w ogóle kiedyś już patrzyłem tu na dział IT, teraz też wiszą oferty i jest właśnie na stanowisko „IT problem manager”, tylko ze raczej problemy innej kategorii są rozwiązywane? :D ogólnie to opisze mi ktoś sama rekrutacje? Jakie zadanie dają?

Kierowca ADR

Cześć wszystkim Chciałbym dowiedzieć się coś na temat pracy ciężarówki. Jak wyglądają umowy, działalność i jaki system pracy. Ile w rzeczywistości na umowie można zarobić netto a ile na działalności. Mam doświadczeniei zastanawiam się nad pracą w tej firmie Z góry dzięki za odpowiedź

ADR

Polecam firmę! jedna z lepszych w jakich pracowałem na rynku paliw. Obecnie pracuję na siebie i jestem zadowolony. Od początku: jedno z najlepszych szkoleń BHP, na jakich byłem gdzie ine zanudzono mnie na śmierć. Dużo wiedzy praktycznej z działu transportu (od pana Ł.) Ciągniki w dobrym stanie. Z minusów to sporo papirologii i rozliczeń, ale to urok pracy kierowcy ADR.

Bożena
@ADR

Co się działo na tym szkoleniu BHP, że tak zachwalasz? Kto je w zasadzie przeprowadza? Firma zewnętrzna czy może są zatrudniani do tego specjaliści? Mam doświadczenie, dlatego wstępnie pytam. Opisze mi ktoś aktualną strukturę biura?

Kasjerka Moya

Na początku wszystko było ok , ale teraz to poprostu szok co się dzieje , robisz czasem za 2 osoby na zmianie bo koleżanka albo kolega mają wszystko gdzieś , siedzą na telefonach , wychodzą ze stacji na papierosa a nie ma ich po godzinę czasu zgłosisz kierownikowi to i tak ma to w dupce, ale gębę drze po tobie jak po psie . Musisz płacić za wszystko za przeterminowany towar , za braki na sklepie , za błędy innych zero zrozumienia i przychylności a żeby liczyć na jakieś dobre słowo to chyba prędzej diabła człowiek by zobaczył . Dostajesz opierdziel za wszystko nawet jeśli do końca nawet nie jest coś twoja wina . Kierowniczka wredna , straszy , wypisuje w dni wolne nawet jak jesteś po 12 godzinnej zmianie nocnej i jak zwykły człowiek chcesz się wyspać nie da rady potrafi wypisywać , obrażać, winić za coś co tak naprawdę ona powinna ogarnąć bo to jest w jej interesie ale winni muszą być zwykli pracownicy . Poważnie myślę o zmianie tej pracy bo czuję się coraz gorzej psychicznie i fizycznie . Odrazu mówię że nie wiem jak jest na innych stacjach Moya ale na mojej jest tragedia niby na początku wszystko fajnie ładnie elegancko ma później się zaczyna jazda bez trzymanki .

Czy zdarzają się nadgodziny w Anwim S.A.?

Motylek 39

Witam. Czy jest tutaj może jakiś kierownik stacji. Chciałabym uzyskać odpowiedzi na parę pytań odnośnie ogarniania papierów.. faktur zbiorczych. Rozliczenia kasjerów

Daniel
@Motylek 39

Witam, szukaj dalej. Rodzinka i znajomi. Reszta do wyciśnięcia jak cytrynki. Mają w tym 23 lata doświadczenia i świetnie im to idzie.

Bronks

Witam Warto przyjść na kierowcę w systemie 5/5 jazda z gazem? Jak to wyglada od kuchni. Dzięki i pozdrawiam za odpowiedzi.

Gołąb
@Bronks

Dzień dobry..któryś z kierowców opiszę system 5/5 i jakie są zarobki takim systemie

Pik

Zastanawiam się dlaczego stacje Moya (usunięte przez administratora) swoich klientów ? Dziś (wtorek) dzień w którym niby jest promocja na paliwo Power,promocja polega na tym że ceny ON premium zrównują się z ON,owszem, cena przed południem ON 5.97,Power 6.14,w południe ceny się zrównały czyli jedno i drugie paliwo kosztowało 6.14 ???? ott taka "Promocja"i dlatego od dziś już nie tankuję na waszych stacjach.

ajent

witam ,czy warto rozpocząć współpracę na zasadzie ajent stacji?czy generowane dochody wyjdą na ponad 10 000? jak współpraca wygląda?

Tajny agent
@ajent

Tak. Warto. Bycie ajentem w Moya to bardzo fajna i pełna wyzwań praca. Będziesz miał możliwość szukania rozwiązań które skutecznie będą prowadziły do oszczdności a jeżeli takich nie będziesz miał to Ci utną etat. Jako właściciel jednoosobowej działalności będziesz mógł się wykazywać na kasie i prowadzić stację gdy nie będziesz miał ludzi bo nikt nie będzie chciał pracować za te wynagrodzenie. To jest bardzo fajna i pełna wyzwań praca. Koniecznie złóż do nas CV.

Przyszły ajent

Witam, z ciekawości jakbyście mogli mi odpowiedzieć: Jaki średni budżet daje Moya na ludzi i inne koszty stacji ?

Lola

Kierownictwo nie radzące sobie z personelem ciagle awantury między pracownikami. Przyprowadzenie dziecka do pracy przez kierownika do tego scedowanie zajmowania się nim na pracownika. Brak kompetencji i chęci rozwiązywania problemów między pracownikami. Ogólnie kierowniczka stacji jest nie kompetentna na to stanowisko

Aleksandra
@Lola

Tak w sumie to z czego wynika takie opisywane podejście do relacji pomiędzy pracownikami? Czemu oni sami jako dorośli ludzie nie umieją się dogadać? Jakiekolwiek integracje były tu kiedyś wprowadzane? Np., świąteczne?

Zostaw merytoryczną opinię o Anwim S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anwim S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Anwim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwim S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anwim S.A.?

Kandydaci do pracy w Anwim S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anwim S.A.