Stępień - Mazowszany

Radom

Opinie o Stępień - Mazowszany

dada 2010-11-05 15:10
a jak się ma podejście i traktowanie pracowników w biurze (usunięte przez administratora)?
yugo 2014-10-22 17:30
w biurze?, cały czas są przyjęcia ktoś przychodzi pracuje tydzień kto bardziej odporny nawet do roku (incydentalne przypadki)także niech każdy odpowie sobie sam jak jest w biurze. Rotacja okropna.
ziomek 2016-04-21 23:33
Hej, jak tu teraz z rotacjami o których pisał @yugo powyżej. Może teraz jest szansa na umowę o prace na czas nieokreslony?
maxim 2017-01-24 11:16
ciekawe kto wypisuje takie opinie, pewnie jacys życiowi nieudacznicy...
pracuś 2017-01-26 17:39
Maxim, w tej firmie, w biurze średni czas pracy to ok. jednego roku. Mocno średnią zawyża Agata, która pracuje ponad 5 lat. Po niej najdłużej pracujący pracownik ma ok. półtora roku pracy.
Odpowiedzcie sobie sami jak tam jest.
Zresztą zapewne i tak zniknie ten post. Na etransporcie, to cały wątek usunęli. Prezes czuwa.
* 2017-01-30 19:41
Czemu pracownicy mieliby usuwac wątek z etransortu o którym pisał pracuś? Przecież tam są opinie o firmach a nie o pracownikach..
nicki 2017-01-31 13:36
ale był jeden komentarz o pracownicy rzekomo - sama chciała zeby go usunac
mazurek z mazur 2017-01-31 13:42
Ciekawe, czy pracodawca tez moze z imienia i nazwiska opisac poczynania pracowników? np jakies dziwne zwolnienia lekarskie?
Zostaw swoją opinię o Stępień - Mazowszany - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stępień - Mazowszany