Stępień - Mazowszany

Radom

Opinie o Stępień - Mazowszany

Marian512 2009-08-12 16:26:44
kradzieje firma bez przyszłości nie ma co sobie nadziei robić umowa zlecenie i wszystko co moga zaproponować. Szkoda czasu i fatygi lepiej na portierni cieciować . unikać firmy dużym łukiem.
pracownik 2010-10-05 17:11:18
Przestrzegam przed tym pracodawcą. niestety bardzo dużo mówi o świetlanej wizji super pracy, która maluje się przed pracownikiem ( brak pokrycia z rzeczywistością). Po góra trzech m-c-ach Pan Prezes wyrzuca Cię z pracy nie podając powodu. Bardzo duża presja wywierana na pracowniku, brak zapłaty za nadgodziny.
dada 2010-11-05 15:10:03
a jak się ma podejście i traktowanie pracowników w biurze przez Pana Stępnia?
yugo 2014-10-22 17:30:31
w biurze?, cały czas są przyjęcia ktoś przychodzi pracuje tydzień kto bardziej odporny nawet do roku (incydentalne przypadki)także niech każdy odpowie sobie sam jak jest w biurze. Rotacja okropna.
Kupiec 2015-05-13 11:13:39
ziomek 2016-04-21 23:33:54
Hej, jak tu teraz z rotacjami o których pisał @yugo powyżej. Może teraz jest szansa na umowę o prace na czas nieokreslony?
Obecny 2016-11-09 10:35:45
Moim zdaniem yugo dla ciebie każdy pracodawca jest zły .
Jeżeli Stępień jest zły następny pracodawca jest też zły to ty zastanów sie może ty jesteś do niczego.
Ja pracuje 5 lat i jest OK . Niema sielanki ale jej dzsiaj nigdzie nie ma .
Nie wiem co ty bredzisz o tych umowach zlecenie bo tutaj każdy ma umowę o pracę więc nie wiem
skąd masz te informacje podejrzewam że tu nigdy nie pracowałeś !!!
A piszesz te brednie chyba z braku wiedzy albo pomysłu na życie.
Zostaw swoją opinię o Stępień - Mazowszany - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stępień - Mazowszany