Wysylkowa Witold Wiercioch

Łódź

Opinie o Wysylkowa Witold Wiercioch

Pracownik 2011-10-17 08:40:50
Witam. Pan (usunięte przez administratora) jako właściciel firmy jest obecny zaledwie kilka godzin w firmie. Połowa zatrudnionych osób jest jego prywatnymi znajomymi, którzy za wiele wyższe wynagrodzenie wykonują ułamek swoich obowiązków w porównaniu z "normalnymi" pracownikami. Pozostali pracownicy po pierwszej rozmowie na temat pensji odchodzą z firmy, za porozumieniem bądź wypowiedzeniem przez pracodawce. Średnio raz w miesiącu rozwiązuje się umowę z jednym pracownikiem, co przy obecnie zatrudnionych 6 osobach daje bardzo dużą rotacje a co za tym idzie znaczne utrudnia prace. Podsumowując odradzam pracę w firmie wysyłkowa.pl gdyż żaden pracownik nie zasłużył na warunki pracy, płacę, mobbing i brak szacunku do pracowników jakie w firmie Pana (usunięte przez administratora)występują.
Zostaw swoją opinię o Wysylkowa Witold Wiercioch - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wysylkowa Witold Wiercioch