Frigoopol

Opole

Opinie o Frigoopol

gucio 2011-10-16 21:34
Szczerze nie polecam tej pracy- można w krótkim czasie zwariować, kierownik(usunięte przez administratora)S. to chyba wszystkie rozumy pozjadał i traktuje wszystkich jak szmaty( taki mały obóz koncentracyjny). Szkoda marnować tu życie.Pracowałem tu przez jakiś czas i wstyd mi - naprawdę nie polecam!!!
elmo 2012-12-08 17:58
Praca dla (usunięte przez administratora). Kierownik ma na wszystko. Firma tylko obiecuje i wymaga. Pensja? Idealna dla emeryta lub studenta. W firmie panuje dezorganizacja i bałagan. Nie polecam
Niewolnik 2013-05-09 17:07
wypłaty słabe za to roboty bardzo duzo do głowy idzie dostac nigdy niewiadomo co cie czeka praca dla kogoś co ma stalowe nerwy pozdrawiam
pielgrzym 2013-05-09 22:30
(usunięte przez administratora) tak jak P. Kadrowa liczyć nie potrafi bo co wypłata to inna kasa. HANDLUJA WSZYSTKIM... NAWET GRUZEM. Firma plajtuje bo wszyscy tu rządzą. Ludzie wszędzie tylko nie tu!!!!!!!!!!

Emeryt 2013-08-09 10:02
Zarobić zarobisz jak będziesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od rana do wieczora i jak cię wcześniej nie wywalą :)
Emeryt 2013-08-19 08:35
Strasznie traktują jesteś tam niczym taki mały (usunięte przez administratora) :)
Tadek 2016-05-18 18:27
Wiesz co, no mi się wydaje, że po opolu przenieśli się do innego miasta, tylko nie bardzo pamiętam do którego, generalnie to jest zawsze dobry powód aby poszukać, aczkolwiek google mi w tym momencie nic nie mówi
dumny 2017-04-10 14:01
Ostrzegam przed tą firemką.Całe kierownictwo to tragedia.Mobbing jest totalny,donosicielstwo na porządku dziennym.Jezdziłem sam ciężarowym w sezonie,tachograf,od 14 do 19h na dobę.Nie polecam wręcz odradzam.Jeśli ktoś lubi być wyzywany to oki.
obiektywny 2017-07-24 14:23
Zgadzam się z dumnym.To prawda.Mało tego nie wypłacają nadgodzin.Stale człowiek jest dojony na wypłatach.Firemka dramat.
Zostaw swoją opinię o Frigoopol - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frigoopol