Opinie o Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk w Kartuzy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk w Kartuzy

Wiecie może, czy w Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk szukają chętnych na staż?

Klient Nowy wpis

Nie polecam, jestem zażenowanym profesjonalizmem

Pracownica Nowy wpis

Dzień 12.01.2018 rok. Widzę, że biuro szefowej jest ciągle na tapecie. Pracuję tu już czwarty rok. Nie widzę, by to co pisano poniżej było prawdą. W biurze jest wszystko zgodnie z zaleceniami. Mamy i kuchnię i toaletę. Bałagan? Każda z nas sprzątnie po sobie i jest czysto. Są dni oczywiście, kiedy nie wiadomo w co ręce włożyć, jednak nikt na bałagan się nie skarży. Szefowa wypłaty płaci jak w umowie, nie ma opóźnień czy jakiś rat, o ktorych byla mowa poniżej. Nasza załoga się nie zmienia bo lubimy się na wzajem i wspólnie dobrze nam się pracuje. Dlatego jest brak rekrutacji, jak na oje oko to plus. Palacze, sama palę, mamy wyznaczone miejsce do palenia, żadna z koleżanek się nie poskarżyła sobie na wzajem, by jej to przeszkadzało. Naprawdę jestem zadowolona a i migę się założyć że pozostae dziewczyny też. Po co robić burzę w szklance wody, sklro powodów brak?

Hanna

@ToTylkoJa, spotkała Cię taka sytuacja, o której wspominasz?

ToTylkoJa Nowy wpis
@Hanna

Hanna-> spotkała i co w związku z tym? Co to kogo obchodzi po takim czasie ;) .

Brałeś udział w rekrutacji do Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
jacek

może masz racje @Axxx, ale liczyłem na głosy pracowników, zawsze dobrze wiedzieć co w trawie piszczy i być przygotowanym

izunia

Drogie panie, z tego co widzę to nikt nie ma nawet zamiaru z pracowników wzięcia udziału w tej dyskusji. Więc gdyby się im to nie odwidziało to sugeruję napisać do nich email z przesłaniem swojej aplikacji, która bardzo szybko może do nich trafić. Jeżeli będzie pozytywne rozpatrzenie to na pewno się klient wszystkiegodowie.

Jako klientka jestem zadowolona z obsługi biura, nie wiem dlaczego ktoś w ogóle porusza temat obsługi biura na portalu dla pracowników. Właścicielka z tego co zdążyłam zauważyć, jest bardzo dobrym pracodawcą i za to dostaje niestety po d... między innymi jak widać na ww. opiniach. Nikomu krzywdy nie zrobiła, o czym również nikt nie pisze. Zastanawiam się skąd tyle złośliwości...może z zawiści !! Szkoda, że my Polacy jeszcze tak mamy!!! To przykre.

ToTylkoJa

Ja To nie są złośliwości, a klient wiele spraw nie wie. Nie wypłaciła za ekwiwalent za urlop po ustaniu st. pracy, kilka razy oberwałam za szefowej błędy, pozwala by członkowie rodziny z problemem alkoholowym obrażali jej pracowników. To są krzywdy!!!

_JA_

Może teraz jest już lepiej (oby), ale kilka lat temu, to pewne rzeczy właśnie nadawały się do gazety albo tv ;) .

Zuza

Skład biura ten sam czyli pracownicy dobrzy. Wszyscy piszecie o paleniu... Mnie to nie interesuje czy ktoś pali, czy po pracy pije. Liczy się wiedza i umiejętności księgowe a tego w tym biurze nie brakuje, jestem kilka ładnych lat klientką i nie zauważyłam by w jakikolwiek sposób mnie zaniedbywano a i dziewczyny pracujące w biurze chwalą sobie współpracę z właścicielką. Przy okazji właścicielka posiada szeroką wiedzę. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Marika

skład jest cały czas ten sam więc nikogo nie zatrudniono. Właścicielka nałogowy palacz z mierną wiedzą . Koleś w biurze z ewidentnym problemem alkoholowym.

W biurze jest wyznaczone pomieszczenie , w którym wolno palić papierosy w ogólnej sali nie pali się . Jeżeli ktoś próbuje wyrazić swoją opinię , to niech pisze prawdę . Może i słabe biuro , ale widocznie osoba , która była na rozmowie nie była mocna , z moich informacji są osoby chętne do podjęcia pracy w biurze .

szef pali..............ogólnie słabe biuro......., wiedza osoby zarządzającej na poziomie miernym.......

Latem ubiegłego roku byłam tam na rozmowie o pracę i nie polecam. (usunięte przez administratora) Czy w XXI wieku pali się papierosy w zakładzie pracy?? Raczej we wszystkich jest zakaz, wszyscy wychodzą palić na dwór. Jeśli ktoś ma zamiar się truć na własne życzenie, śmierdzieć papierosami wracając z pracy to praca idealna dla Ciebie.

joana

Nie trzeba skończyć rachunkowości. Niestety już nie pracuję w tej firmie- znalazłam o wiele lepszą pracę.

joana

Co na temat zarobków ? Średnie. Zależy za jaki zakres obowiązków bo są dość obszerne. Szału nie ma. Trzeba być oddanym w tym zakładzie pracy. Pensja wypłacana przy dobrych wiatrach 10 każdego miesiąca- nigdy wcześniej ! Czasami też w ratach, ale to wszystko wybaczalne bo właścicielka biura jest bardzo w porządku. Właściwie właścicielka i klienci są jedynym pozytywem w tej firmie.

ktoś

Też kiedyś tam pracowałam, ale z pkt 1 się nie zgodzę. Znalazłam lepszą ;) . Warunki pracy- ogólnie- mogły być lepsze i nie mam na myśli jedynie czystości. Atmosfera w pracy była średnia. Obecnie mam lepszą.

anonim1

Pracowałam również w tym biurze i mam nieco odmienne zdanie. 1. Właścicielka - lepszej nie znajdziesz, 2. Pensja - może być (ja nie dostawałam w ratach) 3. Czystość - no mogłoby być lepiej - lecz nie jest najgorzej (gdyby każdy pracownik biura sprzątał po sobie byłoby zdecydowanie lepiej) 4. WC - jest 5. Koleżanki z pracy - straszne plotkary... wszystko o wszystkich wiedzą i to jest duży minus pracy z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!! 6. Dzieci - jedno z nich jest ......... - nie powinno być w biurze ogólnie ujmując (słownictwo !!!!!!!!)

Moga tam pracować osoby, którym nie wolno samodzielnie myśleć. Mają robić co im się każe z uśmiechem na ustach, nie wolno mieć własnego zdania. To są słowa jednego z dzieci szefowej. Błędy szefowej spychane są na pracowników, pensje wypłacane są na raty, warunki bytowe poniżej średniej. Jeśli szukasz sensacji z życia osobistego całej rodziny (usunięte przez administratora) lubisz ploteczki, jesteś dwulicowy, nieszczery i nie zależy ci na ogrzewaniu, wc i czystym biurze - to jest to praca dla ciebie. Powodzenia ;) .

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk - Kartuzy

Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Zamkowa 14A
    83-300 Kartuzy