KONIK CENTRUM JEZYKOWE

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KONIK CENTRUM JEZYKOWE

Jolanta

Podobno firma daje premie na święta. Ile one wynoszą? Może ktoś dać znać z pracowników?

Bibi
@Jolanta

Premie marne za święta grudniowe i nowy rok 100e niech sami (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Bibi

Zawsze lepsze coś niż nic. A nie dostajecie żadnej premii w normalne miesiące bez świąt? Np. teraz w marcu?

Bibi

Zgadza się szczera prawda

50e Wielkanoc, 100e Boże Narodzenie

@Jolanta

Zawsze warto pytać ????????

Małgorzata Nowy wpis
@Bibi

A co to za dyskryminacja świąt przepraszam bardzo? :/ To już nie mogli zrobić po równo 75 i 75? Zajączkowi teraz będzie przykro. No ale to świąteczne premie, a co z innymi? ;)

@Małgorzata

Za Boże Narodzenie i nowy rok 100 euro

Zuza

Podpowiedzcie co aktualnie dzieje się w firmie, a może potrzebują pracowników?

iza46

Moja ciocia wyjeżdżała z konika, teraz jest na emeryturze, ale miło wspomina pobyt w rodzinie i współprace

mmm

maja dużo fajnych ofert i premie na święta. polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KONIK CENTRUM JEZYKOWE. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
kaskaj

Mogę polecić tą firme, wyjeżdżam już od 2 lat i jestem w miare zadowolona. Kasa na czas, ale miałam mały problem na miejscu z rodziną, ale jakos sie ułożyło. pomogła mi jedna z koordynatorek, rozmawiała z rodziną, także nie moge im nic zarzucic

grazyna

ZGADZAM SIE!!! BARDZO LUBIE ROZMAWIAC Z PANIAMI Z KONIKA PRZESYMPATYCZNE KOBIIETKI A FIRMA JEST SUPERN I DOBRE ZAROBKI!!! POLECAM!!!

gss

Chodzi Pani o atmosferę w firmie? Jeśli tak to panie tam są bardzo sympatyczne, nie traktują ludzi z góry, tak jak to robią w niektórych firmach

gss

w koniku nauczyli mnie języka za darmo i dzięki nim mogłam wyjechać i zarobić pieniążki, jestem im wdzięczna

malgorzata
@gss

mam zamiar wyjechac z nimi słyszalam dobre oppinei, tylko ze ja chce w frankfurcie znajda cos dla mnie?

@malgorzata

Tak, mają oferty na terenie całych Niemiec, więc na pewno coś się znajdzie

zosia

nie narzekam, firma w porządkiu

Barbara

Jestem bardzo zadwolona że wyjechałam z nimi trafiłam na fajną rodzinę, do tego mam dobre zarobki i moge ćwiczyć dalej jezyk, na tym mi zależało

ala

cały czas mają pełno ofert, szczególnie dla opiekunek i zapewniają naprawde dobre warunki

Zostaw merytoryczną opinię o KONIK CENTRUM JEZYKOWE - Głogów

KONIK CENTRUM JEZYKOWE