Opinie o IT Connect w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie IT Connect. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie IT Connect o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT Connect w Warszawa

Ninja

Ta firma to chyba wlasnosc Orange. Maja oferty tylko w Orange. Namawiaja na umowy smieciowe i daja smieszne stawki. Smiechlem jak uslyszalem.

Elżbieta
@Arkadiusz

A to z czym jest lepiej? Właśnie dobrze byłoby mieć jakieś porównanie, bo czasem to ludzie mają takie podejście, że dobrze tylko tam, gdzie nas nie ma. Więcej zarabiasz?

Kiedy dostane informacje zwrotna z procesu rekrutacji. Wydzwaniam do rekruterki i cisza!!?

@Mirka

Jeśli chodzi o czas od aplikacji do naszego kontaktu, to może się on różnić. Czasem kontaktujemy się z kandydatami tego samego dnia, najczęściej po upływie kilku dni. Zdarzają się jednak sytuacje, że odzywamy się do kandydatów nawet po 2 tygodniach. Wszystko zależy od ilości projektów, które aktualnie prowadzimy i statusu samego projektu - część bywa wstrzymywana po stronie klienta. Wracamy wtedy do kandydatów po ponownym uruchomieniu procesu. Najwięcej aplikacji dostajemy na stanowiska juniorskie, które nie wymagają kilkuletniego doświadczenia.

na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko Analityka biznesowego. pracodawca oferuje system hybrydowy. fajna opcja, wiecie, w które dni pracuje się z domu? widzę, że firma proponuje również długofalową współpracę. w takim razie, na jak długi okres można dostać umowę? :) myślę o złożeniu aplikacji i stabilnym zatrudnieniu :P

@Michaśka

Jeśli Kandydat pomyślnie przejdzie pierwszy etap rekrutacji zostaje zarekomendowany do Klienta i to właśnie u niego przechodzi następne etapy. Jeśli Klient jest zainteresowany zatrudnieniem Kandydata istnieje możliwość negocjacji warunków zatrudnienia. W tym wypadku Rekruter stara się wynegocjować warunki jak najbardziej odpowiadające oczekiwaniom Kandydata. Czas trwania zatrudnienia, jeśli nie jest przewidziana długofalowa współpraca jest zależne od wielu czynników, m.in. od czasu trwania projektów.

Dzień dobry. O ile co najmniej roczne doświadczenie w pracy w charakterze analityka, łatwo wywnioskować po analizie CV, to chętnie się dowiem, jak w toku rekrutacji sprawdza się pozostałe wymagania na stanowisko Analityka Biznesowego, takie jak zdolność myślenia analitycznego, a zwłaszcza znajomość Excel, PowerBI i Power Point? Co do etapów rekrutacji, to zauważyłem, że przeprowadza się rozmowę z rekruterem, po której następuje spotkanie z klientem. Zastanawia mnie więc, na którym z tych etapów następuje praktyczne odniesienie się do tych kryteriów, które jak rozumiem decydują o wysokości wynagrodzenia?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry. Podczas rozmowy z rekruterem kandydat zazwyczaj jest wstępnie pytany o doświadczenie w danej technologii lub o daną umiejętność. W drugim etapie, czyli rozmowie z klientem, te umiejętności są weryfikowane praktycznie, często w formie zadania rekrutacyjnego.

Graźka Nowy wpis
@Pracodawca

O, dobrze wiedzieć, bo ja tez chciałabym wysłać cv. na analityka. Co do tego zadania, czy robi się je w domu i ma się jakiś czas na wykonanie zadania, czy trzeba jechać do biura i tam robi się to zadanie??

Pracodawca Nowy wpis
@Graźka

Jest to kwestia zależna od klienta. Kandydaci dowiadują się o wszystkich szczegółach w toku rekrutacji.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w IT Connect? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Odkąd jesteśmy aktywni na GoWork, usunięty został jeden komentarz - zdecydowanie wykraczający poza normy dobrego smaku, dodatkowo niezwiązany z naszą działalnością oraz celem tego portalu.

@Kandydat

Hej, a na jakie stanowisko to była rekrutacja? Wgl czy rekruter zapewniał, że jakakolwiek odpowiedź będzie i ktoś się odezwie? I mnie interesuje, ile sam proces rekrutacji trwał?? Zastanawiam się sama nad wysłanie cv i ciekawa jestem tego procesu.

@Kandydat

W okresie świątecznym część z naszych rekruterów przebywa na urlopie. W takiej sytuacji prosimy o kontakt na główny numer firmy lub do działu rekrutacji. Oba numery znajdzie Pan/Pani na naszej stronie w zakładce kontakt. Przypominamy, że nasi pracownicy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

@Pracodawca

A nie warto czasem poinformować o urlopach kandydatów? :) Generalnie w innym czasie, tym nieświątecznym zawsze dajecie feedback? Ile maksymalnie czeka się za odpowiedzią, od momentu odbycia się rozmowy kwalifikacyjnej?

Tak, nie pozostawiamy kandydatów bez wiadomości zwrotnej i staramy się utrzymywać z nimi kontakt w czasie trwania procesu ;) Czas oczekiwania na feedback zależy od postępu rekrutacji po stronie klienta.

Zaintersowany
@Pracodawca

@pracodawca A dajecie tez informacje zwrotna, gdy nie zapraszacie kandydata na rozmowę?

@Zaintersowany

Niestety nie jesteśmy w stanie udzielić feedbacku wszystkim aplikującym, ze względu na ilość aplikacji. Nawiązujemy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

@Pracodawca

A jak ktoś wyśle cv mailowo to dostaje chociaż informację automatyczną, że jego aplikacja wpłynęła? Można samemu dzwonić i się dowiadywać o wynikach rekrutacji jak komuś bardzo zależy? Jaki jest maksymalny czas, w którym odzywacie się do kandydatów?

Wszystkie CV, które otrzymujemy mailowo trafiają od razu do naszej bazy kandydatów. Rekruterzy są oczywiście dostępni, więc w razie pytań lub wątpliwości można śmiało kontaktować się z nimi telefonicznie lub mailowo. Czas oczekiwania na kontakt od nas może być bardzo różny w zależności od procesu i od ilości aplikacji, które otrzymamy. Pytania odnośnie konkretnego procesu prosimy kierować na adres email rekrutacji: rekrutacja@itconnect.pl :)

Mirka
@Pracodawca

A jaki jest przedział czasowy od-do, który czeka się na kontakt? Można wiedzieć na jakie stanowiska wpływa najwięcej rekrutacji?

@Mirka

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie IT Connect? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Full_stack

Witam zastanawiam się na złożeniem cv ze względu na możliwość pracy zdalnej, i mozliwosc wlasnych pomysłów, mam 2 lata doświadczenia powiedziałbym ze juz mid. Czy warto tutaj pracować? Jaka atmosfera oraz czy rotacja jest duża?

@Full_stack

Właśnie, fajnie jak ktoś by o tym opowiedział. Ja też jestem zainteresowana pracą zdalną. I czy praca zdalna tutaj oznacza też pracę asynchroniczną i nie ma wyznaczonych godzin pracy? I ile wynosi tutaj dodatek dla pracownika z racji pracy z domu np. na pokrycie rachunków?

tiaa
@Full_stack

Jasne .. 2 lata I MID .. ja mam 20 lat udokumentowanego doswiadczenia w IT i takich po 2-3 latach czesto zdarza mi sie rekrutowac (byc wraz z HR przy rozmowach ) .. pokory .. pokory brakuje

Duża rotacja w zespole rekrutacji. Dziwna atmosfera musi tam być.

@Kandydat

Bardzo dziękuję za opinię. Rotacja w zespole jest rzeczą zupełnie normalną. W naszym zespole rekrutacji pracują osoby z różnym stażem, dlatego nie sądzimy, że powinna nas ta sytuacja niepokoić. Przykro nam, że Pan/Pani odebrał/a negatywnie atmosferę u nas w firmie. Stawiamy na przyjacielskie kontakty, ale rozumiemy, że każdy ma indywidualne podejście do tej kwestii i nie wszystkim może to odpowiadać.

Franciszek
@Pracodawca

Witam. Przejrzałem Państwa ogłoszenie i biorąc pod uwagę wymagania uważam, że z powodzeniem mógłbym ubiegać się o posadę Młodszego Inżyniera Infrastruktury. Proszę jednak o informację, czy zatrudniają Państwo na umowę o pracę na czas nieokreślony? W ogłoszeniu wymieniono umowę zlecenie oraz kontrakt b2b. A to nie są rozwiązania dla mnie. Proszę również dodać, czy prócz proponowanej kwoty 6500 - 7500 zł brutto (zlecenie), są również premie?

@Franciszek

Dzień dobry. W sprawach rekrutacyjnych proszę pisać na adres rekrutacja@itconnect.pl, tam wiadomość zostanie przekierowana do rekrutera, zajmującego się tą konkretną ofertą pracy, który postara się odpowiedzieć na wszystkie powyższe pytania. W razie wątpliwości rekruter skontaktuje się z Klientem, dla którego prowadzona jest rekrutacja.

@Pracodawca

To czy składając CV do działu rekrutacji, można liczyć na stabilne zatrudnienie? Umowa o pracę na czas nieokreślony wchodzi w grę? Poszukuję pracy, gdzie firma zapewni mi stabilność. Czy tutaj można na nią liczyć? Pomimo rotacji w zespole...

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji wewnątrz naszej firmy. Wszystkie dostępne oferty na naszej stronie są prowadzone dla naszych Klientów. W przypadku prowadzenia rekrutacji do naszego biura forma zatrudnienia jest już indywidualnie dostosowywana do zatrudnianego pracownika. Na okres próbny preferujemy umowę zlecenie z możliwością przejścia później na UoP.

@Pracodawca

A prawami pracownika na takiej umowie zlecenie? Czy pracownik ma prawo np. do płatnego urlopu, czy płatnego L4 jak na umowie o pracę? UZ tego nie gwarantuje, ale może firma sama z siebie oferuje takie rzeczy, aby pracownik czuł się bezpiecznie podczas pracy??

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli ma Pan/Pani dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące oferty proszę o wiadomość na adres rekrutacja@itconnect.pl.

@Pracodawca

A tutaj nie można się dowiedzieć? Tak pomyślałem, skoro i tak już odpisujecie na komentarze. Rozumiem, że ta oferta jest nadal aktualna? A czy każdy dostanie odpowiedź na aplikację? Bo nie wiem, czy tak czy jak w niektórych firmach trzeba czekać w nieskończoność.

Na naszej stronie widnieje kilka rekrutacji na Analityka Biznesowego i nie wszystkie są przeprowadzane dla tego samego klienta. Z tego powodu szczegóły oferty mogą się różnić i warto w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z działem rekrutacji. Jeśli oferta widnieje na naszej stronie oznacza to, że rekrutacja nadal trwa. Nasi rekruterzy kontaktują się tylko z wybranymi kandydatami. A jeśli okaże się, że po wstępnych Twoja kandydatura nie zostanie przyjęta, rekruter wróci z wiadomością zwrotną.

Nik
@Pracodawca

Czyli sztampowe teksty ctrl c/ctrl v. I wy uważacie się za firmę z którą warto pracować??? It connect trzeba omijać z daleka.

Lech
@Pracodawca

Dla kogo aktualnie szukacie analityka biznesowego?

@Lech

Niestety tajemnica handlowa uniemożliwia nam podawanie takich informacji do wiadomości publicznej. W celu uzyskania informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą Rekrutacją pod adresem rekrutacja@itconnect.pl.

Kamil
@Pracodawca

Z czego wynika liczba 15 otwartych właśnie procesów rekrutacyjnych, 15 czynnych ogłoszeń? Czy Wasza firma jest pośrednikiem, między pracownikiem, a firmą, która potrzebuje osoby zdolnej wykonywać dla niej określone zadania? Przy stanowisku Product Owner IT, nie widzę informacji ani o zakresie pensji, ani wyjaśnienia, czy jest to stałe zatrudnienie. Wspomniano jedynie o u. zlecenie lub kontrakcie b2b. Kto byłby więc moim pracodawcą, Państwo, czy Wasz klient i czy możliwe jest zatrudnienie na UoP?

@Kamil

Panie Kamilu, nasza firma zajmuje się rekrutacją i/lub zatrudnieniem dla naszych Klientów, stąd taka liczba ogłoszeń zamieszczonych na naszej stronie. W ofercie na Product Owner'a zostało wspomniane o długotrwałym zatrudnieniu, natomiast w pozostałych kwestiach prosimy o kontakt z naszym Działem Rekrutacji (rekrutacja@itconnect.pl).

Michaśka
@Pracodawca

Skoro na danym stanowisku nie jest przewidziana długofalowa współpraca to na jaki mniej więcej czas dostaje się umowę? Czy Państwo jako pośrednik mogą dać rekomendacje i polecenia dla danej osoby? Lub czy mogą Państwo negocjować w imieniu pracownika warunki zatrudnienia?

@Michaśka

QWERTY

Ktoś pisał, że większość osób jest na umowę o pracę zatrudniona i już byłem chętny aplikować, ale widzę, że w ogłoszeniu na architekta korporacyjnego jest kontrakt b2b podany, a ja się nie znam na tym. Czy to się opłaca? Tam 20-30 tys podali zarobków, a na umowie ile dla porównania?

Krzysztof

W żadnym stopniu nie zgadzam się z tą opinią. Większość osób w biurze zatrudniona jest na UoP, chyba że jest się studentem - wtedy UZ wychodzi bardziej opłacalnie dla samego zatrudnionego. Jest się od kogo uczyć - ludzie tutaj pracują od 1 roku do kilkunastu lat. Kimkolwiek jesteś, szkoda, że masz taką opinię o byłych współpracownikach.

pw

Biuro Itconnect to raczej miejsce dla takich mało ambitnych i nie wierzących w siebie pracowników. Właściciel dorabia się ich kosztem i "szafa gra".

Sabina
@pw

Nie rozumiem, a czemu sądzisz że pracują tam mało ambitni ludzie? Nie ma tu możliwości na rozwój? Czy pensja by mogła być większa niż jest?

kojot-k

Pracując w biurze tej firmy dostaniesz najniższą krajową na umowę śmieciową i zero rozwoju. Nie ma szkoleń i ogólnie nie ma od kogo się uczyć.

Edward
@kojot-k

To, jakie są wtedy dobre strony robienia dla nich, że ludzie podpisują umowy i robią? Duże mają wymagania od kandydata i co jest do roboty od poniedziałku do piątku? Bo weekendy wolne macie?

Ninja

Arkadiusz
@Ninja

To nie jest własność Orange

Bronisław
@Arkadiusz

Doradztwo personalne IT i outsourcing. Jak u nich robisz to opisz trochę, jak Ci się u nich pracuje? Przymierzam się do wysłania cv na architekta rozwiązań. Stawka 20000-30000 zł netto + VAT. Tylko, czy to praca "na stałe" z możliwością przejścia bezpośrednio do klienta, czy tylko do końca danego projektu?

Arkadiusz
@Bronisław

Zapomnij o tej takiej kasie w tej firmie. Jest opcja przejścia do klienta. Ja przeszedłem, ale na dłuższą metę lepiej pracować dla US. Odszedłem i nie żałuję.

Elżbieta

nogik

Przede wszystkim w tej firmie liczy się doświadczenie @sekor, nie przyjmują tak od razu po studiach, no chyba, że rzeczywiście zdążyłeś złapać te 3 lata doświadczenia. Sama umowa jest atrakcyjna bo zawiera pakiet dodatków

ech
@nogik

Bzdura, biorą ludzi w trakcie studiów

Tomasz

Czy są jakieś zmiany w firmie? Szkoda, że nikt nie pisze.

Zostaw merytoryczną opinię o IT Connect - Warszawa

• Jak się pracuje w IT Connect?

Zobacz opinie na temat firmy IT Connect tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT Connect?

IT Connect

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042