Opinie o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Bagietka o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka w Radziszewo

Klient

Pozdrawiam młodziutką i przemiłą sprzedawczynię z Drawska Pomorskiego z Hosso, która pomimo ogromu ludzi i będąc sama obdarowywała każdego uśmiechem:) Takich pracowników powinniście docenić i mam nadzieję że jeszcze ta Pani tam wróci, bo od września ani razu nie widziałem tej Pani. Przesympatyczna obsługa i chleb bardzo dobry.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Piekarnia Bagietka?

Niezadowolona

Według ich oferty 3800 do nawet 4300 brutto, ale nie wierz w to. Przez pierwsze 3 czy tam 2 miesiące lecisz na zleceniówce a później jak już jesteś na umówie o prace to zarabiasz najniższą krajową. Na prawdę jak nie masz noża przy gardle nie idź tam, szkoda nerwów. Nawet jak musisz to każda inna oferta będzie lepsza niż praca w bagietce.

Z ręką na sercu nie polecam tej pracy nikomu, jeżeli szanujesz swoje zdrowie i nie chcesz się wykończyć nerwowo to trzymaj się od tej pracy jak najdalej. Pracowałam jako ekspedientka i powiem tak płacić trzeba za wszystko za inwentaryzację w których błędy robią panie z biura za przeterminowane produkty bo jak to mówi jedna z pań kierowniczek zwroty nie są uwzględniane, pomylisz się przy liczeniu na inwentaryzacji twój pech bo ty nie masz prawa się pomylić mylić mogą się tylko panie z biura ale to i tak ty za to zapłacisz ciasto wyschnie i stracić na wadze to też za to zapłacisz. Naliczanie wynagrodzeń to dla pracownika wróżenie z fusów jak dostanie pensję to wtedy się dowie ile zarobił wszystko chyba zależy od humoru pani która je nalicza. No i oczywiście najważniejsza rzecz ekspedientka i nie daj boże jej dzieci nie mają prawa chorować bo od razu odczuje to finansowo. Tak więc napiszę jak na początku TRZYMAJCIE SIĘ OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ!!!!

Wróg

Szczera prawda . Szef jest tak chory na punkcie tej firmy że nawet w każdą niedzielę rano jest na firmie, żeby kontrolować . (usunięte przez administratora) sami są mało warci dlatego też innych tak traktują . Pogoń za kasą.

Niezadowolona

Powiem szczerze, że ze strony firmy nie odczułam żadnych negatywnych zachowań, ale może to kwestia tego, że przepracowałam tylko niecałe 2,5 miesiąca. Na szczęście tylko tyle bo faktycznie praca psychicznie wykańcza. Odpowiedzialność za wszystko, od sprzątania po rozliczenia, robienie zamówień i cała masa innych rzeczy. Przy zatrudnieniu na rozmowie zostałam poinformowana o tym, że zamówienia są wykonywane przez inne osoby, nie przez pracowników. Jakie było moje zdziwienie gdy w całym natłoku innych obowiązków doszło właśnie robienie zamówień. Praca samemu na cały sklep (w czasie lockdownu) kolejka do samych drzwi, ledwo szło się ze wszystkim ogarnąć. Każdego dnia, nawet tego wolnego stres czy aby na pewno wszystko było dobrze zrobione, czy o niczym nie zapomniałam (praca na okrągło nawet w dzień wolny nie dało się odpocząć myślami). Zespół niezgrany, kablowanie w każdej sprawie, słaby kontakt z kierownictwem, odsyłanie na inne punkty nawet te poza docelowe miasto o czym również nie było informacji na rozmowie kwalifikacyjnej. Jesteś studentem? A więc chcesz zarobić decydujesz się na umowę zlecenie, masz być na każde zawołanie kierownika. Zwroty, błędy w inwentaryzacji, przeterminowane produkty trzeba opłacić, potwierdzam. Systemy na kasie tak opóźnione, że jedyne czego można dostać to kur**cy. Jedna wielka pogoń za kasą bez patrzenia na pracownika i jego potrzeby czy docenienie. Szkoda nerwów na tego typu pracę. Do tej pory mijając wszelkie pochodne firmy (artisan, bagietka) mam ataki paniki czyli swego rodzaju cierpię na PTSD mówiąc oczywiście w sposób żartobliwy, taki śmiech przez łzy (oczywiście w momencie kiedy się tam nie pracuje, bo jeśli pracujesz to łzy lecą prawdziwe). No i wisienka na torcie, obserwacja z każdej strony przez kamery i regularne telefony pt. „Dlaczego robisz to, a nie to. O tej porze już powinnaś mieć wszystko wyłożone a utarg powinien sięgać milionów”. OMIJAĆ TO MIEJSCE DLA WŁASNEGO SPOKOJU I KOMFORTU PSYCHICZNEGO. I żeby nie było dlaczego sprawa nie była zgłoszona do PIPu, nie było wobec mnie mobbingu więc nie miałam czego zgłaszać, uciekłam nie mając pracy na zaś. Człowiek który nie ma nic decyduje się na ucieszne z jedynego dostępnego miejsca pracy nie robi tego bez przyczyny. Ach i warto dodać bo chyba nikt nie wspomniał, wszelka papierologia (umowy zlecenie tylko miesięczne wiec co miesiąc podpisujesz kolejna umowę) wysyłana za pośrednictwem dostawców a wiec wasze dane idą w pięknej kopercie w żaden sposób nie zapieczętowanej, (zwykła biała koperta z imieniem i nazwiskiem zapisane zwykłym długopisem) w łapki dostawcy towaru czyli kogoś kogo nie znacie i firma prawdopodobnie też tych dostawców nie zna, aleeee utargi to już są w specjalnych zabezpieczonych kopertach. Jeszcze raz nie polecam nawet w momencie kiedy nie masz innego wyjścia, lepiej iść do pośredniaka.

Wróg

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi!!! Szefostwo i kierownicy to pier.... (usunięte przez administratora) materialiści z zerowym szacunkiem do pracownika. Czemu tak twierdzę,, przyjdź i zobacz sam " Ale odradzam w 100% . Życzę im przetrzepania tej brudy od papierów po czystość żeby tą budę zamknęli raz na zawsze . Pozdrawiam wszystkich od sprzedawców po kierowców a tym bez duszy głęboki ch do D .

Czy w Piekarnia Bagietka zatrudniani są obcokrajowcy?

Są zatrudniani ludzie z Ukrainy, ale jest problem z załatwianiem dokumentacji. Z reguły są zatrudniani przez Agencje co się wiąże z niższymi zarobkami. I zależy jeszcze gdzie, bo na produkcję lub kierowców jest mniejszy problem. Gorzej, gdy jest bariera językowa jeśli chodzi o sprzedawcę.

Tak. U mnie w miejscu gdzie pracuje jest więcej Ukraińców niż Polaków ????

Na rozmowie rekrutacyjnej jest mowa o możliwości rozwoju. Po 1 tygodniu pracy przekonujesz się, że papier toaletowy się lepiej rozwija. Pracowałam miesiąc, złożyłam wypowiedzenie i zrobili wszystko, bym w ten sam dzień zniknęła. Bylam świadkiem płaczu pracowników, nerwów, zastraszania, zmuszania do wykonywania nie swoich obowiązków. Mówią, ze jest za duzo pracowników, przy czym nie wiesz w co jako 1 włożyć ręce, bo obowiązek za obowiązek. Nie polecam. Widać, że nic sie nie zmieni, kwestia właścicieli i ludzi, których zatrudnili jako wykonujących ich rozkazy. Im jest dobrze, biznes sie kreci. A Ty, marny pracowniku?

Po rozmowie rekrutacyjnej , stwierdzam że nie ma sensu tam iść do pracy, szkoda czasu i zdrowia . Średnia krajowa plus premia od sprzedaży o ile coś polecasz i dasz radę utargować dobry utarg . Za wszystko płacisz inwentaryzacja , niski utarg , za duże zwroty . To jest jakaś kpina a nie praca.

Klient

Sklep Gryfino Krasińskiego - totalna masakra Ukrainka która to tam pracuje, oszukuję na resztę lub liczyć nie potrafi nie rozumie co klient chcę kupić , kogo oni w ogóle zatrudniają tam , Co chwile inni pracownicy ! Ceny z kosmosu . Asprod który jest obok jest tańszy i lepszy !!!

Bagietka coraz bardziej spada na psy, zero poszanowania pracownika, premia? Zapomnij. Ceny coraz większe, oczekiwania bóg wie jakie. Kierowniczka ? Mentalnie poziom 15 latki. Szefowa? Wyżej głowę ma niż... dramat ! Zdecydowanie omijać szerokim łukiem

marek

Nie polecam. Kandydowałem na jedno ze stanowisk biurowych. Rozmowa dosyć standardowa, dużo gadania mało konkretów odnoscnie warunków pracy. Następnie dzień próbny, na którym dowiaduje się, że są na mnie zdecydowani. Dalej brak konkretów odnosnie warunków zatrudnienia, brak feedbacku czy są w stanie spełnić moje wymagania finansowe więc uznałem, że tak. Ogólnie dogadaliśmy się że rozwiązuje umowę z pracodawcą i stawiam się do pracy u nich. Niestety po rozwiązaniu umowy zostawili mnie na lodzie - brak odbierania telefonów przez panią kierownik, tylko lakoniczny SMS że jednak wolą kogoś innego. Podsumowując jakąś masakra i robienie wody z mózgu. Profesjonalizm 0%. Koniec końców pewnej dobrze wyszło, lepiej nie zaczynać tej współpracy skoro takie cudowne podejście mają do ludzi.

Kandydatka
@marek

Dzięki za Twój wpis ! Już wiem, że nie warto aplikować. Tak na marginesie daj znać na jakie wymagania finansowe teoretyczne się zgodzili ( tzn. przemilczeli)

Ciekawa Polka

Jakie jest mc wynagrodzenie w Bagietce jako Sprzedawca, chcę się upewnić zanim podejmę pracę i jak to wygląda z umowami w tej firmie?

Weteran pracy Dżordż
@Ciekawa Polka

Wynagrodzenie bardzo dobre - mam średnio 4000 brutto miesięcznie. Umowa na okres próbny. Jak się starasz to od razu dostaniesz na czas nieokreślony. Często Szef do nas wpada na wizytę, a jak jest dobrze to da premię.... Tak byłoby idealnie ...

@Weteran pracy Dżordż

?????? Pracuje półtora roku i nigdy tyle na oczy nie widziałam

@Weteran pracy Dżordż

Szef? A to śmieszne bo szef nie przyjeżdża do swoich bagietek.

Yyyyyy

U nas był raz na te półtora roku

@Yyyyyy

Czy masz może nr telefonu do biura. Do kiedy wypłacane są wypłaty. Pracowałam 7dni w poprzednim miesiącu i spodziewałam się wypłaty do 10tego. Ale do dziś nic nie przyszło na konto.

Na zleceniu wypłata wpłynie dopiero 15go, na umowie o prace zazwyczaj 10go wieczorem, a jak przytrafi się akurat weekend to potrafi wpłynąć niestety w pn.. I nie ma co prosić o kwitki z wypłat- nie dają i już.. :////

Jak pracowałaś na umowę zlecenie wypłata będzie 15

jdkajd
@Yyyyyy

Dzięki Wam za odpowiedzi, Pisalam juz do nich i dowiedzialam się rzeczywiscie ze do 15.. :/

@Ciekawa Polka

Nawet sie nie waz tam iść, szkoda twohego zdrowia i czasu

Aaaaaaaaaa
@Yyyyyy

Co za firma daje wynagrodzenie 15???????? Serio nie polecę nigdy nikomu tej firmy

Pracować #

Pracował ktoś w Bagietce? Po jakim czasie dostaliście umowę o pracę pracje już 2 miesiąc i jestem nadal na umowie zlecenie.

Pracuję
@Pracować #

Pracuje od czerwca i mam umowę zlecenie. Podobno ludzi po 3latach pracy zwalniają, a wolą na umowę zlecenie brać szok

Pracować #
@Pracuję

Ja nie zadałam pytania by w ten sposób uzyskać odpowiedź, jak chcę się konśliwie odpowiadać to lepiej wogóle się nie wypowiadać, zresztą ludzie podobno też może sami rezygnują.. Ze mną pracują ludzie co pracują w tej firmie 5 lat i nie mają zastrzeżeń.... Na początku zawsze jest umowa zlecenie w każdym zakładzie pracy. Moje pytanie było inne i inaczej zinpretowane a odpowiedź to wg. Bez komentarza.

Nieznana
@Pracuję

Taka prawda. Ludzi nie szanują ani trochę. Co innego mówią a co innego robią.

@Pracować #

Hmm???? to może warto spytać tych osób co pracuja już 5lat ???????? skoro pani z nimi pracuje...

jdkajd
@Pracować #

Pierwsze slysze ze kazdy zaklad pracy daje na poczatek umowe zlecenie. . Pracowalam w kilku firmach i zawsze byla to umowa o prace, Poczatkowa na okres probny 3msc, pozniej na czas okreslony.. i na nieokreslony .......

Ich

Nie dostaniesz na stałe

@Ich

Umowy o pracę nie są na rok tylko na 11 msc

Kik

Mam mieszane uczucia po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pracownika działu zamówień i sprzedaży. Podczas rozmowy daje się wyraźnie odczuć, że idealny kandydat do pracy to osoba nie wymagająca, ślepo wykonująca swoją pracę, najlepiej niezbyt "mądra". W firmie obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa (rozumiem przez to, że na premie, która mam nadzieję tam w ogóle jest, pracuje cały dział i jeżeli ktoś zawali to odpowiadają wszyscy) oraz zasada, że wszyscy robią wszystko. Jak to powiedziała pani rekrutująca w jeden dzień robisz jedno w drugi coś innego. Na tak odpowiedzialnych stanowiskach jest to dla mnie dziwny system pracy, jeżeli ktoś jest od wszystkiego, to tak na prawdę jest od niczego. Po moim stwierdzeniu, że wole odpowiadać sama za siebie i pracować na stanowisku gdzie mam określone obowiązki oraz jasno postawione cele, panie dały odczuć, że nie jestem odpowiednim kandydatem na pracownika firmy Bagietka. I to co mnie zdziwiło na samym początku. Wchodzisz do firmy, mówisz "dzień dobry " i żadnej reakcji ze strony pięciu czy sześciu pracujących tam pań, które zafascynowane opowieściami jednej z nich w ogóle nie zwracają na mnie uwagi. Po dłuższej chwili, kiedy już pani skończyła swoje wywody na temat pracownicy jednej z piekarni, któraś zapytała czy przyszłam na rozmowę i że mam czekać. I tak to dział firma, w której wszyscy są od wszystkiego a każdy patrzy na drugiego żeby sie przypadkiem nie przepracować.

Krzyś
@Kik

Wszystko zależy od tego, z kim była rozmowa? Córka Szefa, Pani Kierownik, Pani Plotka czy Owner....

Bzyk
@Krzyś

Pewnie pani plotka O.J. ta osoba...

Ala
@Kik

Ufaj swoim odczuciom! ;) Brawo za umiejętność szybkiej oceny sytuacji. I trafnej.

Adrbam

Jakie opinie o pracy w biurze w radziszewo?

@Adrbam

Widzę, że interesujesz się tym pracodawcą :) Co by skłoniło Cię do aplikowania do pracy w Piekarni Bagietka? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Ala
@Adrbam

Ciągła rotacja mówi sama za siebie. Jest tyle wspaniałych firm oferujących pracę, tą omijaj ;)

Adrbam

A jakie opinie o pracy w biurze w radziszewo?

Kla
@Adrbam

Nie ciekawe! Szczerze odradzam :)

Witam a co powiedzie o pracy w tej firmie Teraz ? Czy warto ?

Gryfino

Czy warto chyba nie. Ogólnie teraz na sklepie artisan pracuje coraz mniej osób. Jak można się zgadzać na taką pracę na umowie początkowej masz 3450 brutto a później 2500 brutto jak można coś takiego podpisać. Sądzę że te dziewczyny które tam pracują są bardziej wykorzystywane. Ale skoro tam pracują to muszą to lubic

Kaśka

Jeżeli interesuje cię praca za 2500 zł brutto, bez widoku na jakąkolwiek premię oraz socjal i w dodatku w big brother to możesz próbować. Na święta wielkanocne czy tłusty czwartek nie dali dziewczynom na stoiskach nawet pączka od firmy, jedynie na wigilię dali deputat ciasta na jakieś 80 złotych, gdzie w innych sieciach handlowych normą są bony dla pracowników na pareset złotych, taka to właśnie firma.

@Kaśka

Dlaczego Big Brother?

Nela
@normalna

Dlatego Big brother bo pani (usunięte przez administratora)założyła sobie dodatkowy monitor i obserwuje wszystkie sklepy i jak jej coś nie pasuje od razu jest telefon lub email na sklep

@Nela

No to coraz lepiej tam się dzieje... Mnie najbardziej dziwiły te inwentaryzacje cotygodniowe :-( tak jakby sprawdzanie, czy aby czegos nie wynosimy.Najgorsze jest to, ze nigdy się nie zgadzało.

@normalna

A najlepsze było to, że w godzinach szczytu nawet trzy osoby obsługiwały jedną kasę...zabijając się o siebie nawzajem :-( pomyłki byly nieuniknione, chaos... Więc jak się miało zgadzać???

Buła pracownik
@Gryfino

Znam ich...ludzi mają za nic.. dno totalne.. omijajcie...jeszcze gorzej niz w amazonie

szere

To zależy, czego oczekujesz. Jeżeli mieszkasz blisko i chcesz pracę obok domu- to warto. Bagietka płaci dobrze, ale tez wymaga. Mam na myśli sklepy firmowe. Jeśli interesuje cie praca w biurze, to polecam, jeśli jesteś osobą, która idzie po trupach do celu. Bo jeśli jesteś empatyczna, wrażliwa, jeśli uważasz, że w kupie siła i miejsce pracy jest dla ciebie drugim domem- to ten dom będzie toksyczny. Polecam osobom, które są mocno odporne i tak samo przedmiotowo traktują ludzi. Albo mają inne zaplecza, które zabezpieczą w sytuacji, gdy powinie ci się noga i firma wywali cie natychmiast, nie mając czasu na rozmowę, wyjaśnienia, ludzki odruch- bo szefostwo z tobą nie rozmawia, ma od tego kierowników, często nadinterpretujących, bądź nadpobudliwych, co w jednej rozmowie potwierdził jeden, jedyny z normalnych szefów, który w ogóle wdał się w rozmowę z takim szregowcem jak ja. Onegdaj kierownik działu to był człowiek. Dziś już nie ma człowieka, jest android- zarobić, kupić, zjeść i spać. Poznasz po licznych wypowiedziach indywidualnych, szczególnie na imprezach integracyjnych, po dwóch drinkach, kiedy z ust twej przełożonej lecą epitety i z życia (bądź wyobraźni) wyjęte historie na temat szefów i całej rodziny, wyjęte z przełomu jakichś 7-8 lat, bo tyle ich zna. Siedzisz na imprezie integracyjnej i myślisz jak bardzo cię ta integracja oddziela, bo głowa boli od tego- jak można we własne gniazdo wywalać odchody... No chyba że jesteś wspomnianą przedtem przeze mnie zimną suką, która się chętnie w ten dialog wtrąca i jest tak samo zimną suką po trupach idącą... oraz- o zgrozo- mam wrażenie, iż takie osoby na tym rynku wiodą prym, choć często kompetentne, inteligentne, aczkolwiek osoby z zasadami moralnymi- są eliminowane. Kochałam tą pracę, jeśli chodzi o sama pracę i specyfikę- czułam się jak ryba w wodzie. Ale woda czasem bywa tez chemiczna i zatruta. I czasem, jak w partnerstwie, miast ręki trzeba dać nogę- by siebie ocalić. Ale jeśli jesteś bezwzględna, szczerze polecam, zostaniesz nawet po latach kierownikiem działu i zarobisz dobre pieniądz- bo o to akurat Bagietka dba. Lecz o nic więcej. Nie możesz wziąć zwolnienia, ani opieki na dziecko, która się prawnie należy. Jeżeli masz gorączkę, to tylko urlop. Jak masz zatrucie pokarmowe, lepiej zgłoś, zanim poczujesz, że jest ci niedobrze. Inaczej polecisz. Tylko że tego nie przewidzisz. A zatrucia bywają ze stresu. No chyba że -powtarzam- jesteś androidem, nie człowiekiem, nie masz dzieci, problemów, może bierzesz leki i jesteś ciągle pobudzony, bo tutaj trzeba mieć dodatkowe zasilanie. Nawet kubek po kawie musisz myć po wybiciu godziny, o której kończysz pracę. A na święta dostaniesz ochłapy- trzy ciasta, o ile sie załapiesz. Multisport i kartę medyczną dają w większości zakładów. Polecam- dla masochistów. Dziś mam inna pracę i dziękuję Bagietce za doświadczenie, bowiem nic mnie już nie złamie i nie zdziwi :) Sukcesów życzę. Namaste.

Szere

@szere

Bardzo dobrze napisane.Szacun.

An Gela

POTWIERDZAM

Dziewczyna
@Kaśka

Teraz to nawet 2500 brutto nie ma. Zapis w umowie( najniższe wynagrodzenie)

Szymon
@Dziewczyna

Skoro zatrudnienie jest na podstawie stawki najniższej krajowej, to może, chociaż dodatki do pensji rekompensują niską podstawę? Daj znać, proszę, jak w rzeczywistości wygląda wynagrodzenie końcowe.

@Szymon

Podstawa może jest minimalna, ale są całkiem niezłe premie

Borze brón!!! Pracowałem na Bagietce kilka lat temu - ja (usunięte przez administratora)taka prace! Produkcja - jedna chemia...

AB
@Szere

Szukałem właśnie czegoś na temat biura. Niepochlebne, idę dalej. Dzięki

Anonymous

Dlaczego tak traktujecie swoich pracowników ? Nierówno i bez szacunku!!!!! Porażka i wstyd! Dziewczyny, które cieżko pracują, czasami nawet nie mają czasu żeby zjeść czy się napić-mowa o paniach które stoją za ladą i nabijają Wam utargi- nie dostały nawet głupiego makowca na święta! Wstyd! Gdzie czytam na dole, że kierowcy i inni pracownicy dostali... Dlaczego w innych większych firmach są różne benefity dla pracowników? Bony na święta, dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, paczki świąteczne dla dzieci a u Was? Medicover i multisport? To już jest na poziomie podstawowym w każdej firmie.... Dlaczego dopiero jak wpłynie przelew dziewczyna wie ile dostała wynagrodzenia , gdzie jakieś kwitki? Korzystać z urlopu też nie może nawet nie chce bo wie że i tak go nie dostanie, bo nie ma ludzi do pracy... Zastanówcie się nad podejściem do dobrych i długoletnich pracowników , bo niedługo nawet tacy nie wytrzymają w tej firmie!!!! (usunięte przez administratora)

@Anonymous

Racja, z tego powodu zwolnilam się. Co tydzien zmiana grafiku, przerzucanie na inne sklepy, brak wolnych weekendów i najgorsze co zadecydowalo o odejsciu:regionalna(usunięte przez administratora) podpisala urlop poczym przed samym juz wolnym kazala mi przyjsc do pracy. Powiedzialam KONIEC tego (usunięte przez administratora)i wyzysku. Nawet urlopu nie mozna mieć na ktory sobie czlowiek ciezko zapracował

Js
@Karolina

Będę kolejną osobą która się zwolni przez panią O...Firma upada przez brak wykfalikowanych i dlugoletnich pracowników!nowe osoby nie maja pojęcia o firmie.A są premiowane za nic hmm...

ala
@Js

Firma nie dba o relacje z pracownikiem, stąd te rotacje, zmiany, niezadowolenia, konflikty. Niby mają szkolenia, ale nie trzeba być psychologiem, by z pasji posiąść minimum wiedzy o psychologii sprzedaży, byciu liderem, nie bossem, o tym, że mam wpływ na człowieka w firmie, który obsługuje mojego klienta- i jeśli mój pracownik będzie usatysfakcjonowany, przekaże tą energię klientom. Tym samym nakręci sprzedaż.

Firmy Bagietka jako pracodawcy zdecydowanie nie polecam. Pierwsze co - wypłaty. Ogłoszenie sugeruje 3500-4000 brutto. Na tym się kończy. Firma kroi z wypłat bo "inwentaryzacje" "zwroty" "słaby utarg". Umowa zlecenie potem umowa o pracę, 3 miesiące - dalej nie przedłużają. Na umowie o pracę nie ma stałej pensji a 17 brutto. Reszta to "premia uznaniowa" , której nie zobaczysz. Rozliczenia wypłat są tak wypisane, że szary człowiek tego nie zrozumie a jak dzwonisz o wyjasnienie to panie nie wiedzą jak to rozliczały Jeśli jest wszystko po ich myśli to panie z biura wydzwaniają, są miłe, ale gdy tylko coś im nie gra od razu mają problem. Jeżeli ktoś zaczyna dochodzić do prawdy jaka tam jest zachachmęcona, panie przestają się odzywać, kierownik tak samo. Menadżera na punktach brak. Ogólnie odradzam pracę w Bagietce. Całym sercem nie polecam tego pracodawcy.

@Monika

Dokładnie tak właśnie jest, pierwsze, zero szacunku do sprzedawców, przecież to my nabijamy im kase, dwa, wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk, premia ? Pff.. wdzięczność jakakolwiek ? W życiu, kierownicy? Tylko na papierze. Nikomu nie polecę pracy w tej firmie. Nikomu!

Paula

Weszłam tu, aby dowiedzieć się co oferuje firma przed ewentualna aplikacja na jedno ze stanowisk. I jestem w szoku kto tam pracuje.... Oskarżacie pracodawcę i kierownictwo o mobbing, lenistwo, zle traktowanie, nie takie wypłaty itd., a ilu z Was napisało chociażby @ do ‚góry’ ? Ilu z Was zgłosiło to do PIP ? Sanepidu ? Jest mnóstwo wyjść, i jeśli się chce to się znajdzie sposób, a jeśli nie to się znajdzie powód. Dużo mówicie, a mało robicie i tu jest problem.

michałek
@Paula

inspekcje sanepidu i PIP są regularnie ;). Dadzą parę zaleceń i na tym się kończy, nikt tego nie realizuje ani nie egzekwuje ;)

Była
@Paula

Góra nie zadaje sobie trudu, by porozmawiać z szeregowym pracownikiem. Ma od tego kierowników. I choć historia pokazuje, że kierownik może być (usunięte przez administratora) to nie wiem czy wnioski są mądrze wyciągane. Nasyłać organy się nie chce, to kosztuje energię. Lepiej spożytkować ją na swój nowy początek.

hmmm
@Paula

Robimy.. piszemy.. albo jest cisza ze strony koordynatorów, menadżerów czy szefostwa.. a jak w końcu sie zainteresowali to efekt jest taki że zmniejszyli jeszcze bardziej wynagrodzenia, zwolnili nam najstarszego i najlepszego sprzedawce, bo najbardziej była oburzona panującą sytuacją.. aa i ranne oraz wieczorne zmiany sa same przed 4 godziny, co z rano jest cieżkie do wykonania..

@hmmm

Takie jest właśnie poszanowanie pracownika w tej firmie.. gdy w końcu powiedziałam że mam dość pracy po 10-12 godzin dzień w dzień sama na sklepie to stwierdzili że jestem niewdzięczna

Madzia

Jakie są obowiązki sprzedawcy ?

@Madzia

nieograniczone

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka - Radziszewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Bagietka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Bagietka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Bagietka