Szkoły Atena

Opinie o Szkoły Atena

matti30_78 2011-10-15 09:32:38
Przestrzegam przed pracą dla Szkół Atena -[usunięte przez moderatora] zamawiają dzieło, a potem nie płacą!! już kilka miesięcy czekam na swoje pieniądze, podobnie moje koleżanki.
vegi 2012-02-19 22:25:25
Ja też nie wiem o co chodzi. Ja tam swoje dostałem. Z pewnym opóźnieniem - to prawda. Ale dostałem i wcale długo nie czekalem
ja 2012-10-10 14:19:11
Przychylam się do powyższego wpisu. Przeszło 8 m-cy czekam na wynagrodzenie i nie mogę się doprosić pieniędzy! Kręcą, kłamią, obiecują, ale każda z obietnic wypłaty zaległości jest bez pokrycia. Nie ma nic gorszego niż czekanie i żebranie o własne pieniądze! Odradzam pracę w Szkołach Atena. Ja natomiast zgłaszam sprawę do Sądu Pracy.
Uwaga 2012-10-20 08:53:08
Ci,którzy tam pracują są wolontariuszami, większość nauczycieli jest teraz nowa, bo starzy niepowypłacani zwyczajnie zrezygnowali, a nowi będą musieli przejść przez to samo piekło, dodam że pracują za marne pieniądze, a czy je kiedyś otrzymają???
wiola 2013-03-02 16:55:31
Oni teraz zmienili nazwę na Szkoly u Prusa - ostrzegam . Do tej pory jeszcze nie wyplacili wszystkich pieniędzy poprzednim pracownikom
ika 2013-03-21 14:58:04
miałam tam pracować ale zrezygnowałam...teraz jak czytam te wpisy to stwierdzam ze chyba dobrze zrobiłam....
były pracownik 2013-04-23 19:34:37
wszędzie tak jest. Ostatnio przez przypadek czytalem artykuł na trojmiasto.pl ze w gdansku rok ludzie czekaja na wyplatę. J mialem szczęście - dostalem po 6 miesiącach. I zgadza się - oni teraz zmienili nazwę na szkoły u Prusa - pewnie nowa nazwa a ta sama polityka wobec pracownikow
MM 2013-07-22 13:14:16
Witam, wszystkich poszkodowanych przez Szkoły Atena proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]
była pracownica 2013-08-07 13:47:02
Za wypłatę odpowiada wyłacznie prezes. On podobno tym wszystkim trzesie
oszukana 2013-08-22 12:43:21
kontakt jest przez asystentke prezesa, panią, która nie odbiera telefonów i ma wszystkich głęboko gdzieś. wprost ci powie że pieniędzy nie dostaniesz i już. nie polecam.
ja 2013-09-27 10:59:59
UWAGA
Spółka ATena zmieniła nazwę na ADLEKOR Spółka z o.o.
Nazwa inna, polityka oszustwa ta sama....
marco 2014-01-14 18:27:08
czy ktoś wie jak to wygląda w tej chwili??
kirow 2014-03-27 17:44:21
Adres Starachowic to jest głównej siedziby, ale z tego co się dowiedziałem ten cały prezes urzęduje w warszawie w jakiejś ich szkole wyższej
xxx 2014-09-26 01:10:19
Pracuję już 3 rok, pieniądze dostaje z niewielkim opóźnieniem, w tej chwili za poprzedni rok szkolny wypłacono mi wszystko
wrr 2015-01-11 19:03:15
przepływ informacji między pracownikami beznadziejny tak jak i pracownicy w centrali Olsztynie nie za uprzejmi, informatyka mieli tak beznadziejnego zwykły cham co mu siano z butów wyłazi on uznaje tylko koleżanki z Białegostoku więc jak wchodzisz miedzy wrony jesteś obcy to z nikim nie da się nawiązać kontaktu, a informatyk po szkoleniu ma w du... reszte pracowników odwozi tylko koleżanki z Białegostoku. Fałszywi i zakłamani ludzie tam pracują.
niutka 2015-01-30 23:40:13
cos chyba nie tak.....szkoły w Olsztynie nie maja już od 2013 kiedy to przejął ją ktos inny i tylko nazwa przez jakiś czas była, a i Białystok zlikwidowany z tego co wiem.
werka 2015-07-27 15:45:36
olsztyn i reszta to dwie oddzielne szkoły teraz. zmienili dyrekcję i w OL płacą. a ci dawni wypięli się i tyle swoje odzyskamy. trzeba chyba zbiorowo się do tych Starachowic przejechać.
aga 2016-04-20 21:57:06
Z tego co wiem poprzedni właściciel nie ma już tych szkół. Przejęły je inne osoby. Zresztą został tylko Gdańsk i Lublin , bo Olsztyn trafił do innego pracodawcy już dawno temu ( w 2013). Wiem że w Olsztynie pobory na bieżąco. Zresztą nazwę też zmienili. podobnie jak w innych miastach
mania 2016-05-09 23:12:23
a to oni jeszcz w ogóle działają na rynku? bo ich strona internetowa przestała już funcjonować. powinni działać bo skoro zajmują się kształceniem ogólnozawodowym i zawodowym to trafili na żyłę złota teraz
Zostaw swoją opinię o Szkoły Atena - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoły Atena