Carefour,

Opinie o Carefour,

gosc 2009-10-10 00:26
unikajcie tam pracy
adam79 2015-12-04 21:57
Carrefour to francuski piesek. Nie daje na czas 14 dni świadectwa pracy. Koleżanka w tamtym roku dostała po miesiącu, a moja dziewczyna nie pracuje od końca Pażdziernika do dzisiaj 4.12.2015 nie ma świadectwa pracy. FIRMA KRZAK
EOP 2016-03-21 11:35
jeśli chodzi o sklep Carrefour w Opocznie to wcześniej był tam wzorcowy sklep Ceramiki Opoczno i wielu klientów nadal robi tam zakupy bo myśli, że ten sklep jest nadal wzorcowym ale dla tej francuskiej sieci. Wygląda na to, że dyrektorowi sprzedaży nie zależy na klientach bo w weekend nie było już pstrąga w sprzedaży.
rozik 2016-04-23 23:41
EOP, po prostu było za mało ryby na tylu chętnych, nikt tego nei przewidział. Co do pracy w carrefourze, to jest ok, zazwyczaj na start 2000-2200 brutto, ale atmosfera jest super.
kient 2017-08-03 10:01
Dziwie sie, ze dyrektor sprzedazy w carrefour nic nie robi w Opocznie ze sklepem tej sieci?

1.obok tego sklepu remontuja glowna droge,
2. obok tego sklepu otwiera sie dzisiaj biedronka po kompleksowej modernizacji!!
3. w poblizu tego sklepu dzisiaj otwiera sie kaufland
4. ciekawe kiedy sie wybuduje lidl

Juz teraz do tych nowych sklepow mnie zapraszaja bo jak mowi w nich obsluga " a to ten szary sklep"
Zostaw swoją opinię o Carefour, - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carefour,